Hoşgeldiniz!

kimin tarlası

Kimin Tarlası 3. Bölüm 06:25
Kimin Tarlası 3. Bölüm 18.903 izlenme - 4 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Kimin Tarlası 1. Bölüm 04:43
Kimin Tarlası 1. Bölüm 18.638 izlenme - 4 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Kimin Tarlası - Bölüm 4 05:42
Kimin Tarlası - Bölüm 4 14.380 izlenme - 4 yıl önce Kimin Tarlası Bölüm 04 En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Kimin Tarlası 5. bölüm Tek Parça 06:23
Kimin Tarlası 5. bölüm Tek Parça 7.077 izlenme - 4 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Kimin Tarlası 2. Bölüm 06:27
Kimin Tarlası 2. Bölüm 5.060 izlenme - 4 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi animasyonlarından, Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları h En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Kimin Tarlası 6. Bölüm 06:09
Kimin Tarlası 6. Bölüm 3.090 izlenme - 4 yıl önce TRT Çocuğun en sevilen çizgi filmlerinden Kimin Tarlası, Sansar, Porsuk ve Çiftçinin maceraları. En güzel çizgi film ve çocuk şarkıları için www.izlesene.com/cizgifilm kanalımıza abone olmayı unutmayın.
Kimin Tarlası 6.Bölüm Tek Parça 06:06
Kimin Tarlası 6.Bölüm Tek Parça 198 izlenme - 1 yıl önce Bölüm 6 / Sansar ve Porsuk Uçak Yarışı Yapıyor Uzun bir aradan sonra ilk defa sansar porsuğun kapısını çalmıştır. Porsuk yola bakar ve iki adet uçak vardır. Hemen uçuşa geçip yarışa başlarlar. Hava da binbir şekle girerler en sonunda kendilerini tahtadan bi gemide bulurlar ikiside kurtulmaya çalışırlar fakat başaramazlar.Gemiyi koca bir balina yüzdürmektedir.En sonunda kıyıya vururlar ve sevinçten birbirlerine sarılıp halay çekerler.
Kimin Tarlası 10.Bölüm Tek Parça    06:14
Kimin Tarlası 10.Bölüm Tek Parça 121 izlenme - 1 yıl önce Bölüm 10 / Tarla’da Bayram Çiftçi elinde poşetle koltuğunda oturmaktadır. Sansar sırıtarak yanına gelir ve elini öpüp şekerini alır. Porsuk ise yine bir plan yapıp kendini acındırıp çiftçiyi kandırır ve bayram sebebiyle aralarına katılır. Çiftçi kıyamaz ve eve alır.
Kimin Tarlası 9.Bölüm Tek Parça   05:18
Kimin Tarlası 9.Bölüm Tek Parça 111 izlenme - 1 yıl önce Bölüm 9 / Çiftçi Şarkı Çalarken Çiftçi elinde gitarı bir kaç parça şarkı çalmaktadır. Hain planıyla porsuk koşarak gelir kemanıyla eşlik eder, çiftçi ve sansar çok şaşırırlar. Çalmaya devam ederler. Sansar çok kıskanır ve akordiyonunu kapıp eşlik etmeye çalışır fakat beceremez. Çiftçi ve porsuk bi süre beraber çalmaya devam ederler fakat en sonunda bunun bir oyun olduğunu öğrenirler ve porsuk çiftçiden kaçarak evine gider.
Kimin Tarlası 7.Bölüm Tek Parça 06:00
Kimin Tarlası 7.Bölüm Tek Parça 111 izlenme - 1 yıl önce Bölüm 7 / Sansar Uzaya Gidiyor Çiftçi çuvalını alıp tarlaya gider, sansar evde yalnız kalır. Bunu fırsat bilen porsuk hain planını işleme sokar. Hediye kutusuna sardığı roketi sansara verir ve sansar roketle birlikte uzaya fırlar. Fakat döndüğünde bir uzay gemisi yanlarına gelir içinden robot sansar ve robot porsuk çıkar. Sansar ve porsuk onları kontrol edip kavgaya tutuştururlar. En sonunda iki robotta bozulur ve oldukları yerde kalır. Sansar ve porsuk ise evlerine dönerler.
Kimin Tarlası 8.Bölüm Tek Parça  06:25
Kimin Tarlası 8.Bölüm Tek Parça 103 izlenme - 1 yıl önce Bölüm 8 / Çiftlikte Şaşı Gözlü Kedi Çiftçi bahçede motor tamiriyle ilgilenirken sansar da onu izler. Bir ara motora yaklaşır ve bir sakarlık yapıp motorun çalışmasına neden olur. Çiftçi sansara çok sinirlenir. Sansar gider sandalyede masum masum oturmaktadır. Birden şaşı gözlü bir kedi çıkar gelir. Çiftçi büyük bir üzüntüyle kediyi kucaklar, sansar bu duruma çok sinirlenir. Kedi ile sansar uzun bi süre kapışırlar bunu gören çiftçi kedinin masum olmadığını görür ve sansardan özür diler.
Kimin Tarlası 11.Bölüm Tek Parça 05:53
Kimin Tarlası 11.Bölüm Tek Parça 92 izlenme - 1 yıl önce Bölüm 11 / Tarla’ya İnen Uzay Aracı Çiftçi ve sansar evin önünde frizbi oynamaktadırlar. Porsuk ise çiftçiye yaranmak için çapa yapar. Çiftçi frizbiyi attığı bir anda sansarın kafasına gelir ve bayılır. Tam o sırada bir uzay aracı gelir ve üçünü de alır götürür. Çiftçi, sansar, porsuk üç ayrı masaya bağlanmış incelenmektedirler.Uzaylılar da gülmektedirler.Üçlü bi şekilde kurtulurlar,sarı civciv sayesinde zorlu yollardan geçip uzay gemisinden kaçıp kurtulurlar.
Kimin Tarlası 6 Bölüm 06:09
Kimin Tarlası 6 Bölüm 184 izlenme - 2 yıl önce sansar ve porsuk, onlar çorak bir tarlada omuz omuza yaşayan iki yakın arkadaş. dikkat! hiçbir şey gördüğün gibi olmayabilir! çorak tarlayı sahiplenen çiftçi, olayların seyrini değiştirecek! eski dostlar düşman olunca, tarlada komik ve eğlenceli bir rekabeti yaşanmaya başlıyor! kimin tarlasıi 6. bölümüyle ekranlarınıza geliyor.
Kimin Tarlası 12.Bölüm Tek Parça    05:51
Kimin Tarlası 12.Bölüm Tek Parça 73 izlenme - 1 yıl önce Bölüm 12 / Sansar Rüya Görüyor Sansar bir köşeye serdiği döşeğin üzerinde uyumaya çalışmaktadır. Çiftçi bir yanda horlayarak uyumaktadır. Sansar kulaklarını tıkayıp uykuya dalar ve rüyalara dalar. Rüyasında porsuk yine hain planlarıyla çiftçiyi tuzağa düşürmeye çalışır. Sansar hızla uyanır. Telaşla kalkıp çiftçinin yanına gelir ve onu görünce mutlu olur.
Kimin Tarlası 13.Bölüm Tek Parça 05:52
Kimin Tarlası 13.Bölüm Tek Parça 70 izlenme - 1 yıl önce Bölüm 13 / Ejder Tepesi Hikayesi Çiftçinin evinin önünde ateş yakılmıştır. Çiftçi ve sansar sohbet etmektedirler. Çiftçi sansara ejder tepesiyle ilgili hikayeler anlatır. Sansar çok etkilenir ve korktukça çığlıklar atar. Sonra hikayeye dalarlar ve mode girerler.Birden öykünün içinden çıkarlar.Ejder sesini gerçekten duyarlar ve eve kaçarlar.Bu sesi çıkaran porsuktur fakat tekrar bi ejder sesi duyulur bu kez porsukta korkar kaçar.
Kimin Tarlası 18.Bölüm Tek Parça  06:13
Kimin Tarlası 18.Bölüm Tek Parça 70 izlenme - 1 yıl önce Bölüm 18 / Çiftçinin Oyuncak Ayısı Sabah horoz sesiyle uyanan çiftçinin gözü köşedeki yeni yatağa takılır ve eski anılarına dalar. Çocukluğu gelir aklına ve çocukluğundaki oyuncak ayıcığı gelir aklına ve onu aramaya koyulur evin içinde bulamaz. Çünkü oyuncak ayıcık porsuğun elindedir. Porsuk ayıyı bırakıp kaçar.Çiftçi kızsa da çok sevinir.
Kimin Tarlası 7 Bölüm 06:02
Kimin Tarlası 7 Bölüm 133 izlenme - 2 yıl önce sansar ve porsuk, onlar çorak bir tarlada omuz omuza yaşayan iki yakın arkadaş. dikkat! hiçbir şey gördüğün gibi olmayabilir! çorak tarlayı sahiplenen çiftçi, olayların seyrini değiştirecek! eski dostlar düşman olunca, tarlada komik ve eğlenceli bir rekabeti yaşanmaya başlıyor! kimin tarlasıi 7. bölümüyle ekranlarınıza geliyor.
Kimin Tarlası 16.Bölüm Tek Parça 05:25
Kimin Tarlası 16.Bölüm Tek Parça 65 izlenme - 1 yıl önce Bölüm 16 / Porsuk ve Kedi Eve Giriyorlar Porsuk ve kedi hain bir plan bu bölüm de çiftçiyi kandırmayı başarırlar eve girerler. Böylece çiftçi sansarı evden kovar. Porsuk ve kedi el çakışırlar ve birbirlerine sarılıp mutlu olurlar. Sansar elinde kazmasıyla yuıvasının önüne gelir ve tekrar yuvasını açmaya başlar.
Kimin Tarlası 14.Bölüm Tek Parça 05:31
Kimin Tarlası 14.Bölüm Tek Parça 64 izlenme - 1 yıl önce Bölüm 14 / Çiftçi ve Sansar Çeşme Yapıyor Çiftçi ve sansar evin önünde buldukları kağıdı incelerler. Kağıtta bir çeşme resmi vardır. Hemen hazırlağa başlarlar, çeşmeyi yapmaya başlarlar. Bu sırada banyo hazırlığı yapan porsukta su vanasıyla oynamaktadır. Bu durum da sansar ve çiftçinin işini bozmaktadır. Uzun süren çekişmeden sonra çiftçi yine oyun bozanın porsuk olduğunu öğrenince, porsuk kaçar.
Kimin Tarlası 15.Bölüm Tek Parça 05:48
Kimin Tarlası 15.Bölüm Tek Parça 64 izlenme - 1 yıl önce Bölüm 15 / Çiftçinin Dişi Ağrıyor Sansar uzaktan tarlaya eski günleri düşünüp bakar o sırada çiftçi motorunda bir sürü erzakla çıkagelir. Sansarla birlikte bir sürü gofret yerler. Çiftçi tam su içmeye gittiği anda çığlık atar çünkü dişi ağrımaktadır. Eve dişçi gelir çiftçinin dişini çeker ve diş macunu ile diş fırçası verir.Sansar hala gofret yemektedir ve çiftçi çok sinirlenip sansarı kovalamaya başlar.
Kimin Tarlası 19.Bölüm Tek Parça  06:19
Kimin Tarlası 19.Bölüm Tek Parça 63 izlenme - 1 yıl önce Bölüm 19 / Tarık’ın Çalışma Odası Projesi Sansar yuvasından fırlayarak çıkar ve esner. Aynı şekilde porsukta fırlar yuvasından ve esner. Artık eski hallerine dönmüşlerdir. Tarık elinde ki kağıtta çalışma odası projesi yazmaktadır. Çiftçi yanına gelir ve kafasını okşar Tarık'ın. Çiftçi ve Tarık tarlayı sulamaya giderler bu sırada şakalaşırlar. Sansar ve porsukta uzaktan kıkırdayarak onları izlerler.
Kimin Tarlası 20.Bölüm Tek Parça  05:36
Kimin Tarlası 20.Bölüm Tek Parça 58 izlenme - 1 yıl önce Bölüm 20 / Tarık’ın Tarlası Çiftçi motoruna binmiş tarlaya doğru gitmektedir. Şaşı gözlü kedi çiftçiyle uğraşmaktadır. Tarık ise evde çalışma odası projesi yazan kağıtla ilgilenir. Tarık evin kapısından dışarı çıkar ve havaya bakar kapkaranlıktır. Tam bu esnada yağmur yağmaya başlar, çiftçi bu duruma çok sevinir. Herkesin dans ettiği bi anda Kimin Tarlası yazısı çıkar Tarık bunu eliyle siler ve Tarık'ın Tarlası yazısı ortaya çıkar.
Kimin Tarlası 17.Bölüm Tek Parça 05:53
Kimin Tarlası 17.Bölüm Tek Parça 55 izlenme - 1 yıl önce Bölüm 17 / Çiftçi Yatak Yapıyor Çiftçi kulağına kalem takmış evin içinde düşünmektedir. Kendi kafasında birşeyler ölçüp biçer. Porsuk çiftçinin planına dahil olur ve yardım eder tahtaları taşır. Çiftçi yatak yapmaktadır. Porsukla beraber bir güzel yatağı yapıp köşeye yerleştirirler.