Hoşgeldiniz!

kirgizistan

Turan Ordulari 04:09
Turan Ordulari 1.261 izlenme - 8 yıl önce turan ordulari
Kırgızistan 06:20
Kırgızistan 391 izlenme - 6 yıl önce Kırgızistan Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev, Cumhurbaşkanı Gül’ün davetlisi olarak, 11–15 Ocak 2012 tarihlerinde Türkiye'ye resmî bir ziyaret gerçekleştirdi.
cigdem yorgancioglu kirgizistan music 2011 01:32
cigdem yorgancioglu kirgizistan music 2011 161 izlenme - 7 yıl önce cigdem yorgancioglu kirgizistan music 2011
Cigdem Yorgancioglu Kirgizistan 2011 01:59
Cigdem Yorgancioglu Kirgizistan 2011 113 izlenme - 7 yıl önce cigdem yorgancioglu kirgizistan hicran biskek
01:14
" Kırgızistan Vatandaşlarına Oturma - İkamet İzni " Alıyoruz 9 izlenme - 4 ay önce Kırgızistan Vatandaşlarına Oturma - İkamet İzni Çağrı Merkezi: 0850 5320309 Merkez Ofisimiz: 0216 7061224 Mecidiyeköy Ofisimiz: 0212 9633424 Gsm: 0552 2191499 Anadolu Yakası Merkez Ofisimiz: Yeşilbağlar Mahallesi. E-5 Üzeri Metro Ofis Tower Da:206 Kartal/İstanbul Avrupa Yakası Şubemiz: İzzetpaşa Mahallesi, Yeni Yol Cd. 22 A, 34387 Şişli/İstanbul Nurol Tower Kırgızistan vatandaşları Türkiye’ye vize muafiyeti ile gelmektedirler ve en fazla 180 gün içerisinde 90 gün ve her defasında 30 günü geçmemek şartıyla Türkiye’de kalabilirler. Kırgızistan vatandaşları Türkiye’ye ilk giriş tarihlerinden itibaren Türkiye’de 30 günden daha fazla kalacaklar ise mutlaka oturma izni almak zorundadırlar. Türkiye’de ikamet izni almak hem çok kolay hem de sanıldığının aksine pahalı değildir. Türkiye’de oturma izni almak için pasaportunuz yeterli. Sizin adınıza bütün işlemleri uzman ekibimiz yapıyor ve ilk başvuruda dilerseniz 2 yıllık ikamet izni almanıza olanak sağlıyoruz. Ücretsiz danışmanlık hizmetleri ve indirimli fiyatlarımızdan yararlanmak için bizi hemen arayabilirsiniz. kırgızların türkiye'de oturma izni kırgızistan ikamet izni kirgizistan vatandasi turkiyede kac gun kalabilir 2017 kırgızistan vatandaşı türkiye'de ne kadar kalabilir 2017 kırgızistan vatandaşı vize süresi kırgızistan vatandaşı vize ihlali kırgızistan vatandaşı çalışma izni türkiye'de vizesiz kalma süresi
“Türkiye-Kırgızistan İlişkilerinde Yeni Bir Sayfa Açılıyor” 15:50
“Türkiye-Kırgızistan İlişkilerinde Yeni Bir Sayfa Açılıyor” 36 izlenme - 6 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül, ülkemize resmî bir ziyaret gerçekleştiren Kırgızistan Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev ve eşi Raisa Atambayeva onuruna resmî bir akşam yemeği verdi.
Kirgizistan-Anlaşmalar 01:32
Kirgizistan-Anlaşmalar 18 izlenme - 4 yıl önce Kirgizistan Cumhurbaskani Almazbek Atambayev, Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak, 11–15 Ocak 2012 tarihlerinde Türkiye'ye resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Kirgizistan-Kırgızistan CumhurbaşkanıAlmazbek Atambayev 06:13
Kirgizistan-Kırgızistan CumhurbaşkanıAlmazbek Atambayev 15 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan Cumhurbaskani Almazbek Atambayev, Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak, 11–15 Ocak 2012 tarihlerinde Türkiye'ye resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Kirgizistan-Anlaşmalar 01:32
Kirgizistan-Anlaşmalar 7 izlenme - 4 yıl önce Kirgizistan Cumhurbaskani Almazbek Atambayev, Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak, 11–15 Ocak 2012 tarihlerinde Türkiye'ye resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni 02:55
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni 11 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan’da bulunan Cumhurbaskani Abdullah Gül, 30 Ekim günü yapilan seçimlerde en yüksek oyu alan Almazbek Atambayev’in, selefi Roza Otunbayeva’dan cumhurbaskanligi görevini devraldigi törene katildi.
“Türkiye-Kırgızistan İlişkilerinde Yeni Bir Sayfa Açılıyor” 15:50
“Türkiye-Kırgızistan İlişkilerinde Yeni Bir Sayfa Açılıyor” 8 izlenme - 6 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül ve eşi Hayrünnisa Gül, ülkemize resmî bir ziyaret gerçekleştiren Kırgızistan Cumhurbaşkanı Almazbek Atambayev ve eşi Raisa Atambayeva onuruna resmî bir akşam yemeği verdi.
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni 03:55
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni 7 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan’da bulunan Cumhurbaskani Abdullah Gül, 30 Ekim günü yapilan seçimlerde en yüksek oyu alan Almazbek Atambayev’in, selefi Roza Otunbayeva’dan cumhurbaskanligi görevini devraldigi törene katildi.
Kırgızistan’da Cumhurbaşkanlığı Devir Teslim Töreni 02:46
Kırgızistan’da Cumhurbaşkanlığı Devir Teslim Töreni 7 izlenme - 6 yıl önce Kırgızistan’da bulunan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 30 Ekim günü yapılan seçimlerde en yüksek oyu alan Almazbek Atambayev’in, selefi Roza Otunbayeva’dan cumhurbaşkanlığı görevini devraldığı törene katıldı.
Kırgızistan Başkan Birinci Yardımcısı Çankaya Köşkü'nde 00:43
Kırgızistan Başkan Birinci Yardımcısı Çankaya Köşkü'nde 7 izlenme - 8 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kırgızistan Geçici Hükümeti Başkan 1. Yardımcısı Almazbek Atambayev ve beraberindeki heyeti Çankaya Köşkü'nde kabul etti.
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni-Anlaşmalar 01:04
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni-Anlaşmalar 6 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan’da bulunan Cumhurbaskani Abdullah Gül, 30 Ekim günü yapilan seçimlerde en yüksek oyu alan Almazbek Atambayev’in, selefi Roza Otunbayeva’dan cumhurbaskanligi görevini devraldigi törene katildi.
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni 02:55
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni 6 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan’da bulunan Cumhurbaskani Abdullah Gül, 30 Ekim günü yapilan seçimlerde en yüksek oyu alan Almazbek Atambayev’in, selefi Roza Otunbayeva’dan cumhurbaskanligi görevini devraldigi törene katildi.
Kirgizistan-Kırgızistan CumhurbaşkanıAlmazbek Atambayev 06:13
Kirgizistan-Kırgızistan CumhurbaşkanıAlmazbek Atambayev 4 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan Cumhurbaskani Almazbek Atambayev, Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak, 11–15 Ocak 2012 tarihlerinde Türkiye'ye resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Eski Genelkurmay Başkanı Başbuğ'un Yargılanması: “Tamamen Hukuk Tekniğiyle İlgili Bir Konu”  05:44
Eski Genelkurmay Başkanı Başbuğ'un Yargılanması: “Tamamen Hukuk Tekniğiyle İlgili Bir Konu” 4 izlenme - 6 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ'un Yüce Divan'da yargılanıp yargılanmayacağı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Hukuk tekniğiyle ilgili bir konu. Benim şahsi kanaatim anayasadaki özel maddenin daha geçerli olduğu yönünde; Yüce Divan olarak. Dolayısıyla ilgili makamların, ilgili sorumlu kurumların kararına bakmak lazım” dedi.
Kırgızistan Başkan Birinci Yardımcısı Çankaya Köşkü'nde 00:43
Kırgızistan Başkan Birinci Yardımcısı Çankaya Köşkü'nde 5 izlenme - 8 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kırgızistan Geçici Hükümeti Başkan 1. Yardımcısı Almazbek Atambayev ve beraberindeki heyeti Çankaya Köşkü'nde kabul etti.
Kırgızistan Başkan Birinci Yardımcısı Çankaya Köşkü'nde 00:43
Kırgızistan Başkan Birinci Yardımcısı Çankaya Köşkü'nde 5 izlenme - 8 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kırgızistan Geçici Hükümeti Başkan 1. Yardımcısı Almazbek Atambayev ve beraberindeki heyeti Çankaya Köşkü'nde kabul etti.
Kirgizistan-CumhurbaşkanıAbdullah Gül 05:01
Kirgizistan-CumhurbaşkanıAbdullah Gül 4 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan Cumhurbaskani Almazbek Atambayev, Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak, 11–15 Ocak 2012 tarihlerinde Türkiye'ye resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
“Ana Yurdumuza Gelmekten Büyük Bir Memnuniyet Duyuyoruz” 07:55
“Ana Yurdumuza Gelmekten Büyük Bir Memnuniyet Duyuyoruz” 3 izlenme - 6 yıl önce Türkiye'nin Bişkek Büyükelçisi Akçal’ın onuruna verdiği resepsiyona katılan Cumhurbaşkanı Gül, Kırgızistan'da yarın yapılacak Cumhurbaşkanlığı devir teslim töreniyle ülkedeki tarihî dönüşüme şahitlik edeceklerini belirterek, “İnanıyoruz ki bundan sonra her şey çok daha başarılı ve istikrarlı bir şekilde devam edecektir” dedi.
Kirgizistan-Anlaşmalar 01:32
Kirgizistan-Anlaşmalar 3 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan Cumhurbaskani Almazbek Atambayev, Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak, 11–15 Ocak 2012 tarihlerinde Türkiye'ye resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
Kirgizistan-CumhurbaşkanıAbdullah Gül 05:01
Kirgizistan-CumhurbaşkanıAbdullah Gül 3 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan Cumhurbaskani Almazbek Atambayev, Cumhurbaskani Gül’ün davetlisi olarak, 11–15 Ocak 2012 tarihlerinde Türkiye'ye resmî bir ziyaret gerçeklestirdi.
“Kırgız Kardeşlerimiz, Dönüşüm Sürecini Başarıyla Tamamlamıştır” 03:14
“Kırgız Kardeşlerimiz, Dönüşüm Sürecini Başarıyla Tamamlamıştır” 3 izlenme - 6 yıl önce Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, Kırgızistan’daki temaslarını tamamlayarak yurda döndü. Kırgızistan’da parlamenter demokratik sisteme geçiş için önemli adımlar atıldığını vurgulayan Cumhurbaşkanı Gül, bundan büyük memnuniyet duyduğunu ifade etti.
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni 03:55
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni 2 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan’da bulunan Cumhurbaskani Abdullah Gül, 30 Ekim günü yapilan seçimlerde en yüksek oyu alan Almazbek Atambayev’in, selefi Roza Otunbayeva’dan cumhurbaskanligi görevini devraldigi törene katildi.
Kırgızistan’da Cumhurbaşkanlığı Devir Teslim Töreni 02:46
Kırgızistan’da Cumhurbaşkanlığı Devir Teslim Töreni 2 izlenme - 6 yıl önce Kırgızistan’da bulunan Cumhurbaşkanı Abdullah Gül, 30 Ekim günü yapılan seçimlerde en yüksek oyu alan Almazbek Atambayev’in, selefi Roza Otunbayeva’dan cumhurbaşkanlığı görevini devraldığı törene katıldı.
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni-Anlaşmalar 01:04
Kirgizistan’da Cumhurbaskanligi Devir Teslim Töreni-Anlaşmalar 2 izlenme - 6 yıl önce Kirgizistan’da bulunan Cumhurbaskani Abdullah Gül, 30 Ekim günü yapilan seçimlerde en yüksek oyu alan Almazbek Atambayev’in, selefi Roza Otunbayeva’dan cumhurbaskanligi görevini devraldigi törene katildi.
Eski Genelkurmay Başkanı Başbuğ'un Yargılanması: “Tamamen Hukuk Tekniğiyle İlgili Bir Konu”  05:44
Eski Genelkurmay Başkanı Başbuğ'un Yargılanması: “Tamamen Hukuk Tekniğiyle İlgili Bir Konu” 1 izlenme - 6 yıl önce Cumhurbaşkanı Gül, eski Genelkurmay Başkanı emekli Orgeneral İlker Başbuğ'un Yüce Divan'da yargılanıp yargılanmayacağı ile ilgili yaptığı değerlendirmede, “Hukuk tekniğiyle ilgili bir konu. Benim şahsi kanaatim anayasadaki özel maddenin daha geçerli olduğu yönünde; Yüce Divan olarak. Dolayısıyla ilgili makamların, ilgili sorumlu kurumların kararına bakmak lazım” dedi.
“Şike Yasasıyla İlgili Rahatsızlığım Var” 07:23
“Şike Yasasıyla İlgili Rahatsızlığım Var” 1 izlenme - 6 yıl önce Kırgızistan'a hareketinden önce gazetecilerin sorusu üzerine Cumhurbaşkanı Gül, futbolda şike cezalarında indirim yapılmasını öngören yasayla ilgili rahatsızlığının bulunduğunu belirterek, “Altı ay önce çıkmış olan bir yasanın daha düzgün çıkması gerekirdi” dedi.