Hoşgeldiniz!

kirgizistan

Turan Ordulari 04:09
Turan Ordulari 1.174 izlenme - 8 yıl önce turan ordulari
Kırgızistan 06:20
Kırgızistan 382 izlenme - 6 yıl önce Kırgızistan Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev, Cumhurbaşkanı Gül’ün davetlisi olarak, 11–15 Ocak 2012 tarihlerinde Türkiye'ye resmî bir ziyaret gerçekleştirdi.
Non-Stop - Sezon Bitti (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 Kırgızistan) 02:47
Non-Stop - Sezon Bitti (Türkvizyon Şarkı Yarışması 2014 Kırgızistan) 108 izlenme - 3 yıl önce Non-Stop - Sezon Bitti , Türkvizyon 2014 Kırgızistan.
cigdem yorgancioglu kirgizistan music 2011 01:32
cigdem yorgancioglu kirgizistan music 2011 156 izlenme - 6 yıl önce cigdem yorgancioglu kirgizistan music 2011
Cigdem Yorgancioglu Kirgizistan 2011 01:59
Cigdem Yorgancioglu Kirgizistan 2011 112 izlenme - 6 yıl önce cigdem yorgancioglu kirgizistan hicran biskek
“Türkiye-Kırgızistan İlişkilerinde Yeni Bir Sayfa Açılıyor” 15:50
“Türkiye-Kırgızistan İlişkilerinde Yeni Bir Sayfa Açılıyor” 36 izlenme - 6 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül, ülkemize resmî bir ziyaret gerçekleştiren Kırgızistan Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev ve eşi Raisa Atambayeva onuruna resmî bir akşam yemeği verdi.
Kirgizistan-Anlaşmalar 01:32
Kirgizistan-Anlaşmalar 18 izlenme - 3 yıl önce Kirgizistan Cumhurbaskani Almazbek Atambayev, Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak, 11–15 Ocak 2012 tarihlerinde Türkiye'ye resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Kirgizistan-Kırgızistan CumhurbaşkanıAlmazbek Atambayev 06:13
Kirgizistan-Kırgızistan CumhurbaşkanıAlmazbek Atambayev 15 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan Cumhurbaskani Almazbek Atambayev, Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak, 11–15 Ocak 2012 tarihlerinde Türkiye'ye resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Kirgizistan-Anlaşmalar 01:32
Kirgizistan-Anlaşmalar 7 izlenme - 3 yıl önce Kirgizistan Cumhurbaskani Almazbek Atambayev, Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak, 11–15 Ocak 2012 tarihlerinde Türkiye'ye resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni 02:55
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni 11 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan’da bulunan Cumhurbaskani Abdullah Gül, 30 Ekim günü yapilan seçimlerde en yüksek oyu alan Almazbek Atambayev’in, selefi Roza Otunbayeva’dan cumhurbaskanligi görevini devraldigi törene katildi.
“Türkiye-Kırgızistan İlişkilerinde Yeni Bir Sayfa Açılıyor” 15:50
“Türkiye-Kırgızistan İlişkilerinde Yeni Bir Sayfa Açılıyor” 8 izlenme - 6 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül, ülkemize resmî bir ziyaret gerçekleştiren Kırgızistan Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev ve eşi Raisa Atambayeva onuruna resmî bir akşam yemeği verdi.
Kırgızistan’da Cumhurbaşkanlığı Devir Teslim Töreni 02:46
Kırgızistan’da Cumhurbaşkanlığı Devir Teslim Töreni 7 izlenme - 6 yıl önce Kırgızistan’da bulunan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 30 Ekim günü yapılan seçimlerde en yüksek oyu alan Almazbek Atambayev’in, selefi Roza Otunbayeva’dan cumhurbaşkanlığı görevini devraldığı törene katıldı.
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni 03:55
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni 7 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan’da bulunan Cumhurbaskani Abdullah Gül, 30 Ekim günü yapilan seçimlerde en yüksek oyu alan Almazbek Atambayev’in, selefi Roza Otunbayeva’dan cumhurbaskanligi görevini devraldigi törene katildi.
Kırgızistan Başkan Birinci Yardımcısı Çankaya Köşkü'nde 00:43
Kırgızistan Başkan Birinci Yardımcısı Çankaya Köşkü'nde 7 izlenme - 7 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kırgızistan Geçici Hükümeti Başkan 1. Yardımcısı Almazbek Atambayev ve beraberindeki heyeti Çankaya Köşkü'nde kabul etti.
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni 02:55
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni 6 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan’da bulunan Cumhurbaskani Abdullah Gül, 30 Ekim günü yapilan seçimlerde en yüksek oyu alan Almazbek Atambayev’in, selefi Roza Otunbayeva’dan cumhurbaskanligi görevini devraldigi törene katildi.
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni-Anlaşmalar 01:04
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni-Anlaşmalar 5 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan’da bulunan Cumhurbaskani Abdullah Gül, 30 Ekim günü yapilan seçimlerde en yüksek oyu alan Almazbek Atambayev’in, selefi Roza Otunbayeva’dan cumhurbaskanligi görevini devraldigi törene katildi.
Eski Genelkurmay Başkanı Başbuğ'un Yargılanması: “Tamamen Hukuk Tekniğiyle İlgili Bir Konu”  05:44
Eski Genelkurmay Başkanı Başbuğ'un Yargılanması: “Tamamen Hukuk Tekniğiyle İlgili Bir Konu” 4 izlenme - 6 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ'un Yüce Divan'da yargılanıp yargılanmayacağı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Hukuk tekniğiyle ilgili bir konu. Benim şahsi kanaatim anayasadaki özel maddenin daha geçerli olduğu yönünde; Yüce Divan olarak. Dolayısıyla ilgili makamların, ilgili sorumlu kurumların kararına bakmak lazım” dedi.
Kirgizistan-Kırgızistan CumhurbaşkanıAlmazbek Atambayev 06:13
Kirgizistan-Kırgızistan CumhurbaşkanıAlmazbek Atambayev 4 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan Cumhurbaskani Almazbek Atambayev, Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak, 11–15 Ocak 2012 tarihlerinde Türkiye'ye resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Kırgızistan Başkan Birinci Yardımcısı Çankaya Köşkü'nde 00:43
Kırgızistan Başkan Birinci Yardımcısı Çankaya Köşkü'nde 5 izlenme - 7 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kırgızistan Geçici Hükümeti Başkan 1. Yardımcısı Almazbek Atambayev ve beraberindeki heyeti Çankaya Köşkü'nde kabul etti.
Kırgızistan Başkan Birinci Yardımcısı Çankaya Köşkü'nde 00:43
Kırgızistan Başkan Birinci Yardımcısı Çankaya Köşkü'nde 5 izlenme - 7 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kırgızistan Geçici Hükümeti Başkan 1. Yardımcısı Almazbek Atambayev ve beraberindeki heyeti Çankaya Köşkü'nde kabul etti.
Kirgizistan-CumhurbaşkanıAbdullah Gül 05:01
Kirgizistan-CumhurbaşkanıAbdullah Gül 4 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan Cumhurbaskani Almazbek Atambayev, Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak, 11–15 Ocak 2012 tarihlerinde Türkiye'ye resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
“Ana Yurdumuza Gelmekten Büyük Bir Memnuniyet Duyuyoruz” 07:55
“Ana Yurdumuza Gelmekten Büyük Bir Memnuniyet Duyuyoruz” 3 izlenme - 6 yıl önce Türkiye'nin Bişkek Büyükelçisi Akçal’ın onuruna verdiği resepsiyona katılan Cumhurbaşkanı Gül, Kırgızistan'da yarın yapılacak Cumhurbaşkanlığı devir teslim töreniyle ülkedeki tarihî dönüşüme şahitlik edeceklerini belirterek, “İnanıyoruz ki bundan sonra her şey çok daha başarılı ve istikrarlı bir şekilde devam edecektir” dedi.
Kirgizistan-Anlaşmalar 01:32
Kirgizistan-Anlaşmalar 3 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan Cumhurbaskani Almazbek Atambayev, Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak, 11–15 Ocak 2012 tarihlerinde Türkiye'ye resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Kirgizistan-CumhurbaşkanıAbdullah Gül 05:01
Kirgizistan-CumhurbaşkanıAbdullah Gül 3 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan Cumhurbaskani Almazbek Atambayev, Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak, 11–15 Ocak 2012 tarihlerinde Türkiye'ye resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
“Kırgız Kardeşlerimiz, Dönüşüm Sürecini Başarıyla Tamamlamıştır” 03:14
“Kırgız Kardeşlerimiz, Dönüşüm Sürecini Başarıyla Tamamlamıştır” 3 izlenme - 6 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kırgızistan’daki temaslarını tamamlayarak yurda döndü. Kırgızistan’da parlamenter demokratik sisteme geçiş için önemli adımlar atıldığını vurgulayan Cumhurbaşkanı Gül, bundan büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni 03:55
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni 2 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan’da bulunan Cumhurbaskani Abdullah Gül, 30 Ekim günü yapilan seçimlerde en yüksek oyu alan Almazbek Atambayev’in, selefi Roza Otunbayeva’dan cumhurbaskanligi görevini devraldigi törene katildi.
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni-Anlaşmalar 01:04
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni-Anlaşmalar 2 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan’da bulunan Cumhurbaskani Abdullah Gül, 30 Ekim günü yapilan seçimlerde en yüksek oyu alan Almazbek Atambayev’in, selefi Roza Otunbayeva’dan cumhurbaskanligi görevini devraldigi törene katildi.
Kırgızistan’da Cumhurbaşkanlığı Devir Teslim Töreni 02:46
Kırgızistan’da Cumhurbaşkanlığı Devir Teslim Töreni 2 izlenme - 6 yıl önce Kırgızistan’da bulunan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 30 Ekim günü yapılan seçimlerde en yüksek oyu alan Almazbek Atambayev’in, selefi Roza Otunbayeva’dan cumhurbaşkanlığı görevini devraldığı törene katıldı.
Eski Genelkurmay Başkanı Başbuğ'un Yargılanması: “Tamamen Hukuk Tekniğiyle İlgili Bir Konu”  05:44
Eski Genelkurmay Başkanı Başbuğ'un Yargılanması: “Tamamen Hukuk Tekniğiyle İlgili Bir Konu” 1 izlenme - 6 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ'un Yüce Divan'da yargılanıp yargılanmayacağı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Hukuk tekniğiyle ilgili bir konu. Benim şahsi kanaatim anayasadaki özel maddenin daha geçerli olduğu yönünde; Yüce Divan olarak. Dolayısıyla ilgili makamların, ilgili sorumlu kurumların kararına bakmak lazım” dedi.
“Şike Yasasıyla İlgili Rahatsızlığım Var” 07:23
“Şike Yasasıyla İlgili Rahatsızlığım Var” 1 izlenme - 6 yıl önce Kırgızistan'a hareketinden önce gazetecilerin sorusu üzerine Cumhurbaşkanı Gül, futbolda şike cezalarında indirim yapılmasını öngören yasayla ilgili rahatsızlığının bulunduğunu belirterek, “Altı ay önce çıkmış olan bir yasanın daha düzgün çıkması gerekirdi” dedi.