Hoşgeldiniz!

Kiralık aşk

Aydilge - Kiralık Aşk (Canlı Performans) 03:43
Aydilge - Kiralık Aşk (Canlı Performans) 8.363 izlenme - 1 yıl önce Star Tv ekranlarında yeni başlayan "Kiralık Aşk" dizisi ilk bölümün ardında sosyal medyada seyirciler tarafından büyük bir beğeni ve ilgiyle karşılandı. Genç ve birbirinden yetenekli isimlerin yer aldığı dizide, dizi jenerik müziklerini Aydilge seslendiriyor.
Mehmet Güreli - Kimse Bilmez 03:27
Mehmet Güreli - Kimse Bilmez 12.074 izlenme - 2 yıl önce Bulut geçti Gözyaşları kaldı çimende Gül rengi şarap İçilmez mi böyle günde. Seher yeli Eser yırtar eteğini gülün Güle baktıkça Çırpınır yüreği bülbülün Bu yıldızlı gökler Ne zaman başladı dönmeye Kimse bilmez Kimse bilmez
Kiralık Aşk 40. Bölüm - İnternete Özel Final Sahnesi 07:45
Kiralık Aşk 40. Bölüm - İnternete Özel Final Sahnesi 1.535 izlenme - 4 ay önce
Kiralık Aşk 17. Bölüm - Defne Aşkını Haykırdı 05:20
Kiralık Aşk 17. Bölüm - Defne Aşkını Haykırdı 256 izlenme - 4 ay önce
Nevin - Kiralık Aşk 03:22
Nevin - Kiralık Aşk 163 izlenme - 3 ay önce Nevin'in, Torunlar Müzik etiketiyle yayınlanan "Kiralık Aşk" isimli tekli çalışması, video klibiyle netd müzik'te. Söz & Müzik: Çağrı Telkıvıran, Berk Telkıvıran Düzenleme: Çağrı Telkıvıran Yönetmen: Erkan Nas Türkçe Pop oynatma listesi: http://bit.ly/ndm-turkcepop Yeni Hit Şarkılar: http://bit.ly/ndm-hitsarkilar netd müzik’te bu ay: http://bit.ly/ndm-enyeniler Şarkı Sözleri (lyrics):
Barış Arduç'un Çok Konuşulan Horon Tepmesi 01:30
Barış Arduç'un Çok Konuşulan Horon Tepmesi 636 izlenme - 2 yıl önce Katıldığı düğünde horon tepen Kiralık Aşk'ın sevilen başrol oyuncusu Barış Arduç hayranlarından takdir topladı. HAYRANLARINDAN TAM NOT ALDI Aslen Arnavut kökenli olan ve Karadenizli bir arkadaşının düğününe katılan Barış Arduç'ın horon tepme yeteneğiyle takdir topladı.
Barış Arduç ve Ugi’li Garanti Cep’ten Randevu Filmi 01:13
Barış Arduç ve Ugi’li Garanti Cep’ten Randevu Filmi 273 izlenme - 11 ay önce Cep’ten randevu dönemi başladı! Yeni reklam filminde Ugi’ye, son dönemin popüler oyuncularından Barış Arduç eşlik ediyor. Garanti Cep’ten Randevu” uygulaması, müşterilerin şubeye gitmeden önce randevu alarak hizmetten öncelikli yararlanmasına; “Garanti Cep Şube Yoğunluk Haritası” ise anlık yoğunlukları izleyerek en uygun şubeye gitmelerine olanak tanıyor. Müşterilerin zamanı etkin kullanmalarını ve işlemlerini olabildiğince kısa sürede halletmelerini sağlıyor.
Barış Arduç Horon Teperse 01:25
Barış Arduç Horon Teperse 476 izlenme - 2 yıl önce Katıldığı düğünde horon tepen Kiralık Aşk'ın sevilen başrol oyuncusu Barış Arduç hayranlarından takdir topladı. HAYRANLARINDAN TAM NOT ALDI Aslen Arnavut kökenli olan ve Karadenizli bir arkadaşının düğününe katılan Barış Arduç'ın horon tepme yeteneğiyle takdir topladı.