Hoşgeldiniz!

Kim Jong Videoları İzle

Kuzey Kore - Güney Kore Sınırını Geçen Eylemcinin Sonu 02:37
Kuzey Kore - Güney Kore Sınırını Geçen Eylemcinin Sonu 6.522 izlenme - 1 yıl önce Kore'nin bölünmesini protesto etmek amacıyla Kuzey Kore'den Güney Kore'ye geçen Ro Su Hui adlı eylemci, Güney Kore sınırına adımını atar atmaz yaka paça gözaltına alınıyor ve başına gelmeyen kalmıyor. Eylemci, Kuzey Kore halkından büyük destek görürken, Güney Kore halkından ise büyük tepki topluyor. Güney Koreliler, eylemci Ro Su Hui'nin ve Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong Un'un temsili maketlerini yakıyor. Normalde Güney Kore vatandaşı olan eylemcinin, eylemi gerçekleştirmek için önce Güney Kore'den Çin'e, Çin'den de Kuzey Kore'ye geçtiğini hatırlatmakta fayda var. Olay oldukça ilginç. İyi seyirler.
Finding Mr. Destiny - Trailer (English-Subbed) 01:44
Finding Mr. Destiny - Trailer (English-Subbed) 24.752 izlenme - 4 yıl önce Finding Mr. Destiny (2010, a.k.a. Finding Kim Jong-wook, ) Looking for a lost love? Call the First Love Agency! LIM Soo-jung (I'm a Cyborg, But That's ...
Kuzey Kore'den Yine Füze Denemesi 00:50
Kuzey Kore'den Yine Füze Denemesi 1.029 izlenme - 4 ay önce Kuzey Kore batı kıyısından 3 balistik füze fırlattı. G-20 liderleri Çin’de toplantı halindeyken fırlatılan füzelerin son sefer de olduğu gibi yine Japon adasına 250 kilometre mesafede Japon Denizi’ne düştüğü açıklandı. Füzelerin menziline dair bilgi ise verilmedi. “Bu ulusal güvenliğimiz için ciddi bir tehdit” diyen Japonya Savunma Bakanı Tomoni İnada da yaptığı açıklamada, “3 füzenin düştüğü yer ve zaman neredeyse aynı. Bu da onların füze teknolojisini geliştirdiklerini gösterir.” dedi. Kuzey Kore lideri Kim Jong Un’un bu adımı G-20 liderlerine “göz dağı” şeklinde yorumlandı. Kuzey Kore, 24 Ağustos’ta yine aynı yere bir denizaltıdan 500 kilometre menzilli bir füze fırlatmıştı. Birleşmiş Milletler Güvenlik Konseyi de Kuzey Kore’nin temmuz ve ağustosta yaptığı 4 balistik füze denemesini güçlü şekilde kınamıştı.
Görenler yok artık dedi 00:14
Görenler yok artık dedi 801 izlenme - 5 ay önce Brezilya'da devam eden 2016 Rio Olimpiyatları'nda tribünde Kuzey Kore'nin lideri Kim Jong Un objektiflere takıldı. Ancak gerçek daha sonra ortaya çıktı, tribündeki kişinin Kim Jong Un'a çok benzeyen farklı biri olduğu anlaşıldı.
 Kuzey Kore'den hidrojen bombası iddiası 00:20
Kuzey Kore'den hidrojen bombası iddiası 871 izlenme - 1 yıl önce Kuzey Kore lideri Kim Jong Un, ülkesinin atom bombasından daha büyük bir etkiye sahip olan hidrojen bombası ürettiğini iddia etti.
Dünyanın En Kapalı Ülkesi Kuzey Kore'den Görüntüler 2 06:40
Dünyanın En Kapalı Ülkesi Kuzey Kore'den Görüntüler 2 989 izlenme - 1 yıl önce Dünyanın belki de en fantastik ülkesinin, BBC tarafından yapılan belgeselini izleyeceğiz. İnsanların 7/24 propagandaya maruz bırakıldığı, internete erişimin yasak olduğu, özel araçların neredeyse hiç olmadığı, ulusal liderlerine tanrı muamelesi yapılan, o öldüğünde zorla ağlatılan, vatandaşlarının sefalet içinde yaşamalarına rağmen ülkesini dünyanın en güçlü ülkesi zannettiği, güney kore müziği dinlediği için insanların idam edildiği, belki de 100 yıl önceki yaşam standartlarına maruz bırakılan bir ülke. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/114569/dunyanin-en-kapali-ulkesin-kuzey-koreden-goruntuler
 Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un eniştesi idam edildi 00:42
Kuzey Kore lideri Kim Jong-un'un eniştesi idam edildi 2.154 izlenme - 3 yıl önce Kuzey Kore resmi haber ajansı KCNA, Devlet Başkanı Kim Jong-un eniştesi Çang Sung-taek’in yolsuzluk suçlamasıyla görevden alındıktan sonra idam edildiğini duyurdu. Çang Sung-taek hafta başında Komünist Partisi Genel Kurul Toplantısı’ndan üniformalı görevler tarafından apar topar çıkarılıp tutuklanmıştı. Çang, “devlet aleyhine faaliyetlerde bulunacak gruplaşmalara gitmek, yolsuzluk ve hovardalık ile madde bağımlılığı gibi kötü davranışlarından” dolayı suçlanıyordu. Ekonomik reform yanlısı olarak görülen Çang, Kuzey Kore’nin en büyük ortağı Çin yönetimi ile düzenli toplantılara başkanlık ediyordu. Çang’ın iki yardımcısının da yolsuzluk suçlamaları nedeniyle idam edildiği haberleri geliyordu. Uzmanlar, Kuzey Kore lideri Kim Jong-un ve eniştesi arasındaki hesaplaşmanın iki yıl önce Kim’in babası Kim Jong-il’in ölümü sonrası Kuzey Kore yönetiminin başına geçtiğinden beri en büyük siyasi karışıklık olduğunu düşünüyor.
Dünyanın En Kapalı Ülkesin Kuzey Kore'den Görüntüler 03:13
Dünyanın En Kapalı Ülkesin Kuzey Kore'den Görüntüler 1.275 izlenme - 2 yıl önce İngiltere'den öğrencilerin arasına karışarak, gazetecilerin girmesinin yasak olduğu Kuzey Kore'ye giden ve öğrencileri tehlikeye atmakla suçlanan BBC muhabirinin kamerasından görüntüler.
Kuzey Kore Kralı'na Enteresan Ağıt 02:57
Kuzey Kore Kralı'na Enteresan Ağıt 907 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Kore Kralı Kim Jong-il'in ölümü üzerine halk meydana kurulan resmi anıt önünde ağıt yakıyor.. Tam bir yas tutulması gerçekleşiyor.. Ağlamak mecburi.
Kuzey Kore Liderinden Tehdit Dolu Yeni Yıl Mesajı 00:57
Kuzey Kore Liderinden Tehdit Dolu Yeni Yıl Mesajı 1.212 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Kore’nin genç lideri Kim Jong-Un yeni yıla nükleer tehdit açıklamaları ile girdi. Kim Jong-Un, ABD’yi uyararak, ülkesine karşı herhangi bir saldırı girişiminin nükleer felakete yol açacağını belirtti.
Kuzey Kore Lideri Sandılar Ancak... - Sporx 00:07
Kuzey Kore Lideri Sandılar Ancak... - Sporx 180 izlenme - 5 ay önce Brezilya'da devam eden 2016 Rio Olimpiyatları'nda tribünde Kuzey Kore'nin lideri Kim Jong Un objektiflere takıldı. Ancak gerçek daha sonra ortaya çıktı, tribündeki kişinin Kim Jong Un'a çok benzeyen farklı biri olduğu anlaşıldı.
Kuzey Kore'de Trafik Polisi Olmak 00:11
Kuzey Kore'de Trafik Polisi Olmak 808 izlenme - 2 yıl önce İşte Kuzey Kore’nin on yıllardır olmayan trafiği denetleyen trafik polislerinden biri. Yazık, bunların işi zor. Yıpranma payından erken emekli oluyorlardır umarım. ayrıca yerli gezginimizden notlar: http://www.celebialper.com/ulkeler/kuzey-kore/
Kuzey Kore Hakkında İlginç Bilgiler 01:22
Kuzey Kore Hakkında İlginç Bilgiler 458 izlenme - 1 yıl önce Hakkında neredeyse hiç birşey bilmediğimiz ülke; Kuzey Kore. Sizler için Kuzey Kore hakkında en şaşırtıcı bilgileri derledik.
Kuzey Kore Devlet Başkanı: Hedefimiz Dünya Futbolunu Domine Etmek 01:11
Kuzey Kore Devlet Başkanı: Hedefimiz Dünya Futbolunu Domine Etmek 71 izlenme - 2 ay önce Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong-un, ülkesindeki futbolculara yardım etme kararı aldı, Messi'den daha yetenekli isimleri ülke futboluna kazandırmayı amaçladığını söyledi.
Haybeden Gerçek Üstü Seçim - Kuzey Kore 01:00
Haybeden Gerçek Üstü Seçim - Kuzey Kore 498 izlenme - 1 yıl önce Kuzey Kore'de parlamento seçimleri yapılıyormuş. Devlet Başkanı Kim Jong Un'un yönetimi altında yapılan ilk seçimlerde, 687 seçim bölgesinden Yüksek Halk Meclisi vekilleri belirleniyormuş da bu nasıl bir tiyatrodur acaba diyesi geliyor insanın... Neyse detayları dinleyip izleyin en iyisi.
Ailemizin Tontiniği Kim Jong Un Babasıyla yeni Evlerini Gezerken 12:52
Ailemizin Tontiniği Kim Jong Un Babasıyla yeni Evlerini Gezerken 281 izlenme - 1 yıl önce Başlıkta yeterince saçmaladıgımı düşündüğüm için hızlı bir acıklama yazıp bitireceğim. Kim jong il ve Kim jong un 2000 yılına ait görüntülerdir. Kendilerinin ne kadar masumane bir yaşam sürdüğüne inanmayanlar 03.12'ye bakabilirler.
Kim Jong-un'a Benzemek - Hong Kong 03:45
Kim Jong-un'a Benzemek - Hong Kong 297 izlenme - 1 yıl önce Kuzey Kore diktatörü Kim Jong-un'a benzerliğiyle dikkat çeken gencin çektiği bir video. Yiyorsa Kore'de çeksin bakalım bunu. Adamın götünü keserler.
kuzey kore'den kim jong il'e inanılmaz yas görüntüleri 02:57
kuzey kore'den kim jong il'e inanılmaz yas görüntüleri 1.043 izlenme - 5 yıl önce www.varsayilan.com kuzey koreliler adeta "kim jong il öldü mü ıssız acun kaldı mı" feryatlarıyla toplu halde dövünerek ağlıyor... dünya bu görüntüler karşısında şok yaşıyor...www.gencyorum.net fakat dünya bir komünist lider için böylesi yas tutacak deseler kimse inanmazdı. ancak kuzey kore'den gelen görüntüler bunun tam tersi olduğunu göstermeye çalışıyor.kimilerine göre bu görüntüler propaganda çekilmiş sahte yas tördeni kimilerine göre ise gerçek bir liderin ardından tutulan yas... www.zira
Kim Jong'a Yakın Olabilmek İçin Suya Atlayan Kuzey Koreliler 02:23
Kim Jong'a Yakın Olabilmek İçin Suya Atlayan Kuzey Koreliler 346 izlenme - 2 yıl önce The Interview isimli filmle tekrar gündemi meşgul eden Kuzey Kore diktatörü Kim Jong'a karşı yapılan abartılmış sevgi gösterilerinden birini daha izliyoruz efendim.
Küçük Kim Jong 00:52
Küçük Kim Jong 33 izlenme - 3 ay önce Kuzey Kore Lideri Kim Jong-il'in en küçük oğlu Kim Jong-un'a benzeyen küçük çocuğun oyanama videosu izlenme rekoru kırdı.
Kuzey Kore'de İsyanın Ayak Sesleri 04:09
Kuzey Kore'de İsyanın Ayak Sesleri 248 izlenme - 2 yıl önce Bize şimdiye kadar kuzey kore'nin askeri nizamla yönetildiği, insanların kayıtsız şartsız liderlerine, kurallarına itaat ettiği, beyinlerinin yıkandığı söylendi. İngiliz televizyonunun yaptığı bu araştırmada, işin aslında sanılandan farklı olduğuna işaret ediliyor. Videoda kuzey kore'nin eski propoganda şefi kim jong un'un babası gibi liderlik gösteremediğini ve hükümette ayrılıklar oluştuğunu söylüyor. kuzey koreli bir araştırmacı ise "5 yıl içinde değişimin geleceğine inanıyorum diyor" altyazılar bana ait. bir hata varsa uyarın.
Kim Jong-un Yeniden Kuzey Kore Lideri Seçildi 00:40
Kim Jong-un Yeniden Kuzey Kore Lideri Seçildi 384 izlenme - 3 yıl önce Kuzey Kore lideri Kim Jong-un Yüksek Halk Konseyi’nin 13. dönem 1. Genel Kurul Toplantısı’nda tekrar Milli Güvenlik Konseyi Başkanlığı’na seçildi. Başka isimlerin aday olmasının yasaklandığı seçimlerde Kim Jong-un’ın seçilmesi sürpriz olmadı. Genç lider ilk olarak 2012 yılı Nisan ayında Kuzey Kore Yüksek Halk Konseyi’nin 12. dönem 5. Genel Kurul Toplantısı’nda Milli Güvenlik Konseyi Başkanlığı’na seçilmişti. Babasının ölümünden sonra liderliği devralan Kim Jong-un, iktidarını güçlendirme adına etrafındaki üst düzey bazı isimleri idam ettirmişti. Kuzey Kore’de yürütmeyi Yüksek Halk Konseyi temsil ediyor ancak ülke Milli Güvenlik Konseyi tarafından yönetiliyor
60 SANİYE: Kuzey Kore'de neler oluyor 'Kim' bilir! -  01:04
60 SANİYE: Kuzey Kore'de neler oluyor 'Kim' bilir! - 192 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Kore lideri Kim Jong-un, altı hafta ortalıktan kaybolduktan sonra dün ilk kez halk arasına çıktı. Kim'in uzun süre görünmemesi, sağlığı hakkında söylentilere yol açtı. Ama ülke hakkında yapılan tek spekülasyon Kim'in sağlık durumuyla ilgili değil.
Kuzey Kore Lideri Halasını Zehirletti 02:09
Kuzey Kore Lideri Halasını Zehirletti 176 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Kore lideri Kim Jong Un'un, halası Kim Kyong Hui'yi zehirlettiği ortaya çıktı. Acımasızlığıyla tanınan Kim, daha önce de halasının kocasını kurşuna dizdirmişti. Kuzey Kore'nin başkenti Pyongyang'daki akrabalarına zarar gelmemesi için gerçek kimliğinin açıklanmasını istemeyen ve "Park" ismini kullanan üst düzey yetkili, Kuzey Kore lideri Kim Jong Un'un geçtiğimiz yıl mayıs ayında halası Kim Kyong Hui'yi zehirlettiğini ileri sürdü. SADECE ÖZEL KORUMALARI BİLİYOR "Park" kod ismini kullanan yetkili, "Geçtiğimiz yıl 5 ya da 6 Mayıs'ta halasını zehirletti. Bu olayı sadece özel korumalarının oluşturduğu Birlik 974 biliyordu. Ancak artık üst düzey yetkililer de Kim'in halasını zehirlettiğinden haberdar." dedi. KOCASINI DA KURŞUNA DİZDİRTMİŞTİ Babasının ölümünden sonra iktidara gelen Kuzey Kore lideri Kim Jong Un, halası Kim Kyong Hui'nin kocası Jang Song Taek'le anlaşmazlığa düştükten sonra kurşuna dizdirtmişti. Kim'in Taek'in ölümünden sonra halasını da susturmayı tercih ettiği ileri sürüldü.
Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un Oyun Oldu 01:12
Kuzey Kore Lideri Kim Jong-un Oyun Oldu 284 izlenme - 3 yıl önce Kuzey Kore Demokratik Halk Cumhuriyeti lideri Kim Jong-un Amerika'yla savaştığı bir oyun tasarlandı.
Obama ve Kim Jong'un Dublörlerinden Düet 03:36
Obama ve Kim Jong'un Dublörlerinden Düet 109 izlenme - 2 yıl önce Obama ve Kim Jong'un Dublörlerinden Düet Enuri isimli e-ticaret firması için Obama ve Kim Jong-Un'un dublörlerinin kullanılarak yapılan düeti dinliyoruz.
Kim Jong'un Deniz Kuvvetleri'ni Sabahtan Akşama Kadar Yüzdürmesi 04:24
Kim Jong'un Deniz Kuvvetleri'ni Sabahtan Akşama Kadar Yüzdürmesi 114 izlenme - 1 yıl önce Kim Jong Reyizin bir gün canı sıkılır ve ülkenin deniz kuvvetlerini denetlemeye gider.Deniz denilince aklına yüzmekten başka bir şey gelmeyen Kim Reyiz,deniz kuvvetlerinin ileri gelenlerini suya sokup saatlerce yüzdürür....
Kuzey Kore Bu Videonun Kaldırılmasını İstiyor 03:29
Kuzey Kore Bu Videonun Kaldırılmasını İstiyor 154 izlenme - 2 yıl önce Çinde Zhang isimli birinin yaptığı video, Kuzey Kore Devlet Başkanı Kim Jong Unu kızdırdı. Videoda Kuzey Korenin lideri dans ediyor, kung fu yapıyor ve Bin Laddinle el ele dolaşıyor. Kuzey Kore Çinden videonun kaldırılmasını istedi.
Obama ile Kim Jong-un Düet Yapması 03:22
Obama ile Kim Jong-un Düet Yapması 65 izlenme - 1 yıl önce Obama ve Kim Jong-un benzeyen dublörleri bir reklam için güney kore de bir araya gelmiş ve şarkı söylemişler. Kalabalık bir meydan da olması nedeniyle fazlası ile ilgi görmüş. Çeviri bana aittir, bilgim dahilinde çevirmeye çalıştım.
Kuzey Kore Hakkında Bilmediğiniz 9 Gerçek 03:26
Kuzey Kore Hakkında Bilmediğiniz 9 Gerçek 96 izlenme - 1 yıl önce Herkese Sahte Arap kanalımdan merhabalar.bugün sizlere kuzey kore ve kim jong-un hakkında hiç duymadığınız bilgiler vericem.iyi seyirler http://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. Abone olun! http://www.youtube.com/subscription_center?add_user=sahtearap https://www.sonbisey.com sitesini biliyor musunuz? Harika bir kaliteli içerik ve liste sitesi. SAHTE ARAP Sosyal Ağ Adresleri Facebook: https://www.facebook.com/sahtearap Instagram: https://instagram.com/hakan_kaan Müzik: incompetech.com