Hoşgeldiniz!

kırsal

Kırsal Bir Alanda Arabanızın Kapısını Açık Unutursanız 01:41
Kırsal Bir Alanda Arabanızın Kapısını Açık Unutursanız 4.403 izlenme - 9 ay önce Rusya'da bir grup arkadaş kısal bir alanda arabalarının kapısını açık bırakıp gidiyorlar (artık neye gidiyorlarsa bu kadar acele) geri döndüklerinde ise gördükleri manzara biraz iç gıcıklatıcı.
Askere Sığınan Sevimli Sincap 02:58
Askere Sığınan Sevimli Sincap 2.755 izlenme - 10 ay önce Neesi olduğu belli olmayan videoda asker kırsalda sevimli bir sincapla karşılaşıyor. İyi seyirler...
Louis C.K. - Duyarsızlık 03:03
Louis C.K. - Duyarsızlık 3.405 izlenme - 1 yıl önce Ünlü Amerikalı komedyenden gülümseten bi hikaye.
Hayatlar (Gumball Türkçe Dublaj | Cartoon Network) 05:20
Hayatlar (Gumball Türkçe Dublaj | Cartoon Network) 285 izlenme - 4 ay önce Gumball, kırsal hayat tarzına imreneniyor ve nasıl bir patates gibi yaşanacağını Watterson'lara öğretmesi için Idaho'yu çağırır. Kocaman kafalı, eğlenceli mavi kedi Gumball ve bacak büyütmüş bir Japon balığı olan en iyi arkadaşı Darwin, Cartoon Network’ün komedi dizisi Muhteşem Gumball Dünyası’nda, şamatayı ve eğlenceyi arttırıyorlar. BAFTA ödüllü dizi, bir banliyöde, çok sıradan bir kasabada yaşayan, çok sıradan bir ailenin hikayesini anlatıyor. Gumball ve Darwin’e ek olarak, Anne gökkuşağı fabrikasında çalışırken evde kalan, 1.90 boyunda pembe bir tavşan olan Baba ve 4 yaşındaki dahi tavşan Anais de var. Bu sezon bazı zor sorulara cevaplar bulacağız, örneğin; Gumball Penny’nin sevgisini kazanabilecek mi? Muz Joe kalemini çiğnediğinde Darwin nasıl tepki verecek? Ve Gumball ve Darwin ilk cep telefonlarını aldıklarında ne olacak? Bu soruların hepsinin cevabı verilecek, yani belki tam da verilecek diyemeyiz ama izlemesi kesinlikle eğlenceli olacak. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gönen Korudeğirmen Köyü 09:40
Gönen Korudeğirmen Köyü 741 izlenme - 10 yıl önce korudeğirmen köyü tanıtım klibi.
gezgin 08:30
gezgin 433 izlenme - 10 yıl önce
SINAVO - Coğrafya - Kırsal ve Kent Yerleşmeleri 00:27
SINAVO - Coğrafya - Kırsal ve Kent Yerleşmeleri 101 izlenme - 4 yıl önce Türkiye'nin en büyük sosyal eğitim ağı Sınavo'nun hazırladığı COĞRAFYA - Kırsal ve Kent Yerleşmeleri çözümünü izleyebilirsiniz Daha fazla soru çözümü ve konu anlatım videosu izlemek için sinavo.com'u ziyaret etmeyi unutmayın.
Kırsal kalkınma projeleriyle değişen köyler ve hayatlar - Yeşil Doğa 21.04.2018 Cumartesi 34:52
Kırsal kalkınma projeleriyle değişen köyler ve hayatlar - Yeşil Doğa 21.04.2018 Cumartesi 3 izlenme - 1 ay önce Yeşil Doğa, bu hafta Tekirdağ'da. Güven İslamoğlu, Tekirdağ'da Uçmakdere'den Saray'a kadar bir rota yaptı. Kırsal kalkınma projeleriyle değişen hayatları ve köyleri ekrana taşıdı.
Doğu Karadeniz'de  Ordu Ve Giresun'un Kırsal Kesiminde Yaylalara Göç Başladı 05:06
Doğu Karadeniz'de Ordu Ve Giresun'un Kırsal Kesiminde Yaylalara Göç Başladı 30 izlenme - 2 yıl önce Ordu ve Giresun'un kırsal kesiminde terör olayları devam ederken, besicilik yapanlar, hayvanlarla birlikte yaylalara göç etmeye başladı. Güvenlik güçleri bölgede denetimleri arttırıyor.
Mardin Kırsalında Teröristlere Göz Açtırmadılar 01:02
Mardin Kırsalında Teröristlere Göz Açtırmadılar 1 izlenme - 3 ay önce Mardin kırsalında teröristlere göz açtırmadılar Asker ve polisten ortak başarılı operasyonMARDİN - Mardin Nusaybin, Dargeçit, Midyat, Ömerli kırsallarında devam eden operasyonlarda 3 terörist etkisiz hale getirilirken çok sayıda mühimmat ele geçirildi.
Yüksekova Kırsalında Mühimmat Ele Geçirildi 00:22
Yüksekova Kırsalında Mühimmat Ele Geçirildi 1 izlenme - 4 ay önce Yüksekova kırsalında mühimmat ele geçirildiHAKKARİ - Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde yürütülen arazi arama tarama faaliyeti neticesinde çok sayıda mühimmat ele geçirildi.
Diyarbakır'da 10 Kırsal Mahallede Sokağa Çıkma Yasağı 01:52
Diyarbakır'da 10 Kırsal Mahallede Sokağa Çıkma Yasağı 1 izlenme - 1 yıl önce Diyarbakır'da 10 Kırsal Mahallede Sokağa Çıkma Yasağı