Hoşgeldiniz!

Kimin Videoları

Gülben Ergen Ve Yusuf Dinçer'in Romantik Anları 00:17
Gülben Ergen Ve Yusuf Dinçer'in Romantik Anları 173.785 izlenme - 3 yıl önce Pelin Çift'in sunduğu, Okan Bayülgen, Bülend Özveren ve Gülben Ergen'in jüri üyesi olarak görev yaptığı, Türk Televizyon tarihinin en büyük ödüllü yarışması "Bir Milyon Kimin" Gülben Ergen ve Yusuf Dinçer'in Romantik Anları
Türkü - Bu Giden Kimin Yarı 04:10
Türkü - Bu Giden Kimin Yarı 115.244 izlenme - 2 yıl önce Türkü - Özlemim (2014) Full Albüm Albüm Şarkıları: 1. Hayat Vefasız 2. Nenni Bebek 3. Vay Yare 4. Sen Yaralı Yanımsın 5. Eman Eman 6. Yar Yar 7. Ya Ali 8. Bu Giden Kimin Yarı 9. Vallahi O Yardır 10. Kolların Boynuma Dola Gidelim 11. Gülemedim 12. Yeni Kapıda Atlılar 13. Öldü Sayarım 14. El Qajiye 15. He Mi
Bir Milyon Kimin'de Okan'ı Çıldırtan Yarışmacı 03:29
Bir Milyon Kimin'de Okan'ı Çıldırtan Yarışmacı 63.042 izlenme - 3 yıl önce “BİR MİLYON KİMİN” ELEMELERİ YAYINDA! #BarbarosHayretPasa Soruları verdik. Yetmedi, cevaplarını da verdik. Bir Milyon Liralık ödülümüzü de hazırladık, şimdi tüm Türkiyeye soruyoruz; Bir Milyon Kimin? Artık sıra bu sorunun cevabını bulmaya geldi… Sahibini bekleyen Bir Milyon Lira için, kendine güvenen ev kadınlarından akademisyenlere, her yaştan, her şehirden adayların katıldığı “Bir Milyon Kimin” elemelerinde, Okan Bayülgen, Bülent Özveren ve Gülben Ergen cevapları önceden verilmiş 10 Soru sordu. Bir Milyon Ödüllü bir yarışma için on tane soruya cevap verecek olmak belki biraz kolay görünebilir... Ama ışıklar yanıp kameralar adaylarımıza döndüğünde, en basit sorular bile birden zorlaşabiliyor. Sorular kimi adaylar için çalıştığı yerden, çok kolay geldi, yarı finale kaldı, kimi ise zorlandı, sorulara çok renkli, çok eğlenceli cevaplar verdi.
Fox Tv'de 2. Fenasi Kerim Olayı 00:35
Fox Tv'de 2. Fenasi Kerim Olayı 18.106 izlenme - 1 yıl önce FOX TV'de hafta sonu yayınlanan Murat Güloğlu ile Çalar Saat programında izleyici mesajla "İçine don giyiyor musun" diye sordu. Güloğlu yanlışlıkla bu mesajı okudu.
Arzu Sahin Benim Canim Kimin Cani 04:26
Arzu Sahin Benim Canim Kimin Cani 110.918 izlenme - 8 yıl önce arzu sahin benim canim kimin cani ata66kan
Okan Bayülgen 'biz Burada Saksı Değiliz!' 03:29
Okan Bayülgen 'biz Burada Saksı Değiliz!' 48.153 izlenme - 3 yıl önce "BİR MİLYON KİMİN"DE OKAN BAYÜLGEN İSYAN ÇIKARDI! "Biz burada saksı değiliz!" diye isyan çıkarıp, "Kalkın halay çekiyoruz!" diyerek Bülent Özeveren ve Gülben Ergen'i isyana davet etti!
Kimin Tarlası 3. Bölüm 06:25
Kimin Tarlası 3. Bölüm 18.347 izlenme - 2 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Bir Milyon Kimin'de Okan'ı Çıldırtan Yarışmacı 03:29
Bir Milyon Kimin'de Okan'ı Çıldırtan Yarışmacı 23.738 izlenme - 3 yıl önce “bir Milyon Kimin” Elemeleri Yayında! #barbaroshayretpasa soruları Verdik. Yetmedi, Cevaplarını Da Verdik. bir Milyon Liralık Ödülümüzü De Hazırladık, Şimdi Tüm Türkiyeye Soruyoruz; bir Milyon Kimin? artık Sıra Bu Sorunun Cevabını Bulmaya Geldi… sahibini Bekleyen Bir Milyon Lira İçin, Kendine Güvenen Ev Kadınlarından Akademisyenlere, Her Yaştan, Her Şehirden Adayların Katıldığı “bir Milyon Kimin” Elemelerinde, Okan Bayülgen, Bülent Özveren Ve Gülben Ergen Cevapları Önceden Verilmiş 10 Soru Sordu. bir Milyon Ödüllü Bir Yarışma İçin On Tane Soruya Cevap Verecek Olmak Belki Biraz Kolay Görünebilir... Ama Işıklar Yanıp Kameralar Adaylarımıza Döndüğünde, En Basit Sorular Bile Birden Zorlaşabiliyor. sorular Kimi Adaylar İçin Çalıştığı Yerden, Çok Kolay Geldi, Yarı Finale Kaldı, Kimi İse Zorlandı, Sorulara Çok Renkli, Çok Eğlenceli Cevaplar Verdi.
Kimin Tarlası 1. Bölüm 04:43
Kimin Tarlası 1. Bölüm 18.434 izlenme - 2 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Kimin Tarlası - Bölüm 4 05:42
Kimin Tarlası - Bölüm 4 14.312 izlenme - 2 yıl önce Kimin Tarlası Bölüm 04 En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Aziz Yıldırım Feat. Vítor Pereira - Günah Kimin ? 00:55
Aziz Yıldırım Feat. Vítor Pereira - Günah Kimin ? 4.927 izlenme - 8 ay önce Portekizli teknik direktör ve eski futbolcu ilen Aziz başkan Düeti... Günah kimin?
Okan Bayülgen Ve Gülben Ergen'in Tatlı-Sert Tartışması 01:53
Okan Bayülgen Ve Gülben Ergen'in Tatlı-Sert Tartışması 27.030 izlenme - 3 yıl önce Bir Miyon Kimin'de Okan Bayülgen ve Gülben Ergen "Ben Kurabiye Değilim" Tartışmasında!
Bülent Ersoy - Beni Aglatmaya Kimin Hakki Var 07:14
Bülent Ersoy - Beni Aglatmaya Kimin Hakki Var 36.445 izlenme - 8 yıl önce bülent ersoy - beni aglatmaya kimin hakki var
Arzu - Benim Canım Kimin Canı 04:32
Arzu - Benim Canım Kimin Canı 20.666 izlenme - 5 yıl önce
Kimin Tarlası 6.Bölüm Tek Parça 06:06
Kimin Tarlası 6.Bölüm Tek Parça 163 izlenme - 2 hafta önce Bölüm 6 / Sansar ve Porsuk Uçak Yarışı Yapıyor Uzun bir aradan sonra ilk defa sansar porsuğun kapısını çalmıştır. Porsuk yola bakar ve iki adet uçak vardır. Hemen uçuşa geçip yarışa başlarlar. Hava da binbir şekle girerler en sonunda kendilerini tahtadan bi gemide bulurlar ikiside kurtulmaya çalışırlar fakat başaramazlar.Gemiyi koca bir balina yüzdürmektedir.En sonunda kıyıya vururlar ve sevinçten birbirlerine sarılıp halay çekerler.
Sancak - Bu Kez Kimin Yüzünden 03:10
Sancak - Bu Kez Kimin Yüzünden 4.343 izlenme - 1 yıl önce Sancak - Bu Kez Kimin Yüzünden (2015) Şarkı Sözleri: Bu kez kimin yüzünden? Tamam sen kendini kurtardın da, Benim yine peşimde bıraktıkların var. Şu karşındakine bir bak! Bu mu senin sevdiğin, tanıdığın adam? Değilim inan... Ne hüzün var ne bir tebessüm yüzümde. Evim yerle bir yalnızlık içinde. Umut var yine de. Ne gücüm var ne de sen şimdi elimde. Yanımda yoksan da her zaman içimde yerin var yine de. Bu gece kendimi yollara döktüm ben. Her adımda takıldım düştüm. Sokağımdasın her gece gördüm inan. Bu gece kendimi yollara sordum ben. Her ağızda cevap diye seni buldum. Yanağımdasın her gece döktüm inan. Şu karşındakine bir bak! Bu mu senin sevdiğin, tanıdığın adam? Değilim inan... Ne hüzün var ne bir tebessüm yüzümde. Evim yerle bir yalnızlık içinde Umut var yine de. Ne gücüm var ne de sen şimdi elimde. Yanımda yoksan da her zaman içimde yerin var yine de. Bu gece kendimi yollara döktüm ben. Her adımda takıldım düştüm. Sokağımdasın her gece gördüm inan. Bu gece kendimi yollara sordum ben. Her ağızda cevap diye seni buldum. Yanağımdasın her gece döktüm inan.
Kimin Tarlası 5. bölüm Tek Parça 06:23
Kimin Tarlası 5. bölüm Tek Parça 7.006 izlenme - 2 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Nevzat Ak - Kimin Umrunda 04:11
Nevzat Ak - Kimin Umrunda 2.259 izlenme - 9 ay önce Nevzat Ak - Kimin Umrunda (Video Klip) 2016 Nevzat Ak - Kimin Umrunda 2016 [ Official Video ] Şarkı Sözleri: Yar Sana Yazık Olacak Dal Kırılıp Gül Solacak Olanlar Bana Olacak Kimin Umrunda Deli Deli Kimin Umrunda Kaybolursan Ben Ararım Yaraların Ben Sararım Anamınan Ben Ağlarım Kimin Umrunda Deli Deli Kimin Umrunda Kızıltuğ’um Övünürüm Telin Kopsa Dövünürüm Senin İçin Ben Ölürüm Kimin Umrunda Deli Deli Kimin Umrunda
Okan Bayülgen: 01:23
Okan Bayülgen: "ben Coğrafya Öğretmeni Gibi Sunucu İstemiyorum!.." 10.821 izlenme - 3 yıl önce Okan Bayülgen: "Ben Coğrafya Öğretmeni Gibi Sunucu İstemiyorum!.." (Bir Milyon Kimin)
Türkü - Bu Giden Kimin Yarı 04:06
Türkü - Bu Giden Kimin Yarı 6.446 izlenme - 2 yıl önce Türkü - Bu Giden Kimin Yarı (Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri; Deli gönle söz geçmiyor Sevdiğinden vazgeçmiyor Ne yaptıysam ne ettiysem Geri dönmüyor dönmüyor Bu giden kimin canı Yanar bağrımın sol yanı Bu da beter bir yaraymış Olmuşum kara sevdalı İflah olmaz bir derdim var Perişanım günlerim dar Öyle bir hale düşmüşüm Ölsem zarar kalsam zarar (Yaşamışım neye yarar) Bu giden kimin yarı Yanar bağrımın sol yanı Bu da beter bir yaraymış Olmuşum kara sevdalı
Kimin Tarlası 2. Bölüm 06:27
Kimin Tarlası 2. Bölüm 5.037 izlenme - 2 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları h En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Kimin Tarlası 7.Bölüm Tek Parça 06:00
Kimin Tarlası 7.Bölüm Tek Parça 88 izlenme - 2 hafta önce Bölüm 7 / Sansar Uzaya Gidiyor Çiftçi çuvalını alıp tarlaya gider, sansar evde yalnız kalır. Bunu fırsat bilen porsuk hain planını işleme sokar. Hediye kutusuna sardığı roketi sansara verir ve sansar roketle birlikte uzaya fırlar. Fakat döndüğünde bir uzay gemisi yanlarına gelir içinden robot sansar ve robot porsuk çıkar. Sansar ve porsuk onları kontrol edip kavgaya tutuştururlar. En sonunda iki robotta bozulur ve oldukları yerde kalır. Sansar ve porsuk ise evlerine dönerler.
Arzu Sahin - Benim Canim Kimin Cani Vıdeo Clıp 04:26
Arzu Sahin - Benim Canim Kimin Cani Vıdeo Clıp 14.000 izlenme - 7 yıl önce arzu sahin - benim canim kimin cani vıdeo clıp
kıvırcık ali & eren özütemiz - kimim kaldı l 2011 05:03
kıvırcık ali & eren özütemiz - kimim kaldı l 2011 11.528 izlenme - 6 yıl önce
Kimin Tarlası 9.Bölüm Tek Parça   05:18
Kimin Tarlası 9.Bölüm Tek Parça 79 izlenme - 2 hafta önce Bölüm 9 / Çiftçi Şarkı Çalarken Çiftçi elinde gitarı bir kaç parça şarkı çalmaktadır. Hain planıyla porsuk koşarak gelir kemanıyla eşlik eder, çiftçi ve sansar çok şaşırırlar. Çalmaya devam ederler. Sansar çok kıskanır ve akordiyonunu kapıp eşlik etmeye çalışır fakat beceremez. Çiftçi ve porsuk bi süre beraber çalmaya devam ederler fakat en sonunda bunun bir oyun olduğunu öğrenirler ve porsuk çiftçiden kaçarak evine gider.
Ferdi Tayfur - Beni Ağlatmaya Kimin Hakkı Var 06:14
Ferdi Tayfur - Beni Ağlatmaya Kimin Hakkı Var 16.258 izlenme - 6 yıl önce
Benim Canim Kimin Cani-Amatör Ses- 02:21
Benim Canim Kimin Cani-Amatör Ses- 13.687 izlenme - 7 yıl önce benim canim kimin cani-amatör ses-kardeşimiz gerçekten güzel söylemiş..
Kimin Tarlası 8.Bölüm Tek Parça  06:25
Kimin Tarlası 8.Bölüm Tek Parça 72 izlenme - 2 hafta önce Bölüm 8 / Çiftlikte Şaşı Gözlü Kedi Çiftçi bahçede motor tamiriyle ilgilenirken sansar da onu izler. Bir ara motora yaklaşır ve bir sakarlık yapıp motorun çalışmasına neden olur. Çiftçi sansara çok sinirlenir. Sansar gider sandalyede masum masum oturmaktadır. Birden şaşı gözlü bir kedi çıkar gelir. Çiftçi büyük bir üzüntüyle kediyi kucaklar, sansar bu duruma çok sinirlenir. Kedi ile sansar uzun bi süre kapışırlar bunu gören çiftçi kedinin masum olmadığını görür ve sansardan özür diler.
Arzu - Benim Canım Kimin Canı 2008 Orginal Video K 04:26
Arzu - Benim Canım Kimin Canı 2008 Orginal Video K 16.337 izlenme - 8 yıl önce arzu - benim canım kimin canı 2008 orginal video klip ilk
Kimin Tarlası 10.Bölüm Tek Parça    06:14
Kimin Tarlası 10.Bölüm Tek Parça 70 izlenme - 2 hafta önce Bölüm 10 / Tarla’da Bayram Çiftçi elinde poşetle koltuğunda oturmaktadır. Sansar sırıtarak yanına gelir ve elini öpüp şekerini alır. Porsuk ise yine bir plan yapıp kendini acındırıp çiftçiyi kandırır ve bayram sebebiyle aralarına katılır. Çiftçi kıyamaz ve eve alır.