Hoşgeldiniz!

kirlenmek

Kirlenmek Güzeldir Temalı Çamur Futbolu 03:06
Kirlenmek Güzeldir Temalı Çamur Futbolu 839 izlenme - 1 yıl önce İstanbullu macera severler kirlenmek güzeldir mottosu ile çıkmışlar yola ve çamur futbolu oynamaya karar vermişler.İzliyoruz
Kadir Mısıroğlu -  Kirlenmek Mühim Değil; Çünkü Omo Var 01:13
Kadir Mısıroğlu - Kirlenmek Mühim Değil; Çünkü Omo Var 984 izlenme - 3 yıl önce Kadir Mısıroğlu'nun TV reklamları ilgili serzenişini dinliyoruz. İleri derecede espri içerir, günde bir kereden fazla izlemeniz sakıncalı olabilir.
Hayalleri Süsleyen Mahalle Maçı 02:48
Hayalleri Süsleyen Mahalle Maçı 928 izlenme - 3 yıl önce Gönül isterdi ki biz de Semih'li Erkan'lı, "at abinin kıllı göğsüne","7 de devre 15 te biter","atan alır" geyiklerinin döndüğü mahalle maçlarından sıyrılıp böyle göze hitap eden - zevk veren futbolun oynandığı arsalara sahip olalım.. Duygılarımıza tercüman olan Corenel | Lisa Marie Experience söylüyor efendim "Keep On Jumpin" ..
Kirlenmek Güzeldir - Saklambaç 00:48
Kirlenmek Güzeldir - Saklambaç 782 izlenme - 10 yıl önce her çocuğun çocuk olmaya hakkı vardır
Kirlenmek Güzeldir - Misket 00:34
Kirlenmek Güzeldir - Misket 601 izlenme - 10 yıl önce her çocuğun çocuk olmaya hakkı vardır
Momo - Kirlenmek Güzeldir 01:08
Momo - Kirlenmek Güzeldir 309 izlenme - 8 yıl önce düşünmen yeter, omo ya karşı momo...''kirlenmenin yaşı yoktur...''
Murat Yalçın - 10 Numaraymış Tümer Ağabey 00:37
Murat Yalçın - 10 Numaraymış Tümer Ağabey 70 izlenme - 3 yıl önce Soma'daki maden faciasından sağ kurtulan ve "Sedye kirlenmesin çizmelerimi çıkarayım mı" diyerek tüm Türkiye'nin konuştuğu isim olan maden işçisi Murat Yalçın, 'Borçlarını ödeyeceğim' diyen eski Mili futbolcu Tümer Metin'e bu duyarlı davranışından dolayı teşekkür etti.
Kirlenmek Güzeldir 01:04
Kirlenmek Güzeldir 130 izlenme - 8 yıl önce yiğit ve keremin maceraları 1
Wipp Ekpress - Reklam 00:32
Wipp Ekpress - Reklam 34 izlenme - 3 yıl önce Eskilerden çook eskilerden bir reklam.Bunu paylaşmamdaki amaç, bu tür temizlik maddelerindeki pazarlama stratejisinin günümüzdede 1 arpa boyu kadar yol almamasının dikkatimi çekmesidir. Laf odur ki bu reklamda kullanılan tren görüntüsü, markadaki express e bir gönderme, temizlik hızını vurgulamaktadır. Haa bunu izledikten sonra hayatınızda ne mi değişecek? Valla eski yüzler, zamanında kullanılmış eski ışık filtrelerinin değişik bir yansıması, ambiansı nostaljik bir temizlik öyküsü..