Hoşgeldiniz!

kiralık katil

Le Samouraï - Kiralık Katil Fragmanı 03:29
Le Samouraï - Kiralık Katil Fragmanı 2.562 izlenme - 4 yıl önce 1967 Fransa-İtalya ortak yapımı Kiralık Katil (Le Samourai) filminin fragmanı. Soğuk ifadesini hiç bir zaman kaybetmeyen, mükemmeliyetçi bir seri katil sonunda açık verir.İşlediği cinayetleri her zaman dikkatlice hazırlayan Hitman Jef Costello, sonunda, bir gece kulübü sahibini öldürürken biri tarafından görülür. Cinayet işlendiği esnada başka bir yerde olduğunu kanıtlamaya çabalasa da, köşeye sıkışır. Kara film olarak adlandıracağımız bu deneme, film boyunca dinginliğini koruyarak, uslubuyla benzerlerinden sıyrılıyor. Kara film olarak adlandıracağımız bu deneme, film boyunca dinginliğini koruyarak, uslubuyla benzerlerinden sıyrılmış, sinema sanatını derinden etkilemiştir. Hatta birçok filmde de \'Le Samouraï\'ya göndermeler yapılmıştır.
Manyak Rıfat - Gönül Rahatlığıyla Ormana Giden Kadın 01:15
Manyak Rıfat - Gönül Rahatlığıyla Ormana Giden Kadın 828 izlenme - 3 yıl önce Mafya, Orhan'ı öldürmeye karar vermiştir. Baba bu zorlu iş için kiralık katillerin şahı, 'Manyak Rıfat'ı İstanbul'a çağırır. Babanın adamları ve Rıfat buluşmak için 'köşe'de sözleşirler. Manyak Rıfat kendisini tanımları için yakasında kırmızı bir karanfil olacağını haber eder. Aynı saatlerde Tarzan Rıfkı'da gazeteye verdiği 'Jane Aranıyor' ilanından düşürdüğü manitayla buluşmak için yakasında kırmızı karanfille olay mahalline doğru ilerlemektedir. Bakalım Jane aradığını bulabilecek midir?
Şaka Yapma  - İkisinden Birisi Ama Hangisi 01:07
Şaka Yapma - İkisinden Birisi Ama Hangisi 709 izlenme - 3 yıl önce Zeki Alasya ve Metin Akpınar'ın başrollerinde oynadığı muhteşem ötesi duygusal, bir o kadar da komik film olan şaka yapma filminden bir kesit.Kör andon zeki'yi öldürmek amacıyla; new york'tan ''içlerinde en akıllısı ve açıkgözü o'' denilerek istanbul'a gelir.
Leyla ile Mecnun - Tesla İsmail Abi 02:57
Leyla ile Mecnun - Tesla İsmail Abi 666 izlenme - 3 yıl önce İsmail Abi'yi anlatmaya gerek yok kanımca. Kendi halinde bir abimizdir. Şimdi bu İsmail abimizin atalarından biri Nikola Tesla olursa ne olur onu izleyeceğiz efenim. İsmail abi valla Assassin's Creed'deki Desmon gibi karaktersin, daha ne diyim sana.
l - e - o - n 04:55
l - e - o - n 796 izlenme - 9 yıl önce ortaokulda öğretmenin sınıfa ilerde ne olmak istersiniz sorusuna, kiralık katil diye cevap vermemi sağlayan film...
Rus Mafyalı Bomba Şakası - 60 Saniyen Var (Türkçe Altyazı) 04:23
Rus Mafyalı Bomba Şakası - 60 Saniyen Var (Türkçe Altyazı) 493 izlenme - 3 yıl önce Rus kiralık katil kostümüne giren Vitaly elindeki bavul ile insanlara patlayıcı şakası yapıyor.
Dost Bildiklerim Film Jeneriği 00:51
Dost Bildiklerim Film Jeneriği 437 izlenme - 3 yıl önce Yönetmenliğini Mehmet Aslan'ın yaptığı, başrollerinde Göksel Arsoy ve Nilgün Atılgan'ın olduğu dost bildiklerim filminin jeneriğidir. Göksel Arsoy Seslendirmesi=Abdurrahman Palay Nilgün Atılgan Seslendirmesi=Jeyan Mahfi Tözüm Yalçın Gülhan Seslendirmesi=Esen Günay Baki Tamer Seslendirmesi=Timuçin Caymaz Ahmet Mekin Seslendirmesi=Metin Serezli
Hababam Sınıfının Gülen Çocuğu - Psikopat Kiralık Katil 01:29
Hababam Sınıfının Gülen Çocuğu - Psikopat Kiralık Katil 114 izlenme - 11 ay önce Hababam'ın gülen çocuğu Tunay Akça Adem ile Havva filminde seri katil olursa. Münir Kozan (Tarık Akan) ve peşinden ayrılmayan iki korumasından (Erdal Özyağcılar – Rana Cabbar) kahkaha tufanı. Filmin Adı: Adem ile Havva Yönetmen: Şerif Gören Oyuncular: Tarık Akan, Sibel Turnagöl, Erdal Özyağcılar Yapım: Erler Film Yapımcı: Türker İnanoğlu Yapım Yılı: 1986
Profesyonel Boks, Kiralık Katilliktir 06:33
Profesyonel Boks, Kiralık Katilliktir 267 izlenme - 3 yıl önce "Profesyonel boks, kiralık katilliktir"- Kıtalararası Dünya Boks Şampiyonu Sinan Şamil Sam: "Profesyonel oluyorsanız çok şeyi riske ediyorsunuz. Bir bakıma kiralık katil oluyorsunuz"- "100 tane yumruk atıyorsun, 99 tane yiyorsun, bir yumrukla maçı kazanıyorsun. Sonuçta 'dayak yemedim' öyle mi, bir de bana sorun"- "Bakanlıktan karaciğer nakli için sıra gelmesini bekliyorum" MUSA SAMUR - Kıtalararası Dünya Boks Şampiyonu Sinan Şamil Sam, "Profesyonel oluyorsanız çok şeyi riske ediyorsunuz. Bir bakıma kiralık katil oluyorsunuz" dedi.
Adnan Oktar'dan Filistin-İsrail Açıklaması 03:57
Adnan Oktar'dan Filistin-İsrail Açıklaması 179 izlenme - 4 yıl önce A9 kanalında 'kedicik'leri ile sohbet eden Adnan Oktar, Hamas'ın roketleri hep boş alana attığını, bunun ince bir planın ürünü olduğunu savundu.
Nasıl Kiralık Katil Ruhlu Olunur? 03:25
Nasıl Kiralık Katil Ruhlu Olunur? 6 izlenme - 4 ay önce Kiralık Katil Ruhlu olun derken yok etmek, bitirmek üzerine odaklanın demek istiyorum, Canlılara katil gözüyle değil, işlere hedeflere kiralık katil gözüyle bakmaya çalışın. Bu şu an yaptığınız önünüzdeki işle ilgili olabilir, uzun zamandır planladıklarınız ile ilgili olabilir. Sınavlara çalışıyorsanız sınavınızla ilgili olabilir, size çok zor gelen dersleriniz ile ilgili olabilir. Aklınızda, hayatınızın içinde, evde, okulda, iş yerinde beyninizin bir köşesini tutan size çok zor gelen bu sebeble hep ertelediğiniz konu ne ise yeter artık çok bekledi, bekledikçe de kendi kendine birşey olmuyor. Hedefinizi belirlediniz. Şimdi siz 3. bir kişi tarafından tutulmuş o hedefi yok etmek üzere görevlendirilmiş bir kişisiniz. Tabi ki bu görevi yaparken önünüze bir süre engeller, olumsuzluklar çıkacak, hedef sizden kaçmaya çalışacak hepsini aşacaksınız çünkü bir görev için buradasınız. Kimse size engel olamaz. Rambo filmlerindeki, savaş oyunlarındaki gibi savaş uçağı ile başlayacaksınız, uçak düşecek, tank ile devam edeceksiniz tank patlayacak, elinizdeki bomba, tüfek, bıçak ile devam edeceksiniz hepsi gidecek belki. Yumruklarınızla ilerleyeceksiniz. Görevin tamamlanması için ne gerekiyorsa yapacaksınız. Ve sonunda her ne olursa olsun, görevi tamamlayacaksınız. Bazen başarılı olacaksınız, bazen başarısız. Ama artık bileceksiniz ki siz oyun sonundaki bölüm sonu canavarını görmeden oyun hiç bitmeyecek.
Rus Mafyalı Bomba Şakası - 60 Saniyen Var (Türkçe Altyazı) 04:23
Rus Mafyalı Bomba Şakası - 60 Saniyen Var (Türkçe Altyazı) 77 izlenme - 4 yıl önce Rus kiralık katil kostümüne giren Vitaly elindeki bavul ile insanlara patlayıcı şakası yapıyor.
Eşini Kiralık Katile Öldürttüğünü İtiraf Etti 00:33
Eşini Kiralık Katile Öldürttüğünü İtiraf Etti 9 izlenme - 2 yıl önce Eyüp'te yaklaşık 3 ay önce tabancayla vurulan Necmettin Tolga G.'nin (31) eşi ve onun sevgilisi tarafından 20 bin lira karşılığında tutulan kiralık katil tarafından öldürüldüğü belirlendi.
Genç Kadın, Eşini Kiralık Katile Öldürttüğünü İtiraf Etti 00:28
Genç Kadın, Eşini Kiralık Katile Öldürttüğünü İtiraf Etti 9 izlenme - 2 yıl önce Eyüp'te yaklaşık 3 ay önce tabancayla vurulan Necmettin Tolga G.'nin eşi ve onun sevgilisi tarafından 20 bin lira karşılığında tutulan kiralık katil tarafından öldürüldüğü belirlendi.