Hoşgeldiniz!

kimyasal

Suriyede Yaşanan Vahşet Görüntüleri 00:42
Suriyede Yaşanan Vahşet Görüntüleri 17.164 izlenme - 4 yıl önce Suriyede Yaşanan Vahşet Görüntüleri
Zehirli Nörotoksik Kimyasal İçeren Kral Kobra Yılanı 03:14
Zehirli Nörotoksik Kimyasal İçeren Kral Kobra Yılanı 18.265 izlenme - 5 yıl önce Zehirli Nörotoksik Kimyasal İçeren Kral Kobra Yılanı
Suriye'de kimyasal katliam: 1300 ölü 01:18
Suriye'de kimyasal katliam: 1300 ölü 8.534 izlenme - 4 yıl önce Suriye'de Esad güçlerinin başkent Şam'ın Doğu Guta bölgesinde düzenlediği saldırılarda 1,300 kişinin öldüğü açıklandı. Muhalifler saldırılarda kimyasal silah kullanıldığını öne sürdü. Saldırıdan hemen sonra yayınlanan görüntülerde çok sayıda kişinin cesedi yer aldı. Muhalif Yerel Koordinasyon Komitesi Şam'ın doğusundaki Batna'da yer alan bir hastaneye yüzlerce cesedin getirildiğini açıkladı. Suriye ordusu kimyasal silah iddialarını reddetti: "Suriye ordusu, kimyasal gaz kullanımıyla ilgili tüm iddiaları reddediyor. Bütün bunlar bazı ülkeler tarafından Suriye'ye karşı yürütülen kirli bir medya oyununu parçası." İstanbul'da bir basın toplantısı düzenleyen Suriyeli muhaliflerin lideri George Sabra, saldırı karşısında sessiz kalan uluslararası toplumun katliama ortak olduğunu söyledi. Saldırı Suriye'de kimyasal silah kullanıldığı iddialarının incelenmesi için gönderilen BM misyonunun Şam'da incelemelerde bulunduğu sırada gelmesi dikkat çekti.
Kuru Buzun Gaza Dönüşme Anı 05:26
Kuru Buzun Gaza Dönüşme Anı 3.646 izlenme - 2 yıl önce Kuru buzun gaza dönüşmesi filmlerde gördüğümüz büyü kazanlarını anımsatsa da aslında kimyasal bir olaydır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Tuzla'da Yayılan Kokunun Sebebi Belli Oldu 00:47
Tuzla'da Yayılan Kokunun Sebebi Belli Oldu 101 izlenme - 3 hafta önce Tuzla'da birçok vatandaşı hastanelik eden kaçak kimyasal atığın atıldığı alan günün aydınlanmasıyla görüntülendi. Tuzla'da atıksu kolektör hattına kaçak deşarj edilen kimyasal atıktan kaynaklanan koku bir çok vatandaşı hastanelik etmişti. AFAD, İGDAŞ ve İtfaiye ekiplerinin yaptığı yoğun çalışmalar sonunda kokunu giderilmesi için yoğun bir çalışma başlatmıştı. Bugünde sabahın ilk ışıklarıyla birlikte kaçak kimyasal lmadde dökülen alan gündüz gözüyle görüntülendi.
KİMYASAL YUMURTA SERÜVENİ! - Minecraft Yumurta Savaşları! - Minecraft Egg Wars! 38:12
KİMYASAL YUMURTA SERÜVENİ! - Minecraft Yumurta Savaşları! - Minecraft Egg Wars! 9.107 izlenme - 2 yıl önce Kanalımıza Abone OL : http://goo.gl/wcwC5x 5000+ Like Gelirse Gaza Geliyorum ve Hemen Yeni Video Çekiyorum Haa Yorumda Atmayı unutmayın.. Çok ucuza orijinal Minecraft - https://minecraftity.com Facebook Sayfası : https://goo.gl/RcNyc7 Canlı Yayın Sayfası : http://goo.gl/kcZChE Google+ Sayfası : https://goo.gl/Zm1qAS Kanalımıza Abone OL : http://goo.gl/wcwC5x Beğenmeyi ve Paylaşmayı Lütfen Unutmayın! ------------------BUNLARADA GÖZ ATMAYI UNUTMAYIN------------------ Komik Montaj Videoları : https://goo.gl/sBsaLu Açlık Oyunları : https://goo.gl/0CzAQq Minecraft Yumurta Savaşları : https://goo.gl/ufE6Zh Minecraft Sky Element : https://goo.gl/7H4ZqJ Build Battle : https://goo.gl/8do2HF Sky Wars : https://goo.gl/fub9s5 Minecraft Tek Komut Bloğu : https://goo.gl/knFu0i Eğlencesine Oyunlar : https://goo.gl/bjCkT4 Minecraft İzleyici Haritaları : https://goo.gl/VklI60 Rust : https://goo.gl/3dGDtM Stranded Deep : https://goo.gl/4QNlKP Minecraft Hexxit : https://goo.gl/j5s0kp Minecraft Silahlı Açlık Oyunları : https://goo.gl/CKg8G9 İLK VİDEOM : https://goo.gl/LWbO3N İKİNCİ VİDEOM : https://goo.gl/9WyztW ÜÇÜNCÜ VİDEOM : https://goo.gl/6SmxAn
sutes su kaçak kimyasal sıvı 01:49
sutes su kaçak kimyasal sıvı 7.229 izlenme - 6 yıl önce kırmadan su kaçaklarını onaran kimyasal sıvı türkiyenin her yerine 1 günde kargo0232 243 88 880538 785 31 91sutes.com.tr
Suriye'deki Kimyasal Saldırıdan İlk Görüntüler 03:54
Suriye'deki Kimyasal Saldırıdan İlk Görüntüler 4.984 izlenme - 4 yıl önce Esed Güçlerinin Şam'ın Doğu Gota Banliyösüne Düzenlediği Saldırıda 635 Kişi Öldü, 3500'ün Üstünde Kişi Yaralandı. Saldırıda Kimyasal Silahların Da Kullanıldı...
4k Kimyasal Reaksiyonlar 06:30
4k Kimyasal Reaksiyonlar 2.694 izlenme - 1 yıl önce Çin de birkaç üniversite birleşerek 8 farklı kimyasal reaksiyonu 4K UltraHD kamera ve özel lensler sayesinde güzel bir gösterim hazırlamışlar. http://www.beautifulchemistry.net/
Afyon Prensi & Duman - Yeşil Gözlü Bir Yar ( Afyon'u Sallayan Şarkı ) 04:44
Afyon Prensi & Duman - Yeşil Gözlü Bir Yar ( Afyon'u Sallayan Şarkı ) 3.224 izlenme - 2 yıl önce Rap müzik piyasasında ilk üçe oynayan Afyon'un yetiştirdiği güzide rapper Afyon Prensi ve adına müsemma Duman gardaşımızın aynı kıza yazdıkları isyan dolu bu parçayı sallanarak izleyelim efem.
Suriye'deki Kimyasal Saldırıdan İlk Görüntüler 2 01:21
Suriye'deki Kimyasal Saldırıdan İlk Görüntüler 2 3.415 izlenme - 4 yıl önce Suriye'de Esed Güçlerinin Şam'ın Doğu Gota Banliyösü'ne Düzenlediği Kimyasal Saldırı Sonrası Kaydedilen Görüntüler Katliamın Boyutunu Gözler Önüne Seriyor.
Hz. Muhammed Kola İçmeyi Yasaklardı - Canan Karatay 01:08
Hz. Muhammed Kola İçmeyi Yasaklardı - Canan Karatay 1.930 izlenme - 2 yıl önce Prof Dr. Canan Karatay, düzenenlenen bir panelde kola reklamları ve islamiyet arasındaki ilişkiyi değerlendirdi.
Sonsuza Kadar Uzayan Firavun'un Yılanı 02:25
Sonsuza Kadar Uzayan Firavun'un Yılanı 1.013 izlenme - 2 yıl önce Kimyasal formülü Hg(SCN)2 olan Civa-II-Tiyosiyanat, ısıya tabi tutulduğunda ortaya sonsuza kadar sürebilen bir yanma tepkimesi çıkıyor. Civa-II-Tiyosiyanat [Hg(SCN)2] ile yapılan bu deneyin sonuçları, izleyenleri hayretler içerisinde bırakıyor. Güçlü bir ısı kaynağına maruz kalan Civa-II-Tiyosiyanat oldukça sıra dışı bir tepki vererek uzuyor ve genişliyor.
Tianjin'de Yaşanan Devasa Patlama (Çin) 07:55
Tianjin'de Yaşanan Devasa Patlama (Çin) 2.358 izlenme - 2 yıl önce Çin'in Tianjin şehrinde yaşanan patlama. Gaz istasyonu patlaması olduğu iddia ediliyordu. Daha sonra diğer yerlere de sıçramış sanırım ve kimyasallar patlamış. her halükarda devasa bir patlama olduğu gerçek, 50'ye yakın insan hayatını kaybetmiş. Patlamanın ne kadar büyük olduğunu hissettirecek bir fotoğraf paylaşıyım http://dosyalar.hurriyet.com.tr/haber_resim_3/CH1.jpg Fabrikaya epey mesafede bulunan otoparkta ki arabalar bile paramparça olmuş.
Powerpuff Girls - Jenerik 01:03
Powerpuff Girls - Jenerik 2.936 izlenme - 3 yıl önce Üç şeker süper kahraman kızın( Turuncu saçlı-Blossom,sarı saçlı-Bubbles, siyah saçlı-Buttercup) herdefasında farklı maceralarla dünyayı kötülerden kurtarışlarını anlatan bu çizgi film ilk olarak 1998 yılında yayınlanmaya başlanmış efendim. Bizim ülkemizdeki gösterimi ise muhtemelen 2000'li yılların başlarındaydı yanlış hatırlamıyorsam.Profesör Utonium'un şeker, baharat, bilimum güzel şeylerin yanında yanlışlıkla kimyasal bir x maddesini karıştırmasıyla ortaya çıkan bu şirin süper kahramanlar o yıllarda dondurmasından, kitabımızdaki etiketine, stickerlarından, kıyafetlerimizdeki baskılarına kadar hayatımızda oldukça yer etmişti.
SINAVO - Kimya - Kimyasal Reaksiyonlarda Ürün Verimi 00:37
SINAVO - Kimya - Kimyasal Reaksiyonlarda Ürün Verimi 1.198 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA -Kimyasal Reaksiyonlarda Ürün Verimi soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Esed Kimyasal Silahla Saldırdı 1188 Şehit (21/08/2013) 03:54
Esed Kimyasal Silahla Saldırdı 1188 Şehit (21/08/2013) 1.235 izlenme - 4 yıl önce Kimyasal Saldırı Sonucu 1188 Kişi Hayatını Kaybetti İslam Tugayı Türk Basın Sorumlusu Maher Mahmoud'un Vermiş Olduğu Bilgiye Göre; Su...
Maketimizin Yapılışı(Ahmet Babahasan, Ömer Demir) 04:22
Maketimizin Yapılışı(Ahmet Babahasan, Ömer Demir) 2.213 izlenme - 10 yıl önce maketimizin yapılışı(ahmet babahasan, ömer demir)
Sosis Nasıl Yapılır? 05:02
Sosis Nasıl Yapılır? 877 izlenme - 2 yıl önce Sosis, içinde hayvan eti bulunan, genellikle baharatla yoğurularak, hayvan bağırsağı içinde yarı ya da tam pişirilerek hazırlanan gıda maddesidir. Baharatlı içeriği sebebiyle, ilk olarak Ortadoğu-Hint bölgesinde ve Çin'de üretildiği düşünülmektedir. Et kültürü bulunan her bölgede benzer ürünler görmek mümkündür. M.Ö. 500 yıllarının Çin ve Yunan kaynaklarında kayıtlar mevcuttur. Çiğ, pişmiş, tütsülenmiş ve kurutulmuş olmak üzere çeşitleri mevcuttur.
Suriye'de Kullanılan Üst Düzey Yeni Silahlar 00:31
Suriye'de Kullanılan Üst Düzey Yeni Silahlar 1.248 izlenme - 3 yıl önce Suriyeli isyancılara ait olan bu videoda yeni silahları görüyorsunuz. Teknoloji her geçen gün gelişiyor. 1) Uydu savar (düşman uydularını yok eder) 2)Omuzdan güdümlü roketatar 3)Hafif güdümlü RPG 4)Elden ateşlemeli el-isyan 200 füzesi 5) Havan topu Ellerindeki Kimyasal silahlara değinmiyorum bile az çok tahmin etmişsinizdir..
Kimyasal Reaksiyonlar ve Enerji   1 (TeknoFEM) 23:44
Kimyasal Reaksiyonlar ve Enerji 1 (TeknoFEM) 781 izlenme - 4 yıl önce
Kimyasal Tepkime Deneyi 02:16
Kimyasal Tepkime Deneyi 1.316 izlenme - 7 yıl önce kimyasal tepkime deneyi
Kimyasal Saldırıda Etkilenen Çocuk 00:42
Kimyasal Saldırıda Etkilenen Çocuk 946 izlenme - 4 yıl önce Kimyasal Saldırıda Etkilenen Çocuk
Kimyasal Peeling Nasıl Uygulanır? 02:08
Kimyasal Peeling Nasıl Uygulanır? 696 izlenme - 3 yıl önce Kimyasal peeling cilt yenilemede, gözenek sıkılaştırmada, ince çizgileri yok etmede uygulanabilir...
Florür - Bilinmeyen Tehlike 02:22
Florür - Bilinmeyen Tehlike 688 izlenme - 3 yıl önce Diş macunları, gargaralar, bir takım hazır gıdalar, antibiyotikler ve dahası şebeke suyunda karşımıza çıkan florür(fluoride) aslında alüminyum imalat ve nükleer sanayinin atık ürünü olan ‘sodyum florür’den başka bir şey değildir. Yenilebilir, organik bir çeşit çözünmeyen tuz olan ve hem kemik hem de dişlerimizi güçlendiren kalsiyum flora fosfat ile akalası yoktur. İsim benzerliği sadece bildiğiniz zehiri allayıp pullayıp çocuklarımızın diş macunlarına kadar sokanların işine yaramıştır. Sodyum Florürü üreten firmalar öyle kuvvetli lobi çalışmaları yapmışlardır ki günümüzde pediyatrik hekimler 9 aylık bebeklere dahi sodyum florür damlası reçete eder hale gelmişlerdir. Sodyum Florür suda çözülen bir zehirdir. Renksiz, kokusuz ve tatsız olması sebebiyle de fare ve haşere zehirinde kullanılan ve hatta panzehiri olmayan bir zehirdir. Sodyum Florür diş macunundan ve şebeke suyundan başka nerelerde kullanılır diye merak ediyor olursanız: Sarin sinir gazı, Anti-Depresan Prozak benzeri pek çok psikiyatrik ve uyuşturucu etkisi olan ilaçlarda karşımıza çıkmaktadır. Düşünüyorum da, Sodyum Florür’ün gerçekte bir zehir olduğunu bilse acaba kaç ebeveyn minicik çocuğuna ‘diş çürüklerini’ önleyeceği safsatasına inanıp bu maddeyi verir? Yapılan bağımsız araştırmalar artık gerçekleri ortaya koymaktadır. Örneğin Dr. J. Yiamouyiannis 40.000 çocuktan iki senede toplanan ham verileri incelemiş ve sodyum florürün diş çürümelerine karşı bir başarı sağlamadığı sonucuna varmıştır. Florür kullanmayı durduran bazı ülkelere ait veriler: Japonya’da 1970lerden beri sularda florür yok denecek seviyededir ve yine artan şeker tüketimlerine rağmen diş çürüklerinde azalma var. Küba’da 1990’dan beri şebeke suyuna florür eklenmemektedir ve 1997 Mart’ında yapılan ölçüme göre diş çürükleri ciddi oranda azaltılmıştır. Hollanda’da Tiel şehrinde 1973de sulara florür eklenmesi durdurulmuştur ve 1993de yapılan araştırma diş çürüklerinde azalma göstermiştir.
adana kimyasal dübel ile filiz ekimi 01:12
adana kimyasal dübel ile filiz ekimi 1.328 izlenme - 7 yıl önce http//www.guvenkarot.com.trkimyasal filiz ekimi ve rot ankrajlamavar olan betonerme sistemle birlikte çalışması öngörülen ve yeni oluşturulacak betonermenin birbirine bağlanması amacı taşıyan epoksi esaslı reçineler kullanılarak eski betona yeni betonun donatıların demir ankre edilmesi işlemidir. her donatı demir çapı için uygulama yapılmaktadır.
SINAVO - Kimya - Kimyasal Hesaplamalar 00:38
SINAVO - Kimya - Kimyasal Hesaplamalar 703 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı KİMYA - Kimyasal Hesaplamalar soru çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
8. Sınıf Teog Fen - Kimyasal Tepkimeler Giriş 24:36
8. Sınıf Teog Fen - Kimyasal Tepkimeler Giriş 593 izlenme - 2 yıl önce Kimyasal tepkimeler hakkında giriş bilgilerine sahip olmak, İyonik bağlı bileşiklerin formülleri nasıl yazılır, bileşik formülleri nasıl adlandırılır öğrenmek istiyorsan haydi tıkla. Yeni videoları kaçırmamak için abone ol
Mısır'da Çocuğa Kimyasal Gaz İsabet Etti Hayatta Kaldı 00:34
Mısır'da Çocuğa Kimyasal Gaz İsabet Etti Hayatta Kaldı 627 izlenme - 4 yıl önce Mısır'da Çocuğa Kimyasal Gaz İsabet Etti Hayatta Kaldı
Suriyeli Çocuğun Göz Göre Göre Ölümü +18 00:42
Suriyeli Çocuğun Göz Göre Göre Ölümü +18 965 izlenme - 4 yıl önce Suriyeli Çocuğun Göz Göre Göre Ölümü +18