Hoşgeldiniz!

kimmel

Programa Bol Memeli Konuk Olan Miley Cyrus (Limon İçerir) 06:02
Programa Bol Memeli Konuk Olan Miley Cyrus (Limon İçerir) 24.639 izlenme - 3 yıl önce Dünyaya barışın ve huzurun memeler sayesinde geleceğinin farkında olan alkışlar, bildiğiniz gibi fırsatını buldukça uzuvlarını sergilemekten çekinmeyen ve sütyen kullanmayı bilmeyen dili uzun mayli sayrıs hanım jimi kimıl abinin programına bıngıl bıngıl konuk olmuş.
Kobe Bryant Jimmy Kimmel'la Oscar hakkında konuşuyor (Türkçe) 05:13
Kobe Bryant Jimmy Kimmel'la Oscar hakkında konuşuyor (Türkçe) 1.121 izlenme - 1 ay önce Kobe Bryant Jimmy Kimmel'la Oscar hakkında konuşuyor
İnternette Tanıştığınız Biriyle Seks Yaptınız mı? 04:16
İnternette Tanıştığınız Biriyle Seks Yaptınız mı? 9.955 izlenme - 1 yıl önce Jimmy Kimmel sokak röportajı yaparak cevabı tahmin etmece oyununu oynadığı programlarından birisinde vatandaşlara "İnternette Tanıştığınız Biriyle Seks Yaptınız mı?" sorusu soruldu. Soruya gelen cevaplar ise stüdyodaki program konukları tarafından tahmin edilmeye çalışıldı. Ortaya da böyle eğlenceli bir program çıktı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Neymar'ın Çatıdan Çatıya Roket Yollaması 04:19
Neymar'ın Çatıdan Çatıya Roket Yollaması 3.792 izlenme - 10 ay önce Neymar, ABD'de katıldığı Jimmy Kimmel Live programında, bulunduğu bir binanın çatısından, başka bir binanın çatısındaki kaleye şut çekiyor.
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz (2013) 05:55
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz (2013) 12.887 izlenme - 4 yıl önce Jimmy Kimmel 3. sefer ebeveynlerden çocuklarını kandırmasını isteyerek bu Cadılar Bayramı'nda da çocukların tepkilerinden oluşan derleme bir video sundu. HD ve Türkçe altyazılı olarak izleyebilirsiniz. İyi seyirler.
Babalarına Kahvaltısını Duştayken Veren Çocuklar 05:24
Babalarına Kahvaltısını Duştayken Veren Çocuklar 5.214 izlenme - 3 yıl önce Jimmy Kimmel her özel günde olduğu gibi Babalar Günü'nde de güzel bir seyirci katılımını sağlayarak ortaya eğlenceli görüntüler çıkardı. Çocuklardan babalarına kahvaltılarını duş sırasında ikram etmesini isteyen Jimmy'nin aldığı geri dönüş videolarını izliyoruz.
Jason Derulo - Talk Dirty (Jimmy Kimmel Canlı) 03:08
Jason Derulo - Talk Dirty (Jimmy Kimmel Canlı) 11.928 izlenme - 4 yıl önce Jason Derulo - Talk Dirty (Jimmy Kimmel Show Canlı) Şarkı Sözü: Jason Jason Derulo Get jazzy on me [Jason Derulo:] I'm that flight that you get on, international First class seat on my lap girl, riding comfortable Cause I know what the girl them need, New York to Haiti I got lipstick stamps on my passport, you make it hard to leave [Jason Derulo:] Been around the world, don't speak the language But your booty don't need explaining All I really need to understand is When you talk dirty to me Talk dirty to me Talk dirty to me Talk dirty to me Get jazzy on me [Jason Derulo:] You know the words to my songs No habla inglés Our conversations ain't long But you know what is I know what the girl them want, London to Taiwan I got lipstick stamps on my passport I think I need a new one [Jason Derulo:] Been around the world, don't speak the language But your booty don't need explaining All I really need to understand is When you talk dirty to me Talk dirty to me Talk dirty to me Talk dirty to me [Jason Derulo:] Uno, met a friend in Rio Dos, she was all on me-o Tres, we could ménage à three-o Cuatro, ooh [2 Chainz:] Dos Cadenas, closed the genius Sold out arenas, you can suck my penis Gilbert Arenas, guns on deck Chest to chest, tongue on neck International oral sex Every picture I take, I pose a threat Boat or jet, what do you expect? Her pussy so good I bought her a pet Anyway, every day I'm trying to get to it Got her saved in my phone under "Big Booty" Anyway, every day I'm trying to get to it Got her saved in my phone under "Big Booty" [Jason Derulo:] Been around the world, don't speak the language But your booty don't need explaining All I really need to understand is When you talk dirty to me Talk dirty to me Talk dirty to me Talk dirty to me Get jazzy on me What? I don't understand!
İlk Çıkan i Phone Modelini Yeni Çıkacak Olan i Phone Diye Tanıtmak 03:07
İlk Çıkan i Phone Modelini Yeni Çıkacak Olan i Phone Diye Tanıtmak 5.881 izlenme - 3 yıl önce Merhaba dostlar, ABD'li oyuncu, komedyen ve seslendirme sanatçısı Jimmy Kimmel, ABC kanalında sunuculuğunu ve yapımcılığını yaptığı Jimmy Kimmel Live! isimli TV programında ilginç bir deney ile karşımıza çıktı. Video İngüzel ama ingiliççe kusura bakmayın. Ben anlayacak kadar biliyorum ama anlatamıyorum. Ama vide HD. En azından böyle kapatabileceğimi düşünüyorum kusurumu.
Miley Cyrus'a Meydan Okuyan Ali Wentworth 01:31
Miley Cyrus'a Meydan Okuyan Ali Wentworth 4.843 izlenme - 3 yıl önce Efendiler geçen hafta jimmy abinin programında ve her fırsatını bulduğunda limonlarını sergileyen Miley Cyrus hanımı izlemiştik. İşte Miley'den hemen sonra konuk olan 50 yaşındaki Ali Wentworth hnm miley'a meydan okumuş. izliyoruz. Miley'lı video için bknz: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/270539/programa-bol-memeli-konuk-olan-miley-cyrus-limon-icerir
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz (2013) 06:10
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz (2013) 7.831 izlenme - 4 yıl önce Jimmy Kimmel 3. Sefer Ebeveynlerden Çocuklarını Kandırmasını İsteyerek Bu Cadılar Bayramı'nda Da Çocukların Tepkilerinden Oluşan Derleme Bir Video Sundu. Hd Ve Türkçe Altyazılı Olarak İzleyebilirsiniz. İyi Seyirler.
Britney Spears'tan Gecenin Bir Yarısı Jimmy Kimmel'a Yarı Çıplak Adamlarla Şaka 03:06
Britney Spears'tan Gecenin Bir Yarısı Jimmy Kimmel'a Yarı Çıplak Adamlarla Şaka 3.602 izlenme - 2 yıl önce Britney Spears, ünlü talk show sunucusu Jimmy Kimmel'ın evine gizli gizli girerek yatak odasına baskın yaptı. Spears, dansçıları ile birlikte yatak odasında uyuyan Kimmel'a yeni şarkısını seslendirdi.
Pornstarlar Pornhub Yorumlarını Okuyor 02:39
Pornstarlar Pornhub Yorumlarını Okuyor 3.308 izlenme - 3 yıl önce Jimmy Kimmel'ın ortaya çıkarmış olduğu ''Celebrities Read Mean Tweets'' videolarında müzisyenler, sporcular, oyuncular çıkmıştı. Ancak bir meslek dalının eksikliğini farkeden arkadaşlarımız, PonHub ve Brazzers işbirliğiyle ''Pornstars Read Mean Tweets'' adlı bu videoyu yapmışlar. İzliyoruz efenim.
Jimmy Kimmel'ın Batman v Superman Skeci 05:50
Jimmy Kimmel'ın Batman v Superman Skeci 2.502 izlenme - 2 yıl önce Batman v Superman Dawn of Justice filminin vizyon tarihi yaklaştıkça heyecan da artıyor. Dünyaca ünlü komedyen Jimmy Kimmel, kendi talk show programı Jimmy Kimmel Live! için böyle eğlenceli ve sürpriz sonlu bir skeç hazırlamış.
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz! 03:50
Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz! 4.783 izlenme - 5 yıl önce Senin Bütün Şekerlerini Yedik Biz!
Jimmy Kimmel, Batman v Superman:Yeni Görüntüler Yayınladı 00:43
Jimmy Kimmel, Batman v Superman:Yeni Görüntüler Yayınladı 1.844 izlenme - 2 yıl önce Jimmy Kimmel geçtiğimiz günlerde yayınlanana programında Batman v Superman: Dawn of Justice'den yeni görüntüler yayınladı.
Marty McFly & Doktor Brown Kimmel Show'a Zaman Yolculuğu Yapması 10:06
Marty McFly & Doktor Brown Kimmel Show'a Zaman Yolculuğu Yapması 3.043 izlenme - 2 yıl önce Geleceğe dönüş serisi çocukluğumuzda hayranı olduğum filimlerdendir (coğumuzun da öyledir sanıyorum).filmin içerisinde 21 ekim 2015'e yolculuk eden kahramanlarımız,30 yıl sonra aynı gün, canlı yayında delorean ile birlikte Jimmy Kimmel show da hayranlarıyla buluşmuş. valla duygulandırdılar.izlemenizi isterim.
Hiç Ot İçtiniz mi? (Türkçe Altyazılı) 04:42
Hiç Ot İçtiniz mi? (Türkçe Altyazılı) 3.231 izlenme - 3 yıl önce Hollywood Bulvarı'nda Jimmy Kimmel'in ekibinin durdurdukları insanlara ot içip içmediklerine dair sorulan sorularla yapılmış röportajlardır.
Jimmy Kimmel iPhone 4'u İnsanlara iPhone X Diye Tanıttı 02:49
Jimmy Kimmel iPhone 4'u İnsanlara iPhone X Diye Tanıttı 403 izlenme - 5 ay önce Amerikalı komedyen ve sunucu Jimmy Kimmel, iPhone X'un çıkışını fırsat bilerek mikrofonu sokaktaki insana uzattı ve troll'lüğünü yaptı. İnsanlara iPhone 4'ü göstererek iPhone X olduğunu söyleyip düşüncelerini sordular.
Do You Watch Porn? - Jimmy Kimmel 03:57
Do You Watch Porn? - Jimmy Kimmel 1.400 izlenme - 3 yıl önce Herkesin vereceği cevap belli. Asıl olay Jimmy Kimmel'ın son bölümde yaptığı şerefsizlik zaten adamı sevmezdim bu videodan sonra nefretim kat ve kat arttı.
Jimmy Kimmel'in Sia-Chandelier Şarkısının Klibini Çekmesi 07:47
Jimmy Kimmel'in Sia-Chandelier Şarkısının Klibini Çekmesi 1.703 izlenme - 3 yıl önce Geçtiğimiz ayda Sia adlı şarkıcının çıkarmış olduğu Chandelier adlı şarkıyı dinleyen ve klibini izleyen arkadaşlarımız bilir ki klipte küçük bir kızın yapmış olduğu dans vardır bazılarına itici görünür bazılarına da sanat gibi gelir. Bu klibi Jimmy Kimmel canlandırırsa ne olur hep birlikte izleyelim...
Rihanna'dan Jimmy Kimmel'a 1 Nisan Şakası 03:37
Rihanna'dan Jimmy Kimmel'a 1 Nisan Şakası 1.073 izlenme - 3 yıl önce Jimmy Kimmel'ın programına konuk olmadan önce, erken bir "1 Nisan Şakası" yapmak isteyen ünlü şarkıcı Rihanna, Kimmel'ın evine gece yarısı girip, şarkı ve ışık şov eşliğinde ünlü şovmeni uyandırdı. Kimmel, şoku uzun süre üstünden atamadı.
Jon Snow'dan Game of Thrones Oyuncu Seçmeleri Skeci 02:27
Jon Snow'dan Game of Thrones Oyuncu Seçmeleri Skeci 353 izlenme - 9 ay önce ABD'de yayımlanan talk show programı Jimmy Kimmel'a katılan Kit Harington efsane dizi Game of Thrones oyuncularının rollerine büründü.
Jimmy Kimmel'in Sia-Chandelier Şarkısının Klibini Çekmesi 07:47
Jimmy Kimmel'in Sia-Chandelier Şarkısının Klibini Çekmesi 1.199 izlenme - 4 yıl önce Geçtiğimiz ayda Sia adlı şarkıcının çıkarmış olduğu Chandelier adlı şarkıyı dinleyen ve klibini izleyen arkadaşlarımız bilir ki klipte küçük bir kızın yapmış olduğu dans vardır bazılarına itici görünür bazılarına da sanat gibi gelir. Bu klibi Jimmy Kimmel canlandırırsa ne olur hep birlikte izleyelim...
Deleted Scene From Batman V Superman Starring Jimmy Kimmel 09:01
Deleted Scene From Batman V Superman Starring Jimmy Kimmel 976 izlenme - 2 yıl önce When Ben Affleck was a guest on the "After The Oscars" special, he had the unfortunate duty of breaking the news that Jimmy's big scene was cut out of “Batman v Superman: Dawn of Justice.” Luckily Ben brought the clip along, which stars Ben Affleck, Henry Cavill, Jesse Eisenberg, Will Arnett and Jimmy Kimmel.
iPhone 5'i iPhone SE Diye Yutturmak (Jimmy Kimmel) 03:00
iPhone 5'i iPhone SE Diye Yutturmak (Jimmy Kimmel) 755 izlenme - 2 yıl önce Hem troll'lemeleri ile hem de programında yer verdiği eğlenceli oyunlarla hayranlıkla izlediğimiz Jimmy Kimmel bu defa da geçtiğimiz günlerde duyurulan Apple'ın yeni telefonu iPhone SE için bir troll'lük yaptı. SE modeli diye 5'i inceleyen kullanıcılar her ne hikmetse telefonu daha ağır ve tasarımının da daha ince olduklarını söyleyip ikonların daha canlı olduğunu söylediler.
Bebekler Evleniyor - Jimmy Kimmel 04:27
Bebekler Evleniyor - Jimmy Kimmel 1.077 izlenme - 3 yıl önce Amerikan televizyonlarında reality şov olarak yayınlanan ve videonun başında da bahsedildiği üzere iki farklı formatı bulunan ve 1 erkek yada 1 kadının, 20 kusur karşı cinsten sadece birisini Evleneceği!!! kişi olarak seçmesi üzerine kurulu bir yarışma formatıdır...Ama ne format... Her neyse Jimmy Kimmel komiklik olsun diye ''The Baby Bachelor'' versiyonunu hazırlamış...
6 Yaşındaki Çocuğun Yalan Makinesi İle İmtihanı 03:36
6 Yaşındaki Çocuğun Yalan Makinesi İle İmtihanı 1.501 izlenme - 5 yıl önce Jimmy Kimmel'ın Hazırladığı Yalan Makinesi Serisi'ne Devam Ediyoruz. Bu Sefer Karşımızda Farklı Zevklere Sahip Bir Çocuk Var. İyi Seyirler
Senin bütün şekerlerini yedik biz :c) 04:54
Senin bütün şekerlerini yedik biz :c) 2.284 izlenme - 5 yıl önce Senin bütün şekerlerini yedik biz :c) - (alisayar) - (sayar hits)
Jimmy Kimmel'dan Efsane Batman v Superman: Dawn of Justice Troll'lemesi 01:46
Jimmy Kimmel'dan Efsane Batman v Superman: Dawn of Justice Troll'lemesi 804 izlenme - 2 yıl önce Amerikan talk show'unun en ünlü isimlerinden Jimmy Kimmel'dan son dönemlerin en efsane troll'ü geldi. Programda aynı zamanda yeni bir fragman da yayınlayan Kimmel uzun süre unutulmayacak bir işe imza atarak, Batman v Superman ekibiyle ortaya muazzam bir iş çıkardı.
Jimmy Kimmel'da Birbirinden Güzel NBA Yıldızı Taklitleri 06:19
Jimmy Kimmel'da Birbirinden Güzel NBA Yıldızı Taklitleri 510 izlenme - 2 yıl önce Efsane taklitçi Brandon Armstrong katıldığı Jimmy Kimmel Live programında Russell Westbrook,LeBron James, Stephen Curry, Shaquille O' Neal, Kobe Bryant ve James Harden taklidi yapıyor.