Hoşgeldiniz!

Kirpiler Videoları İzle

Sevimli Bebek Kirpiler 02:14
Sevimli Bebek Kirpiler 27 izlenme - 1 ay önce Sevimli Bebek Kirpiler Bu videoda birbirinden sevimli 15 minik kirpiyi bir araya topladık. İyi Seyirler!
Dev Projeyi Durduran Kirpiler 01:25
Dev Projeyi Durduran Kirpiler 25 izlenme - 5 ay önce Devlet Su İşleri Genel Müdürlüğü ekipleri, baraj gönü tünellerdeki çalışmaları sırasında, nesli tükenme tehlikesi altında bulunan 5 oklu kirpiye rastladı. Bunun üzerine tünel çalışmalarına ara verildi ve durum Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü’ne bildirildi. Çalışma sahasına gelen uzmanlar, üç günlük çalışma sonucu kirpileri bulundukları yerde yakaladı. Doğaya bırakıldı Nesli tükenmekta olan kirpilerin doğal ortama bırakıldığını belirten Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, "Bakanlığımıza bağlı iki genel müdürlüğümüz uyum içerisinde yaban hayatına sahip çıkmıştır. Kirpiler bulundukları yerden alınarak Gölpınar Yaban Hayvanı Kurtarma ve Rehabilitasyon Merkezi’nde veteriner hekim tarafından kontrolleri yapıldıktan sonra, sakınca görülmemesi üzerine ait oldukları doğaya bırakılarak, koruma altına alındılar" dedi.
 Kirpiyi seven kedi dikenine katlanır! 01:52
Kirpiyi seven kedi dikenine katlanır! 383 izlenme - 4 yıl önce Bir kediyle kirpinin bir yaşam boyu arkadaş olduğuna inanmak zor. Ancak Loki adlı bu kedi dostluk adına Harley adlı kirpinin dikenine katlanıyor.
kirpiler 00:32
kirpiler 333 izlenme - 8 yıl önce komik kirğiler
aynı kaptan beslenen kirpiler 00:30
aynı kaptan beslenen kirpiler 4 izlenme - 5 ay önce aynı kaptan beslenen kirpiler