Hoşgeldiniz!

kırmızı kuşak

redbelt 02:06
redbelt 1.227 izlenme - 7 yıl önce karateciler bir kuşak için mücadeleye girerler ve ortaya kanlı sahneler çıkar.devamında olanlar bizi çok şaşırtacaktır.filmde sokak dövüşlerini aratmayan sahneler vardır.
Babası Karate Şeyi Olan Kız - Ask fm 00:40
Babası Karate Şeyi Olan Kız - Ask fm 655 izlenme - 3 yıl önce Babası karate şeyi olan kızımız ışıkları açtığında arkadakini babası sandım. Ama değilmiş. Siyah, sarı ve kırmızı kuşak sahibi olmayanların üye olamadığı site alkışlarla yaşıyorum.
redbelt fragmanı 1 02:05
redbelt fragmanı 1 129 izlenme - 7 yıl önce karateciler bir kuşak için mücadeleye girerler ve ortaya kanlı sahneler çıkar.devamında olanlar bizi çok şaşırtacaktır.filmde sokak dövüşlerini aratmayan sahneler vardır.
redbelt fragmanı 2 02:01
redbelt fragmanı 2 56 izlenme - 7 yıl önce karateciler bir kuşak için mücadeleye girerler ve ortaya kanlı sahneler çıkar.devamında olanlar bizi çok şaşırtacaktır.filmde sokak dövüşlerini aratmayan sahneler vardır.
4 Yaşında Kırmızı Kuşağı Var 01:12
4 Yaşında Kırmızı Kuşağı Var 29 izlenme - 3 yıl önce İzmir'de 4 yaşındaki sporcu Melissa Şentürk, sarı, yeşil ve mavi kuşak sınavlarını başarıyla geçerek, kırmızı kuşakta mücadelesini sürdürüyor. Anne Burcu Şentürk, kızlarının ilk olarak Balıkesir'in Edremit ilçesinde cimnastikle uğraşmasını istediklerini, bu sırada eski Avrupa Şampiyonu Nejla Ağtekin'in kendilerini tekvandoya yönlendirdiğini söyledi. Melissa'nın sırasıyla sarı, yeşil, mavi ve kırmızı kuşak sınavlarını başarıyla geçtiğini kaydeden Şentürk, "İzmir'e geldiğimizden beri Salih Çetinkaya hocamızla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Melissa'nın tekvandoya devam etmesi için elimizden geleni yapıyoruz. Spor kulüplerinin de çocuklara daha fazla önem vererek, başarılı sporcular yetiştirmesini istiyoruz" dedi. Şentürk, Melissa'nın 2,5 yaşında ayaklarını kendi imkanlarıyla tamamen açtığını belirterek, şöyle konuştu: "Kendi esnekliğiyle bunu başarmıştı. Kendisi bizden takla atmayı öğretmemizi istedi. Kuşak sınavlarında başarılı olunca kendi kendine daha fazla çalışmak istediğini ve milli takıma gitmek istediğini söyledi. Baskı yapmadan, kendi iç dünyası ve başarısıyla bu yerlere geldi." Melissa'nın antrenörü Salih Çetinkaya ise Türkiye'de amatör sporların yeteri kadar ilgi görmediğini, kendilerinin tekvandoyu canlandırmak için çalışmalarını sürdürdüklerini kaydetti. Çetinkaya, tekvandoya başlama yaşının genellikle 7 yaş civarında olduğuna işaret ederek, "Melissa çok farklı, yaşı tekvandoya başlama yaşının altında. Bu yaşta bazı temelleri atarsak, Melissa'nın ileride Avrupa, Dünya şampiyonlarında, olimpiyatlarda başarılı olması kaçınılmaz, yetenekli olması da onun bir artısı" diye konuştu.