Hoşgeldiniz!

Kırgın Çiçekler Dizisi Videoları İzle

Yurtlar Arası Bilgi Yarışması Kırgın Çiçekler 36.Bölüm (7 Mart Pazartesi) 09:18
Yurtlar Arası Bilgi Yarışması Kırgın Çiçekler 36.Bölüm (7 Mart Pazartesi) 981 izlenme - 1 yıl önce KIRGIN ÇİÇEKLER 36. Bölüm Özeti 07 Mart 2016, Pazartesi 20:00 Banu'yu Ekrem'le yakalayan Kader şok yaşar, durumu kimseye anlatamaz. Kemal'e istediği parayı vermeyen Nazan'ın kapısına polis dayanır. Kızlar, topladıkları imzalarla belediyeye gidip yurdu kurtarmaya çalışır. Ekrem'in adamları buldozerlerle yurdu yıkmak üzere gelirler. Geçmişinden kurtulmaya çalışan Seher, ansızın karşısına çıkan bir tanıdık yüzünden zor durumda kalır. Meral ise annesini tekrar kaybetmemek için her şeyi yapmaya hazırdır...
Kırgın Çiçekler 39. Bölüm - Güney Songül’ü Affediyor (28 Mart Pazartesi) 01:59
Kırgın Çiçekler 39. Bölüm - Güney Songül’ü Affediyor (28 Mart Pazartesi) 701 izlenme - 1 yıl önce KIRGIN ÇİÇEKLER 39. Bölüm Özeti 28 Mart 2016, Pazartesi 20:00 Kimsesiz kalan Defne, elinde bavulla yetimhane kapısındadır. Kızlar Defne'nin durumuna üzülürken Cemre ve Meral öfkelerini kenara bırakmayacaktır. Defne'yi zor günler beklemektedir. Banu ve Ekrem'in ilişkisini öğrenen Güney, her şeyi annesine anlatır. Bu ilişkiyi ondan saklayan Songül'e ise fena halde kırılmıştır. Songül, kendini affettirmek için türlü yola başvurur. Eylül, Kemal'in kendisini taciz ettiğini Nazan'ın gördüğünü öğrenip annesine her şeyi anlatmasını ister ve Mesude'yi Nazan'ın ziyaretine götürür. Mesude'nin boşanma isteğini ciddiye almayan Kemal, bu kez mahkemenin uzaklaştırma kararıyla yüzleşir. Nazan'ın Mesude'ye gördüklerini anlatacağını öğrenince de Defne ve Serkan'ı ziyaret eder ve cezaevindeki Nazan'a mesaj gönderir.
Kırgın Çiçekler 37.Bölüm - Defne ile Meral’in Kavgası (14 Mart Pazartesi) 02:57
Kırgın Çiçekler 37.Bölüm - Defne ile Meral’in Kavgası (14 Mart Pazartesi) 514 izlenme - 1 yıl önce KIRGIN ÇİÇEKLER 37. Bölüm Özeti 14 Mart 2016, Pazartesi 20:00 Seher tutuklanarak hapse atılır. Meral yurda geri döner. Ekrem'in kendisini istemediğini anlayan Banu, intikam peşindedir. Defne, Seher'in durumunu öğrenince Meral'i üzecek bir plan yapar. Cemre'ye karşı kendini suçlu hisseden Eylül, Kemal'den CD'yi almak için Mesude'nin yardımını kabul eder. Kemal, Nazan ile yüklü bir para da anlaşarak CD'yi ona teslim etmeye karar verir. Aldatıldığını düşünen Nazan, Kemal'i yok etmek için kendisiyle beraber herkesin hayatını etkileyecek bir hamle yapar.
Neriman ile Sınandıktan Sonra Feride - Kırgın Çiçekler 39. Bölüm (28 Mart Pazartesi) 01:15
Neriman ile Sınandıktan Sonra Feride - Kırgın Çiçekler 39. Bölüm (28 Mart Pazartesi) 361 izlenme - 1 yıl önce KIRGIN ÇİÇEKLER 39. Bölüm Özeti 28 Mart 2016, Pazartesi 20:00 Kimsesiz kalan Defne, elinde bavulla yetimhane kapısındadır. Kızlar Defne'nin durumuna üzülürken Cemre ve Meral öfkelerini kenara bırakmayacaktır. Defne'yi zor günler beklemektedir. Banu ve Ekrem'in ilişkisini öğrenen Güney, her şeyi annesine anlatır. Bu ilişkiyi ondan saklayan Songül'e ise fena halde kırılmıştır. Songül, kendini affettirmek için türlü yola başvurur. Eylül, Kemal'in kendisini taciz ettiğini Nazan'ın gördüğünü öğrenip annesine her şeyi anlatmasını ister ve Mesude'yi Nazan'ın ziyaretine götürür. Mesude'nin boşanma isteğini ciddiye almayan Kemal, bu kez mahkemenin uzaklaştırma kararıyla yüzleşir. Nazan'ın Mesude'ye gördüklerini anlatacağını öğrenince de Defne ve Serkan'ı ziyaret eder ve cezaevindeki Nazan'a mesaj gönderir.
Kırgın Çiçekler 39. Bölüm - Bildiğin Halde Sakladın Benden (28 Mart Pazartesi) 04:15
Kırgın Çiçekler 39. Bölüm - Bildiğin Halde Sakladın Benden (28 Mart Pazartesi) 283 izlenme - 1 yıl önce KIRGIN ÇİÇEKLER 39. Bölüm Özeti 28 Mart 2016, Pazartesi 20:00 Kimsesiz kalan Defne, elinde bavulla yetimhane kapısındadır. Kızlar Defne'nin durumuna üzülürken Cemre ve Meral öfkelerini kenara bırakmayacaktır. Defne'yi zor günler beklemektedir. Banu ve Ekrem'in ilişkisini öğrenen Güney, her şeyi annesine anlatır. Bu ilişkiyi ondan saklayan Songül'e ise fena halde kırılmıştır. Songül, kendini affettirmek için türlü yola başvurur. Eylül, Kemal'in kendisini taciz ettiğini Nazan'ın gördüğünü öğrenip annesine her şeyi anlatmasını ister ve Mesude'yi Nazan'ın ziyaretine götürür. Mesude'nin boşanma isteğini ciddiye almayan Kemal, bu kez mahkemenin uzaklaştırma kararıyla yüzleşir. Nazan'ın Mesude'ye gördüklerini anlatacağını öğrenince de Defne ve Serkan'ı ziyaret eder ve cezaevindeki Nazan'a mesaj gönderir.
Kırgın Çiçekler 39. Bölüm - Eskilerim Sadaka Olsun (28 Mart Pazartesi) 03:54
Kırgın Çiçekler 39. Bölüm - Eskilerim Sadaka Olsun (28 Mart Pazartesi) 277 izlenme - 1 yıl önce KIRGIN ÇİÇEKLER 39. Bölüm Özeti 28 Mart 2016, Pazartesi 20:00 Kimsesiz kalan Defne, elinde bavulla yetimhane kapısındadır. Kızlar Defne'nin durumuna üzülürken Cemre ve Meral öfkelerini kenara bırakmayacaktır. Defne'yi zor günler beklemektedir. Banu ve Ekrem'in ilişkisini öğrenen Güney, her şeyi annesine anlatır. Bu ilişkiyi ondan saklayan Songül'e ise fena halde kırılmıştır. Songül, kendini affettirmek için türlü yola başvurur. Eylül, Kemal'in kendisini taciz ettiğini Nazan'ın gördüğünü öğrenip annesine her şeyi anlatmasını ister ve Mesude'yi Nazan'ın ziyaretine götürür. Mesude'nin boşanma isteğini ciddiye almayan Kemal, bu kez mahkemenin uzaklaştırma kararıyla yüzleşir. Nazan'ın Mesude'ye gördüklerini anlatacağını öğrenince de Defne ve Serkan'ı ziyaret eder ve cezaevindeki Nazan'a mesaj gönderir.
Kırgın Çiçekler 37.Bölüm - Meral Annesinden Kopamıyor (14 Mart Pazartesi) 02:19
Kırgın Çiçekler 37.Bölüm - Meral Annesinden Kopamıyor (14 Mart Pazartesi) 105 izlenme - 1 yıl önce KIRGIN ÇİÇEKLER 37. Bölüm Özeti 14 Mart 2016, Pazartesi 20:00 Seher tutuklanarak hapse atılır. Meral yurda geri döner. Ekrem'in kendisini istemediğini anlayan Banu, intikam peşindedir. Defne, Seher'in durumunu öğrenince Meral'i üzecek bir plan yapar. Cemre'ye karşı kendini suçlu hisseden Eylül, Kemal'den CD'yi almak için Mesude'nin yardımını kabul eder. Kemal, Nazan ile yüklü bir para da anlaşarak CD'yi ona teslim etmeye karar verir. Aldatıldığını düşünen Nazan, Kemal'i yok etmek için kendisiyle beraber herkesin hayatını etkileyecek bir hamle yapar.
Kırgın Çiçekler 38.Bölüm - Evlenmeden Önce Mesude ve Kemal (21 Mart Pazartesi) 05:05
Kırgın Çiçekler 38.Bölüm - Evlenmeden Önce Mesude ve Kemal (21 Mart Pazartesi) 93 izlenme - 1 yıl önce KIRGIN ÇİÇEKLER 38. Bölüm Özeti 21 Mart 2016, Pazartesi 20:00 Hiç beklemediği bir anda polisleri kapısında gören Nazan tutuklanır. Annesinin başına gelenlerden etkilenen Defne büyük depresyona girer. Nazan'ın Emine'ye söylediği yalan yüzünden Mesude ölümle yüz yüzedir. Kemal yakalanma korkusuyla panikler. Nazan'ın yakalanmasına sebep olan Eylül ve Serkan'ın arası açılır. Meral ve Cemre, kötü günler geçiren Defne'nin üstüne giderken Merve ve Aleyna da Defne'ye destek olmaz. Banu, Güney'e babasıyla aralarındaki ilişkiyi anlatır. Kemal'e öfkelenen Mesude boşanma davası açarken annesi olmayan Defne valiziyle yurdun önündedir...
Seher Adam Yaralıyor - Kırgın Çiçekler 36.Bölüm (7 Mart Pazartesi) 02:57
Seher Adam Yaralıyor - Kırgın Çiçekler 36.Bölüm (7 Mart Pazartesi) 86 izlenme - 1 yıl önce KIRGIN ÇİÇEKLER 36. Bölüm Özeti 07 Mart 2016, Pazartesi 20:00 Banu'yu Ekrem'le yakalayan Kader şok yaşar, durumu kimseye anlatamaz. Kemal'e istediği parayı vermeyen Nazan'ın kapısına polis dayanır. Kızlar, topladıkları imzalarla belediyeye gidip yurdu kurtarmaya çalışır. Ekrem'in adamları buldozerlerle yurdu yıkmak üzere gelirler. Geçmişinden kurtulmaya çalışan Seher, ansızın karşısına çıkan bir tanıdık yüzünden zor durumda kalır. Meral ise annesini tekrar kaybetmemek için her şeyi yapmaya hazırdır...