Hoşgeldiniz!

kırtasiye

Aylık Duvar Takvimi Nasıl Yapılır? 01:15
Aylık Duvar Takvimi Nasıl Yapılır? 13.075 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/aylik-duvar-takvimi-nasil-yapilir/ Renkli karton ve desenli bant kullanarak yapacağınız aylık takvim, hem çocuğunuzun odasına renk katacak, hem de disiplinli çalışmasını ve sorumluluklarını kolayca takip etmesini sağlayacak. Videomuzu hemen izleyin ve hayata geçirin! Çocuğunuzun okul heyecanına renk katacak fikirler MigrosTV'de.
Defter Nasıl Kaplanır? 01:34
Defter Nasıl Kaplanır? 12.166 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/defter-nasil-kaplanir/ Şimdi okullu olduk, çantalarımızı rengarenk kırtasiye malzemeleriyle doldurduk! Minikleri okul heyecanından kurtaracak, keyifle okula gitmelerini sağlayacak öneriler vermeye devam ediyoruz. Defter nasıl kaplanır, yanıtı MigrosTV'de. Okul hazırlıklarınız sırasında işinizi kolaylaştıracak bilgiler için MigrosTV'den ayrılmayın.
Kalem Süsü Nasıl Yapılır? 00:53
Kalem Süsü Nasıl Yapılır? 10.192 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/kalem-susu-nasil-yapilir/ Okul hazırlıklarınıza renk katacak, hem sizi hem çocuğunuzu eğlendirecek fikirler vermeye devam ediyoruz. Bu kez evde pratik bir şekilde yapabileceğiniz kalem süsünü tarif ediyoruz. Videomuzu izleyin ve hayatı renklendiren fikirler için MigrosTV'yi takip etmeye devam edin.
Desenli Bant ile Kalem Nasıl Süslenir? 00:50
Desenli Bant ile Kalem Nasıl Süslenir? 3.466 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/desenli-bant-ile-kalem-nasil-suslenir/ Desenli bant, kalem ve makas kullanarak dakikalar içerisinde yapabileceğiniz bu renkli tasarıma çocuğunuz bayılacak! Okul hazırlıklarınıza renk katacak öneriler MigrosTV'de.
Lisanslı Okul Çantası Çeşitleri 39,90 TL Fiyatıyla Migros'ta! 00:14
Lisanslı Okul Çantası Çeşitleri 39,90 TL Fiyatıyla Migros'ta! 846 izlenme - 1 yıl önce Sağlıklı ve Güvenilir Kırtasiye Ürünleri Migros'ta! Lisanslı Okul Çantası Çeşitleri 1-18 Eylül 2016 tarihlerinde Money Club Kart'la yapacağınız alışverişlerinizde 39,90 TL fiyatıyla Migros'ta!
Kırtasiye Alışverişi 13:44
Kırtasiye Alışverişi 1.668 izlenme - 4 yıl önce Okul İçin Hazırlık
Migros'ta Okul Alışverişi Size İyi Gelecek! 00:56
Migros'ta Okul Alışverişi Size İyi Gelecek! 1.336 izlenme - 3 yıl önce Keyifli alışveriş, kaçırılmayacak indirimler ve fırsatlar Migros’ta; Elite Organik Meyve Püresi Çeşitleri 110 g 2,50 TL, Hello Kitty Termos Matara 15,95 TL, Hello Kitty Beslenme çantası 34,95 TL, Dunlop Uzun Kollu Pike Polo Çocuk Tshirt 14,95 TL, Panda Yazı Tahtası 29,00 TL, 6 Bölümlü Defter 10,99 TL, Faber Castell Kalem Seti 4,69 TL, Leva Çift Gözlü Kalem Kutusu 5,99 TL, Leva Ortopedik Okul Çantası 29,99 TL. Migros'ta alışveriş size iyi gelecek!
ARK Çantalı Okul Seti 19,90 TL Fiyatıyla Migros'ta! 00:14
ARK Çantalı Okul Seti 19,90 TL Fiyatıyla Migros'ta! 426 izlenme - 1 yıl önce Sağlıklı ve Güvenilir Kırtasiye Ürünleri Migros'ta! 1-18 Eylül 2016 tarihlerinde; ARK Çantalı Okul Seti 17 Çeşit, 79 Parça 19,90 TL fiyatıyla Migros'ta! Migros size iyi gelecek!
Pritt Boyama Seti 19,90 TL Fiyatıyla Migros'ta! 00:14
Pritt Boyama Seti 19,90 TL Fiyatıyla Migros'ta! 286 izlenme - 1 yıl önce Sağlıklı ve Güvenilir Kırtasiye Ürünleri Migros'ta! Pritt boyama seti 5 parça 1-18 Eylül 2016 tarihlerinde Money Club Kart'la yapacağınız alışverişlerinizde 19,90 TL fiyatıyla sadece Migros'ta!
Kırtasiye Ürünleriyle Eşini Troll'leyen Adam 01:22
Kırtasiye Ürünleriyle Eşini Troll'leyen Adam 103 izlenme - 4 ay önce Alışveriş esnasında sürekli eşi irem hanımı trolle'yen adamın kamera yansıyan eğlenceli görüntülerini izliyrozu efendim.
Taşova Apaydın Kırtasiye Ahmet Özkan 00:52
Taşova Apaydın Kırtasiye Ahmet Özkan 1.432 izlenme - 9 yıl önce taşova apaydın kırtasiye'de ahmet özkan bir kutuyu darduka diye çalıyor.
Minik Gezgin Kırtasiyede... 02:23
Minik Gezgin Kırtasiyede... 549 izlenme - 5 yıl önce Minik Gezgin'e her ülkeden o ülke diline ait bir kitap ya da benzeri birşey alıyoruz.
Para Kim Tarafından Üretiliyor - Yalova Üniversitesi 01:44
Para Kim Tarafından Üretiliyor - Yalova Üniversitesi 309 izlenme - 3 yıl önce Yalova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği öğrencilerinin konuyla ilgili yaptığı röportaj... Bu video insanlar arasındaki yanlış kanaati gösteriyor. Ülkemizde çoğunluğun sandığının aksine paranın sahibi devlet değildir.
Baliciyim Sevgilim - Diloylum 01:21
Baliciyim Sevgilim - Diloylum 276 izlenme - 3 yıl önce Evet efendim bir başka balici amca videosu ile tekrar karşınızdayız. Yalnız bu sefer size kötü bir haberim var bu sefer amcamız baliciyim sevgilimi söylemiyor. Evet evet, burdan sesinizi duyar gibiyim; "amaan baliciyim sevgilimi söylemiyorsa çok dandiktir diğer videoya geçelim". Lütfen hemen karar vermeyin. Bir kez izleyin sonra ne yaparsanız yapın çok da umurumda sanki. Hadi kalın sağlıcaklan. Not: Sizce de kırtasiye önündeyken daha iyi söylemiyor mu şarkılarını ? 1) http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/36764/baliciyim-sevgilim---dim-dim-dim- 2)http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/47571/baliciyim-vol2 3)http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/50250/baliciyim-vol-3 remix : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/41398/baliciyim-remix-indie-dance-rock-edit
Kırtasiye 03:50
Kırtasiye 196 izlenme - 5 yıl önce KIRTASİYE
Efor Kırtasiye Reklam Çekimi 03:33
Efor Kırtasiye Reklam Çekimi 216 izlenme - 3 yıl önce "Efor Kırtasiye 2001 yılından itibaren ; Kiremithane merkez cami yanı , Kiremithane ilk ögretim okul yolunda siz degerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Efor Kırtasiye olarak amacımız ''kalite , güven ve hizmmet'' i siz degerli müşterilerimizle buluşturmaktır." İlkesiyle yola çıkan firma sahibi Adana'nın kenar mahallelerinden birinde naif bir kırtasiye işletmenin gururnu yaşıyor. Hepbirlikte izliyoruz efenm.
kırtasiye ürünleri 00:58
kırtasiye ürünleri 380 izlenme - 8 yıl önce ofis ve çocuklarınız için çok çeşitli kırtasiye ürünleri bulabileceğiniz bir site. www.ofisturka.com
Çilek Kırtasiye 00:33
Çilek Kırtasiye 267 izlenme - 7 yıl önce çilek kırtasiye ye hepinizi bekleriz..!! saygılar çilek kırtasiyee adrespirsultan mah. çetin emeç cad. no83 şehit kamil devlet hastanesi yanı gaziantepçilek kırtasiyekitapkırtasiyehediyelik eşyabüro malzemelerifotokopi-fax çekilirvb... ...teşekürler...
İyi Kalite Migros'ta! 00:14
İyi Kalite Migros'ta! 332 izlenme - 3 yıl önce Migros raflarında yer alan kırtasiye ürünlerini, çocuklarınıza güvenle alabilirsiniz! Bu ürünlerde kanserojen boya, fitalat, azo boyar madde ve ağır madde tehlikesi yoktur. İyi kalite Migros'ta!
Akçay Kırtasiye Sürpizleri 08:16
Akçay Kırtasiye Sürpizleri 278 izlenme - 7 yıl önce tüm okuyan vede işverenler için indirimli fiyatlarla akçay kırtasiyede bulabilirsinız
Karısını Kırtasiyede Trolleyen Adam 01:22
Karısını Kırtasiyede Trolleyen Adam 23 izlenme - 4 ay önce İrem hanım evin içinde büyük bir troll besliyor sanki. Markette, kırtasiyede hatta IKEA'da bile kendisini troll'lemeye çalışan bir eşe sahip.
Kırtasiye Dolabımda Neler Var 11:17
Kırtasiye Dolabımda Neler Var 125 izlenme - 4 yıl önce Bu En Yakın Arkadaşımın Ablasının Odası Çok Güzel Olduğu İçin Odası Rica Ettim Çekti Benim İçin
Adıyaman'da Filmleri Aratmayan Hırsızlık Kamerada 06:15
Adıyaman'da Filmleri Aratmayan Hırsızlık Kamerada 22 izlenme - 6 ay önce Adıyaman'da filmleri aratmayan hırsızlık kamerada Yüzleri maskeli iki hırsız açtıkları küçük bir delikten girdikleri kırtasiyede sensöre yakalanmamak için akrobatik hareketleri yaparak 5 dakikada çelik kasayı patlattıADIYAMAN - Adıyaman'da bir kırtasiyede gerçekleşen hırsızlık olayında...
Adalet Kırtasiye 05:42
Adalet Kırtasiye 108 izlenme - 4 yıl önce Adalet Kırtasiye
Polistrene Abaküs İçin Ultrasonik Kaynak Makinesi 00:48
Polistrene Abaküs İçin Ultrasonik Kaynak Makinesi 211 izlenme - 4 yıl önce Sonikel Ultrasonik, Kırtasiye Sektörüne Bir Çok Kaynak Uygulaması Yapmaktadır. Ayrıntılar İçin Www.sonikel.com.tr Veya Www.ultrasonikhorn.com
Kpss'de Kullanılan Kırtasiye Ürünleri, Köylerdeki Okullara Dağıtılacak 00:29
Kpss'de Kullanılan Kırtasiye Ürünleri, Köylerdeki Okullara Dağıtılacak 162 izlenme - 3 yıl önce Köy Okulları Gönül Köprüsü Derneği (KOGDER) gönüllülerince Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (KPSS) giren adaylardan toplanan kırtasiye ürünleri, köylerdeki okullarda eğitim gören öğrencilere dağıtılacak. İki gün boyunca kentteki 15 okulda stant açan 40 gönüllü, adaylara dağıtılan 2 kalem, silgi ve kalemtıraşları topladı. Adaylardan temin edilen 5 bine yakın kalem, 2 biner silgi ve kalemtıraş, paketleme işleminin ardından köylerdeki okullarda okuyan öğrencilere ulaştırılacak. KOGDER Başkanı Kıvanç Mehmet Balcı, AA muhabirine, 2011-2012 yıllarında bir köy okulunun birleştirilmiş sınıfında vekil öğretmenlik yaptığını belirterek, köy koşullarında eğitimin güçlüklerine tanıklık ettiğini söyledi. Zorlu koşullarda eğitim gören öğrencilerin eğitim hayatına küçük de olsa katkı sağlamak amacıyla dernek kurduklarını ifade eden Balcı, şöyle konuştu: "Bu çocuklar 1-1,5 kilometre yürüyerek okullarına geliyor. Aynı zamanda sınıfları sobalı olduğu için kış şartları onlar için olumsuzluk oluşturuyor. Kırtasiyeler de merkezlerde olduğu için kalem, silgi ve kalemtıraş gibi ihtiyaçlarına ulaşmaları çok zor. Onların bu ihtiyacına cevap verebilmek için böyle bir çalışma yürütüyoruz. Bu çalışmaya katılmaları için sosyal medya üzerinden de arkadaşlarımızı örgütlüyoruz. 40 arkadaşımızla 15 okulda stant açtık. 5 bine yakın kalem topladık. Artık, topla tüfekle savaş dönemi bitti, cehaletle savaşmamız lazım." Dernek üyelerinden Gökhan Bağlan da aktivitelerinin KPSS ile sınırlı olmadığını dile getirerek, ALES ve diğer sınavlarda da stant açtıklarını anlattı. Sınavdan çıkan adayların talep etmeksizin, kırtasiye ürünlerini bağışlamalarının kendisini çok mutlu ettiğini belirten Bağlan, "Köy çocukları için böyle bir şeye vesile olmaları çok güzel. Bizi devamlı görüyorlar stant başında, alıştılar o yüzden. Ben şehirde okudum, köy çocukları çok zor şartlarda okuyor. Devletimiz, kitaplarını dağıtıyor. Biz de diğer ihtiyaçlarına bir nebze olsun katkı sağlamaya çalışıyoruz. Çok uzak yollardan gelerek okumaya çalışan çocuklarımız var. Onlar için küçük bir mutluluk kaynağı olabiliyorsak ne mutlu bize" diye konuştu. Üyelerden Nuray Tıraş da köyde okuduğunu kaydederek, köylerdeki çocukların her imkana anında ulaşamadıklarını vurguladı. Bu zorlukları bildiği için çalışmayı duyduğunda çok duygulandığını ve tereddütsüz ekibe katıldığını aktaran Tıraş, "Sınavlarda çocuklar için kalem ve diğer malzemeleri topladık. Onlar için bunu yapmak beni çok mutlu etti. Köyde okuduğum için bunun nasıl bir şey olduğunu, bundan nasıl mutlu olacaklarını çok iyi biliyorum. Bunları kısa zamanda onlara ulaştıracağız inşallah" ifadesini kullandı. - Kastamonu
Suriyeli Türkmen Öğrencilere Muğla'dan Kırtasiye Yardımı 02:31
Suriyeli Türkmen Öğrencilere Muğla'dan Kırtasiye Yardımı 31 izlenme - 9 ay önce Suriyeli Türkmen öğrencilere Muğla'dan kırtasiye yardımı Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin Azez, Cerablus, Çobanbey ve El-Bab operasyonlarında eğitimlerini sürdüren Suriyeli Türkmen öğrenciler için Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü bir Tır kırtasiye yardımı gönderdi.
Adalet Kırtasiye 05:47
Adalet Kırtasiye 99 izlenme - 4 yıl önce Sektörel Haber Ekibinin Kırtasiyemizde Yapmış Olduğu.röportaj.
Kaçmaz Kitap Kırtasiye 06:32
Kaçmaz Kitap Kırtasiye 168 izlenme - 9 yıl önce muhteşem değişim...
Okul Çantam 05:39
Okul Çantam 45 izlenme - 1 yıl önce Okul çantasını biraz renklendirelim mi? Migros'tan aldığım birbirinden eğlenceli Faber Castell kırtasiye malzemeleriyle hazırladığım çantamı videomda görebilirsiniz. Ben çantamı karıştırırken siz de bana eşlik edin. Okul çantanızdaki eksikleri de siz de Migros'larda bulabilirsiniz.