Hoşgeldiniz!

kınalıada

Kınal Ada Deve Güreşi 01:01
Kınal Ada Deve Güreşi 1.266 izlenme - 9 yıl önce KINAL ADA DEVE GÜREŞİ
Adalar Kınalıada 05:12
Adalar Kınalıada 746 izlenme - 8 yıl önce kinaliada
İstanbul Adaları - Belgesel (1972) 02:55
İstanbul Adaları - Belgesel (1972) 241 izlenme - 2 yıl önce 1972 yılının İstanbul adalarına gidiyoruz. Kırk yıl önce ada vapurunda yolculuk etmek nasılmış, Adalarda neler değişmiş görelim.
Nilipek - Kınalıada 03:46
Nilipek - Kınalıada 91 izlenme - 1 yıl önce Şarkı Sözleri: Kimler bugün susar, diğerleri sorar, Hep sorar sorar, ve hep aynı sorular… Şimdilik güneş yok cevapta, hep bulutlar var, Arada yağmur yağar. Saçlar ıslak, gözler ıslak, Zaman alır ama kururuz biz yine! Başka şansı yok, bir şekilde, Güneş açacak bir gün bir yerde! Söz, müzik: Nil İpek Hülagü Şarkı Sözleri (lyrics): Kimler bugün susar, diğerleri sorar, Hep sorar sorar, ve hep aynı sorular… Şimdilik güneş yok cevapta, hep bulutlar var, Arada yağmur yağar. Saçlar ıslak, gözler ıslak, Zaman alır ama kururuz biz yine! Başka şansı yok, bir şekilde, Güneş açacak bir gün bir yerde! Söz, müzik: Nil İpek Hülagü Nilipek.'in ilk albümünün çıkış şarkısına hazırlanan bisikletli klip burada. Hemen izleyin! Nilipek. merakla beklediğimiz albümünün kayıtlarını nihayet tamamladı. Sabah isimli bu albümün habercisi video ise Kınalıada adını taşıyan şarkıya hazırlandı. Yiğit Hepsev’in yönettiği klipte, Nilipek.’i eğlenceli bir yol macerası esnasında görüyoruz. Doğa yürüyüşü, bisiklet ve araba ile ilerleyen yolculuk otostopla devam ediyor... Red Bull Warm Up 2015 katılımcılarından olan Nilipek. şimdiye dek üretimlerini dijital platformlar üzerinden yayınlamıştı. Şimdi ise yolda bir albüm var. Sabah adını taşıyan ilk Nilipek. albümü, 9 Ekim 2015'de satışa çıkmıştı. Studio Bee ve MIAM stüdyolarında hazırlanan albümün prodüktörü Ozan Tekin iken, kayıtlarda Baran Göksu, Umut Çetin ve Emre Malikler'in de parmağı var.
Ağali Akgün 01:20
Ağali Akgün 374 izlenme - 8 yıl önce rahmetli ağali akgün hatırası,bahçede çalışma
Nilipek - Kınalıada 03:45
Nilipek - Kınalıada 58 izlenme - 2 yıl önce Nilipek. - Kınalıada (Video Klip) 2015 Şarkı Sözleri; Kimler bugün susar, Diğerleri sorar. Hep sorar sorar, Ve hep aynı sorular. Şimdilik güneş yok, Cevapta hep bulutlar var. Arada yağmur yağar. Saçlar ıslak, gözler ıslak, Zaman alır ama kururuz biz yine. Başka şansı yok, bir şekilde, Güneş açacak bir gün, bir yerde.
İpek Alpay Kınalıada 02:16
İpek Alpay Kınalıada 158 izlenme - 8 yıl önce ipek alpayın son klibi
Kınalı-1 05:35
Kınalı-1 72 izlenme - 6 yıl önce kınalı-1
Nilipek - Kınalıada (Akustikhane Canlı Performans)  03:50
Nilipek - Kınalıada (Akustikhane Canlı Performans) 3 izlenme - 2 ay önce Nilipek - Kınalıada (Akustikhane Canlı Performans) KINALIADA Şarkı Sözleri: Kimler bugün susar, diğerleri sorar, Hep sorar sorar, ve hep aynı sorular... Şimdilik güneş yok cevapta, hep bulutlar var, Arada yağmur yağar. Saçlar ıslak, gözler ıslak, Zaman alır ama kururuz biz yine! Başka şansı yok, bir şekilde, Güneş açacak bir gün bir yerde! Söz-Müzik: Nilipek Vokal, Ukulele: Nilipek Tuşlu Çalgılar, Glockenspiel, Geri Vokal: Ozan Tekin Elektrik&Akustik Gitar ,Geri Vokal: Can Aydınoğlu Bas Gitar: Tufan Büyükgüngör Davul / Perküsyon: Berkay Küçükbaşlar www.akustikhane.com facebook.com/akustikhaneperformansevi twitter.com/akustikhane instagram.com/akustikhaneperformansevi Yapımcı/Sunucu: Zafer Yılmaz Yönetmen: Samet Hamiş Ses Miksaj: Mert Karayazı Yapımcı: Özgür Uysal, Umut Albayrak İçerik Editörü: İlker Turan Konuk Koordinatörü: Gökçin Çelikiz Işık: Muttalip Parlak Yönetmen Yardımcısı: Deniz Demir Ses Asistanı: Güngör Uçak Işık Asistanı: Muhammet Aygül Kamera Operatörü: İbrahim Çakmak, Deniz Demir, Hüseyin Sevim, Can Dolu Focus: Emre Köktaş Kurgu Yönetmeni: İbrahim Çakmak Post Prodüksiyon: Can Yılmaz, Ceyhun Türkeş, Alican Çağlayan Dekor Tasarım: Onur Ceylan Grafik Tasarım: Emre Helvacı, Alp Aybar, Saygın Mehmet Çağlar, Metin Toplu Web Developer: Kutay Göksu Sosyal Medya: Mehmet Ali Gülabioğlu, Rıdvan Gürses, Tayfun Şükrü Tekin Teşekkürler: Adil Yılmaz, Orhan Aydoğan, Mert Canka