Hoşgeldiniz!

Kırılmak Videoları İzle

Artistik Yaparken Acılara Boğulan Adam 00:23
Artistik Yaparken Acılara Boğulan Adam 9.539 izlenme - 1 yıl önce Belki ilk başta anlamayanlr olabilir. Sonradan gelen ''hırttt'' sesi her şeyi anlatıyor. Herif omuzlardan pertmiş kesin bilgi.
Sokakta Kol Kırma Şakası Yapmak 01:27
Sokakta Kol Kırma Şakası Yapmak 14.650 izlenme - 2 yıl önce Sokakta hiç tanımadığı insanlara kolumda bir ağrı var bakar mısınız? diye soru soran şakacımız, onlara eşek şakası tabirini kullanacağımız bir sürpriz hazırlıyor. Kol kırma şakasıyla insanları korkutan belki de çoğunun yüreklerini burkan şakacımız kolunu düzeltmesiyle bunun bir kamera şakası olduğunu söylüyor. Ortaya da böyle komik görüntüler çıkıyor ardından. İzleyelim..
Saçım Şekil Önümden Çekil 00:16
Saçım Şekil Önümden Çekil 12.930 izlenme - 3 yıl önce Saçım Şekil Önümden Çekil Videosu Ve Daha Fazla Video İçin Kanalımızı Takip Edebilirsiniz.iyi Seyirler... Saçım Şekil Önümden Çekil - Minecraft Versiyon ...
Rıdvan Dilmen'in Bacağını Kıran Adam - Miodrag Jesic 00:39
Rıdvan Dilmen'in Bacağını Kıran Adam - Miodrag Jesic 1.876 izlenme - 1 yıl önce İşte Trabzonspor - Fenerbahçe maçında Rıdvan Dilmen'in futbol hayatını bitiren o pozisyon ve faul'ün baş mimarı Yesiç.
Yunanistan'da Ayakkabısının Topuğu Kırılan Türk Kızı 02:11
Yunanistan'da Ayakkabısının Topuğu Kırılan Türk Kızı 2.043 izlenme - 2 yıl önce Gün geçmiyor ki, türk kızlarının çektiği çilelere bir yenisi eklenmesin. İzleyeceğiniz dram yüreğinizi öyle bir dağalayacak ki, wasabi sosu yanında bal tadı verir.
adamı döverken bacağı kırılıyor... 00:19
adamı döverken bacağı kırılıyor... 4.135 izlenme - 8 yıl önce İnanılmaz görüntüler
Paramparça (Canlı Yayın Kazası) 00:39
Paramparça (Canlı Yayın Kazası) 1.303 izlenme - 2 yıl önce yerel bir kanalda tripten tribe girip renkli cümleler kurarak programını sonlandırma sürecine giren (spiker diyemiyorum abi diyeceğim izninizle) abimiz masaya abanınca masa parçalanıyor. İşte bu noktada o iddialı cümlelerin verdiği profesyonel hava o ağır abi masa ile birlikte dağılıyor ve şahıs Umut Sarıkaya karikatürlerinden fırlamış ''eki eki'' diye gülen bir figüre dönüşüyor.
Nba Yıldızının Ayağı Kırıldı Korkunç Sakatlık 01:27
Nba Yıldızının Ayağı Kırıldı Korkunç Sakatlık 583 izlenme - 2 yıl önce ABD Milli Basketbol Takımı'nda Indiana Pacers'ın yıldız ismi Paul George'un hazırlık maçında sağ ayak bileği kırıldı.
beli kırıldı 00:08
beli kırıldı 1.260 izlenme - 9 yıl önce beli kırıldı kesinlikle
Kalorifer Borusu Patlayınca Mutlu Olan Liseliler 00:35
Kalorifer Borusu Patlayınca Mutlu Olan Liseliler 299 izlenme - 2 yıl önce Bir lisede tamir edilmekte olan kalorifer borusunun kırılması üzerine sınıfın yaşadığı heyecan, korku ve ders kaynadı sevinci karışımı duygu selini seyrediyoruz.
Topukluyla 90 Kiloluk Halter Kaldırmak 00:31
Topukluyla 90 Kiloluk Halter Kaldırmak 299 izlenme - 2 yıl önce Topuklu ayakkabı giyerek 90 kiloluk halteri kaldırmaya çalışan kadın, hamleyi yapar yapmaz topuklu ayakkabının azizliğine uğruyor.
Cristiano Ronaldo'nun Javier Manquillo'ya Öldürücü Faulü 01:06
Cristiano Ronaldo'nun Javier Manquillo'ya Öldürücü Faulü 297 izlenme - 2 yıl önce İspanya Kral Kupası yarı final ikinci maçında Atletico Madrid ve Real Madrid karşılaştı. Karşılaşmanın 44. dakikasında rakibi Javier Manquillo'ya talihsiz bir faul yapan Cristiano Ronaldo az kalsın rakibinin boynunun kırılmasına yol açıyordu. Neyse ki korkulan olmadı. Not: Real Madrid ilk maçı evinde 3-0 kazanarak final kapısını zaten açmıştı, bu maçı da 2-0 kazanarak finale yükseldiler.
işıkların kavgası izleyince kopacaksiniz 01:20
işıkların kavgası izleyince kopacaksiniz 559 izlenme - 7 yıl önce
Kolun Kırılma Sesi Dehşete Düşürdü 01:27
Kolun Kırılma Sesi Dehşete Düşürdü 166 izlenme - 2 yıl önce İnsanların yanına gidip kolumda bir sorun var deyip üstüne kolundan kırılma sesi çıkaran çocuk birçok kişinin korkulu rüyası olmaya aday bir tip.
Müslüm Gürses - Kaç Kadeh Kırıldı 04:30
Müslüm Gürses - Kaç Kadeh Kırıldı 137 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde bir türlü kendimi avutamadım kaç gece ağladım böyle gizlice ne yaptımsa seni unutamadım kim bilir kimler var şimdi kalbinde sen beni unuttun çoktan belkide ben hala yaşarım eski günlerde herşeyde sen varsın unutamadım her sevgi zamanla bitermiş derler benim ki bitmedi anlayamadım bu aşktan hayır yok unut dediler ne yaptımsa seni unutamadım
3d Asansör 00:15
3d Asansör 117 izlenme - 2 yıl önce Mutlaka İzleyin. Komik Video İzle
Gülmekten Kırılacağınız Şakalar 01:13
Gülmekten Kırılacağınız Şakalar 74 izlenme - 2 yıl önce Mutlaka izleyin :)
Müslüm Gürses - Kaç Kadeh Kırıldı 04:32
Müslüm Gürses - Kaç Kadeh Kırıldı 80 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde bir türlü kendimi avutamadım kaç gece ağladım böyle gizlice ne yaptımsa seni unutamadım kim bilir kimler var şimdi kalbinde sen beni unuttun çoktan belkide ben hala yaşarım eski günlerde herşeyde sen varsın unutamadım her sevgi zamanla bitermiş derler benim ki bitmedi anlayamadım bu aşktan hayır yok unut dediler ne yaptımsa seni unutamadım
buz kırılırsa 00:45
buz kırılırsa 199 izlenme - 8 yıl önce bu tutmuş bi gölcük adam önce konturol ediyor sonra geriliyor ve koşmaya başlıyoa ve hoop gölün içinde
muzdarip - eser deli poyraz (arguvani) 03:38
muzdarip - eser deli poyraz (arguvani) 332 izlenme - 7 yıl önce deli poyrazın esip dalları kırması gibi, yaprağın rüzgarla savrulup sürüklenmesi gibi; insanın hayatı da bazen kırılır,dağılır,tarumar olur.o dost sana düşman gibi olunca, hançer saplanmış gibi olur yürek,kanar durur...
Müslüm Gürses - Kaç Kadeh Kırıldı 04:26
Müslüm Gürses - Kaç Kadeh Kırıldı 68 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde bir türlü kendimi avutamadım kaç gece ağladım böyle gizlice ne yaptımsa seni unutamadım kim bilir kimler var şimdi kalbinde sen beni unuttun çoktan belkide ben hala yaşarım eski günlerde herşeyde sen varsın unutamadım her sevgi zamanla bitermiş derler benim ki bitmedi anlayamadım bu aşktan hayır yok unut dediler ne yaptımsa seni unutamadım
Canlı Yayında Bilek Güreşi Yaparken Kolu Kırıldı 00:28
Canlı Yayında Bilek Güreşi Yaparken Kolu Kırıldı 42 izlenme - 2 yıl önce Yeni Zelanda’da yayın yapan bir televizyon programında canlı yayında bilek güreşi yapan sporcunun bileği kırıldı. Milli Rugby oyuncusu Ben Ross, Wendell Sailor ile Footy Show ismindeki televizyon programında iddiaya girdi. İddia üzerine bilek güreşine başlayan Ross henüz oyunun başlarında, rakibinin zorlamasıyla bileğini kırdı. Bir anda panikleyen sunucu, bağırarak yardım istedi. O anlar saniye saniye canlı yayın yapan kameralara böyle yansıdı.
Furkan Koparken 00:29
Furkan Koparken 88 izlenme - 8 yıl önce furkan koparken
Ölümden Metre Farkıyla Şans Eseri Kurtulmak 00:45
Ölümden Metre Farkıyla Şans Eseri Kurtulmak 47 izlenme - 2 yıl önce Donetsk’de dün bir kimya fabrikasında yaşanan patlamanın ardından fabrikanın yakınında bulunan Shakhtar Donetsk takımının sahası Donbas Arena’nın camları kırıldı. O anlarda stada doğru yönelen bir insanın üstüne doğru gelen camlar metre farkıyla adamın önüne düşünce, eleman da ölümden metre farkıyla şans eseri kurtuluyor. Ortaya da böyle görüntüler çıkıyor tabi, yorum sizin. İzleyelim..
Müslüm Gürses - Kaç Kadeh Kırıldı 04:30
Müslüm Gürses - Kaç Kadeh Kırıldı 23 izlenme - 2 yıl önce Şarkı Sözleri (lyrics): kaç kadeh kırıldı sarhoş gönlümde bir türlü kendimi avutamadım kaç gece ağladım böyle gizlice ne yaptımsa seni unutamadım kim bilir kimler var şimdi kalbinde sen beni unuttun çoktan belkide ben hala yaşarım eski günlerde herşeyde sen varsın unutamadım her sevgi zamanla bitermiş derler benim ki bitmedi anlayamadım bu aşktan hayır yok unut dediler ne yaptımsa seni unutamadım