Hoşgeldiniz!

Kimyasal Peeling Videoları İzle

Kimyasal Peeling Nasıl Uygulanır? 02:08
Kimyasal Peeling Nasıl Uygulanır? 605 izlenme - 2 yıl önce Kimyasal peeling cilt yenilemede, gözenek sıkılaştırmada, ince çizgileri yok etmede uygulanabilir...
Kimyasal Peeling Nedir? Faydaları Nelerdir? 01:07
Kimyasal Peeling Nedir? Faydaları Nelerdir? 185 izlenme - 3 yıl önce Cilt bakımı için cildin derinlemesine temizlenmesi ve gözeneklerinin açılması büyük önem taşıyor. Cildi arındırma yöntemlerinden biri de kimyasal peeling. Kimyasal peeling nedir ve faydaları nelerdir öğrenmek için uzman görüşü alalım dedik ve Dr. Gönül Ateşsaçan‘a sorduk. http://www.migrostv.com/kimyasal-peeling-nedir-faydalari-nelerdir/ Bizi takip etmeye devam edin: http://migrostv.migros.com.tr/
Sivilce izlerinden kimyasal peeling ile kurtulmak mümkün mü? 00:32
Sivilce izlerinden kimyasal peeling ile kurtulmak mümkün mü? 69 izlenme - 2 yıl önce Kimyasal peeling ile akneden ve akne izlerinden kurtulmak mümkün.
Kimyasal peeling ile lekelerden kurtulmak mümkün mü? 00:33
Kimyasal peeling ile lekelerden kurtulmak mümkün mü? 40 izlenme - 2 yıl önce Kimyasal peeling leke tedavisinde farklı uygulamalarla beraber kullanılabilir.
Kimyasal Peeling İle Yeni Ve Taze Bir Cilt 00:38
Kimyasal Peeling İle Yeni Ve Taze Bir Cilt 70 izlenme - 5 yıl önce detaylı bilgi için tıklayınız... http//www.dermist.com/default.asp?dermistLazer-Epilasyon.html
Kimyasal peeling hangi cilt tiplerine uygulanır? 00:22
Kimyasal peeling hangi cilt tiplerine uygulanır? 20 izlenme - 2 yıl önce Kimyasal peeling her cilt tipine uygulanabilir.
Kimyasal peeling'in yan etkileri var mıdır? 00:26
Kimyasal peeling'in yan etkileri var mıdır? 14 izlenme - 2 yıl önce Kimyasal peeling uygulamasının yapıldığı gün makyaj yapmamak gerekir.
Kimyasal peeling sonrası nasıl bir bakım uygulanmalı? 00:30
Kimyasal peeling sonrası nasıl bir bakım uygulanmalı? 14 izlenme - 2 yıl önce Kimyasal peeling sonrasında ciltte kuruluk hissi oluşur, nemlendirici ve güneş koruyucu kullanmak gerekir.
Kimyasal peeling hangi durumlarda uygulanır? 00:19
Kimyasal peeling hangi durumlarda uygulanır? 14 izlenme - 2 yıl önce Kimyasal peeling leke tedavilerinde ve yaşlanma belirtilerini azaltmak için kullanılabilir.
Kimyasal peeling ile kırışıklardan kurtulmak mümkün mü? 00:28
Kimyasal peeling ile kırışıklardan kurtulmak mümkün mü? 10 izlenme - 2 yıl önce Kimyasal peeling ince kırışıklıklarda etkili sonuçlar verebilir.
Kimyasal peeling ne kadar süre ile uygulanır? 00:35
Kimyasal peeling ne kadar süre ile uygulanır? 13 izlenme - 2 yıl önce Kimyasal peeling'in uygulanma süresi ve sıklığı cilt tipine ve ciltteki soruna göre değişir.
Kimyasal peeling hangi dönemlerde uygulanabilir? 00:31
Kimyasal peeling hangi dönemlerde uygulanabilir? 9 izlenme - 2 yıl önce Kimyasal peeling, güneşin etkisinden korunmak için kış aylarında uygulanır.