Hoşgeldiniz!

kırmızı elbise

Putin'in Otomobilindeki Kırmızı Elbiseli Gizemli Kadın 00:16
Putin'in Otomobilindeki Kırmızı Elbiseli Gizemli Kadın 4.481 izlenme - 9 ay önce Rusya Devlet Başkanı Putin'in aracından inişi sırasında otomobil içerisindeki kırmızı elbiseli kadın objektiflere takıldı. Kremlin'den "Aracın arka koltuğunda oturan kişi koruma" açıklaması geldi. Rus ordu TV kanalı "Zvezda" tarafından yayınlanan görüntü Rusya'da tartışma konusu oldu. Rusya Devlet Başkanı Putin'in, Mercedes marka cipi kendisi sürerek manastıra gelişini ana haber bülteninde ekrana getiren kanalın yayınladığı 10 saniyelik görüntü sosyal medyada büyük yankı uyandırdı.
Dekolteyle Programı Gölgede Bırakmak - Nurgül Yeşilçay 00:39
Dekolteyle Programı Gölgede Bırakmak - Nurgül Yeşilçay 5.505 izlenme - 3 yıl önce Yeni internet programlarından olan 'Ömür Törpüsü'nün bu haftaki konuğu olan Nurgül Yeşilçay kırmızı elbisesi ile programı gölgede bırakmış. Neyse dekolteden ibaret bir tanıtım da olsa istenilen sonuç elde edilmiş gibi duruyor. Haa sonra da sağ da solda kadını cinsel bir obje haline getirmemek lazım derler ya hani. Bu olay işine gelince açmak gelmeyince kapamak olmuyor mu?
Kırmızı Elbiseli Kadından Son Derece Entel Protesto 02:13
Kırmızı Elbiseli Kadından Son Derece Entel Protesto 392 izlenme - 3 yıl önce Caferağa Mahallesi Hacı Şükrü Sokağı'nda bulunan ve sanat merkezi olarak kullanılan Mahalle Evi, sabah saatlerinden itibaren boşaltılmaya başlanmıştı. Bina önüne giden mahalle sakinleri burada hem müzik çaldı hem de "Bu daha başlangıç mücadeleye devam" şeklinde slogan attı.kırmızılı kadın da dansıyla direnşe katkıda bulundu.fularımı takıp bu dansa anlamlar yüklemek isterdim ama kendimi gülmekten alıkoyamadım :)izliyoruz efenim
Serin Sesler - Tumblr Şiiri 02:40
Serin Sesler - Tumblr Şiiri 278 izlenme - 3 yıl önce Tumblr Şiiri Ben de entelim aslında, Led Zeppelin dinlerim. Pink Floyd, Radiohead, şarkılarını ezbere bilirim. Portakallı Pekin Ördeği favori yemeğim. Beni yanında görmek istemez misin Tumblr kızı? http://www.serinsesler.com/serin-sesler-tumblr-kizi-siiri/
Unlulerin Giydigi Kirmizi Elbise Modelleri 2014 03:24
Unlulerin Giydigi Kirmizi Elbise Modelleri 2014 314 izlenme - 3 yıl önce Elbise modelleri, bayanların ilk tercihleri arasında her zaman kendisine yer edinmiştir. Bunun nedeni birçok bayanın kendisine önem vermesi ve düğün, nişan gibi yerlerde güzel görünmek istekleridir. İşte bu yüzden 2014 elbise modellerinin bayanlarda ayrı bir yeri ve önemi vardır çünkü kendilerini daha iyi, daha güzel ve daha alımlı hissederler. Özellikle kalıplı elbise modelleri ile fiziklerini tam manasıyla kullanabilen bayanların kadife elbise modellerini de sevdiklerini biliyor muydunuz? Siyah elbise modelleri karamsar veya mesaj vermek isteyen bayanlar için oldukça iyi bir tercihtir. Markalı elbise modelleri ve balık elbise modelleri arasında kararsız kaldıysanız kanalımıza abone olmaya ne dersiniz? Kanalımıza abone olarak gece elbiseleri, mezuniyet elbiseleri, abiye elbise modelleri, tesettür elbise modelleri, ucuz elbiseler, armine elbise modelleri, balık elbise modelleri, siyah elbise modelleri, kadife elbise modelleri, mini elbise modelleri, bayan elbise modelleri, gece elbisesi modelleri, uzun abiye elbise modelleri, spor elbise modelleri, gece elbiseleri, mezuniyet elbiseleri, gece elbisesi, mezuniyet elbiseleri, armine elbise, uzun elbise, koton elbise, yazlık elbiseler, dantel elbise, siyah elbise, payetli elbise gibi birçok elbise çeşidini inceleyebileceğiniz videoları bulabileceksiniz.
Esra Erol - Ülke Gündemiyle İlgili Çok Önemli Açıklama 04:13
Esra Erol - Ülke Gündemiyle İlgili Çok Önemli Açıklama 432 izlenme - 3 yıl önce Ekranların sevilen yüzlerinden(kime göre ,neye göre)sayko evlilik programı sunucusu Esra Erol.Bir haftadır ülke gündemini meşgul eden konuya açıklık getiriyor.Yeni doğacak bebeğinin cinsiyetinin kız olduğunu açıklıyor,stüdyodakiler ve ekranları başındaki milyonlar bu anlkarı soluksuz izledi.
Yılbaşına Kediciklerle Giriyoruz 03:21
Yılbaşına Kediciklerle Giriyoruz 205 izlenme - 3 yıl önce Adnan Hocamız yine ortamı kurmuş yılbaşını çılgınlar gibi dans ederek kutluyorlar yanlış olmasın noeli değil yeni yılı kutluyorlar kırmızı elbiseli kediciğimiz döktürmüş maşallah efenim.