Hoşgeldiniz!

Kırtasiye Videoları İzle

Aylık Duvar Takvimi Nasıl Yapılır? 01:15
Aylık Duvar Takvimi Nasıl Yapılır? 12.154 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/aylik-duvar-takvimi-nasil-yapilir/ Renkli karton ve desenli bant kullanarak yapacağınız aylık takvim, hem çocuğunuzun odasına renk katacak, hem de disiplinli çalışmasını ve sorumluluklarını kolayca takip etmesini sağlayacak. Videomuzu hemen izleyin ve hayata geçirin! Çocuğunuzun okul heyecanına renk katacak fikirler MigrosTV'de.
Defter Nasıl Kaplanır? 01:34
Defter Nasıl Kaplanır? 10.298 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/defter-nasil-kaplanir/ Şimdi okullu olduk, çantalarımızı rengarenk kırtasiye malzemeleriyle doldurduk! Minikleri okul heyecanından kurtaracak, keyifle okula gitmelerini sağlayacak öneriler vermeye devam ediyoruz. Defter nasıl kaplanır, yanıtı MigrosTV'de. Okul hazırlıklarınız sırasında işinizi kolaylaştıracak bilgiler için MigrosTV'den ayrılmayın.
Kalem Süsü Nasıl Yapılır? 00:53
Kalem Süsü Nasıl Yapılır? 9.374 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/kalem-susu-nasil-yapilir/ Okul hazırlıklarınıza renk katacak, hem sizi hem çocuğunuzu eğlendirecek fikirler vermeye devam ediyoruz. Bu kez evde pratik bir şekilde yapabileceğiniz kalem süsünü tarif ediyoruz. Videomuzu izleyin ve hayatı renklendiren fikirler için MigrosTV'yi takip etmeye devam edin.
Desenli Bant ile Kalem Nasıl Süslenir? 00:50
Desenli Bant ile Kalem Nasıl Süslenir? 3.259 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/desenli-bant-ile-kalem-nasil-suslenir/ Desenli bant, kalem ve makas kullanarak dakikalar içerisinde yapabileceğiniz bu renkli tasarıma çocuğunuz bayılacak! Okul hazırlıklarınıza renk katacak öneriler MigrosTV'de.
Kırtasiye Alışverişi 13:44
Kırtasiye Alışverişi 1.616 izlenme - 3 yıl önce Okul İçin Hazırlık
Migros'ta Okul Alışverişi Size İyi Gelecek! 00:56
Migros'ta Okul Alışverişi Size İyi Gelecek! 1.228 izlenme - 3 yıl önce Keyifli alışveriş, kaçırılmayacak indirimler ve fırsatlar Migros’ta; Elite Organik Meyve Püresi Çeşitleri 110 g 2,50 TL, Hello Kitty Termos Matara 15,95 TL, Hello Kitty Beslenme çantası 34,95 TL, Dunlop Uzun Kollu Pike Polo Çocuk Tshirt 14,95 TL, Panda Yazı Tahtası 29,00 TL, 6 Bölümlü Defter 10,99 TL, Faber Castell Kalem Seti 4,69 TL, Leva Çift Gözlü Kalem Kutusu 5,99 TL, Leva Ortopedik Okul Çantası 29,99 TL. Migros'ta alışveriş size iyi gelecek!
ARK Çantalı Okul Seti 19,90 TL Fiyatıyla Migros'ta! 00:14
ARK Çantalı Okul Seti 19,90 TL Fiyatıyla Migros'ta! 254 izlenme - 10 ay önce Sağlıklı ve Güvenilir Kırtasiye Ürünleri Migros'ta! 1-18 Eylül 2016 tarihlerinde; ARK Çantalı Okul Seti 17 Çeşit, 79 Parça 19,90 TL fiyatıyla Migros'ta! Migros size iyi gelecek!
Lisanslı Okul Çantası Çeşitleri 39,90 TL Fiyatıyla Migros'ta! 00:14
Lisanslı Okul Çantası Çeşitleri 39,90 TL Fiyatıyla Migros'ta! 270 izlenme - 10 ay önce Sağlıklı ve Güvenilir Kırtasiye Ürünleri Migros'ta! Lisanslı Okul Çantası Çeşitleri 1-18 Eylül 2016 tarihlerinde Money Club Kart'la yapacağınız alışverişlerinizde 39,90 TL fiyatıyla Migros'ta!
Pritt Boyama Seti 19,90 TL Fiyatıyla Migros'ta! 00:14
Pritt Boyama Seti 19,90 TL Fiyatıyla Migros'ta! 171 izlenme - 10 ay önce Sağlıklı ve Güvenilir Kırtasiye Ürünleri Migros'ta! Pritt boyama seti 5 parça 1-18 Eylül 2016 tarihlerinde Money Club Kart'la yapacağınız alışverişlerinizde 19,90 TL fiyatıyla sadece Migros'ta!
Taşova Apaydın Kırtasiye Ahmet Özkan 00:52
Taşova Apaydın Kırtasiye Ahmet Özkan 1.429 izlenme - 9 yıl önce taşova apaydın kırtasiye'de ahmet özkan bir kutuyu darduka diye çalıyor.
Minik Gezgin Kırtasiyede... 02:23
Minik Gezgin Kırtasiyede... 547 izlenme - 5 yıl önce Minik Gezgin'e her ülkeden o ülke diline ait bir kitap ya da benzeri birşey alıyoruz.
Para Kim Tarafından Üretiliyor - Yalova Üniversitesi 01:44
Para Kim Tarafından Üretiliyor - Yalova Üniversitesi 280 izlenme - 2 yıl önce Yalova Üniversitesi Endüstri Mühendisliği öğrencilerinin konuyla ilgili yaptığı röportaj... Bu video insanlar arasındaki yanlış kanaati gösteriyor. Ülkemizde çoğunluğun sandığının aksine paranın sahibi devlet değildir.
Suriyeli Türkmen Öğrencilere Muğla'dan Kırtasiye Yardımı 02:31
Suriyeli Türkmen Öğrencilere Muğla'dan Kırtasiye Yardımı 30 izlenme - 3 ay önce Suriyeli Türkmen öğrencilere Muğla'dan kırtasiye yardımı Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Suriye'nin Azez, Cerablus, Çobanbey ve El-Bab operasyonlarında eğitimlerini sürdüren Suriyeli Türkmen öğrenciler için Muğla İl Milli Eğitim Müdürlüğü bir Tır kırtasiye yardımı gönderdi.
Kırtasiye 03:50
Kırtasiye 196 izlenme - 5 yıl önce KIRTASİYE
Baliciyim Sevgilim - Diloylum 01:21
Baliciyim Sevgilim - Diloylum 219 izlenme - 2 yıl önce Evet efendim bir başka balici amca videosu ile tekrar karşınızdayız. Yalnız bu sefer size kötü bir haberim var bu sefer amcamız baliciyim sevgilimi söylemiyor. Evet evet, burdan sesinizi duyar gibiyim; "amaan baliciyim sevgilimi söylemiyorsa çok dandiktir diğer videoya geçelim". Lütfen hemen karar vermeyin. Bir kez izleyin sonra ne yaparsanız yapın çok da umurumda sanki. Hadi kalın sağlıcaklan. Not: Sizce de kırtasiye önündeyken daha iyi söylemiyor mu şarkılarını ? 1) http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/36764/baliciyim-sevgilim---dim-dim-dim- 2)http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/47571/baliciyim-vol2 3)http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/50250/baliciyim-vol-3 remix : http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/41398/baliciyim-remix-indie-dance-rock-edit
Efor Kırtasiye Reklam Çekimi 03:33
Efor Kırtasiye Reklam Çekimi 190 izlenme - 2 yıl önce "Efor Kırtasiye 2001 yılından itibaren ; Kiremithane merkez cami yanı , Kiremithane ilk ögretim okul yolunda siz degerli müşterilerimize hizmet vermektedir. Efor Kırtasiye olarak amacımız ''kalite , güven ve hizmmet'' i siz degerli müşterilerimizle buluşturmaktır." İlkesiyle yola çıkan firma sahibi Adana'nın kenar mahallelerinden birinde naif bir kırtasiye işletmenin gururnu yaşıyor. Hepbirlikte izliyoruz efenm.
kırtasiye ürünleri 00:58
kırtasiye ürünleri 379 izlenme - 7 yıl önce ofis ve çocuklarınız için çok çeşitli kırtasiye ürünleri bulabileceğiniz bir site. www.ofisturka.com
İyi Kalite Migros'ta! 00:14
İyi Kalite Migros'ta! 311 izlenme - 3 yıl önce Migros raflarında yer alan kırtasiye ürünlerini, çocuklarınıza güvenle alabilirsiniz! Bu ürünlerde kanserojen boya, fitalat, azo boyar madde ve ağır madde tehlikesi yoktur. İyi kalite Migros'ta!
Çilek Kırtasiye 00:33
Çilek Kırtasiye 263 izlenme - 6 yıl önce çilek kırtasiye ye hepinizi bekleriz..!! saygılar çilek kırtasiyee adrespirsultan mah. çetin emeç cad. no83 şehit kamil devlet hastanesi yanı gaziantepçilek kırtasiyekitapkırtasiyehediyelik eşyabüro malzemelerifotokopi-fax çekilirvb... ...teşekürler...
Akçay Kırtasiye Sürpizleri 08:16
Akçay Kırtasiye Sürpizleri 276 izlenme - 7 yıl önce tüm okuyan vede işverenler için indirimli fiyatlarla akçay kırtasiyede bulabilirsinız
Kırtasiye Dolabımda Neler Var 11:17
Kırtasiye Dolabımda Neler Var 125 izlenme - 3 yıl önce Bu En Yakın Arkadaşımın Ablasının Odası Çok Güzel Olduğu İçin Odası Rica Ettim Çekti Benim İçin
Polistrene Abaküs İçin Ultrasonik Kaynak Makinesi 00:48
Polistrene Abaküs İçin Ultrasonik Kaynak Makinesi 207 izlenme - 3 yıl önce Sonikel Ultrasonik, Kırtasiye Sektörüne Bir Çok Kaynak Uygulaması Yapmaktadır. Ayrıntılar İçin Www.sonikel.com.tr Veya Www.ultrasonikhorn.com
Adalet Kırtasiye 05:42
Adalet Kırtasiye 102 izlenme - 3 yıl önce Adalet Kırtasiye
Kpss'de Kullanılan Kırtasiye Ürünleri, Köylerdeki Okullara Dağıtılacak 00:29
Kpss'de Kullanılan Kırtasiye Ürünleri, Köylerdeki Okullara Dağıtılacak 162 izlenme - 3 yıl önce Köy Okulları Gönül Köprüsü Derneği (KOGDER) gönüllülerince Kamu Personeli Seçme Sınavı'na (KPSS) giren adaylardan toplanan kırtasiye ürünleri, köylerdeki okullarda eğitim gören öğrencilere dağıtılacak. İki gün boyunca kentteki 15 okulda stant açan 40 gönüllü, adaylara dağıtılan 2 kalem, silgi ve kalemtıraşları topladı. Adaylardan temin edilen 5 bine yakın kalem, 2 biner silgi ve kalemtıraş, paketleme işleminin ardından köylerdeki okullarda okuyan öğrencilere ulaştırılacak. KOGDER Başkanı Kıvanç Mehmet Balcı, AA muhabirine, 2011-2012 yıllarında bir köy okulunun birleştirilmiş sınıfında vekil öğretmenlik yaptığını belirterek, köy koşullarında eğitimin güçlüklerine tanıklık ettiğini söyledi. Zorlu koşullarda eğitim gören öğrencilerin eğitim hayatına küçük de olsa katkı sağlamak amacıyla dernek kurduklarını ifade eden Balcı, şöyle konuştu: "Bu çocuklar 1-1,5 kilometre yürüyerek okullarına geliyor. Aynı zamanda sınıfları sobalı olduğu için kış şartları onlar için olumsuzluk oluşturuyor. Kırtasiyeler de merkezlerde olduğu için kalem, silgi ve kalemtıraş gibi ihtiyaçlarına ulaşmaları çok zor. Onların bu ihtiyacına cevap verebilmek için böyle bir çalışma yürütüyoruz. Bu çalışmaya katılmaları için sosyal medya üzerinden de arkadaşlarımızı örgütlüyoruz. 40 arkadaşımızla 15 okulda stant açtık. 5 bine yakın kalem topladık. Artık, topla tüfekle savaş dönemi bitti, cehaletle savaşmamız lazım." Dernek üyelerinden Gökhan Bağlan da aktivitelerinin KPSS ile sınırlı olmadığını dile getirerek, ALES ve diğer sınavlarda da stant açtıklarını anlattı. Sınavdan çıkan adayların talep etmeksizin, kırtasiye ürünlerini bağışlamalarının kendisini çok mutlu ettiğini belirten Bağlan, "Köy çocukları için böyle bir şeye vesile olmaları çok güzel. Bizi devamlı görüyorlar stant başında, alıştılar o yüzden. Ben şehirde okudum, köy çocukları çok zor şartlarda okuyor. Devletimiz, kitaplarını dağıtıyor. Biz de diğer ihtiyaçlarına bir nebze olsun katkı sağlamaya çalışıyoruz. Çok uzak yollardan gelerek okumaya çalışan çocuklarımız var. Onlar için küçük bir mutluluk kaynağı olabiliyorsak ne mutlu bize" diye konuştu. Üyelerden Nuray Tıraş da köyde okuduğunu kaydederek, köylerdeki çocukların her imkana anında ulaşamadıklarını vurguladı. Bu zorlukları bildiği için çalışmayı duyduğunda çok duygulandığını ve tereddütsüz ekibe katıldığını aktaran Tıraş, "Sınavlarda çocuklar için kalem ve diğer malzemeleri topladık. Onlar için bunu yapmak beni çok mutlu etti. Köyde okuduğum için bunun nasıl bir şey olduğunu, bundan nasıl mutlu olacaklarını çok iyi biliyorum. Bunları kısa zamanda onlara ulaştıracağız inşallah" ifadesini kullandı. - Kastamonu
Adalet Kırtasiye 05:47
Adalet Kırtasiye 99 izlenme - 3 yıl önce Sektörel Haber Ekibinin Kırtasiyemizde Yapmış Olduğu.röportaj.
Okul Çantam 05:39
Okul Çantam 31 izlenme - 9 ay önce Okul çantasını biraz renklendirelim mi? Migros'tan aldığım birbirinden eğlenceli Faber Castell kırtasiye malzemeleriyle hazırladığım çantamı videomda görebilirsiniz. Ben çantamı karıştırırken siz de bana eşlik edin. Okul çantanızdaki eksikleri de siz de Migros'larda bulabilirsiniz.
kaçmaz kitap kırtasiye 06:32
kaçmaz kitap kırtasiye 166 izlenme - 8 yıl önce muhteşem değişim...
altın neslin kitap kırtasiye 05:45
altın neslin kitap kırtasiye 97 izlenme - 7 yıl önce izlemeye değer bir video!!!
KPSS Kara Kutusu İnformal Yayınları Genel Tanıtım 01:55
KPSS Kara Kutusu İnformal Yayınları Genel Tanıtım 52 izlenme - 3 yıl önce 2014 yılında 120 Sorunun 70 tanesini yakalayan Eşsiz eser sizlerle.. İndirimlerle hizmetinize sunuyoruz.. Siparişlerinizi www.kitappatik.com dan yapabilirsiniz Sipariş : 0551 440 99 99 facebook.com/kitappatikweb twitter.com/kitappatikweb instagram/kitappatikweb
bilgi kitap evi 00:21
bilgi kitap evi 52 izlenme - 6 yıl önce bol çeşit dinisiyasiromanlar okula yardımcı kitablarla 30 yıldan beri hizmetinizde ..! adresbelediye çarşısı ulu camii arkası no78/c k.maraş/merkez tel03442236635