Hoşgeldiniz!

Kırkayak Videoları

Kulağından Kırkayak Çıkan Kız 00:38
Kulağından Kırkayak Çıkan Kız 10.729 izlenme - 6 ay önce Başındaki ağrılardan şikayet ederek doktora giden kızın yapılan kontrollerde kulağında bir kırkayak görülmüş ve doktorun müdahalesi ile çıkartılmış.
Dev Kırkayağı Hunharca Katleden Karıncalar 00:59
Dev Kırkayağı Hunharca Katleden Karıncalar 2.802 izlenme - 5 ay önce Dev Kırkayağı Hunharca Katleden Karıncalar Kamboçya'da kırkayağı zincir oluşturup öldüren mavi karıncalar...
Çizgi Film - Spedy ve Bus ile beraber oyuncak arabalarla oynuyoruz 05:21
Çizgi Film - Spedy ve Bus ile beraber oyuncak arabalarla oynuyoruz 15.714 izlenme - 1 yıl önce İki kafadar kaydıraklı oyun parkında oynamayı çok seviyor. Sıradan bir günde yine oyun parkında oynarken adı hızlı anlama gelen mavi araba spedy sanki çölde serap görmüş gibi heyecanlanarak etrafında gördüğü arabaları bildirmek için okul otobüsü olan Bus a seslenir ve etraflarında bir sürü araba olduğunu bildirir Tabi biraz uyuşuk olan Bus yavaş yavaş hareket ederek spedy nin yanına gelir. Beraber etraflarındaki arabaları tanıyan iki kafadar en son darmadağın bir araba görürler ve toplamaya karar alırlar. Kendi akıllarınca arabayı toplayınca kahraman olacaklarını düşünürler. Fakat asıl amaçları araba parçalarının hangi model arabaya dönüşeceğidir. Haydi gelin beraber hangi arabaya dönüştürecekler izleyelim.
Çiyan Yavrularının Kardeşlik Bağları 11:51
Çiyan Yavrularının Kardeşlik Bağları 4.166 izlenme - 1 yıl önce Sevilmeye, korkulan ve tiksinilen çiyanların kardeşlik bağları şaşırtacak. Bu gece avcılarının çok samimi kardeşlik bağları var.
Oyuncaklarla oynuyoruz - Vinç kamyonu acil kurtarma aracına yardım ediyor 05:10
Oyuncaklarla oynuyoruz - Vinç kamyonu acil kurtarma aracına yardım ediyor 8.569 izlenme - 1 yıl önce Acil kurtarma araçları nelerdir? Arıza yapan ve zor durumda kalan acil kurtarma araçlarının hemen sorunları giderilmeli ve onlara herzaman öncelik tanınmalıdır. Haydi bu acil kurtarma araçlarından birisini tanıyalım ve kurtaralım.
Montessori Okulu - Bir den beş e - 4 sayısını öğreniyoruz 02:25
Montessori Okulu - Bir den beş e - 4 sayısını öğreniyoruz 8.302 izlenme - 1 yıl önce Sevgili çocuklar 4 sayısını oynayarak öğrenmeye ne dersiniz. Bu oyunda traktörle ahşap blokları römorklara yükleyeceğiz ve çardağa vinç ile kaldıracağız. Peki çardak nerede biliyormusunuz? Tabiki çiftlikte. Çiftlikte inekler keçilerle oynayacağız. Haydi beraber oynayalım ve dört 4 sayısını oynarken eğlenelim.
İnsan Kırkayak 3 - The Human Centipede 3 izle 02:05
İnsan Kırkayak 3 - The Human Centipede 3 izle 3.756 izlenme - 2 yıl önce Filmi full olarak sitemizden izleyebilirsiniz http://www.fiilmizle.com/insan-kirkayak-3-the-human-centipede-3-izle.html İnsan Kırkayak 3 - The Human Centipede 3 izle,İnsan Kırkayak 3 full izle,İnsan Kırkayak 3 720p izle,İnsan Kırkayak 3 Hd izle, The Human Centipede 3 izle, The Human Centipede 3 türkçe dublaj izle, The Human Centipede 3 türkçe altyazılı izle,
Canlı Kırkayak Yemek - Food For Louis 04:07
Canlı Kırkayak Yemek - Food For Louis 749 izlenme - 1 yıl önce Böcek yiyen adam olarak tanıdığımız louis bu sefer yine iğrençlikte sınır tanımaz ve bulduğu kırkayakları yine ağzında dolaştırarak yer. Bu adamdaki bünyeyi merak ediyorum.
Niğdeli Muharrem Merdivenim Kırkayak 03:40
Niğdeli Muharrem Merdivenim Kırkayak 2.158 izlenme - 5 yıl önce
Çağlar Kırkayak!!!__sen Gel Diyorsun....öf Öf 04:27
Çağlar Kırkayak!!!__sen Gel Diyorsun....öf Öf 2.861 izlenme - 6 yıl önce aramıza girmiş dağlar denizler..gelemem diyorum öf öff..sen gel diyorsun
kırkayak fareyi afiyetle yedi 04:55
kırkayak fareyi afiyetle yedi 2.100 izlenme - 8 yıl önce nası bişi be
Yarasa Yiyen Kırkayak  01:51
Yarasa Yiyen Kırkayak 255 izlenme - 1 yıl önce Görüntüler bir belgeselden. kocaman bir kırkayak yarasayı yakalamış yiyor.İşte o vahşi anlar,çok acayip nasıl yedi yarasayı kırk ayak hayret verici bir durum.
Kırkayak 02:41
Kırkayak 1.315 izlenme - 6 yıl önce
Çağlar Kırkayak_sanma Seni Unuturumiki Kurşun 03:30
Çağlar Kırkayak_sanma Seni Unuturumiki Kurşun 1.808 izlenme - 7 yıl önce çağlar kırkayak________sanma seni unuturumiki kurşun.......çağlar kırkayak
Çağlar Kırkayak_ağgül Camekanda Görmüşler-Çektiğim 06:27
Çağlar Kırkayak_ağgül Camekanda Görmüşler-Çektiğim 1.310 izlenme - 6 yıl önce çağlar kırkayak_ağgül seni camekanda görmüşlersaçın sırmayınan örmüşler ağgülüm gülüm---nedir kurban olam benim çektiğim
Aşırı Derecede Büyük Kırkayak 01:49
Aşırı Derecede Büyük Kırkayak 116 izlenme - 10 ay önce Aşırı Derecede Büyük Kırkayak Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler *************************** PLEASE SUBSCRIBE to this Channel! *************************** My Websites: Photos - http://www.VernLovic.com Books - http://www.MikeFook.com Thailand Snakes - http://www.ThailandSnakes.com Thailand - http://www.ThaiPulse.com/blog/
750 Ayaklı Kırkayak Kamerada 01:00
750 Ayaklı Kırkayak Kamerada 473 izlenme - 4 yıl önce Dünyanın en uzun kırkayağı
Rusya'da Yeni Mutasyon Yaratık Fare+Kırk Ayak 00:35
Rusya'da Yeni Mutasyon Yaratık Fare+Kırk Ayak 306 izlenme - 1 yıl önce Ya da yılan+solucan, Çernobil etkisi olabilir. Bakalım bu hayvanın adını bilen çıkacak mı?
Tufan Altaş - Bugün Ayın Işığı & Merdivenim Kırkayak 07:03
Tufan Altaş - Bugün Ayın Işığı & Merdivenim Kırkayak 157 izlenme - 8 ay önce Tufan Altaş - Bugün Ayın Işığı & Merdivenim Kırkayak
Kulağından Kırkayak Çıktı 00:27
Kulağından Kırkayak Çıktı 68 izlenme - 6 ay önce şitme sıkıntısı çeken genç kızın kulağınd İşitme sıkıntısı ve kulağındaki kaşıntı sebebiyle doktora giden genç kız büyük bir şok yaşadı. KULAĞINDAN KIRKAYAK ÇIKTI Zira kulağından bir kırkayak çıktı. Doktorun sıvı damlatmasıyla kulaktan çıkan minik kırkayak kaçarken, genç kızın arkadaşlarıysa gördükleri manzara karşısında şaşkındı.an kırkayak çıktı.
Tükendi Nahtı Ömrüm_çağlar Kırkayak 04:04
Tükendi Nahtı Ömrüm_çağlar Kırkayak 759 izlenme - 7 yıl önce tükendi nahtı ömrüde sermaye olan bir ah kaldısanırım derdimi lokmana gösterdim dedi eyvah....çok değerlibüyük üstad 'ibrahim tatlıses'in çok güzel yorumladığı bu em dilseri..birdeçağlar kırkayak'dan dinliyelim..
Kulağından Kırkayak Çıktı 00:27
Kulağından Kırkayak Çıktı 51 izlenme - 6 ay önce İşitme sıkıntısı ve kulağında meydana gelen kaşıntı sebebiyle doktora giden bir şahsın kulağından, doktorun sıvı damlatmasıyla kırkayak çıktı. Çevredeki kişiler, kulaktan kırkayak çıkmasıyla büyük şaşkınlık yaşadı.
Irak'a Götürülen Dev Petrol Arıtma Kulesi 03:30
Irak'a Götürülen Dev Petrol Arıtma Kulesi 448 izlenme - 2 yıl önce Dubai'den Hatay'ın İskenderun Limanı'na gemi ile getirilen dev petrol arıtma kulesi, kırkayak TIR'larla Irak'a götürülüyor. 15 günde Irak'a varması tahmin edilen petrol arıtma kulesi, görenlerin şaşkın bakışları arasında, Osmaniye'nin Bahçe ilçesinden, Gaziantep'e doğru giderken Nurdağı'nın keskin virajlarında kısa süreli trafiğin aksamasına neden oldu.
Dev Kırkayak Hamam Böceğini Yok Etti 02:00
Dev Kırkayak Hamam Böceğini Yok Etti 128 izlenme - 1 yıl önce Dev bir kırk ayak hamam böceğini yiyerek yok ediyor. O anlar kamera tarafından saniye saniye böyle görüntülendi.
Çağlar Kırkayak_tükendi Nahtı Ömrümuh 04:04
Çağlar Kırkayak_tükendi Nahtı Ömrümuh 633 izlenme - 7 yıl önce tükendi nahtı ömrüm dilde sermaye olan bi ah kaldı sanırım derdimi lokmana gösterdim dedi eyvah.. çok değerli büyük üstad ibrahim tatlısesin çok güzel yorumladığı bu uzun havayı bir de çağlar kırkayak'dan dinleyelim..
Kırkayak Adamın Elini Isırdı! 01:22
Kırkayak Adamın Elini Isırdı! 227 izlenme - 3 yıl önce Dünya'nın en tehlikeli hayvanlarından biri olan kırkayak önce böceği yedi sonra da adamın elini ısırdı.
çağlar kırkayakçağlar kırkayak 04:25
çağlar kırkayakçağlar kırkayak 491 izlenme - 7 yıl önce çağlar kırkayak_devrile devrile yar yar boyun devrileçağlar kırkayakçağlar kırkayakdünyayı başıma dar ettin benim özün ile sözün ayrıymış senin devrile devrile boyun devrile
çağlar kırkayak-gel güzelim gel hele 02:29
çağlar kırkayak-gel güzelim gel hele 369 izlenme - 6 yıl önce çağlar kırkayak-gel güzelim gel hele
Kırkayak Yük Modu 03:05
Kırkayak Yük Modu 122 izlenme - 2 yıl önce Kırkayak Yük Modu
Çağlar Kırkayak.....ben Neydem... 02:39
Çağlar Kırkayak.....ben Neydem... 326 izlenme - 6 yıl önce süper türkü süper yorumm!!!..