Hoşgeldiniz!

kırkayak

30 Saniyede Fare Öldüren Kırkayak 01:04
30 Saniyede Fare Öldüren Kırkayak 7.720 izlenme - 3 ay önce Yok böyle vicdansızlık,görüntüde bir kavaboz gibi birşeyin içine attıkları farenin yanına zehirli kırkayak atıp resmen farenin ölümüne sebeb oldular
Her şeyi Yiyen Balık 02:18
Her şeyi Yiyen Balık 5.375 izlenme - 2 ay önce Balık akvaryuma ne atılırsa saldırıp yiyor. Kırkayak, yengeç dinlemiyor.
Kulağından Kırkayak Çıkan Kız 00:38
Kulağından Kırkayak Çıkan Kız 11.574 izlenme - 2 yıl önce Başındaki ağrılardan şikayet ederek doktora giden kızın yapılan kontrollerde kulağında bir kırkayak görülmüş ve doktorun müdahalesi ile çıkartılmış.
Çizgi Film - Spedy ve Bus ile beraber oyuncak arabalarla oynuyoruz 05:21
Çizgi Film - Spedy ve Bus ile beraber oyuncak arabalarla oynuyoruz 22.151 izlenme - 3 yıl önce İki kafadar kaydıraklı oyun parkında oynamayı çok seviyor. Sıradan bir günde yine oyun parkında oynarken adı hızlı anlama gelen mavi araba spedy sanki çölde serap görmüş gibi heyecanlanarak etrafında gördüğü arabaları bildirmek için okul otobüsü olan Bus a seslenir ve etraflarında bir sürü araba olduğunu bildirir Tabi biraz uyuşuk olan Bus yavaş yavaş hareket ederek spedy nin yanına gelir. Beraber etraflarındaki arabaları tanıyan iki kafadar en son darmadağın bir araba görürler ve toplamaya karar alırlar. Kendi akıllarınca arabayı toplayınca kahraman olacaklarını düşünürler. Fakat asıl amaçları araba parçalarının hangi model arabaya dönüşeceğidir. Haydi gelin beraber hangi arabaya dönüştürecekler izleyelim.
Oyuncaklarla oynuyoruz - Vinç kamyonu acil kurtarma aracına yardım ediyor 05:10
Oyuncaklarla oynuyoruz - Vinç kamyonu acil kurtarma aracına yardım ediyor 11.829 izlenme - 3 yıl önce Acil kurtarma araçları nelerdir? Arıza yapan ve zor durumda kalan acil kurtarma araçlarının hemen sorunları giderilmeli ve onlara herzaman öncelik tanınmalıdır. Haydi bu acil kurtarma araçlarından birisini tanıyalım ve kurtaralım.
Montessori Okulu - Bir den beş e - 4 sayısını öğreniyoruz 02:25
Montessori Okulu - Bir den beş e - 4 sayısını öğreniyoruz 11.837 izlenme - 3 yıl önce Sevgili çocuklar 4 sayısını oynayarak öğrenmeye ne dersiniz. Bu oyunda traktörle ahşap blokları römorklara yükleyeceğiz ve çardağa vinç ile kaldıracağız. Peki çardak nerede biliyormusunuz? Tabiki çiftlikte. Çiftlikte inekler keçilerle oynayacağız. Haydi beraber oynayalım ve dört 4 sayısını oynarken eğlenelim.
Çiyan Yavrularının Kardeşlik Bağları 11:51
Çiyan Yavrularının Kardeşlik Bağları 4.320 izlenme - 2 yıl önce Sevilmeye, korkulan ve tiksinilen çiyanların kardeşlik bağları şaşırtacak. Bu gece avcılarının çok samimi kardeşlik bağları var.
Dev Kırkayağı Hunharca Katleden Karıncalar 00:59
Dev Kırkayağı Hunharca Katleden Karıncalar 3.306 izlenme - 2 yıl önce Dev Kırkayağı Hunharca Katleden Karıncalar Kamboçya'da kırkayağı zincir oluşturup öldüren mavi karıncalar...
Niğdeli Muharrem Merdivenim Kırkayak 03:40
Niğdeli Muharrem Merdivenim Kırkayak 2.195 izlenme - 6 yıl önce
Canlı Kırkayak Yemek - Food For Louis 04:07
Canlı Kırkayak Yemek - Food For Louis 968 izlenme - 3 yıl önce Böcek yiyen adam olarak tanıdığımız louis bu sefer yine iğrençlikte sınır tanımaz ve bulduğu kırkayakları yine ağzında dolaştırarak yer. Bu adamdaki bünyeyi merak ediyorum.
Çağlar Kırkayak!!!__sen Gel Diyorsun....öf Öf 04:27
Çağlar Kırkayak!!!__sen Gel Diyorsun....öf Öf 2.890 izlenme - 7 yıl önce aramıza girmiş dağlar denizler..gelemem diyorum öf öff..sen gel diyorsun
Yarasa Yiyen Kırkayak  01:51
Yarasa Yiyen Kırkayak 548 izlenme - 3 yıl önce Görüntüler bir belgeselden. kocaman bir kırkayak yarasayı yakalamış yiyor.İşte o vahşi anlar,çok acayip nasıl yedi yarasayı kırk ayak hayret verici bir durum.
kırkayak fareyi afiyetle yedi 04:55
kırkayak fareyi afiyetle yedi 2.180 izlenme - 9 yıl önce nası bişi be
Çağlar Kırkayak_sanma Seni Unuturumiki Kurşun 03:30
Çağlar Kırkayak_sanma Seni Unuturumiki Kurşun 1.815 izlenme - 8 yıl önce çağlar kırkayak________sanma seni unuturumiki kurşun.......çağlar kırkayak
Kırkayak 02:41
Kırkayak 1.323 izlenme - 7 yıl önce
Çağlar Kırkayak_ağgül Camekanda Görmüşler-Çektiğim 06:27
Çağlar Kırkayak_ağgül Camekanda Görmüşler-Çektiğim 1.345 izlenme - 8 yıl önce çağlar kırkayak_ağgül seni camekanda görmüşlersaçın sırmayınan örmüşler ağgülüm gülüm---nedir kurban olam benim çektiğim
750 Ayaklı Kırkayak Kamerada 01:00
750 Ayaklı Kırkayak Kamerada 484 izlenme - 5 yıl önce Dünyanın en uzun kırkayağı
Rusya'da Yeni Mutasyon Yaratık Fare+Kırk Ayak 00:35
Rusya'da Yeni Mutasyon Yaratık Fare+Kırk Ayak 429 izlenme - 3 yıl önce Ya da yılan+solucan, Çernobil etkisi olabilir. Bakalım bu hayvanın adını bilen çıkacak mı?
Aşırı Derecede Büyük Kırkayak 01:49
Aşırı Derecede Büyük Kırkayak 170 izlenme - 2 yıl önce Aşırı Derecede Büyük Kırkayak Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler *************************** PLEASE SUBSCRIBE to this Channel! *************************** My Websites: Photos - http://www.VernLovic.com Books - http://www.MikeFook.com Thailand Snakes - http://www.ThailandSnakes.com Thailand - http://www.ThaiPulse.com/blog/
Tükendi Nahtı Ömrüm_çağlar Kırkayak 04:04
Tükendi Nahtı Ömrüm_çağlar Kırkayak 759 izlenme - 8 yıl önce tükendi nahtı ömrüde sermaye olan bir ah kaldısanırım derdimi lokmana gösterdim dedi eyvah....çok değerlibüyük üstad 'ibrahim tatlıses'in çok güzel yorumladığı bu em dilseri..birdeçağlar kırkayak'dan dinliyelim..
Çağlar Kırkayak_tükendi Nahtı Ömrümuh 04:04
Çağlar Kırkayak_tükendi Nahtı Ömrümuh 634 izlenme - 8 yıl önce tükendi nahtı ömrüm dilde sermaye olan bi ah kaldı sanırım derdimi lokmana gösterdim dedi eyvah.. çok değerli büyük üstad ibrahim tatlısesin çok güzel yorumladığı bu uzun havayı bir de çağlar kırkayak'dan dinleyelim..
Kulağından Kırkayak Çıktı 00:27
Kulağından Kırkayak Çıktı 144 izlenme - 2 yıl önce şitme sıkıntısı çeken genç kızın kulağınd İşitme sıkıntısı ve kulağındaki kaşıntı sebebiyle doktora giden genç kız büyük bir şok yaşadı. KULAĞINDAN KIRKAYAK ÇIKTI Zira kulağından bir kırkayak çıktı. Doktorun sıvı damlatmasıyla kulaktan çıkan minik kırkayak kaçarken, genç kızın arkadaşlarıysa gördükleri manzara karşısında şaşkındı.an kırkayak çıktı.
Dev Kırkayak Hamam Böceğini Yok Etti 02:00
Dev Kırkayak Hamam Böceğini Yok Etti 197 izlenme - 2 yıl önce Dev bir kırk ayak hamam böceğini yiyerek yok ediyor. O anlar kamera tarafından saniye saniye böyle görüntülendi.
Tufan Altaş - Bugün Ayın Işığı & Merdivenim Kırkayak 07:03
Tufan Altaş - Bugün Ayın Işığı & Merdivenim Kırkayak 244 izlenme - 2 yıl önce Tufan Altaş - Bugün Ayın Işığı & Merdivenim Kırkayak
Irak'a Götürülen Dev Petrol Arıtma Kulesi 03:30
Irak'a Götürülen Dev Petrol Arıtma Kulesi 494 izlenme - 3 yıl önce Dubai'den Hatay'ın İskenderun Limanı'na gemi ile getirilen dev petrol arıtma kulesi, kırkayak TIR'larla Irak'a götürülüyor. 15 günde Irak'a varması tahmin edilen petrol arıtma kulesi, görenlerin şaşkın bakışları arasında, Osmaniye'nin Bahçe ilçesinden, Gaziantep'e doğru giderken Nurdağı'nın keskin virajlarında kısa süreli trafiğin aksamasına neden oldu.
Kırkayak Adamın Elini Isırdı! 01:22
Kırkayak Adamın Elini Isırdı! 278 izlenme - 4 yıl önce Dünya'nın en tehlikeli hayvanlarından biri olan kırkayak önce böceği yedi sonra da adamın elini ısırdı.
çağlar kırkayakçağlar kırkayak 04:25
çağlar kırkayakçağlar kırkayak 494 izlenme - 8 yıl önce çağlar kırkayak_devrile devrile yar yar boyun devrileçağlar kırkayakçağlar kırkayakdünyayı başıma dar ettin benim özün ile sözün ayrıymış senin devrile devrile boyun devrile
çağlar kırkayak-gel güzelim gel hele 02:29
çağlar kırkayak-gel güzelim gel hele 382 izlenme - 7 yıl önce çağlar kırkayak-gel güzelim gel hele
Kırkayak Yük Modu 03:05
Kırkayak Yük Modu 136 izlenme - 3 yıl önce Kırkayak Yük Modu
Çağlar Kırkayak.....ben Neydem... 02:39
Çağlar Kırkayak.....ben Neydem... 327 izlenme - 7 yıl önce süper türkü süper yorumm!!!..