Hoşgeldiniz!

kış askeri

Kaptan Amerika Kış Askeri - Kovalamaca Sahnesi 00:51
Kaptan Amerika Kış Askeri - Kovalamaca Sahnesi 3.812 izlenme - 4 yıl önce Kaptan Amerika Kış Askeri - Kovalamaca Sahnesi
Kaptan Amerika: Kış Askeri Scarlett Johanson 03:50
Kaptan Amerika: Kış Askeri Scarlett Johanson 1.667 izlenme - 4 yıl önce
Kaptan Amerika: Kış Askeri ( Kamera Arkası ) 16:16
Kaptan Amerika: Kış Askeri ( Kamera Arkası ) 1.636 izlenme - 4 yıl önce Kaptan Amerika’yı, Yenilmezler ile birlikte New York’ta yaşanan dehşet verici olayların ardından Washington D.C.’de huzur içinde yaşarken ve modern dünyaya uyum sağlamaya çalışırken buluyoruz. S.H.I.E.L.D. üyesi bir arkadaşı saldırıya uğrayınca Steve, dünyayı tehlikeye atan bir entrika ağının içine çekilir. Kara Dul (Black Widow) ile güçlerini birleştiren Kaptan Amerika, kendisini susturmak için gönderilen profesyonel katillerle savaşırken bir yandan da giderek genişleyen bir komployu ortaya çıkarmak için çabalamaktadır. Bu kötü niyetli oyunun foyası meydana çıkınca Kaptan Amerika ve Kara Dul yeni arkadaşları Falcon’dan yardım isterler. Fakat kısa süre sonra kendilerini hiç beklenmedik ve zorlu bir düşmanla; Kış Askeri ile karşı karşıya bulurlar.
Kaptan Amerika: Kış Askeri - Türkçe Altyazılı Fragmanı 02:26
Kaptan Amerika: Kış Askeri - Türkçe Altyazılı Fragmanı 3.309 izlenme - 4 yıl önce Chris Evans ve Steve Rogers'ın başrollerinde yer aldığı Captain America The Winter Soldier filminin türkçe altyazılı fragmanı. SSCB döneminde özel kuvvetler içerisinde yetiştirilen ve Winter Soldier (Kış Askeri) adı verilen bir adam aslında tam bir ölüm makinasıdır. Rusya tarafından donmuş bir gölde bulunur ve önüne çıkan her şeyi yerle bir etmeye kararlıdır. Kaptan Amerika yanına Falcon'u ve Kara Dul'u da alarak güç birliği yapar ve soğuk diyarlardan gelen bu düşmana karşı büyük bir mücadeleye girer.
Captain America: The Winter Soldier Türkçe Altyazılı İlk Fragmanı 02:26
Captain America: The Winter Soldier Türkçe Altyazılı İlk Fragmanı 1.727 izlenme - 4 yıl önce 4 Nisan 2014'de Sinemalarda... "Kaptan Amerika: İlk Yenilmez" seyircileri Marvel çizgi evrenin ilk yıllarına götürmüştü. Yenilmez kahramanımız günümüzde geçen bir devam filmiyle geri dönüyor. Steve Rogers, Nick Fury ve gizli SHIELD örgütü ile işbirliğini koruyarak modern dünyaya ayak uydurmaya çalışıyor. Devam filminde öykü bu sefer sosyalist dönem Rusya'sına uzanıyor. SSCB döneminde özel kuvvetler içerisinde yetiştirilen ve Winter Soldier (Kış Askeri) adı verilen bir adam aslında tam bir ölüm makinasıdır. Rusya tarafından donmuş bir gölde bulunur ve önüne çıkan her şeyi yerle bir etmeye kararlıdır. Kaptan Amerika yanına Falcon'u ve Kara Dul'u da alarak güç birliği yapar ve soğuk diyarlardan gelen bu düşmana karşı büyük bir mücadeleye girer. Kaptan Amerika'nın devam filminde başrol Chris Evans'ın yanı sıra kadroda Neal McDonough, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Frank Grillo, Samuel L. Jackson ve Scarlett Johansson gibi yine renkli isimler kaşımıza çıkacak.
Captain America The Winter Soldier Fragman 02:31
Captain America The Winter Soldier Fragman 1.575 izlenme - 4 yıl önce Chris Evans ve Steve Rogers'ın başrollerinde yer aldığı Captain America The Winter Soldier filminin fragmanı.
Kaptan Amerika: Kış Askeri - Senden Bir İylik İstiyorum Sahnesi 00:45
Kaptan Amerika: Kış Askeri - Senden Bir İylik İstiyorum Sahnesi 633 izlenme - 4 yıl önce Kaptan Amerika: Kış Askeri - Senden Bir İylik İstiyorum Sahnesi
Kaptan Amerika Kış Askeri Özel Video 2 01:11
Kaptan Amerika Kış Askeri Özel Video 2 391 izlenme - 4 yıl önce Kaptan Amerika Kış Askeri Özel Video 2
Kaptan Amerika: Kış Askeri Filminin Görsel Efekleri 03:05
Kaptan Amerika: Kış Askeri Filminin Görsel Efekleri 289 izlenme - 3 yıl önce Steve Rogers, Nick Fury ve gizli SHIELD örgütü ile işbirliğini koruyarak modern dünyaya ayak uydurmaya çalışıyor. Öykü bu sefer sosyalist dönem Rusya'sına uzanıyor. SSCB döneminde özel kuvvetler içerisinde yetiştirilen ve Winter Soldier (Kış Askeri) adı verilen bir adam aslında tam bir ölüm makinasıdır. Rusya tarafından donmuş bir gölde bulunur ve önüne çıkan her şeyi yerle bir etmeye kararlıdır. Kaptan Amerika yanına Falcon'u ve Black Widow'u da alarak güç birliği yapar ve soğuk diyarlardan gelen bu düşmana karşı büyük bir mücadeleye girer.
Captain Amerıca Winter Soldier Kamera Arkası_sinemaskop Kanal 35 22:40
Captain Amerıca Winter Soldier Kamera Arkası_sinemaskop Kanal 35 480 izlenme - 4 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 17:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 14:30 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz. https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
Captain America: The Winter Soldier - Trailer 2 02:30
Captain America: The Winter Soldier - Trailer 2 467 izlenme - 4 yıl önce Marvel's "Captain America
Kaptan Amerika-Kış Askeri (The Winter Soldier) [2014] 02:26
Kaptan Amerika-Kış Askeri (The Winter Soldier) [2014] 290 izlenme - 4 yıl önce Türkçe Altyazılı Fragman , Kaptan Amerika 11 Nisan'da Sinemalarda !
Captain America: The Winter Soldier Fragmanı 00:16
Captain America: The Winter Soldier Fragmanı 345 izlenme - 4 yıl önce Chris Evans ve Steve Rogers'ın başrollerinde yer aldığı Captain America: The Winter Soldier (Kaptan Amerika: Kış Askeri) filminin fragmanı.
Kaptan Amerika Kış Askeri  - Türkçe Dublajlı Fragman 02:27
Kaptan Amerika Kış Askeri - Türkçe Dublajlı Fragman 153 izlenme - 4 yıl önce S.h.ı.e.l.d. Üyesi Bir Arkadaşı Saldırıya Uğrayınca Steve, Dünyayı Tehlikeye Atan Bir Entrika Ağının İçine Çekilir. Kara Dul (black Widow) İle Güçlerini Birl...
Captain America: The Winter Soldier İlk Bakış Fragmanı 00:56
Captain America: The Winter Soldier İlk Bakış Fragmanı 279 izlenme - 4 yıl önce Captain America: The Winter Soldier (Kaptan Amerika: Kış Askeri) İlk Bakış Fragmanı.
Sinemaskop - Bölüm 132 - Captan Amerıca Wınter Soldıer - kanal 35 01:51:50
Sinemaskop - Bölüm 132 - Captan Amerıca Wınter Soldıer - kanal 35 224 izlenme - 4 yıl önce Cansu Bizim'in Hazırlayıp Sunduğu Sinemaskop Programı Cuma Saat 23:00, Cumartesi Saat 17:00,Pazar 13:30 Pazartesi Saat 14:30 'te Kanal 35 Ekranlarında.filmlere Ait En Güncel Bilgiler, Fragmanlar, Videolar, Fotoğraflar, Replikler, Röportaj, Vizyondakiler, Pek Yakında, Kamera Arkası, Soundtrack, Dvd Ve Eleştiriler Kısaca Sinema Dünyasında Üretilen Her Şey Sinemaskop'ta... **** Program Sonunda Sorumuza Dogru Cevabı Veren İlk İzleyicimize Haftanın Filminin Dvd'sini, İkinci İzleyicimize Cınemaximum'dan 2 Kişilik Sinema Bileti Hediye Ediyoruz. https://www.facebook.com/sinemaskopkanal35
Marvel's Captain America: The Winter Soldier - Trailer 2 (OFFICIAL) 02:30
Marvel's Captain America: The Winter Soldier - Trailer 2 (OFFICIAL) 124 izlenme - 4 yıl önce "Kaptan Amerika: İlk Yenilmez" seyircileri Marvel çizgi evrenin ilk yıllarına götürmüştü. Yenilmez kahramanımız günümüzde geçen bir devam filmiyle geri dönüyor. Steve Rogers, Nick Fury ve gizli SHIELD örgütü ile işbirliğini koruyarak modern dünyaya ayak uydurmaya çalışıyor. Devam filminde öykü bu sefer sosyalist dönem Rusya'sına uzanıyor. SSCB döneminde özel kuvvetler içerisinde yetiştirilen ve Winter Soldier (Kış Askeri) adı verilen bir adam aslında tam bir ölüm makinasıdır. Rusya tarafından donmuş bir gölde bulunur ve önüne çıkan her şeyi yerle bir etmeye kararlıdır. Kaptan Amerika yanına Falcon'u ve Kara Dul'u da alarak güç birliği yapar ve soğuk diyarlardan gelen bu düşmana karşı büyük bir mücadeleye girer. Kaptan Amerika'nın devam filminde başrol Chris Evans'ın yanı sıra kadroda Neal McDonough, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Frank Grillo, Samuel L. Jackson ve Scarlett Johansson gibi yine renkli isimler kaşımıza çıkacak.