Hoşgeldiniz!

kimyasal

Suriyede Yaşanan Vahşet Görüntüleri 00:42
Suriyede Yaşanan Vahşet Görüntüleri 17.368 izlenme - 5 yıl önce Suriyede Yaşanan Vahşet Görüntüleri
Zehirli Nörotoksik Kimyasal İçeren Kral Kobra Yılanı 03:14
Zehirli Nörotoksik Kimyasal İçeren Kral Kobra Yılanı 18.585 izlenme - 6 yıl önce Zehirli Nörotoksik Kimyasal İçeren Kral Kobra Yılanı
Suriye'de kimyasal katliam: 1300 ölü 01:18
Suriye'de kimyasal katliam: 1300 ölü 8.553 izlenme - 5 yıl önce Suriye'de Esad güçlerinin başkent Şam'ın Doğu Guta bölgesinde düzenlediği saldırılarda 1,300 kişinin öldüğü açıklandı. Muhalifler saldırılarda kimyasal silah kullanıldığını öne sürdü. Saldırıdan hemen sonra yayınlanan görüntülerde çok sayıda kişinin cesedi yer aldı. Muhalif Yerel Koordinasyon Komitesi Şam'ın doğusundaki Batna'da yer alan bir hastaneye yüzlerce cesedin getirildiğini açıkladı. Suriye ordusu kimyasal silah iddialarını reddetti: "Suriye ordusu, kimyasal gaz kullanımıyla ilgili tüm iddiaları reddediyor. Bütün bunlar bazı ülkeler tarafından Suriye'ye karşı yürütülen kirli bir medya oyununu parçası." İstanbul'da bir basın toplantısı düzenleyen Suriyeli muhaliflerin lideri George Sabra, saldırı karşısında sessiz kalan uluslararası toplumun katliama ortak olduğunu söyledi. Saldırı Suriye'de kimyasal silah kullanıldığı iddialarının incelenmesi için gönderilen BM misyonunun Şam'da incelemelerde bulunduğu sırada gelmesi dikkat çekti.
Kuru Buzun Gaza Dönüşme Anı 05:26
Kuru Buzun Gaza Dönüşme Anı 3.673 izlenme - 3 yıl önce Kuru buzun gaza dönüşmesi filmlerde gördüğümüz büyü kazanlarını anımsatsa da aslında kimyasal bir olaydır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
KİMYASAL YUMURTA SERÜVENİ! - Minecraft Yumurta Savaşları! - Minecraft Egg Wars! 38:12
KİMYASAL YUMURTA SERÜVENİ! - Minecraft Yumurta Savaşları! - Minecraft Egg Wars! 9.147 izlenme - 3 yıl önce Kanalımıza Abone OL : http://goo.gl/wcwC5x 5000+ Like Gelirse Gaza Geliyorum ve Hemen Yeni Video Çekiyorum Haa Yorumda Atmayı unutmayın.. Çok ucuza orijinal Minecraft - https://minecraftity.com Facebook Sayfası : https://goo.gl/RcNyc7 Canlı Yayın Sayfası : http://goo.gl/kcZChE Google+ Sayfası : https://goo.gl/Zm1qAS Kanalımıza Abone OL : http://goo.gl/wcwC5x Beğenmeyi ve Paylaşmayı Lütfen Unutmayın! ------------------BUNLARADA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN------------------ Komik Montaj Videoları : https://goo.gl/sBsaLu Açlık Oyunları : https://goo.gl/0CzAQq Minecraft Yumurta Savaşları : https://goo.gl/ufE6Zh Minecraft Sky Element : https://goo.gl/7H4ZqJ Build Battle : https://goo.gl/8do2HF Sky Wars : https://goo.gl/fub9s5 Minecraft Tek Komut Bloğu : https://goo.gl/knFu0i Eğlencesine Oyunlar : https://goo.gl/bjCkT4 Minecraft İzleyici Haritaları : https://goo.gl/VklI60 Rust : https://goo.gl/3dGDtM Stranded Deep : https://goo.gl/4QNlKP Minecraft Hexxit : https://goo.gl/j5s0kp Minecraft Silahlı Açlık Oyunları : https://goo.gl/CKg8G9 İLK VİDEOM : https://goo.gl/LWbO3N İKİNCİ VİDEOM : https://goo.gl/9WyztW ÜÇÜNCÜ VİDEOM : https://goo.gl/6SmxAn
Suriye'deki Kimyasal Saldırıdan İlk Görüntüler 03:54
Suriye'deki Kimyasal Saldırıdan İlk Görüntüler 5.005 izlenme - 5 yıl önce Esed Güçlerinin Şam'ın Doğu Gota Banliyösüne Düzenlediği Saldırıda 635 Kişi Öldü, 3500'ün Üstünde Kişi Yaralandı. Saldırıda Kimyasal Silahların Da Kullanıldı...
4k Kimyasal Reaksiyonlar 06:30
4k Kimyasal Reaksiyonlar 2.710 izlenme - 2 yıl önce Çin de birkaç üniversite birleşerek 8 farklı kimyasal reaksiyonu 4K UltraHD kamera ve özel lensler sayesinde güzel bir gösterim hazırlamışlar. http://www.beautifulchemistry.net/
Suriye'deki Kimyasal Saldırıdan İlk Görüntüler 2 01:21
Suriye'deki Kimyasal Saldırıdan İlk Görüntüler 2 3.430 izlenme - 5 yıl önce Suriye'de Esed Güçlerinin Şam'ın Doğu Gota Banliyösü'ne Düzenlediği Kimyasal Saldırı Sonrası Kaydedilen Görüntüler Katliamın Boyutunu Gözler Önüne Seriyor.
Sonsuza Kadar Uzayan Firavun'un Yılanı 02:25
Sonsuza Kadar Uzayan Firavun'un Yılanı 1.313 izlenme - 3 yıl önce Kimyasal formülü Hg(SCN)2 olan Civa-II-Tiyosiyanat, ısıya tabi tutulduğunda ortaya sonsuza kadar sürebilen bir yanma tepkimesi çıkıyor. Civa-II-Tiyosiyanat [Hg(SCN)2] ile yapılan bu deneyin sonuçları, izleyenleri hayretler içerisinde bırakıyor. Güçlü bir ısı kaynağına maruz kalan Civa-II-Tiyosiyanat oldukça sıra dışı bir tepki vererek uzuyor ve genişliyor.
Powerpuff Girls - Jenerik 01:03
Powerpuff Girls - Jenerik 3.473 izlenme - 4 yıl önce Üç şeker süper kahraman kızın( Turuncu saçlı-Blossom,sarı saçlı-Bubbles, siyah saçlı-Buttercup) herdefasında farklı maceralarla dünyayı kötülerden kurtarışlarını anlatan bu çizgi film ilk olarak 1998 yılında yayınlanmaya başlanmış efendim. Bizim ülkemizdeki gösterimi ise muhtemelen 2000'li yılların başlarındaydı yanlış hatırlamıyorsam.Profesör Utonium'un şeker, baharat, bilimum güzel şeylerin yanında yanlışlıkla kimyasal bir x maddesini karıştırmasıyla ortaya çıkan bu şirin süper kahramanlar o yıllarda dondurmasından, kitabımızdaki etiketine, stickerlarından, kıyafetlerimizdeki baskılarına kadar hayatımızda oldukça yer etmişti.
Tianjin'de Yaşanan Devasa Patlama (Çin) 07:55
Tianjin'de Yaşanan Devasa Patlama (Çin) 2.479 izlenme - 3 yıl önce Çin'in Tianjin şehrinde yaşanan patlama. Gaz istasyonu patlaması olduğu iddia ediliyordu. Daha sonra diğer yerlere de sıçramış sanırım ve kimyasallar patlamış. her halükarda devasa bir patlama olduğu gerçek, 50'ye yakın insan hayatını kaybetmiş. Patlamanın ne kadar büyük olduğunu hissettirecek bir fotoğraf paylaşıyım http://dosyalar.hurriyet.com.tr/haber_resim_3/CH1.jpg Fabrikaya epey mesafede bulunan otoparkta ki arabalar bile paramparça olmuş.
Hz. Muhammed Kola İçmeyi Yasaklardı - Canan Karatay 01:08
Hz. Muhammed Kola İçmeyi Yasaklardı - Canan Karatay 1.968 izlenme - 3 yıl önce Prof Dr. Canan Karatay, düzenenlenen bir panelde kola reklamları ve islamiyet arasındaki ilişkiyi değerlendirdi.
Sosis Nasıl Yapılır? 05:02
Sosis Nasıl Yapılır? 1.160 izlenme - 3 yıl önce Sosis, içinde hayvan eti bulunan, genellikle baharatla yoğurularak, hayvan bağırsağı içinde yarı ya da tam pişirilerek hazırlanan gıda maddesidir. Baharatlı içeriği sebebiyle, ilk olarak Ortadoğu-Hint bölgesinde ve Çin'de üretildiği düşünülmektedir. Et kültürü bulunan her bölgede benzer ürünler görmek mümkündür. M.Ö. 500 yıllarının Çin ve Yunan kaynaklarında kayıtlar mevcuttur. Çiğ, pişmiş, tütsülenmiş ve kurutulmuş olmak üzere çeşitleri mevcuttur.
Maketimizin Yapılışı(Ahmet Babahasan, Ömer Demir) 04:22
Maketimizin Yapılışı(Ahmet Babahasan, Ömer Demir) 2.214 izlenme - 11 yıl önce maketimizin yapılışı(ahmet babahasan, ömer demir)
Esed Kimyasal Silahla Saldırdı 1188 Şehit (21/08/2013) 03:54
Esed Kimyasal Silahla Saldırdı 1188 Şehit (21/08/2013) 1.244 izlenme - 5 yıl önce Kimyasal Saldırı Sonucu 1188 Kişi Hayatını Kaybetti İslam Tugayı Türk Basın Sorumlusu Maher Mahmoud'un Vermiş Olduğu Bilgiye Göre; Su...
SINAVO - Kimya - Kimyasal Reaksiyonlarda Ürün Verimi 00:37
SINAVO - Kimya - Kimyasal Reaksiyonlarda Ürün Verimi 1.214 izlenme - 5 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA -Kimyasal Reaksiyonlarda Ürün Verimi soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Suriye'de Kullanılan Üst Düzey Yeni Silahlar 00:31
Suriye'de Kullanılan Üst Düzey Yeni Silahlar 1.403 izlenme - 4 yıl önce Suriyeli isyancılara ait olan bu videoda yeni silahları görüyorsunuz. Teknoloji her geçen gün gelişiyor. 1) Uydu savar (düşman uydularını yok eder) 2)Omuzdan güdümlü roketatar 3)Hafif güdümlü RPG 4)Elden ateşlemeli el-isyan 200 füzesi 5) Havan topu Ellerindeki Kimyasal silahlara değinmiyorum bile az çok tahmin etmişsinizdir..
Kimyasal Tepkime Deneyi 02:16
Kimyasal Tepkime Deneyi 1.326 izlenme - 8 yıl önce kimyasal tepkime deneyi
Kimyasal Reaksiyonlar ve Enerji   1 (TeknoFEM) 23:44
Kimyasal Reaksiyonlar ve Enerji 1 (TeknoFEM) 791 izlenme - 5 yıl önce
Kimyasal Saldırıda Etkilenen Çocuk 00:42
Kimyasal Saldırıda Etkilenen Çocuk 948 izlenme - 5 yıl önce Kimyasal Saldırıda Etkilenen Çocuk
Kimyasal Peeling Nasıl Uygulanır? 02:08
Kimyasal Peeling Nasıl Uygulanır? 743 izlenme - 4 yıl önce Kimyasal peeling cilt yenilemede, gözenek sıkılaştırmada, ince çizgileri yok etmede uygulanabilir...
adana kimyasal dübel ile filiz ekimi 01:12
adana kimyasal dübel ile filiz ekimi 1.356 izlenme - 8 yıl önce http//www.guvenkarot.com.trkimyasal filiz ekimi ve rot ankrajlamavar olan betonerme sistemle birlikte çalışması öngörülen ve yeni oluşturulacak betonermenin birbirine bağlanması amacı taşıyan epoksi esaslı reçineler kullanılarak eski betona yeni betonun donatıların demir ankre edilmesi işlemidir. her donatı demir çapı için uygulama yapılmaktadır.
Florür - Bilinmeyen Tehlike 02:22
Florür - Bilinmeyen Tehlike 797 izlenme - 4 yıl önce Diş macunları, gargaralar, bir takım hazır gıdalar, antibiyotikler ve dahası şebeke suyunda karşımıza çıkan florür(fluoride) aslında alüminyum imalat ve nükleer sanayinin atık ürünü olan ‘sodyum florür’den başka bir şey değildir. Yenilebilir, organik bir çeşit çözünmeyen tuz olan ve hem kemik hem de dişlerimizi güçlendiren kalsiyum flora fosfat ile akalası yoktur. İsim benzerliği sadece bildiğiniz zehiri allayıp pullayıp çocuklarımızın diş macunlarına kadar sokanların işine yaramıştır. Sodyum Florürü üreten firmalar öyle kuvvetli lobi çalışmaları yapmışlardır ki günümüzde pediyatrik hekimler 9 aylık bebeklere dahi sodyum florür damlası reçete eder hale gelmişlerdir. Sodyum Florür suda çözülen bir zehirdir. Renksiz, kokusuz ve tatsız olması sebebiyle de fare ve haşere zehirinde kullanılan ve hatta panzehiri olmayan bir zehirdir. Sodyum Florür diş macunundan ve şebeke suyundan başka nerelerde kullanılır diye merak ediyor olursanız: Sarin sinir gazı, Anti-Depresan Prozak benzeri pek çok psikiyatrik ve uyuşturucu etkisi olan ilaçlarda karşımıza çıkmaktadır. Düşünüyorum da, Sodyum Florür’ün gerçekte bir zehir olduğunu bilse acaba kaç ebeveyn minicik çocuğuna ‘diş çürüklerini’ önleyeceği safsatasına inanıp bu maddeyi verir? Yapılan bağımsız araştırmalar artık gerçekleri ortaya koymaktadır. Örneğin Dr. J. Yiamouyiannis 40.000 çocuktan iki senede toplanan ham verileri incelemiş ve sodyum florürün diş çürümelerine karşı bir başarı sağlamadığı sonucuna varmıştır. Florür kullanmayı durduran bazı ülkelere ait veriler: Japonya’da 1970lerden beri sularda florür yok denecek seviyededir ve yine artan şeker tüketimlerine rağmen diş çürüklerinde azalma var. Küba’da 1990’dan beri şebeke suyuna florür eklenmemektedir ve 1997 Mart’ında yapılan ölçüme göre diş çürükleri ciddi oranda azaltılmıştır. Hollanda’da Tiel şehrinde 1973de sulara florür eklenmesi durdurulmuştur ve 1993de yapılan araştırma diş çürüklerinde azalma göstermiştir.
Mısır'da Çocuğa Kimyasal Gaz İsabet Etti Hayatta Kaldı 00:34
Mısır'da Çocuğa Kimyasal Gaz İsabet Etti Hayatta Kaldı 629 izlenme - 5 yıl önce Mısır'da Çocuğa Kimyasal Gaz İsabet Etti Hayatta Kaldı
1. Dünya Savaşı - Kimyasal Gaz Savaşları 02:59
1. Dünya Savaşı - Kimyasal Gaz Savaşları 900 izlenme - 4 yıl önce Kimyasal gazların kullanımı 1. Dünya Savaş'ının yeniliklerinden biridir. Klor, DA, hardal, fosgen gibi sert ölümcül gazlar kullanılmıştır. Kimyasalların yoğun kullanıldığı topyekün savaş olması nedeniyle "Kimyagerlerin Savaşı" da denilir. Taraflar bu gazları o kadar aşırı kullanmışlardır ki yer yer cephelerin üstü kimyasal gaz bulutlarıyla kaplanmıştır. Ölümlerin yüzde 3'ük kısmı da sadece gazlar yüzünden gerçekleşmiştir. Yarattığı acı ve ömür boyu bıraktığı yaralar ile savaş sırasında askerlerin en büyük korkusu olarak tarihe geçmiştir. Kimyasal savaş, ilk Almanların klorin gazı dolu bidonları savaş alanına getirip kapaklarını açması ve rüzgarın bu gazı yaymasıyla başlamıştır. Daha sonraları Fransızlar, bunu geliştirip gazları top yardımıyla Alman mevzilerine atmışlardır. Bunun üzerine Almanlar, kusturucu DA gazı ile Hardal gazını birleştirip ortaya savaşın en tehlikeli bileşenini çıkarırlar. DA gazı insanda kusma isteği yaratır ve insan gaz maskesini çıkartmak zorunda kalır (o dönemin gaz maskeleri, bu döneme göre çok farklıdır). Bundan sonra Hardal gazı devreye girer ve 12 saat süren acılı bir ölüm sizi bekler. Bu gazlar yüzünden iki tarafın da canı çok yanmıştır ve 2. Dünya Savaş'ında çok miktarda kimyasal bulunmasına rağmen kullanılmamıştır.
SINAVO - Kimya - Kimyasal Hesaplamalar 00:38
SINAVO - Kimya - Kimyasal Hesaplamalar 708 izlenme - 5 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA - Kimyasal Hesaplamalar soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Suriyeli Çocuğun Göz Göre Göre Ölümü +18 00:42
Suriyeli Çocuğun Göz Göre Göre Ölümü +18 986 izlenme - 5 yıl önce Suriyeli Çocuğun Göz Göre Göre Ölümü +18
Tuzla'da Yayılan Kokunun Sebebi Belli Oldu 00:47
Tuzla'da Yayılan Kokunun Sebebi Belli Oldu 104 izlenme - 1 yıl önce Tuzla'da birçok vatandaşı hastanelik eden kaçak kimyasal atığın atıldığı alan günün aydınlanmasıyla görüntülendi. Tuzla'da atıksu kolektör hattına kaçak deşarj edilen kimyasal atıktan kaynaklanan koku bir çok vatandaşı hastanelik etmişti. AFAD, İGDAŞ ve İtfaiye ekiplerinin yaptığı yoğun çalışmalar sonunda kokunu giderilmesi için yoğun bir çalışma başlatmıştı. Bugünde sabahın ilk ışıklarıyla birlikte kaçak kimyasal lmadde dökülen alan gündüz gözüyle görüntülendi.
Doğa Koleji Sustain Bienali Nesli Tükenmek Üzere Olan 10 Hayvan 01:30
Doğa Koleji Sustain Bienali Nesli Tükenmek Üzere Olan 10 Hayvan 1.399 izlenme - 5 yıl önce HEM ÖĞREN HEM ÇOCUĞUNA ÖĞRET SUSTAİN PROJESİ Workshop Doğa Koleji Sustain Projesi Dkem - ESD Metotları Bienal Topkapı DOğa Koleji Sürdürülebilir Kalkınma PROJE Koordinatörleri Zuhal Yılmaz Doğan zuhalyd@gmail.com Pelin GERÇEKER pelin.gerceker@dogakoleji.com Proje Uzmanları Ramazan Sezer / Esra Erdemli Özdemir / Gökçe Göbekçin ERKEN ANLATALIM DOĞA İLE KALKINALIM-SUSTAIN MERKEZİ COMENIUS MULTILATERAL PROJEMİZİN AMACI NEDİR? Okul öncesi eğitim ve ilkokuldan itibaren çevre ile ilgili konuları kullanarak, öğrencilerde hayat boyu öğrenme yeterliliklerini geliştirmek için ortak ülkelerde ortaya çıkan iyi örnekleri uluslararası ortak platformda paylaşmayı amaçlar. Projemizin temelleri Doğa Okulları'nda uygulanmakta olan ve öğrencilerin bilgi ile doğrudan temas kurduğu teşvik edici öğrenme ortamının oluşturulmasıyla öğrencilerin ilgilerini, yaratıcılıklarını ve öz düzenleme becerilerini vurgulayan Doğa Konseptli Öğretime dayanmaktadır. BitkilerHayvanlarNesli Tükenen HayvanlarNesli Tükenmekte Olan HayvanlarSoyu Tükenen Hayvanlar Dünya'da ve Türkiye'de birçok canlı türü maalesef hızla tükeniyor. Aşağıda verilen isimler nesilleri tükenmekte olan hayvan ve bitkilerden sadece bazıları. İnsanlık olarak doğal dengeyi çok büyük bir tehlikeye atıyoruz. Nesilleri tükenmekte olan bu canlıların yok olması demek, sistemde bunlara bağlı olarak yaşamını sürdüren daha birçok bitki ve hayvan türünün de tehlikeye girmesi anlamına geliyor. Doğal dengeyi bozmamak için her insan elinden gelen gayreti göstermek zorundadır. Bu dünya, bu canlılar bizimle birlikte var. Bu canlıların neslinin tükenmesi aslında bir anlamda insanlığın da tükenmesi demektir. İşte Dünya'da ve Türkiye'de nesli tükenmekte olan hayvan türleri: Dünyada Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar Panda (Bambu Ayısı) Kutup Ayısı Penguenler Kısa Gagalı Yunus Su samurları Türkiyede Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar Asya aslanı (Panthera leo persica) Kafkas öküzü (Bison bonasus caucasicus) Çita (Acinonyx jubatus raddei) Kelaynak Deniz kaplumbağaları Akdeniz foku (Monachus monachus) Telli turna (Anthropoides virgo) Ceylan (Gazella gazella) Yırtıcı kuşlar İç su balıkları Dağ horozu Van kedisi Nesli Tükenmekte Olan Bitkiler Likya orkidesi (Ophrys Iycia) Nesli Tükenmekte Olan İlginç Canlılar Meksikalı yürüyen balık Kuş yiyen örümcek Islık çalan örümcek Dev Çin semenderi Dev su böcekleri Dev Palouse solucanı Dev hindistan cevizi pavuryaları Deniz lalesi karidesleri Honduraslı hayalet yarasaları Ebe kurbağası Ördek kurbağası Cam kurbağa Ayaklı amfibiler Dev Komodo ejderi Kagu Kıllı burunlu kangurular Çizgili tavşan Nesli Tükenen ve Tükenmekte Olan Hayvanlar İle İlgili Yazılarımız: Nesli Tükenen Hayvanlar Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar (Endangered Animals) İngilizce metin... Dünyada ve Türkiyede Nesli Tükenmekte Olan Hayvan Türleri Dünyada ve Türkiyede Nesli Tükenmekte Olan Hayvan Türleri Cuma, 15 Mayıs 2009 18:37 Yazar: İlknur Günal BitkilerHayvanlarNesli Tükenen HayvanlarNesli Tükenmekte Olan HayvanlarSoyu Tükenen Hayvanlar Dünya’da ve Türkiye’de birçok canlı türü maalesef hızla tükeniyor. Aşağıda verilen isimler nesilleri tükenmekte olan hayvan ve bitkilerden sadece bazıları. İnsanlık olarak doğal dengeyi çok büyük bir tehlikeye atıyoruz. Nesilleri tükenmekte olan bu canlıların yok olması demek, sistemde bunlara bağlı olarak yaşamını sürdüren daha birçok bitki ve hayvan türünün de tehlikeye girmesi anlamına geliyor. Doğal dengeyi bozmamak için her insan elinden gelen gayreti göstermek zorundadır. Bu dünya, bu canlılar bizimle birlikte var. Bu canlıların neslinin tükenmesi aslında bir anlamda insanlığın da tükenmesi demektir. İşte Dünya’da ve Türkiye’de nesli tükenmekte olan hayvan türleri: Dünyada Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar Panda (Bambu Ayısı) Kutup Ayısı Penguenler Kısa Gagalı Yunus Su samurları Türkiyede Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar Asya aslanı (Panthera leo persica) Kafkas öküzü (Bison bonasus caucasicus) Çita (Acinonyx jubatus raddei) Kelaynak Deniz kaplumbağaları Akdeniz foku (Monachus monachus) Telli turna (Anthropoides virgo) Ceylan (Gazella gazella) Yırtıcı kuşlar İç su balıkları Dağ horozu Van kedisi Nesli Tükenmekte Olan Bitkiler Likya orkidesi (Ophrys Iycia) Nesli Tükenmekte Olan İlginç Canlılar Meksikalı yürüyen balık Kuş yiyen örümcek Islık çalan örümcek Dev Çin semenderi Dev su böcekleri Dev Palouse solucanı Dev hindistan cevizi pavuryaları Deniz lalesi karidesleri Honduraslı hayalet yarasaları Ebe kurbağası Ördek kurbağası Cam kurbağa Ayaklı amfibiler Dev Komodo ejderi Kagu Kıllı burunlu kangurular Çizgili tavşan Nesli Tükenen ve Tükenmekte Olan Hayvanlar İle İlgili Yazılarımız: Nesli Tükenen Hayvanlar Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar Nesli Tükenmekte Olan Hayvanlar (Endangered Animals) İngilizce metin... Dünyada ve Türkiyede Nesli Tükenmekte Olan Hayvan Türleri aykut ilter,sustain bienali,pelin gerçeker,zuhal yılmaz doğan,ramazan sezer,doğa koleji,nesli tükenen,canlılar,hayvanlar,bitkiler,kimyasal atık,ozon tabakası BİLİYORMUSUNUZ NESLİ TÜKENMEKTE OLAN HAYVANLAR BİTKİLER (CANLILAR) SUSTAİN BİENALİ
Kızılay -  Kimyasala Maruz Kalmış Bir İnsanın Karantinaya Alınması 01:41
Kızılay - Kimyasala Maruz Kalmış Bir İnsanın Karantinaya Alınması 387 izlenme - 4 yıl önce Türk Kızılay'ının kimyasala maruz kalmış bir insanı karantina altına almasını izleyeceğiz... Görüntüdeki manken midir nedir tam olarak çözemediğimiz şahsı bir güzel yıkıyorlar...bana tuhaf geldi :)