Hoşgeldiniz!

kırmak

Facebook Şifre Kırma Hilesi 04:24
Facebook Şifre Kırma Hilesi 389.640 izlenme - 4 yıl önce facebook şifre kırma
Led Paneli Yanlışlıkla Kırmak 00:32
Led Paneli Yanlışlıkla Kırmak 162.618 izlenme - 5 yıl önce 28.06.2013 günü exixiz kanalına yüklediğim "Led Paneli Yanlışlıkla Kırmak" başlıklı videoyu izleyin. Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler...
Şaka yaparken duvarı delmek 00:06
Şaka yaparken duvarı delmek 57.314 izlenme - 5 yıl önce
Aracını İterken Ayağını Kıran Adam 00:12
Aracını İterken Ayağını Kıran Adam 17.180 izlenme - 2 yıl önce Arıza yapan aracını tamir etmek için, yerinden oynatan amerikalı adam ani hamlesi sonucu sağ bacağının kırılmasına neden oluyor. İzliyoruz.
Sevişelim Sonra Döversin 00:52
Sevişelim Sonra Döversin 44.747 izlenme - 3 yıl önce Kıvırcık Cevat gerçekleri öğrenmek için her şeyi feda edebilecek durumdadır. Öyle ki öp beni Cevat, ye beni Cevat diyen bağyan bile ilgisini çekemez. Sorularına cevap bulunca kameraya 14 numaralı bakışını atan aktörümüz intikam almaya hazırdır. Oysa ki önce sevişip sonra sorulara cevap arasa çok daha mutlu olacaktır.
Göğüsüyle Karpuz Kıran Kadın 01:03
Göğüsüyle Karpuz Kıran Kadın 69.686 izlenme - 9 yıl önce korktum abii
Kafasıyla Araba Camı Kıran Rahatsız Herif 00:59
Kafasıyla Araba Camı Kıran Rahatsız Herif 37.695 izlenme - 5 yıl önce Bu adam gerçekten çok çılgın dostuuum, bildiğin mal, neyin çabasındasın oğlum sen?
Camı Kırmak İçin Deliye Dönen Hırsızlar 00:51
Camı Kırmak İçin Deliye Dönen Hırsızlar 4.909 izlenme - 1 yıl önce Florida'da darbeye dayanıklı benzinlikte utanç verici an yaşayan hırsızlar ilk önce çekiçle darbe vuruyor. Sonrasında omuz atıyorlar defalarca fakat camı kıramıyorlar.
Zombi Ağaçkakanın Güvercin Beyni Ziyafeti (Şerefsiz Kuşlar Serisi - 1) 03:00
Zombi Ağaçkakanın Güvercin Beyni Ziyafeti (Şerefsiz Kuşlar Serisi - 1) 8.469 izlenme - 2 yıl önce zombi ağaçkakan olarak da bilinen ve Arizona'da kameralara yakalanmış olan Gila Ağaçkakanı'nın, 2 yavru Matem Güvercini'nin beyinlerini yiyor.
Facebook Şifre Kırma 2014 04:40
Facebook Şifre Kırma 2014 9.694 izlenme - 4 yıl önce Facebook şifre kırma videosu
Motorcuların Araba Aynalarını Kırması 03:08
Motorcuların Araba Aynalarını Kırması 4.902 izlenme - 1 yıl önce Motorcu mağduriyetinden kaynaklanan sinir bozucu trafik görüntüleri
Maça Kızıp Lcd Tv'yi Perte Çıkarmak! 00:47
Maça Kızıp Lcd Tv'yi Perte Çıkarmak! 2.997 izlenme - 1 yıl önce Maç dediysek amerikan futbolu canım. Takımından gerekli performansı alamayan abimiz, sinirlerini tv'den çıkarıyor. Seyrediyoruz.
Buz Kalıbını Kırmayı Denedik - Güç Gösterisi 05:25
Buz Kalıbını Kırmayı Denedik - Güç Gösterisi 6.759 izlenme - 1 yıl önce Yeni bir güç gösterisi ile beraberiz. Bu kez arkadaşlarımız buz kalıplarını kırmayı deniyor. Bakalım ne kadar başarılı olabilecekler? Tüm Güç Gösterisi videolarımız tam şurada: https://goo.gl/yQqGqg Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Sokakta Kol Kırma Şakası Yapmak 01:27
Sokakta Kol Kırma Şakası Yapmak 14.684 izlenme - 3 yıl önce Sokakta hiç tanımadığı insanlara kolumda bir ağrı var bakar mısınız? diye soru soran şakacımız, onlara eşek şakası tabirini kullanacağımız bir sürpriz hazırlıyor. Kol kırma şakasıyla insanları korkutan belki de çoğunun yüreklerini burkan şakacımız kolunu düzeltmesiyle bunun bir kamera şakası olduğunu söylüyor. Ortaya da böyle komik görüntüler çıkıyor ardından. İzleyelim..
Dünyanın En Başarısız Gösterisini Yapan Karateci 00:54
Dünyanın En Başarısız Gösterisini Yapan Karateci 7.454 izlenme - 3 yıl önce Beklentileri büyük tutan karakteci kendisi dahil salondakileri hayal kırıklığına uğratıyor.
Karpuz yerine kafayı patlatmak! 00:27
Karpuz yerine kafayı patlatmak! 6.567 izlenme - 3 yıl önce Karpuz yerine kafayı patlatmak! Karpuza kafa atıp parçalamak isterken kendi kafasını patlattı.
Facebook Şifre Kırma 2014 08:43
Facebook Şifre Kırma 2014 6.775 izlenme - 4 yıl önce facebook şifre kırma videosu
Mutlu Bana Bişeyler Oluyor 00:34
Mutlu Bana Bişeyler Oluyor 10.613 izlenme - 5 yıl önce Mutlu Bana Bişeyler Oluyor Mutlu Bana Bişeyler Oluyor
Biber Gazlı Sopalı Trafik Kavgası 00:47
Biber Gazlı Sopalı Trafik Kavgası 2.831 izlenme - 1 yıl önce Trafikte sinirler hat safhada. Emanetleri kapan araç sahipleri her ne kadar birbirlerine girmeseler de bir anlık kızgınlığın sonu daha kötü şeylere neden olabilirdi.
Tek Parmağıyla Ceviz Kıran Adam - Denis Cyplenkov 01:22
Tek Parmağıyla Ceviz Kıran Adam - Denis Cyplenkov 4.017 izlenme - 1 yıl önce Denis Cyplenkov adlı rus bilek güreçci tek parmağıyla cevizi kırıyor.
Facebook Şifre Kırma Videolu Anlatım 01:37
Facebook Şifre Kırma Videolu Anlatım 6.800 izlenme - 4 yıl önce videolu anlatımla şifre kırma
SİNİRDEN BİLGİSAYAR PARÇALAMA VİDEOLARI 12:58
SİNİRDEN BİLGİSAYAR PARÇALAMA VİDEOLARI 7.850 izlenme - 2 yıl önce AGA AİLESİNE KATILMAK İÇİN KANALA ABONE OL : http://goo.gl/wcwC5x İnstagram'dan TAKİP ET! http://goo.gl/A8a1A9 İş Teklifleri (Business) : agaofficial@hotmail.com Ahmet Aga Android Mobil Uygulamasını İndirmek için - https://goo.gl/ehtVva Ahmet Aga İOS Mobil Uygulamasını indirmek için - https://goo.gl/FYoKF0 Sosyal Medya : İnstagram'dan TAKİP ET! http://goo.gl/A8a1A9 Facebook Sayfası https://goo.gl/RcNyc7 Facebook Profil https://goo.gl/KJgJnQ ? Bu Videomu beğendiyseniz Beğen Tuşuna Tıklayarak Videoyu BEĞENEBİLİR daha fazlası için ve daha hızlı şekilde izlemek ve AGA AİLESİNE Katılmak için ABONE OLMAYI UNUTMAYIN! ??
Nokia 3310 Bükülme Testi 03:32
Nokia 3310 Bükülme Testi 6.293 izlenme - 3 yıl önce Nokia'nın efsanevi cep telefonu Nokia 3310 son günlerin trendine uydu ve bir bükme testinin konuğu oldu. iPhone 6 Plus ile yarışan telefon testi geçmeyi başardığı belirtildi. Apple'ın kısa süre önce piyasaya sürdüğü ve bir kez daha rekor üstüne rekor kırmayı başaran akıllı telefonu iPhone 6, son günlerde teknoloji dünyasının Gündem odağı haline geldi. Teknik özellikleri ve başarısından çok, phablet sürümü olan iPhone 6 Plus'ın bükülebildiği iddiası ile hatırlanmaya başlayan cihaz doğal olarak sosyal medyanın da en eğlenceli konularından bir tanesine dönüştü. Ardı ardına gelen bükme testlerinden bazen geçen, bazense sınıfta kalan Plus aynı zamanda rakiplerine de konu oldu. Farklı markaların değişik modelleri üzerinde de denenen bükme testleri sosyal medyanın en çok talep edilenleri arasına girerken, ortaya bazı orijinal video örnekleri de çıktı. Bunlardan bir tanesi de Nokia'nın efsane telefonu Nokia 3310 testi! Sağlamlığı ile telefon tarihine adını adeta altın harfler ile kazıyan Nokia 3310 espri amaçlı bir testin konusu oldu. Testi gerçekleştiren kişi 3310'u farklı noktalardan, olabildiğince güç harcayarak bükmeye çalıştı ancak cihazda en ufak bir bükülme dahi gerçekleşmedi.
Ayarsız Hulk İş Başında 00:28
Ayarsız Hulk İş Başında 5.644 izlenme - 3 yıl önce Zenit'in Hulk lakaplı Brezilyalı yıldızı Givanildo Vieira de Souza reklam serisi ilgi çekmeye devam ediyor. Hulk son olarak soyunma odasındaki dolabın kapısını söktü.
İpad'i Elimizle Kırmaya Çalıştık - Güç Gösterisi - Oha Diyorum 04:45
İpad'i Elimizle Kırmaya Çalıştık - Güç Gösterisi - Oha Diyorum 3.612 izlenme - 1 yıl önce Bu videoda arkadaşlarımız elleri ile iPad kırmaya çalışacak. Bakalım ne kadar başarılı olacaklar? Tüm Güç Gösterisi videolarımız tam şurada: https://goo.gl/yQqGqg Mediakraft'ın diğer kanallarındaki eğlenceli videoları izlemek için tıklayın: Yapyap: https://www.youtube.com/yapyap Oyun Delisi: https://www.youtube.com/oyundelisi BonbonTV https://www.youtube.com/bonbontv Bizi Facebook'ta takip edin: http://facebook.com/MediakraftTurk
Vatan Bilgisayar Epson Almaya Son 00:32
Vatan Bilgisayar Epson Almaya Son 6.500 izlenme - 3 yıl önce 2000 baskı yapar diyerek sattıkları Epsoon lazer yazıcı 500 baskı alabilmişim, cihaza sahip çıkan yok. Bende kırıyorum. Bundan Sloganım Vatan'dan Epson almaya son.
Flappy Bird Yüzünden Telefon Parçalamak! 01:24
Flappy Bird Yüzünden Telefon Parçalamak! 5.200 izlenme - 4 yıl önce Son günlerin baş belası oyunu flappy bird ile başa çıkamayan genç telefonu parçaladı.
Facebook Şifre Kırma  01:43
Facebook Şifre Kırma 3.705 izlenme - 4 yıl önce facebook şifre kırma yöntem
Shaquille O'Neal - Pota Kırmak 00:25
Shaquille O'Neal - Pota Kırmak 3.462 izlenme - 3 yıl önce Evet o sevimli babacan dev bu sefer de smaç bastığı potayı kırıyor, zevkle izliyoruz efenim.
Annelerine Aldıkları Hediyeyi Biraz Garip Veren Çocuklar 01:16
Annelerine Aldıkları Hediyeyi Biraz Garip Veren Çocuklar 2.740 izlenme - 2 yıl önce Gençler annelerine yeni televizyon almışlar ve bence sevimsiz bir şekilde annelerine hediye ediyorlar. İzliyoruz efendim.