Hoşgeldiniz!

kınalıada

Kasaba Gelip Günlük Rızkını Alan Martı  01:14
Kasaba Gelip Günlük Rızkını Alan Martı 7 izlenme - 2 hafta önce Kınalıada'daki kasap dükkanına gelerek uysal bir biçimde kendisine uzatılan etleri yiyen martı ilginç görüntüler oluşturuyor.
Kınal Ada Deve Güreşi 01:01
Kınal Ada Deve Güreşi 1.289 izlenme - 10 yıl önce KINAL ADA DEVE GÜREŞİ
Adalar Kınalıada 05:12
Adalar Kınalıada 752 izlenme - 8 yıl önce kinaliada
İstanbul Adaları - Belgesel (1972) 02:55
İstanbul Adaları - Belgesel (1972) 263 izlenme - 3 yıl önce 1972 yılının İstanbul adalarına gidiyoruz. Kırk yıl önce ada vapurunda yolculuk etmek nasılmış, Adalarda neler değişmiş görelim.
Nilipek - Kınalıada 03:46
Nilipek - Kınalıada 116 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri: Kimler bugün susar, diğerleri sorar, Hep sorar sorar, ve hep aynı sorular… Şimdilik güneş yok cevapta, hep bulutlar var, Arada yağmur yağar. Saçlar ıslak, gözler ıslak, Zaman alır ama kururuz biz yine! Başka şansı yok, bir şekilde, Güneş açacak bir gün bir yerde! Söz, müzik: Nil İpek Hülagü Şarkı Sözleri (lyrics): Kimler bugün susar, diğerleri sorar, Hep sorar sorar, ve hep aynı sorular… Şimdilik güneş yok cevapta, hep bulutlar var, Arada yağmur yağar. Saçlar ıslak, gözler ıslak, Zaman alır ama kururuz biz yine! Başka şansı yok, bir şekilde, Güneş açacak bir gün bir yerde! Söz, müzik: Nil İpek Hülagü Nilipek.'in ilk albümünün çıkış şarkısına hazırlanan bisikletli klip burada. Hemen izleyin! Nilipek. merakla beklediğimiz albümünün kayıtlarını nihayet tamamladı. Sabah isimli bu albümün habercisi video ise Kınalıada adını taşıyan şarkıya hazırlandı. Yiğit Hepsev’in yönettiği klipte, Nilipek.’i eğlenceli bir yol macerası esnasında görüyoruz. Doğa yürüyüşü, bisiklet ve araba ile ilerleyen yolculuk otostopla devam ediyor... Red Bull Warm Up 2015 katılımcılarından olan Nilipek. şimdiye dek üretimlerini dijital platformlar üzerinden yayınlamıştı. Şimdi ise yolda bir albüm var. Sabah adını taşıyan ilk Nilipek. albümü, 9 Ekim 2015'de satışa çıkmıştı. Studio Bee ve MIAM stüdyolarında hazırlanan albümün prodüktörü Ozan Tekin iken, kayıtlarda Baran Göksu, Umut Çetin ve Emre Malikler'in de parmağı var.
Ağali Akgün 01:20
Ağali Akgün 376 izlenme - 9 yıl önce rahmetli ağali akgün hatırası,bahçede çalışma
İpek Alpay Kınalıada 02:16
İpek Alpay Kınalıada 158 izlenme - 8 yıl önce ipek alpayın son klibi
Kınalı-1 05:35
Kınalı-1 73 izlenme - 7 yıl önce kınalı-1