Hoşgeldiniz!

kiralamak

Tüm Zamanların En İyi Antrenman Sahnesi - Jackie Chan 03:38
Tüm Zamanların En İyi Antrenman Sahnesi - Jackie Chan 3.174 izlenme - 3 yıl önce VHS kasetlerin revaçta olduğu dönemde sıklıkla kiraladığım filmlerden bir tanesiydi. Jackie Chan'den tüm zamanların en iyi antreman sahnesi olarak kabul edilen bir sahnesidir.. Film İsmi : Kartalın gölgesi (1978)
fasıl ekibi istanbul m.bey 05:00
fasıl ekibi istanbul m.bey 406 izlenme - 7 yıl önce ıletısım bılgımustafa bey 0539 219 84 821.türkü geceleriurfa sıra geceleri halk müziği etkinliklerinde bağlama ney zurna klavye erkek bayan sanatcılar eşliğinde2.ilahi tasavvuf dini müzik grubumuz da vardır.3.fasıl ekıbı fasıl gurubu heyeti pop grubu istanbul kocaeli kiralamak icin arayınız. klavye bayan solist keman ud kanun klarnet ramazan ilahi ekibises tesisatıdugun nısan sunnet dogum gunu yılbası ozel gunler ev partılerı dernek ıs yemeklerı pıknık konser festıval tum organızasyonlarınız
Google Deve Kiraladı 00:45
Google Deve Kiraladı 187 izlenme - 3 yıl önce Otomobili çölün ortasında süremeyeceğinin farkında olan Google ise çöldeki görüntüleri alabilmek için sıradışı bir yol buldu.
Roma, Salih Uçan'ı Kiralayacak 01:30
Roma, Salih Uçan'ı Kiralayacak 214 izlenme - 3 yıl önce İtalyan devi AC Roma, sezon başında Fenerbahçe'den satın alma opsiyonuyla kiraladığı Salih Uçan'ı devre arasında başka bir takıma gönderecek.
Rent A Car'cı Kız 00:28
Rent A Car'cı Kız 109 izlenme - 3 yıl önce Facebook gibi sosyal paylaşım sitelerinin bugünkü gibi revaçta olmasından az önce yani 2005 yılında, bilgisayarda icq'yu açmak ve arkadaşlardan gelen e-postalardaki komik içerikleri okumak modaydı. Bu telefon şakası da 2005'de temcit pilavı gibi önümüze sunulurdu hep. Başroldeki oğlanımız rent a car firması diye bir kızı arıyor, alınan cevap, verilen cevap, alınan, verilen derken sağlam bir diyalog ortaya çıkıyor.
Salih, Parma'ya Kiralanıyor 03:56
Salih, Parma'ya Kiralanıyor 14 izlenme - 3 yıl önce İtalyan devi AC Roma, Salih Uçan'ı tecrübe kazanması için devre arasında Parma'ya kiralayacak.......
Roma, Salih Uçan'ın Kiralanması İçin Fenerbahçe'den İzin İsteyecek 03:56
Roma, Salih Uçan'ın Kiralanması İçin Fenerbahçe'den İzin İsteyecek 4 izlenme - 3 yıl önce İtalyan Roma, Salih Uçan'ı devre arasında Parma'ya kiralamak için Fenerbahçe'den izin isteyecek. Sarı-Lacivertlilerden izin çıkmazsa Salih, Roma'da kalacak.
Araç Kiralarken En Uygun Araç Nasıl Seçilir 01:30
Araç Kiralarken En Uygun Araç Nasıl Seçilir 0 izlenme - 11 ay önce Araç kiralayacaklar dikkat, araç kiralamadan önce aracı nasıl seçeceğiniz hakkında bir röportajımız var. Konuyla ilgili videomuzu izlemenizi tavsiye ederiz.