Hoşgeldiniz!

kim jong il

Dünyanın En Kapalı Ülkesi Kuzey Kore'den Görüntüler 2 06:40
Dünyanın En Kapalı Ülkesi Kuzey Kore'den Görüntüler 2 1.494 izlenme - 2 yıl önce Dünyanın belki de en fantastik ülkesinin, BBC tarafından yapılan belgeselini izleyeceğiz. İnsanların 7/24 propagandaya maruz bırakıldığı, internete erişimin yasak olduğu, özel araçların neredeyse hiç olmadığı, ulusal liderlerine tanrı muamelesi yapılan, o öldüğünde zorla ağlatılan, vatandaşlarının sefalet içinde yaşamalarına rağmen ülkesini dünyanın en güçlü ülkesi zannettiği, güney kore müziği dinlediği için insanların idam edildiği, belki de 100 yıl önceki yaşam standartlarına maruz bırakılan bir ülke. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/114569/dunyanin-en-kapali-ulkesin-kuzey-koreden-goruntuler
Kuzey Kore'ye En Son Giden Türk Gazeteci Çiçek Tahaoğlu-Radyo Kuzey 07:28
Kuzey Kore'ye En Son Giden Türk Gazeteci Çiçek Tahaoğlu-Radyo Kuzey 173 izlenme - 3 ay önce Kuzey Kore'nin lideri Kim Jong İl'in ölümü dikkatleri yeniden bu ülkeye çevirdi.. Uzak Doğu'nun bu kapalı ülkesinin otoriter liderinin ölümü Kuzey Kore'yi yasa boğdu.. Türkiye'den Kuzey Kore'ye giden son gazeteci Çiçek Tahaoğlu, yazı dizisi haline de getirdiği izlenimleri Radyo Kuzey'de 'Atilla Güner'le Akşam Postası' programına canlı yayınla bağlanarak paylaştı... Çiçek Tahaoğlu: Kuzey Kore gördüğüm hiçbir ülkeye benzemiyordu.. İnsanlar sabahları işe marşlar eşliğinde gidiyor..Kuzey Kore'de fotoğraf çekerken yakalandım.. Yasak olduğu için beni uzun süre beklettiler.. Benim için korku dolu bir süreçti..
Kuzey Kore Kralı'na Enteresan Ağıt 02:57
Kuzey Kore Kralı'na Enteresan Ağıt 1.078 izlenme - 2 yıl önce Kuzey Kore Kralı Kim Jong-il'in ölümü üzerine halk meydana kurulan resmi anıt önünde ağıt yakıyor.. Tam bir yas tutulması gerçekleşiyor.. Ağlamak mecburi.
Kuzey Kore'de İsyanın Ayak Sesleri 04:09
Kuzey Kore'de İsyanın Ayak Sesleri 992 izlenme - 2 yıl önce Bize şimdiye kadar kuzey kore'nin askeri nizamla yönetildiği, insanların kayıtsız şartsız liderlerine, kurallarına itaat ettiği, beyinlerinin yıkandığı söylendi. İngiliz televizyonunun yaptığı bu araştırmada, işin aslında sanılandan farklı olduğuna işaret ediliyor. Videoda kuzey kore'nin eski propoganda şefi kim jong un'un babası gibi liderlik gösteremediğini ve hükümette ayrılıklar oluştuğunu söylüyor. kuzey koreli bir araştırmacı ise "5 yıl içinde değişimin geleceğine inanıyorum diyor" altyazılar bana ait. bir hata varsa uyarın.
kuzey kore'den kim jong il'e inanılmaz yas görüntüleri 02:57
kuzey kore'den kim jong il'e inanılmaz yas görüntüleri 1.060 izlenme - 6 yıl önce www.varsayilan.com kuzey koreliler adeta "kim jong il öldü mü ıssız acun kaldı mı" feryatlarıyla toplu halde dövünerek ağlıyor... dünya bu görüntüler karşısında şok yaşıyor...www.gencyorum.net fakat dünya bir komünist lider için böylesi yas tutacak deseler kimse inanmazdı. ancak kuzey kore'den gelen görüntüler bunun tam tersi olduğunu göstermeye çalışıyor.kimilerine göre bu görüntüler propaganda çekilmiş sahte yas tördeni kimilerine göre ise gerçek bir liderin ardından tutulan yas... www.zira
Küçük Kim Jong 00:52
Küçük Kim Jong 38 izlenme - 9 ay önce Kuzey Kore Lideri Kim Jong-il'in en küçük oğlu Kim Jong-un'a benzeyen küçük çocuğun oyanama videosu izlenme rekoru kırdı.
Thank You, Comrade Kim Jong-il - Pochonbo Electronic Ensemble (Teşekkürler Yoldaş Kim Jong-il) 02:58
Thank You, Comrade Kim Jong-il - Pochonbo Electronic Ensemble (Teşekkürler Yoldaş Kim Jong-il) 69 izlenme - 2 yıl önce Kim Jong-un babası Kim Jong-li'nin teşvikiyle Kuzey Kore propagandası yapmak için 1983 yılında kurulmuş müzik grubu/orkestrasıdır. Tam adı Pochonbo Electronic Ensemble of the Democratic People's Republic of Korea (DPRK). Ülkenin en çok dinlenen müzik grubuymuş. İsmini 1938'de Japonlara karşı Kim Il-sung liderliğinde başarıyla sonuçlanan Ponchonbo Savaşından almaktaymış. 2007'den bu yana 150 CD yayınlamışlar.
Putin And Kim Jong İl 02:06
Putin And Kim Jong İl 87 izlenme - 6 yıl önce
Kim Jong İl - Tören'in İlk Videosu 01:15
Kim Jong İl - Tören'in İlk Videosu 64 izlenme - 6 yıl önce