Hoşgeldiniz!

Kırmız Kart Videoları İzle

Melo'dan İnsanlık Dışı Hareket  01:03
Melo'dan İnsanlık Dışı Hareket 154 izlenme - 1 yıl önce İtalya Serie A'nın 17. haftasında Inter ile Lazio karşı karşıya geldi. Mücadelede kırmızı kart gören Melo, bir de penaltı yaptırdı. Yeni videolar için kanalıma abone olun
Superclasico'da kırmızı kartlar havada uçuştu 02:41
Superclasico'da kırmızı kartlar havada uçuştu 162 izlenme - 1 yıl önce Arjantin'de Boca Juniors ile River Plate arasında oynanan maç futboldan çok yaşanan gerginlikle konuşuldu. Futbolcuların oldukça gergin olduğu maçta 5 kımrızı kart çıktı.
İnsanlık Dışı Kasti Faul 00:29
İnsanlık Dışı Kasti Faul 241 izlenme - 2 yıl önce Yeni Zelanda ile Birleşik Arap Emirlikleri arasında oynanan hazırlık maçında çift ayağıyla rakibinin üzerine basan Yeni Zelandalı futbolcu Ben Sigmund, kırmızı kartla oyun dışında kalmış, hep birlikte çüş amk diyoruz.
Derbide kartlar havada uçuştu! 00:30
Derbide kartlar havada uçuştu! 16 izlenme - 1 yıl önce 2016 Libertadores finali ikinci maçında Racing Club ve Independiente arasında oynanan derbi mücadelesi çok sert geçti.
10-0lık Maçta 7 Kırmızı Kart!.. 00:48
10-0lık Maçta 7 Kırmızı Kart!.. 16 izlenme - 2 yıl önce Ankara Süper Amatör Küme takımlarından Yurtkur - Akyurt Belediyespor karşılaşmasının son saniyelerinde futbolcular arasında kavga çıktı. Olayın ardından karşılaşmanın hakemi Özgür Var, toplam 7 kırmızı kart gösterdi.
Milanlı Mexes, Rakibinin Boğazına Sarıldı 01:40
Milanlı Mexes, Rakibinin Boğazına Sarıldı 15 izlenme - 2 yıl önce İtalya'da Lazio-Milan maçında Mexes 90. dakikada sinirlerine hakim olamadı ve Stefano Mauri'nin boğazına sarıldı. Mexes daha sonra kırmızı kart ile oyundan atıldı.