Hoşgeldiniz!

kırılmak

Aleix Vidal'ın Ayak Bileğinin Kırılması ( 18) 02:57
Aleix Vidal'ın Ayak Bileğinin Kırılması ( 18) 14.095 izlenme - 1 yıl önce Barcelona'nın Alaves'i 6-0 yendiği maçta Aleix Vidal talihsiz sakatlık geçirdi. Topa mudahale etmek isterken sanırım ayağı oyuncunun altında kalarak ayak bileği kırıldı..
Artistik Yaparken Acılara Boğulan Adam 00:23
Artistik Yaparken Acılara Boğulan Adam 9.574 izlenme - 2 yıl önce Belki ilk başta anlamayanlr olabilir. Sonradan gelen ''hırttt'' sesi her şeyi anlatıyor. Herif omuzlardan pertmiş kesin bilgi.
Sokakta Kol Kırma Şakası Yapmak 01:27
Sokakta Kol Kırma Şakası Yapmak 14.684 izlenme - 3 yıl önce Sokakta hiç tanımadığı insanlara kolumda bir ağrı var bakar mısınız? diye soru soran şakacımız, onlara eşek şakası tabirini kullanacağımız bir sürpriz hazırlıyor. Kol kırma şakasıyla insanları korkutan belki de çoğunun yüreklerini burkan şakacımız kolunu düzeltmesiyle bunun bir kamera şakası olduğunu söylüyor. Ortaya da böyle komik görüntüler çıkıyor ardından. İzleyelim..
Saçım Şekil Önümden Çekil 00:16
Saçım Şekil Önümden Çekil 12.965 izlenme - 4 yıl önce Saçım Şekil Önümden Çekil Videosu Ve Daha Fazla Video İçin Kanalımızı Takip Edebilirsiniz.iyi Seyirler... Saçım Şekil Önümden Çekil - Minecraft Versiyon ...
adamı döverken bacağı kırılıyor... 00:19
adamı döverken bacağı kırılıyor... 4.151 izlenme - 9 yıl önce İnanılmaz görüntüler
Yunanistan'da Ayakkabısının Topuğu Kırılan Türk Kızı 02:11
Yunanistan'da Ayakkabısının Topuğu Kırılan Türk Kızı 2.721 izlenme - 3 yıl önce Gün geçmiyor ki, türk kızlarının çektiği çilelere bir yenisi eklenmesin. İzleyeceğiniz dram yüreğinizi öyle bir dağalayacak ki, wasabi sosu yanında bal tadı verir.
Paramparça (Canlı Yayın Kazası) 00:39
Paramparça (Canlı Yayın Kazası) 1.535 izlenme - 3 yıl önce yerel bir kanalda tripten tribe girip renkli cümleler kurarak programını sonlandırma sürecine giren (spiker diyemiyorum abi diyeceğim izninizle) abimiz masaya abanınca masa parçalanıyor. İşte bu noktada o iddialı cümlelerin verdiği profesyonel hava o ağır abi masa ile birlikte dağılıyor ve şahıs Umut Sarıkaya karikatürlerinden fırlamış ''eki eki'' diye gülen bir figüre dönüşüyor.
Nba Yıldızının Ayağı Kırıldı Korkunç Sakatlık 01:27
Nba Yıldızının Ayağı Kırıldı Korkunç Sakatlık 666 izlenme - 4 yıl önce ABD Milli Basketbol Takımı'nda Indiana Pacers'ın yıldız ismi Paul George'un hazırlık maçında sağ ayak bileği kırıldı.
Topukluyla 90 Kiloluk Halter Kaldırmak 00:31
Topukluyla 90 Kiloluk Halter Kaldırmak 338 izlenme - 3 yıl önce Topuklu ayakkabı giyerek 90 kiloluk halteri kaldırmaya çalışan kadın, hamleyi yapar yapmaz topuklu ayakkabının azizliğine uğruyor.
Kalorifer Borusu Patlayınca Mutlu Olan Liseliler 00:35
Kalorifer Borusu Patlayınca Mutlu Olan Liseliler 359 izlenme - 3 yıl önce Bir lisede tamir edilmekte olan kalorifer borusunun kırılması üzerine sınıfın yaşadığı heyecan, korku ve ders kaynadı sevinci karışımı duygu selini seyrediyoruz.
işıkların kavgası izleyince kopacaksiniz 01:20
işıkların kavgası izleyince kopacaksiniz 559 izlenme - 8 yıl önce
Cristiano Ronaldo'nun Javier Manquillo'ya Öldürücü Faulü 01:06
Cristiano Ronaldo'nun Javier Manquillo'ya Öldürücü Faulü 373 izlenme - 3 yıl önce İspanya Kral Kupası yarı final ikinci maçında Atletico Madrid ve Real Madrid karşılaştı. Karşılaşmanın 44. dakikasında rakibi Javier Manquillo'ya talihsiz bir faul yapan Cristiano Ronaldo az kalsın rakibinin boynunun kırılmasına yol açıyordu. Neyse ki korkulan olmadı. Not: Real Madrid ilk maçı evinde 3-0 kazanarak final kapısını zaten açmıştı, bu maçı da 2-0 kazanarak finale yükseldiler.
Kolun Kırılma Sesi Dehşete Düşürdü 01:27
Kolun Kırılma Sesi Dehşete Düşürdü 168 izlenme - 3 yıl önce İnsanların yanına gidip kolumda bir sorun var deyip üstüne kolundan kırılma sesi çıkaran çocuk birçok kişinin korkulu rüyası olmaya aday bir tip.
3d Asansör 00:15
3d Asansör 129 izlenme - 3 yıl önce Mutlaka İzleyin. Komik Video İzle
muzdarip - eser deli poyraz (arguvani) 03:38
muzdarip - eser deli poyraz (arguvani) 403 izlenme - 8 yıl önce deli poyrazın esip dalları kırması gibi, yaprağın rüzgarla savrulup sürüklenmesi gibi; insanın hayatı da bazen kırılır,dağılır,tarumar olur.o dost sana düşman gibi olunca, hançer saplanmış gibi olur yürek,kanar durur...
Gülmekten Kırılacağınız Şakalar 01:13
Gülmekten Kırılacağınız Şakalar 75 izlenme - 4 yıl önce Mutlaka izleyin :)
Buz Kırılırsa 00:45
Buz Kırılırsa 201 izlenme - 9 yıl önce bu tutmuş bi gölcük adam önce konturol ediyor sonra geriliyor ve koşmaya başlıyoa ve hoop gölün içinde
Furkan Koparken 00:29
Furkan Koparken 88 izlenme - 10 yıl önce furkan koparken
Ölümden Metre Farkıyla Şans Eseri Kurtulmak 00:45
Ölümden Metre Farkıyla Şans Eseri Kurtulmak 65 izlenme - 3 yıl önce Donetsk’de dün bir kimya fabrikasında yaşanan patlamanın ardından fabrikanın yakınında bulunan Shakhtar Donetsk takımının sahası Donbas Arena’nın camları kırıldı. O anlarda stada doğru yönelen bir insanın üstüne doğru gelen camlar metre farkıyla adamın önüne düşünce, eleman da ölümden metre farkıyla şans eseri kurtuluyor. Ortaya da böyle görüntüler çıkıyor tabi, yorum sizin. İzleyelim..
İnsanların Birbirlerine Ön Yargıları Nasıl Kırılır 02:59
İnsanların Birbirlerine Ön Yargıları Nasıl Kırılır 1 izlenme - 1 ay önce İnsanların birbirlerine ön yargıları nasıl kırılır?