Hoşgeldiniz!

Kırılmaz Cam Videoları İzle

Kurşun İle Kırılmaz Cama Ateş Edilirse Ne Olur? 08:39
Kurşun İle Kırılmaz Cama Ateş Edilirse Ne Olur? 6.161 izlenme - 4 ay önce Özel bir cam nesne olan Prince Rupert’s Drop ile kurşunun mücadelesinden kim galip çıkacak? Prince Ruport’s Drop (Prens Rupert’ın damlası) ya da diğer ismiyle Dutch Tear (Hollandalı gözyaşı), çok soğuk suya eritilmiş cam damlatılması sonucu elde edilen cam nesnedir. Bu nesnenin bombeli tarafı kırılmazdır. Bilim adamları, 1600’lerden beri bu garip nesneyi incelemektedir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İphone 5 Kırılmaz Cam Testi Kırılmaz Cam Uygulaması 00:20
İphone 5 Kırılmaz Cam Testi Kırılmaz Cam Uygulaması 13.942 izlenme - 3 yıl önce Apple iphone 5G çekiç darbe testi. Telefonlarınız Smart Shield ile koruma altında. Görünmez olduğu için telefonunuzun estetiğini ve ekran kalitesini düşürmez. Kırılmaz cam 'dan üretilmiştir. Kesinlikle görüntü kaybı olmaz. Not : Test uygulamalarınızı kesinlikle denemeyiniz. Darbeler sonucunda ekran korunurken iç aksamları zarar görebilir. www.smartshield.com.tr
Koruyucu kırılmaz temperli cam ekran koruyucu uygulama videosu 01:13
Koruyucu kırılmaz temperli cam ekran koruyucu uygulama videosu 6.684 izlenme - 2 yıl önce Apple iphone 6 iphone 6 plus, iphone 5, iphone 4 cihazlarına özel koruyucu kırılmaz cam ekran koruyucular nasıl uygulanır bu video da izleyebilirsiniz. Temperli koruyucu kırılmaz camlar son teknoloji ürünüdür. Cihazınızın ekranını koruru. http://www.fonglass.com adresinden hemen satın al sen de sahip ol #iphone #apple #iphone 6 #kırılmaz cam #koruyucu kırılmaz cam #temperli cam #temper glass #tempered glass #ekran koruyucu #fonglass
Shattershield Telefon Cam Koruması 00:46
Shattershield Telefon Cam Koruması 1.761 izlenme - 11 ay önce https://picload.org/image/rgoigaiw/motorola-shattershield-01-570.jpg Amoled ekran üstüne ek koruyucular yerleştiriyor. Ekranın kırılmama garantisi var. Evet yanlış okumadınız ekranı kırarsanız 4 yıl boyunca ekranı ücretsiz değiştiriyorlar. Bu teknolojiyi gördükten sonra anladım ki ekran üreticileri Samsung, LG vs bilerek hala Gorilla Glass ile uğraşıyor. Maksat ekran satışından para kırmak. Camın altında ki ekran Amoled ve Samsung tarafından üretiliyor.
Nano Teknoloji Ekran Koruyucu Cam 01:39
Nano Teknoloji Ekran Koruyucu Cam 200 izlenme - 1 ay önce Muhteşem Koruma!!
Kırılmaz Cam 01:40
Kırılmaz Cam 4.569 izlenme - 4 yıl önce Kırımaz cam reklamı. 200 kiloya kadar o kadar güzeldi ki herşey 06.09.2013 günü kadirbaykal kanalına yüklediğim 'Kırılmaz Cam' başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/kadirbaykal kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Kırılmaz Cam Reklamı 00:28
Kırılmaz Cam Reklamı 7.840 izlenme - 4 yıl önce Kırılmaz Cam Reklamı
iPad Mini Smart Shield Ekran Koruyucu 03:06
iPad Mini Smart Shield Ekran Koruyucu 1.403 izlenme - 3 yıl önce iPad Mini Smart Shield Ekran Koruyucu Smart Shield Ekran Koruyucu
kırılmaz cam testi 01:35
kırılmaz cam testi 1.237 izlenme - 5 yıl önce
Kırılmayan Cam Tanıtımı - Hadi Hop Beraber 01:35
Kırılmayan Cam Tanıtımı - Hadi Hop Beraber 750 izlenme - 2 yıl önce Cam balkonların kırılmazlığını kanıtlamak üzere yapılan deneyde, Fuat Usta'nın kendi şahaserini kendi yıkması oldukça manidar. deneyi huşu içinde izleyen fuat usta, kendisinin de deneye dahil edilmesi ve en sonda "gitti güzelim cam" bakışı gözlerden kaçmıyor.
Kırılmaz Komplo 03:33
Kırılmaz Komplo 614 izlenme - 2 yıl önce Fena Değil Youtube - http://www.izlesene.com/hicfenadegil Fena Değil Facebook - http://www.facebook.com/hicfenadegil Fena Değil'le Paylaşımlar - https://www.facebook.com/fenadegil2 Fena Değil Uygulama (AppStore): apple.co/1UkP7GL Fena Değil Uygulama (GooglePlay): bit.ly/1R7qwj7 Zevk Çubuğu (Oyun Kanalı) - http://www.youtube.com/fenaoyundegil Serj Ardovic Youtube - http://www.youtube.com/ardovich Serj Ardovic Facebook - http://www.facebook.com/ardovic Serj Ardovic Twitter - https://twitter.com/ardovic Serj Ardovic İnstagram - https://instagram.com/serjardovic Maddi destekleriniz, Reklam ve/veya Sponsorluk için: https://www.facebook.com/nazlicag Videonun sonunda kendinizi görmek istiyorsanız, yatay çekilmiş vidonuzu bize facebook sayfamızdan veya fenadegil2013@gmail.com adresinden gönderin (içinde "Ve bu hiç fena değil!" demeniz yeterli)
Kırılmaz Ekrana Çekiçli Test 01:28
Kırılmaz Ekrana Çekiçli Test 26 izlenme - 10 ay önce Sosyal medyada paylaştığı görüntüde satılmakta olan dayanıklı ekran jelatinlerinin ne kadar dayanıklı olduğunu böyle test etti.
Sürpriz Sonlu Kırılmaz Cam Reklamı 01:41
Sürpriz Sonlu Kırılmaz Cam Reklamı 5 izlenme - 1 yıl önce Sürpriz Sonlu Kırılmaz Cam Reklamı
Aliexpressden Gelen Ürünlerimiz Paket Açılımı #7 Meizu Mx5 Kırılmaz Cam, Burç Anahtarlığı Ve Küpeler 05:20
Aliexpressden Gelen Ürünlerimiz Paket Açılımı #7 Meizu Mx5 Kırılmaz Cam, Burç Anahtarlığı Ve Küpeler 0 izlenme - 7 ay önce Aliexpressden gelen ürün paket açılımı iyi seyirler. Lütfen Kanala Abone Olup Videolarımızı Beğenmeyi Unutmayalım. Sipariş Etmemizi istediğiniz Ürün Varsa Yorumlara Yazmayı Unutmayalım.