Hoşgeldiniz!

kimiz

Hakki Bulut - 03:51
Hakki Bulut - 70.378 izlenme - 9 yıl önce hakki bulut -
Dino - Em Kine ( Biz Kimiz ) 03:11
Dino - Em Kine ( Biz Kimiz ) 1.674 izlenme - 6 yıl önce
Biz Kimiz Yaşasın Türk Irkı Dombira 03:20
Biz Kimiz Yaşasın Türk Irkı Dombira 1.118 izlenme - 6 yıl önce TÜRK IRKININ BUYUKLUGU TARİHİNDE SAKLIDIR
Peki Ya Gerçek Nedir ? 03:59
Peki Ya Gerçek Nedir ? 1.069 izlenme - 7 yıl önce üzerinde durdugumuz dünya ne kadar gerçek ?ya da var oldugunu düşündügümüz duygular ?hayat...kader çizgisine yazılmış birer senaryo mu ?ask...arayıpta bulamadıgımızya da bulunca kıymetini bilemedigimizaslında hep içimizde yaşattıgımız bir gerçek mi ?peki ya gerçek nedir?benim gerçegim senin varolmayanın isedemek ki varolan bir gerçek asla yok....peki ya düşünceler...felsefi düşünürsen hayat sevgiyi aramaktırislami düşünürsen sevgiyi kaybetmeden yaşamaktırinancızsan bütün hayat sadece bir kaçamaktırbilimselsen sen sadece bir organizmasınpeki ya sen...bir gece dolunay zamanı gökyüzüne uzanhayatı bir düşün.....
duygusal halı yıkama - biz kimiz? 04:58
duygusal halı yıkama - biz kimiz? 978 izlenme - 7 yıl önce duygusal halı yıkama - biz kimiz?
Ufo Gerçeği - Kanada Savunma Bakanı 25:01
Ufo Gerçeği - Kanada Savunma Bakanı 709 izlenme - 3 yıl önce Videodan Notlar: Türkçe Altyazılı 20 den fazla ırk mevcuttur. Zeta Reticuli, Orion, Andromeda ve Altair yıldız sistemlerinden gelen ziyaretçilerimiz vardır. ABD Hükümeti en az iki ırkla çalışmaktadır. Uzun Beyazlar adını verdikleri bir ırkla Indian Springs / Nevada Atış Bölgesinde bir üstte yapılan çalışmalar ve onlardan elde edilen teknolojiler vs.vs.vs... Yerseniz afiyet olsun. Hepinizi cani gönülden kucaklıyorum ve bol gözlemli günler diliyorum.
Evren Nasıl Oluştu? 04:52
Evren Nasıl Oluştu? 257 izlenme - 3 yıl önce Varoluşumuzun kilit noktası ve tüm evrenin ne şekilde başladığı ile ilgili bilgi içeren bir video. Biz kimiz ve nasıl oluştuk?
Biz Kimiz 03:20
Biz Kimiz 388 izlenme - 9 yıl önce biz kimiz
Bız Kımız 01:49
Bız Kımız 214 izlenme - 5 yıl önce klanlar
Zülfü Livaneli - Kimiz Biz ? 04:22
Zülfü Livaneli - Kimiz Biz ? 72 izlenme - 1 yıl önce Zülfü Livaneli - Kimiz Biz ? Albüm: Zülfü Livaneli - Yangın Yeri (1996) Şarkı Sözleri: Girit’te dağılan saçlarını Efes’te toplayan Okyanus gibi kabarıp Olimpos dağı gibi patlayan Dostum Mikis Söyle, kimiz biz? Savaş, ölüm, açlık Sürgün, hapis derken, Tesbih tanesi günlerimizden Vahşi bir çavlan gibi fışkıran Dostum Mikis, Anlat, kimiz biz? Sözlerin anlamını korumaya Adanmış ömürlerden, Ve reçine kokusundan mersinlerin Yanık türküler çıkaran Dostum mikis, Peki kimiz biz? Neydi mesleğimiz? Mesela tuz basmak mı Aşk ve ölüm yaralarına? Ya da yakamozlanan denize dalıp İnciler çıkarmak mı yavuklunun nazlı boynuna? Dostum Mikis, Söyle bana, Ege’nin iki yakasında Kimiz biz, Sahi kimiz biz?
Biz Kimiz? 01:33
Biz Kimiz? 93 izlenme - 3 yıl önce Biz Kimiz? Bu soru yüz binlerce yıllık insan tarihinin gidişatıdır. Bu soru felsefeyi, mitolojileri, dinleri oluşturmuştur. İşte bu videoda da 21. yüzyılın bu soruya verdiği cevaba bakıyor ve ilerisi için beyin fırtınası yapıyoruz. İyi seyirler.
Biz Kimiz? İnsanın Evrimi Üzerine 15:29
Biz Kimiz? İnsanın Evrimi Üzerine 61 izlenme - 3 yıl önce İnsan evrimine yönelik en fazla sayıda gizemi açığa çıkaran aile, şüphesiz Leakey ailesidir. Aile boyu paleoantropoloji ve evrimsel biyoloji ile uğraşan Leakey ailesi, Afrika'yı kendilerine mesken edinmişlerdir ve insanların evrimsel kökenlerine güçlü bir ışık tutmamızı sağlamaktadırlar. Bugüne kadar birbirinden değerli birçok fosili gün yüzüne çıkarmışlar, analiz etmişler ve insan evriminin eksik basamaklarını bir bir tamamlamışlardır. Louise Leakey " Biz Kimiz?" sorusunu sorduğunda, bu soru onu insan türünün evrimsel kökenleri için kazı yaptığı ve rekabet içinde olan atalarımız hakkında çarpıcı yeni bir görüş ortaya attığı Doğu Afrika da ki Rift Vadisi'ne götürdü. Bu sunumunda, başından geçenleri, keşiflerini ve canlılık tarihinin en "orijinal" türlerinden biri olan insanın evrimini nefes kesici bir şekilde anlatıyor. 15 dakikanızı ayırıp bu yolculuğa katılmanızı tavsiye ederiz. İyi seyirler.
Koray Biz Kimiz 04:08
Koray Biz Kimiz 76 izlenme - 7 yıl önce biz kimiz ?
Çeşitli Sanatçılar - Gideriz Biz Kimiz 03:49
Çeşitli Sanatçılar - Gideriz Biz Kimiz 53 izlenme - 6 yıl önce
Webtekno Hakkında Merak Ettikleriniz 14:29
Webtekno Hakkında Merak Ettikleriniz 27 izlenme - 3 yıl önce Evet arkadaşlar Youtube'da gezinirken bulduğum bu güzide videoyu sizler paylaşmak istedim neyse efendim bir açıklama yapmaya gerek duymuyorum video kendini zaten anlatıyor, iyi seyirler arkadaşlar.
Beta Sürümü nedir | Nasıl ortaya çıktı | Neden video çekiyoruz | Beta Sürümü kimdir - Dualvlog 09:36
Beta Sürümü nedir | Nasıl ortaya çıktı | Neden video çekiyoruz | Beta Sürümü kimdir - Dualvlog 20 izlenme - 2 yıl önce @betasurumucom #betasurumucom #vlog #motovlog #dualvlog #türkiye #turkey #istanbul #youtube Bize destek olmak için ABONE OL'un & Beğenin & Paylaşın & Yorum yapın! Abone olun! https://goo.gl/kWUfNq İlginizi Çekebilecek Video Listelerimiz: Vloglar https://goo.gl/1maahZ Motovloglar https://goo.gl/BvVVPB Dualvloglar https://goo.gl/nVpEdE Motosiklet Tanıtımları https://goo.gl/NpUUUX Motosiklet Ekipmanları https://goo.gl/SX2Qli Motosiklet Haberleri https://goo.gl/vEKyJ4 Web adresimiz http://www.betasurumu.com Beta Sürümü Sosyal Medya Hesaplarımız: Facebook https://www.facebook.com/betasurumucom instagram https://www.instagram.com/betasurumucom Youtube https://www.youtube.com/c/betasurumucom Younow https://www.younow.com/betasurumucom İletişim için betasurumucom@gmail.com