Hoşgeldiniz!

kiralık ev

Kiralık Ev Arayan Travesti 05:02
Kiralık Ev Arayan Travesti 18.724 izlenme - 6 ay önce Kiralık ev arayan travesti internette bulduğu ev ilanlarının detaylarını sormak için emlakçıları arıyor ve bakın nasıl tepkiler alıyor.
Survivor Taner - Kiralık Evde Kızlarla Bombalı Party 01:59
Survivor Taner - Kiralık Evde Kızlarla Bombalı Party 25.885 izlenme - 3 yıl önce Alemlerden alemlere akan Survivor Taner bu kez de havai fişekle eğlencenin dibine vurmaktadır. Ev içinde havai fişek patlatmak tehlikelidir. Kesinlikle denemeyiniz.
İstanbul'da Ev Nasıl Tutulur! 03:36
İstanbul'da Ev Nasıl Tutulur! 2.184 izlenme - 2 yıl önce İstanbul'da bekara ve öğrenciye ev bulmanın yolları...
Kiralık Ev Bakan Güney Korelilerin Diyarbakır'dan Kovulması  00:31
Kiralık Ev Bakan Güney Korelilerin Diyarbakır'dan Kovulması 265 izlenme - 2 yıl önce Diyarbakır'ın Bağlar ilçesinde emlakçıyla beraber kiralık ev bakan Güney Koreliler, misyoner oldukları ve incil dağıttıkları gerekçesiyle tepki çekmiş ve Diyarbakır'dan kovulmuşlar.
kiralık ev pişmanlıktır! 01:28
kiralık ev pişmanlıktır! 343 izlenme - 7 yıl önce
Kiralık Ev-Kısa Film 08:32
Kiralık Ev-Kısa Film 850 izlenme - 9 yıl önce kiralık evdeki bilinmeyen lanet.
Erzurum'da Günlük Kiralık Ev Kavgası 01:07
Erzurum'da Günlük Kiralık Ev Kavgası 80 izlenme - 1 yıl önce Erzurum'da otel işletmecileri ile karşısındaki binada günlük daire kiralayan şüpheliler arasında silahlı ve bıçaklı kavga çıktı. Olayda can kaybı ya da yaralanma olmadı.
Güzel Daireler 02:59
Güzel Daireler 186 izlenme - 6 yıl önce Daha fazlası için : http://www.bestrentalhouse.com/
 Erzurum'da erkek öğrencilere ev yok 03:31
Erzurum'da erkek öğrencilere ev yok 101 izlenme - 5 yıl önce Erzurum'da kiralık ev bakan üniversite öğrencileri büyük sorun yaşıyor. Özellikle erkek öğrenciler, Erzurumlu ev sahiplerinin kendilerine ev kiralamak istemediği için sıkıntı çekiyor. Bu durumdan şikayetçi olan erkek öğrenciler soluğu emlakçıda alıyor.Erzurumlu emlakçı Faruk Sezgin, "Kiraların yüksek olmasında ki en büyük etken şehrimizin göç almasından ve üniversitede ki öğrenci sayısının fazla olmasından kaynaklanıyor. Ev sahipleri tarafından erkek öğrenci tercih edilmiyor. Çünkü genel anlamda erkek öğrenciler, evleri kötü kullanıyorlar. Bayan öğrencilerin tercih edilmesi de evi daha titiz kullanmaları. Ev sahipleri 400 TL'lik bir evi öğrenciye 500 TL'ye veriyor. Erkek öğrenciler bize şikayetle geliyor ev olmadığı için bizde nedenlerini anlatıyoruz. Konut sayısı az olduğu için de vatandaş ve özellikle öğrenciler kiralık ev bulmakta sıkıntı yaşıyor." şeklinde konuştu.Üniversite öğrencisi Sinem Eş, "Ev sahipleri aileye 500 TL ev kiralıyorsa öğrenciye 600 TL'ye kiralıyor. Eşyalı evler ise bin TL'den aşağı kiralamıyorlar. Genel anlamda öğrenciler tercih edilmiyor ev kiralamakta. Ev sahipleri olurda bir aksilik çıkarsa öğrencilerin evi bırakıp gitmesinden korkuyorlar. Erkek öğrenciler ev verilmiyor. Evi kötü kullandıkları yada eve kız arkadaş getirdikleri yönde şikayet oluyor. Bence böyle olmamalı sonuçta öğrenci kesimi bu durumda genelleme yapılmamalı. Erkek öğrenciler yurttan atılıyor. Kiralık ev de bulamayınca sıkıntı yaşanıyor." dedi. ÖĞRENCİ KİRADAN, EV SAHİBİ ERKEK ÖĞRENCİDEN ŞİKAYETÇİ Üniversite öğrencileri ev kiralarından şikayet ederken ev sahipleri de erkek öğrencilerden şikayet etmeye başladı. Ev bulmakta sıkıntı yaşadıklarını belirten öğrenciler, "Zaten erkek öğrenciye kiralık ev verilmiyor bulduğumuz evlerinde kira parası çok pahalı. Erkek öğrenciler evleri harabe ediyor şeklinde bir söylenti var. Fakat ev sahibinin bize kiraladığı evler genelde harabe oluyor. Hem fiyat pahalı hem de evler harabe. Evleri genellikle bayan öğrencilere kiralıyorlar. Bu durumda biz büyük sıkıntı yaşıyoruz." şeklinde konuştular.
Mtm Plus Konaklama Mersin Yenişehir 07:28
Mtm Plus Konaklama Mersin Yenişehir 15 izlenme - 11 ay önce https://www.mtmkonaklama.com/ MERSİN'DEKİ EVİNİZ MTM PLUS KONAKLAMA 0542 725 58 58
Roller Coaster İle Ev Tanıtımı 01:30
Roller Coaster İle Ev Tanıtımı 88 izlenme - 4 yıl önce Hollanda'da faaliyet gösteren bir emlak şirketinin ev satış/kiralama için başvuran müşterilerine sunduğu muazzam hizmet. Ben olsam evi alır yada kiralar sistem kalsın derdim.
Mardin Polisi Günlük Kiralanan Evleri Denetledi 02:54
Mardin Polisi Günlük Kiralanan Evleri Denetledi 8 izlenme - 5 ay önce Mardin polisi günlük kiralanan evleri denetlediMARDİN - Mardin'in Artuklu ve Dargeçit ilçesinde Mardin İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri günlük olarak otel gibi kiraya verilen evlere yönelik denetim gerçekleştirdi.