Hoşgeldiniz!

kırlar

Ferdi Tayfur Neyleyim Sen Yoksan Eğer (Geçen Yıl) 05:17
Ferdi Tayfur Neyleyim Sen Yoksan Eğer (Geçen Yıl) 17.112 izlenme - 7 yıl önce neyleylim sen yoksan eğer dünyanın servetini neyleylim sen yoksan eğer ahretin cennetini neyleylim sen yoksan eğer sahilleri kırları neyleylim sen yoksan eğer yazı kışı baharı nede haklıymış meğer aşk uğruna yalanlar sende beni yakıp gittin geçen yıl bu zamanlar elimde yok adresin şimdi bilmem nerdesin aşkımın ödülümüydü habersizce gidişin sana öyle hasretim bu temmuz akşamında neyleyim sen yoksan eğer neyleyim istanbulda nede haklıymış meğer aşk uğruna yalanlar sende beni yakıp.....
Çıktım Kırlar Dağı Dağı Başına 03:25
Çıktım Kırlar Dağı Dağı Başına 4.807 izlenme - 5 yıl önce Çıktım Kırlar Dağı Dağı Başına
Turgut Boralı & Nergis Cansevdi - Shalala la la O o o 02:11
Turgut Boralı & Nergis Cansevdi - Shalala la la O o o 654 izlenme - 3 yıl önce Ediz Hun ve Hülya Kocyigit’in basrollerde oldugu 1971 yapimi bütün anneler melektir filminden bir kesit. Site kullanıcısı "hey edi" ile bu şarkı hakkında uzun araştırmalar sonucu bir sonuç alamadık, fakat her ne olursa olsun yüklemekte karar kıldık. Bilenler bilmeyenleri bilgilendirirse çok mutlu oluruz. Hey edi kullanıcısına da ayrıca teşekkür etmeyi bir borç bilirim.
Gagavuz Türkçeinde Reklam 01:30
Gagavuz Türkçeinde Reklam 422 izlenme - 3 yıl önce Moldova'da azınlık olan soydaşımız Gagavuz Türkleri için Gagavuz Türkçesinde reklama izin verildi. Türkiye Türkçesine benzerliği ise sevindirici nitelikte. Kısa bilgi:Komşu dillerden birçok ödünç sözcük almasına rağmen bir Türkiye Türk'ü ile Gagavuz Türk'ü kolayca anlaşabilir. Eskiden Gagavuzca Yunan abecesi ile yazılırdı; ancak 1957'de Kiril abecesi kullanılmaya başlanınca Yunan abecesinden vazgeçilmiştir. Moldova'nın bağımsızlığına kavuşması ve Gagavuzlara özerklik verilmesinden sonra Türk abecesi üzerine biçimlendirilmiş bir abece oluşturuldu. Bu abece günümüzde hâlâ kullanılmaktadır. Türk alfabesinden farklı olarak Gagavuz abecesinde (Türkçedeki açık e sesi yerine) Ää harfi, Êê ve harfleri bulunur. Gagavuzcada yazı dili Türkiye'de halk arasında konuşulan Türkçenin yazıya dökülmüş biçimidir denebilir. Ğ harfinin yerine birçok sözcükte ünlü harfler çift yazılarak Ğ sesi kazandırılır.
Eğlencenin Dibine Vurmak 02:14
Eğlencenin Dibine Vurmak 407 izlenme - 3 yıl önce Efendim hepimizin hayal ettiği o güzel gençlik ortamının ve eğlencenin olduğu bu videoyu paylaşmaktan mutluluk duyuyorum efendim.Bütün bu eğlencenin yorgunluğunu gece içki ve seks ile atmış olmalarını umuyorum.Ne güzel değil mi hayat bu gençlere güzel biz anca üniversite hayatımız boyunca evde batak oynayalım çiğköftesine pişti atalım.Ne kadar boktan bi hayat sürüyoruz değil mi?
Suha Ergün Ve Esra Kırlar 04:53
Suha Ergün Ve Esra Kırlar 359 izlenme - 8 yıl önce suha ergün ve esra kırlar
Suha Ergün Ve Esra Kırlar 04:55
Suha Ergün Ve Esra Kırlar 251 izlenme - 8 yıl önce müzik süper bayıldım
bİlemedİn 02:38
bİlemedİn 445 izlenme - 9 yıl önce ben yazdim, ben besteledİm, ben söyledİm,beĞenenler parmak kaldirsin:)
Muzdarip- Hastalara Türkü 03:01
Muzdarip- Hastalara Türkü 498 izlenme - 8 yıl önce t ü r : özgün türkü - ö n s ö z : sağlıklı olduğumuz sürece,hastalar bizim dışımızda,uzağımızdadır. yakınlaşarak kendimizi bir sıkıntı ve kasvet ortamına sokmak istemeyiz. oysa herkes, kasvetli hasta odalarının "ev sahibi" olabilir. özellikle hem yoksul hem yatalaksa hasta,loşluklarda kaybolmaya mahkmudur.kırlara çıkmanın,çimenlere uzanmanın,baharın kokusunu içine çekmenin hayalini kurar. tabi öncelikle de, sihirli bir el değmiş gibi,sapasağlam olmanın, tüm dertlerinden kurtulmanın hayalini
Muzdarip - Bahar Ağitı 03:58
Muzdarip - Bahar Ağitı 482 izlenme - 8 yıl önce tür :protest türkü önsöz:her türkünün bir hikayesi var.fakat ben,türkü -şarkı -şiir hikayelerinin açıklanmasına karşı olanlardanım.zira,dinleyicinin -okuyucunun -izleyicinin hayal ve imge gücüne ambargo konulmuş olacağı düşüncesindeyim.bir şarkı,her insanda farklı duygular,düşünceler,algılayışlar ,çağrışımlar yaratır.herkes,o şarkıyla ilgili kafasında,kendi senaryosunu,hikayesini,film karelerini oluşturur.tabi,o şarkının kendisine hiçbir şey ifade etmemesi de mümkündür;derinden sarsılması da.
64paşacıkköyü Tanıtımı-2010 06:00
64paşacıkköyü Tanıtımı-2010 123 izlenme - 8 yıl önce paşacıkköyü ve yayla ve kırlardan görüntüler.