Hoşgeldiniz!

kırmızı ışık

İstanbul Taksimde Dans Eden Kız 00:24
İstanbul Taksimde Dans Eden Kız 13.662 izlenme - 1 ay önce en son istanbul taksimde görülmüş bu arkadaş, tüm kırmızı ışıklarda kendini kaybedip bekleyen şoförlere misnet yaparcasına dans ediyormuş...
Lamborghini'si Alev Alev Yanan Dubai'linin İplememesi! 05:31
Lamborghini'si Alev Alev Yanan Dubai'linin İplememesi! 13.360 izlenme - 2 yıl önce Milyonluk aracı yanan dubai'li adam, görüntülerde lamborghini marka lüks araçla trafikte ilerleyen şoför kırmızı ışıkta durduğunda. şov yapmak için gaza basıyor. aracın egzozundan kaynaklanan yangın motora sıçrıyor. diğer sürücülerin kornalarına kulak asmayan araç sahibi ilerlemeye devam ediyor. kısa süre sonra lüks araç alevler arasında kalıyor. lüks araç cayır cayır yanarken şoför hiç bir şey olmamış gibi aracın küle dönmesini izliyor.
Kırmızı Işıkta Geçen Yayaların Sanal Kazayla Korkması 01:55
Kırmızı Işıkta Geçen Yayaların Sanal Kazayla Korkması 4.359 izlenme - 7 ay önce Fransız bir şirket Paris'te yaya geçidine kurulan sistemle kırmızı ışıkta geçen yayalara sanal kazayla unutamayacakları bir ders vermiş.
Çizgi Film - Siyah Araba Hapisten Kaçıyor 03:28
Çizgi Film - Siyah Araba Hapisten Kaçıyor 8.277 izlenme - 7 ay önce Dört araba hapisten kaçan siyah arabayı nasıl yakaladı? Araba hapse nasıl atılır? Arabayı hapse neden attılar? Arabanın hapse atılma sebebi nedir? Siyah arabalar neden cezalandırıldı? Bakalım bu bölümde dört araba siyah suçlu arabayı nasıl yakalayacak? Siyah araba hapiste çok canı sıkıldı bir saşa bir sola sürekli hareket ediyor. Polis arabası gardiyan. Arabanın kaçmaması için kapıda bekliyor. O da ne başka bir siyah araba geliyor. Siyah arabanın üstünde patlayıcı var. Patlayıcıyı kilitli kapının önüne bırakıyor. Patlayıcı bir saatli bomba . Saatin geri sayımı başladı. Bomba patladı. Kapı açıldı. Heryer simsiyah duman oldu. Polis arabası göçük altında kaldı. Süyah araba hapisten kurtuldu ve kaçtı. Peki polis arabasına kim yardım edecek? Dört küçük araba görev başında. Polis arabasını göçükten kurtardılar. Siyah araba kuralları ihlal edebilir. Bunun için hemen tekrar yakalanmalı. Aman tanrım siyah arabalar yolda çok hızlı gidiyorlar. Trafik kurallarına uymuyorlar. Arabalar dan ikisi polisi kurtardı. Diğer ikisi siyah arabayı yakalamak için yola koyuldu. Bir polis arabası daha yardım için çağrıldı. Siyah arabaların üstüne ağ atıldı ve yakalandılar. Peki onları tekrar nasıl tutuklayıp götüreceğiz? Tabiki demir parmaklı araba yükleyicisine ihtiyacımız var. Araba yükleyicisi geldi . Siyah arabaların ikisini de tekrar hapse götürdüler. Çünkü siyah arabalar trafikte başka arabalara zarar veriyorlar. Traktörü devirdiler, kamyonu devirdiler. Bu tür trafik ve çevre huzurunu bozan arabalar asla cezasız kalmamalı. Videolarımız ile çocuklara renkleri, sayıları, geometrik şekilleri ve daha bir çok şey öğretiyoruz. Çizgi filmlerimiz hem eğlenceli hem de eğiticidirler. İşbirlikteliği yapmayı çocuklara onların en sevdiği arabalar ile öğretiyoruz. Çocuklar harika bir vakit geçirecekler. Haydi iyi seyirler. Bizi Facebook'ta takip ediniz: www.facebook.com/groups/mutlucocuktv/ https://www.facebook.com/KapukiKanuki Vkontakte : http://vk.com/kapukikanuki https://vk.com/bebeturk
Kırmızı ışıkta otobüs dehşeti 00:24
Kırmızı ışıkta otobüs dehşeti 6.462 izlenme - 3 yıl önce Polonya'nın Wroclaw kentine yaşanan otobüs dehşeti güvenlik kameralarına böyle yansıdı. Kırmızı ışıkta bekleyen otomobillerin içine dalan otobüs 9 otomobili kullanılamayacak hale getirdi.
Adıyaman'da Kırmızı Işık İhlali Yapan Sürücü Yumruklandı 00:32
Adıyaman'da Kırmızı Işık İhlali Yapan Sürücü Yumruklandı 464 izlenme - 2 ay önce Adıyaman’da kırmızı ışık ihlali yaparak kazaya neden olan sürücü, çarptığı otomobilde bulunan bir kişi tarafından yumruklandı.
Kırmızı Işıkta Bekleyen Köpek 01:24
Kırmızı Işıkta Bekleyen Köpek 1.827 izlenme - 2 yıl önce 2014 senesine ait bir video izliyecegiz. Kırmızı ışıkta beklemeden karşıya geçen ve kendilerini tehlikeye atan kızlara ders verir nitelikte yeşil ışığın yanmasını bekleyen köpek.
Kırmızı Işıkta Duran Arabaların Yanından Yanlayarak Geçmek 00:11
Kırmızı Işıkta Duran Arabaların Yanından Yanlayarak Geçmek 1.081 izlenme - 12 ay önce Kırmızı ışıkta duran arabaların yanından yanlayarak geçen arabanın mobeseye yansıyan görüntüleri sizlerle.
o kırmızı ışıgı dinlemedi-o an 01:14
o kırmızı ışıgı dinlemedi-o an 5.271 izlenme - 10 yıl önce kırmızı ışıkta durmayan sürücü yaya çarptı.. www.leram.net
kırmızı ışık canavarları 02:22
kırmızı ışık canavarları 3.415 izlenme - 9 yıl önce
20160716003827 01:20
20160716003827 942 izlenme - 2 yıl önce hoverboard arızası hoverboard arıza kırmızı ışık hassasiyet dokumatik çalışmıyor normal manuel açma kapatma olmuyor sadece kumanda işlemi yapılıyor.sarj edilişi
Kırmızı Işıkta Telefona Dalıp Kaza Yapan Bayan Sürücü 00:33
Kırmızı Işıkta Telefona Dalıp Kaza Yapan Bayan Sürücü 410 izlenme - 1 yıl önce Efendim, kırmızı ışıkta beklerken telefona dalan hanım kızımız, hareket eden aracını vurmaktan kurtaramadı. Vuruş anında "OMG" diyişini duyar gibiyiz. İzliyoruz.
ahmet vuran kırmızı ışık dizisi 06:37
ahmet vuran kırmızı ışık dizisi 3.012 izlenme - 8 yıl önce trt kırmızı ışık dizisi
bariyerler 01:44
bariyerler 5.057 izlenme - 11 yıl önce engeller aşılmak içindir
Motosiklet Sürücüsünün Havaya Uçup Yerde Sürüklenmesi 01:00
Motosiklet Sürücüsünün Havaya Uçup Yerde Sürüklenmesi 260 izlenme - 7 ay önce Rusya'da seyir halinde bulunan motosiklet sürücüsü kırmızı ışığa aldırmadan yoluna devam edince yola çıkan otomobille çarpışmış. Çarpışmanın etkisiyle havaya uçup taklalar atan yere düşüncede sürüklenen motosiklet sürücüsünün karıştığı kaza güvenlik kamerasına böyle yansımış.
Ankara Kırmızı Işıkta Oyun Havası 02:27
Ankara Kırmızı Işıkta Oyun Havası 1.906 izlenme - 5 yıl önce Ankara Batıkent Metrosu , Kırmızı Işıkta dilara Oyun havası
kırmızı ışıkta birdiribir :)) 00:26
kırmızı ışıkta birdiribir :)) 1.466 izlenme - 8 yıl önce kırmızı ışıkta birdiribir
Dünyanın En Dikkatsiz Kadın Sürücüsü 00:24
Dünyanın En Dikkatsiz Kadın Sürücüsü 1.174 izlenme - 3 yıl önce Kırmızı ışıkta yanındaki polisi farketmeyen kadın sürücü gaza basıp kırmızı ışık ihlali yapıyor. Bunun üzerine polis hemen harekete geçip kadın sürücüyü yakalıyor ve cezayı kesiyor.
Çetin Çiftçioğlu - Kırmızı Işık Şakası 08:23
Çetin Çiftçioğlu - Kırmızı Işık Şakası 1.675 izlenme - 4 yıl önce Çetin Çiftçioğlu bu sefer de şakazede'ye kırmızı ışıkta geçtiğini söyleyip, anında mahkeme kuruyor!
Son Durak Çin 00:24
Son Durak Çin 580 izlenme - 2 yıl önce Bu videodan anladığımız kadarıyla,kamyon Çin işi,frenler Alman,arkadaki borular İsveç,sürücü yine Çin.
Kırmızı Işıkta Dansa Dalan Motosikletli 00:42
Kırmızı Işıkta Dansa Dalan Motosikletli 834 izlenme - 3 yıl önce Kırmızı ışıkta bekleyen motosikletli bir anda dans etmeye başlıyor ve eğlenceli görüntüler ortaya çıkıyor.
Kırmızı Işıkta Durulmayan Şehir Yozgat 00:42
Kırmızı Işıkta Durulmayan Şehir Yozgat 774 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'nin en büyük metropollerinden olan Yozgat şehrimizin trafikte yaşadığı en büyük sorunun ortaya koyulduğu bir video olmuş. Umarım yetkililer üzerlerine düşen görevi yaparlar ve Yozgatlılar daha fazla mağdur olmaz.
Kırmızıda Geçip Ferrari'ye Çarpan Bahtsız Lada 00:59
Kırmızıda Geçip Ferrari'ye Çarpan Bahtsız Lada 599 izlenme - 3 yıl önce Olay Rusya'dan, kırmızıda geçen Lada Ferrari 458 i haşat ediyor , bahtsız bedevi misali. Olaydan sonra bir müddette ferrari saihibi tarafından kovalanıyor
kırmızı ışık hayat kurtarır 01:00
kırmızı ışık hayat kurtarır 768 izlenme - 7 yıl önce
Kırmızı Işıklar Küresel Sermayenin Oyunudur 02:08
Kırmızı Işıklar Küresel Sermayenin Oyunudur 506 izlenme - 3 yıl önce Poyraz Karayel dizisinde kırmızı ışıkta beklerken yapılan küresel sermayeye dair sohbet... İnsanın inanası gelmiyor değil.
Kırmızı Işıkta Uyuyakalan Sürücü 00:34
Kırmızı Işıkta Uyuyakalan Sürücü 791 izlenme - 4 yıl önce Kırmızı Işıkta Uyuyakalan Sürücü "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/exixiz kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Opel Astra İle Hava Yolculuğu - Kırmızı Işık 02:54
Opel Astra İle Hava Yolculuğu - Kırmızı Işık 1.334 izlenme - 5 yıl önce Barış Bozyakalı - Her Otomobil Kayda Değer . . .
Kırmızı Işıkta Uyuyakalan Sürücü 00:34
Kırmızı Işıkta Uyuyakalan Sürücü 368 izlenme - 4 yıl önce Kırmızı Işıkta beklerken uyuyakalan sürücünün düştüğü komik durum
Motor Sesi ile Işıkta Duran İnsanları Kaçırmak 00:59
Motor Sesi ile Işıkta Duran İnsanları Kaçırmak 498 izlenme - 2 yıl önce Motor Sürücüsü arkadaş herhalde canı sıkılmış ve Kaskına kamera koyup Kırmızı Işıkta karşıdan karşıya geçen insanlara şaka yapıyor. Motor'a hafif gaz verip insanların tepkilerini ölçmeye çalışıyor Özellikle 0:40 da'ki Ablamız baya korktu.
Trafik Kurallarına Uyalım, Yoksa Uydururlar 00:27
Trafik Kurallarına Uyalım, Yoksa Uydururlar 499 izlenme - 3 yıl önce Trafik kurallarına uymadan hareket eden bir aracı duyarlı bir grup tarafından uyarılmasını izliyoruz.