Hoşgeldiniz!

kingodisco

İş Hayatında Karşınıza Çıkması Muhtemel Kodlar 03:09
İş Hayatında Karşınıza Çıkması Muhtemel Kodlar 2.263 izlenme - 1 yıl önce Bir iş görüşmesine gidiyorsanız şunları unutmayın: Fleksibl olmak, uyumlu olmak, takım oyununa yatkın olmak, geniş vizyonlu olmak, seyahat engelli olmamak, prezantabl olmak, kendine güvenmek vs. Ya da en iyisi bunların hepsini s.ktiredin ve kendinize iyi bir torpil bulun.
Disko Kralı - Yeni Jenerik Müziği 03:47
Disko Kralı - Yeni Jenerik Müziği 5.603 izlenme - 7 yıl önce 4 kral için jenerik & atiye deniz-okan bayülgen
kingo DiscoDisko Kralı Teaser KOMİK video 02:30
kingo DiscoDisko Kralı Teaser KOMİK video 5.857 izlenme - 7 yıl önce kingo disko disko kralı komik video teaser bu 20.SANİYEDEN SONRA İZLEYEBİLİRSİNİZ..İYİ SEYİRLER ;)
Haktan Akdoğan - Ufo Gerçekleri Neden Gizleniyor? 02:33
Haktan Akdoğan - Ufo Gerçekleri Neden Gizleniyor? 1.245 izlenme - 3 yıl önce Muhabbet Kralı'nda Haktan Akdoğan UFO gerçeklerinin dünyayı nasıl değiştirebileceğini ve bu gerçeklerin nasıl engellendiğini anlatmış.
Feyyaz  Gitar Aldık Diye 00:40
Feyyaz Gitar Aldık Diye 1.104 izlenme - 7 yıl önce feyyaz gitar aldık diye
Soul_slayer1 Ve Kingodisco'nun Cerberus Lures 03:58
Soul_slayer1 Ve Kingodisco'nun Cerberus Lures 613 izlenme - 9 yıl önce cerberus'u fazla kişi beklemiyordu ben ve arkadasım cerberusu bulduk ve onu 10 dk oyaladık ama ben videonun yarısını çekemedim umarım beğenirsiniz
Alev Tünay -  Toz Pembe Hayaller 02:20
Alev Tünay - Toz Pembe Hayaller 433 izlenme - 6 yıl önce
Ali Biçim - İrfan Mı? 02:26
Ali Biçim - İrfan Mı? 240 izlenme - 2 yıl önce Atafenden tanıdığımız ve Okan Bayülgen sayesinde ünlenen Ali Biçim,Ragga Ali olmuş.Üstüne bir de klip çekmiş izleyelim..
Apartman Teyzeleri - Disko Kralı 03:20
Apartman Teyzeleri - Disko Kralı 215 izlenme - 3 yıl önce ben bi' şey merak etmek istiyorum - apartman teyzeleriözgür'ün Disko Kralı'nın 5. bölümünde yayınlanan skeci izliyoruz.
Disko Kralı - Jenerik  - Consume Obey Die 03:15
Disko Kralı - Jenerik - Consume Obey Die 254 izlenme - 3 yıl önce Bestesini tuncer tunceli'nin yaptığı, sözlerini okan bayülgen'in yazdığı, hayko cepkin'in seslendirdiği, disko kralı'nın jenerik müziği(alıntı)
Disko Kralı - Jenerik - Kral'ın Hikayesi 04:01
Disko Kralı - Jenerik - Kral'ın Hikayesi 193 izlenme - 3 yıl önce Sözlerini Okan Bayülgen'in yazdığı, müziğini Tuncer Tunceli'nin yaptığı jenerik müziği dillere dolacak nağmeler içeriyor. Okan Bayülgen'in seslendirdiği ve Atiye'nin eşlik ettiği jenerikte Bayülgen'in dünden bugüne gelişen televizyon hikayesi anlatılıyor. (alıntı)
filius animali - bozayılar 03:43
filius animali - bozayılar 273 izlenme - 6 yıl önce
The Followl - Ali Biçim 01:26
The Followl - Ali Biçim 148 izlenme - 3 yıl önce Okan Bayülgen'in programıyla tanıdığım Ali Biçim'in aynı programda yayınlanan enteresan esprili videolarından birinde bir anda bir kebapçıya dönüşmesini ve bunu da mükemmel bir şekilde yapmasını hayretle izlemişimdir,her seferinde.İşte öyle bir Shay Given...
Okan Bayülgen - Justin Bieber İsyanı 02:27
Okan Bayülgen - Justin Bieber İsyanı 226 izlenme - 3 yıl önce Serinin ilk bölümünde olduğu gibi bu bölümde de içerik hakkında birşeyler yazamıyorum. Deniyorum fakat olmuyor. Sizleri ilk videoda yeteri kadar düşündürdüğümü düşünerek Zaga ekibinin hazırladığı bu parodiyi izlemeye davet ediyorum. http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/46506/varolusculukla-varosculuk-arasindaki-fark
Sat5 - Kingodisco 02:44
Sat5 - Kingodisco 263 izlenme - 8 yıl önce okan bayülgen'in sunduğu disco kralı programı için yapılmış bir parça...
Hoşlandığım Kız Var Utangacım - Dünyamız Ve Biz - Feyyaz 01:15
Hoşlandığım Kız Var Utangacım - Dünyamız Ve Biz - Feyyaz 89 izlenme - 4 yıl önce Hoşlandığım Kız Var Utangacım - Dünyamız ve Biz - Feyyaz