Hoşgeldiniz!

Kim Ki Duk Videoları İzle

Zaman Fragman 02:23
Zaman Fragman 4.751 izlenme - 4 yıl önce Koreli usta Kim Ki-duk, son filmi Zaman’da, yeni nesildeki güzellik ve estetik saplantısını eleştiriyor. Geçtiğimiz haziran ayında Karlovy Vary Film Festivali’nin açılışında dünya prömiyeri yapılan Zaman, gerçek ameliyat sahneleriyle yönetmenin istediği \"şok etkisini\" de yaratıyor. Se-hi ve Ji-vu yıllardır birlikte olan bir çifttir. Se-hi, yüzünden sıkıldığını düşündüğü Ji-vu’ya artık yetmediği fikrine kapılınca, ortadan kaybolur. Ji-vu kırılmıştır, ancak bir süre sonra kız arkadaşının yokluğuna alışır. Bu arada Se-hi yüzüne estetik ameliyat yaptırmıştır. Bir gün Ji-vu, adı Si-hi olan bir garsonla tanışır ve ona âşık olur. Ne var ki, eski kız arkadaşı Se-hi onunla tekrar bağlantı kurunca işler karışır.
Kim Ki-Duk'tan Moebius 01:37
Kim Ki-Duk'tan Moebius 3.247 izlenme - 4 yıl önce Filmde karısını aldatan bir koca ve ondan intikam almak için cinsel organını kesmeye çalışan bir kadını görüyoruz. Kadın, kocasının penisine müdahale edemeyince kendi öz oğlunun penisini keserek evi terk ediyor. Baba, oğlunun cinsel işlevini kaybetmesindeki suçluyu kendisi olarak görüyor ve bunun üstesinden gelmek için çabalıyor. Derken bir gün anne karakteri eve dönüyor ve oğlunu cinsel tatmine ulaştırabilecek tek kadının kendisi olduğunu anlıyor.
One on One / Bire Bir (Türkçe Altyazılı Fragman) 01:56
One on One / Bire Bir (Türkçe Altyazılı Fragman) 2.217 izlenme - 2 yıl önce Güney Koreli usta yönetmen Kim Ki-duk'un yönetmen koltuğunda oturduğu Bire Bir (Il-dae-il) filminin Türkçe altyazılı fragmanı. 12 Aralık 2014'te Başka Sinema salonlarında! http://www.baskasinema.com/ https://www.facebook.com/baskasinema https://twitter.com/baska_sinema
Kim Ki-duk - Stop (2015) Fragman 01:29
Kim Ki-duk - Stop (2015) Fragman 389 izlenme - 9 ay önce 2015 yapımı Kim Ki-duk filmi Stop'un fragmanı.
One On One (2014) Fragman 01:44
One On One (2014) Fragman 1.098 izlenme - 3 yıl önce Kim Ki-duk'un Yönettiği Ve Ma Dong-seok'un Oynadığı One On One Filminin Fragmanı. Film 12 Aralık 2014'te Türkiye'de gösterime girdi.
Rüya (Bi-mong) Fragman 02:05
Rüya (Bi-mong) Fragman 2.509 izlenme - 4 yıl önce Güney Kore filmi olan Rüya (Bi-Mong)'nın resmi fragmanı.
Boş Ev film Müziği & Natacha Atlas - Gafsa 04:20
Boş Ev film Müziği & Natacha Atlas - Gafsa 615 izlenme - 2 yıl önce "hepimiz kilitlerimizi açacak kişiyi bekleyen birer boş eviz" sözünün konunun özünü oluşturduğu filmde geçen muazzam parça. hani eleman girdiği evlerde dinliyordu ya işte o şarkı. filmi izleyenler bu şarkıyı duyduklarında dalıp gideceklerdir. bir yandan film bir yandan filmle örtüşen hayatları.. akıllarına gelenler için ise şimdiden üzgünüm.
Boş Ev film müziği - Natasha Atlas Gafsa 06:35
Boş Ev film müziği - Natasha Atlas Gafsa 354 izlenme - 2 yıl önce Koreli yönetmen Kim Ki Duk"un yıllardır içimizi yırtıp yırtıp diken filmi ve onun daha keskin şarkısıdır.Şarkının sonunda "sen benim aşkımsın fakat hayat arkadaşım olamazsın.Asla" denmekte...Acının tadını çıkarmaya devam ediyoruz. Hani benim ses dosyam diyenler bu linke tıklayınca pişman olacaklar. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/8515/bos-ev-film-muzigi---natacha-atlas---gafsa
Kim Ki Duk - Arirang - İstanbul 01:30
Kim Ki Duk - Arirang - İstanbul 44 izlenme - 2 yıl önce Güney Kore'nin dünyaca ünlü yönetmeni Kim Ki-duk İstanbul'a geldi ülkemizdeki kibirli yönetmen ve akademisyenlere tokat gibi olan yaşam stili ve davranışları sevenlerini kendisine daha da bağlarken söyleşinin sonunda sevenlerine bir de sürpriz yaparak Arirang filmindeki şarkıyı seslendirdi.