Hoşgeldiniz!

kış sporları

Macera Peşinde 2. Sezon -  5. Bölüm Kaçkarlar Petran Köyü 05:02
Macera Peşinde 2. Sezon - 5. Bölüm Kaçkarlar Petran Köyü 346.007 izlenme - 2 yıl önce Macera Peşinde ekibi bu bölümde snowboard’un doğum yeri olduğu söylenen Rize’nin Petran Köyü’ne gidiyor. Snowboardcular Petran macerasında hem Petran tepelerinde snowboard yapıyor, hem de köylülerle birlikte lazboard olarak bilinen Petranboard’u deniyor.
Yıldız Dağı kayak merkezinde hedef ilk 5 03:24
Yıldız Dağı kayak merkezinde hedef ilk 5 300 izlenme - 1 yıl önce Sivas'ta geçen sezon kayakçıları ağırlamaya başlayan Yıldız Dağı Kış Sporları ve Turizm Merkezi'nin, alanında gözde mekanlardan biri olması için yoğun çalışma yürütülüyor.
Lamborghini İle Snowboard Keyfi 01:49
Lamborghini İle Snowboard Keyfi 225 izlenme - 2 yıl önce Lamborghini İle Snowboard Keyfi 600 beygiri aşan gücü bulunan Lamborghini Huracan ile snowboard keyfi.
Kızak Köpekleri ve - Kar motorsikleti ile İsveç Turu 02:24
Kızak Köpekleri ve - Kar motorsikleti ile İsveç Turu 431 izlenme - 4 yıl önce Kar Köpekleri ve - Kar motorsikleti ile İsveç Turu
Erzurum Winterfest 2014 04:23
Erzurum Winterfest 2014 203 izlenme - 2 yıl önce "Erzurum Winterfest 2014"- Festival kapsamında short track, buz hokeyi ve kayaklı koşu müsabakaları düzenlendi- Türkiye Buz Pateni Federasyonu Başkanı Okuyucu: "Amacımız festivale bir renk katmak, short track branşımıza ilgi çekmekti" Erzurum'da düzenlenen "Erzurum Winterfest 2014" kapsamında short track, buz hokeyi ve kayaklı koşu yarışları yapıldı.
Kar Üzerinde Bikinili Snowboard Şov! 03:28
Kar Üzerinde Bikinili Snowboard Şov! 258 izlenme - 4 yıl önce Rusya'da bir grup çılgın genç giydikleri bikinileri ile snowboard yaparak bütün gözleri üzerlerine çektiler.
Kar Tatilini Bekleyememek 00:05
Kar Tatilini Bekleyememek 83 izlenme - 2 yıl önce Snowboard'a gönül vermenin ötesine geçmiş, teneffüs zili bekleyen öğrenciler gibi her an her yerde kar tatiline gitmeye hazır olarak bekleyen gençler iş ortamında da bu şekilde duruyorlarmış. İlgili sabırsız grupla alakalı bulabildiğim tek şey instagram hesabı, ilginç işleri mevcut; http://instagram.com/angryboardsturkey
Muhteşem Kayakçılar 05:06
Muhteşem Kayakçılar 86 izlenme - 4 yıl önce kayakçılar ile ilgili muhtelem bir belgesel (bölüm 8)
Kış Sporları Denince 05:15
Kış Sporları Denince 66 izlenme - 2 yıl önce İsviçre Alpleri - St. Moritz’i çevreleyen Engadin vadisi... İsviçre denince akla gelen her şeyi burada bulmak mümkün.
Snow Board'un Doğumu 03:12
Snow Board'un Doğumu 88 izlenme - 4 yıl önce Shaun White ve go pro ile bir snowboardun nasıl yapıldığını gösteren çok yaratıcı çalışma
Kartakaya 00:51
Kartakaya 33 izlenme - 3 yıl önce Eğlenceli Bir Tatil
ahlatta kayağa ilgi 05:03
ahlatta kayağa ilgi 110 izlenme - 7 yıl önce ahlat kayak merkezi kayak videosu
Dünden Bugüne Kış Olimpiyatları - 2 02:36
Dünden Bugüne Kış Olimpiyatları - 2 41 izlenme - 3 yıl önce Sporun görsel güzelliği, kış sporları söz konusu olduğunda çok daha yüksek seviyelere tırmanıyor. Kış olimpiyatları tarihinden çok özel karelerle seyrine doyulmayacak bir şölen daha sunuyoruz. iyi seyirler...
Karlı Çatıda Snowboard Yapan Karga 00:34
Karlı Çatıda Snowboard Yapan Karga 24 izlenme - 2 yıl önce Karlı çatıda snowboard yapan karganın eğlencesi amatör kamera tarafından kayıda alındı. Yetenekli kargayı yakında yeşil sahalarda top sektirirken görmek de artık pek şaşırtıcı olmayacak gibi.
Kış Sporlarında Yaşananlar 02:57
Kış Sporlarında Yaşananlar 30 izlenme - 3 yıl önce Kayak vb sporlarda son zamanlarda yaşanan yok artık dedirten anlar.
Rizede Lazboard İle Kayak Keyfi 01:07
Rizede Lazboard İle Kayak Keyfi 21 izlenme - 2 yıl önce Rize'nin İkizdere ilçesine bağlı Gölyayla köyünde düzenlenen 2. Kabahor Kar Şenlikleri, ilginç görüntülere sahne oldu.
Kayak Ve Futbolu Birleştirdiler 02:14
Kayak Ve Futbolu Birleştirdiler 16 izlenme - 2 yıl önce Aynı anda hem kayak yapmak, hem de futbol oynamak isteyenler için harika bir oyun keşfeden grup, "Multitasking"i yepyeni boyutlara taşımış.
Sırtında İnsan Taşıyarak Kayak Yapmak 00:50
Sırtında İnsan Taşıyarak Kayak Yapmak 29 izlenme - 4 yıl önce Karda canı sıkılıp sakatlanası gelen insanlar
Uludağ Uluslararası Snowboard Yarışları 02:52
Uludağ Uluslararası Snowboard Yarışları 20 izlenme - 2 yıl önce "Uludağ Uluslararası Snowboard Yarışları"- Bursa Valiliği Turizm Tanıtma Birliği, Büyükşehir Belediyesi ve BEBKA iş birliğiyle düzenlenen yarışların finalinde sporcular, rüzgarlı ve karlı hava şartlarında mücadele etti Bursa Valiliği Turizm Tanıtma Birliği, Büyükşehir Belediyesi ve Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) iş birliğiyle düzenlenen "Uludağ Uluslararası Snowboard Yarışları"nın finali yapıldı.
Ünilig Kış Spor Oyunları 02:44
Ünilig Kış Spor Oyunları 9 izlenme - 2 yıl önce Ünilig Kış Spor Oyunları- Erzurum'daki oyunlarda, alp disiplini, snowboard, curling, buz hokeyi ve buz pateni kategorilerinde 39 üniversiteden 483 sporcu mücadele ediyor Erzurum'da gerçekleştirilen Üniversitelerarası Spor Ligi (ÜNİLİG) Kış Spor Oyunları, ikinci gün müsabakaları tamamlandı.
Gopro: Emma's Huge  Backflip 00:58
Gopro: Emma's Huge Backflip 8 izlenme - 3 yıl önce Gopro: Emma's Huge Backflip