Hoşgeldiniz!

Kış Turizmi Videoları İzle

Kartepe'de Kızak Keyfi 02:10
Kartepe'de Kızak Keyfi 13 izlenme - 1 ay önce Kış turizminin önemli tatil merkezlerinden Kartepe’de kar kalınlığı 70 santimetreye ulaştı. Hafta sonunu fırsat bilen tatilciler Kartepe’ye akın etti.
 Kış turizm sektörünü düşündüren tablo 01:23
Kış turizm sektörünü düşündüren tablo 167 izlenme - 3 yıl önce Türkiye'de kış turizminin gözde merkezlerinden Uludağ'da kar kalınlığı 3 santimetreye düştü. Sıcaklığın eksi 11 dereceye kadar düşmesi ise tatilcileri ve işletmecileri etkiledi. Kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ'da kar kalınlığı 3 santimetreye kadar düştü. Her sene dünyanın birçok yerinden yüzlerce tatilciyi ağırlayan zirvede kar kalınlığının düşmesi otel işletmecilerini düşündürüyor. Biriken karlar üzerinde kayak yapan minik tatilciler, zirvede renkli görüntüler oluştururken, otel işletmecileri ve vatandaşlar kar yağışını bekliyor. Kar nedeniyle güzel manzaraların oluştuğu Uludağ’da en düşük hava sıcaklığı eksi 5 derece olurken, en yüksek sıcaklığın ise eksi 1 derece olduğu açıklandı. Gece ise sıcaklık eksi 11 dereceye kadar düşerken, Meteoroloji yetkilileri, cumartesi ve pazar günü yağmurla karışık kar beklediklerini, sıcaklığın ise eksi 8 dereceye kadar düşeceğini tahmin ettiklerini açıkladı.
Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği Başladı 04:08
Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği Başladı 218 izlenme - 2 yıl önce "Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği" başladı- Rize'de sekizincisi düzenlenen şenlikte renkli görüntüler oluşurken, naylon ve şambrellerle kayan 3 kişi yaralandı Rize'de bu yıl sekizincisi düzenlenen "Çamlıhemşin Ayder Kardan Adam Şenliği"nde renkli görüntüler oluştu.
Uludağ'da 30 Araç Mahsur Kaldı 01:07
Uludağ'da 30 Araç Mahsur Kaldı 6 izlenme - 2 ay önce Kış turizminin önemli merkezlerinden Uludağ'ın Bakacak mevkiinden şehir manzarası izlemek isteyen yaklaşık 30 araç sürücüsü kar yağışının etkili olması nedeniyle mahsur kaldı.
kış turizmi 04:35
kış turizmi 179 izlenme - 8 yıl önce bu film İstanbul ticaret odası tarafından doğu anadolunun turizm odaklı kalkındırılması projesi için yapılacak roadshow çerçevesinde kullanılmak üzereçizgi tanıtım hizmetleri ltd. Şti. ne yaptırılmıştır.
Çıplak Dağcı Eksi 5 Derecede Kara Balıklama Daldı... 00:24
Çıplak Dağcı Eksi 5 Derecede Kara Balıklama Daldı... 2 izlenme - 1 ay önce Kış turizminin gözde merkezlerinden Uludağ'da bir dağcının eksi 5 derecede çıplak yaptığı kar banyosu sosyal medyada tıklanma rekoru kırıyor.
Ayder Yaylasında Kayak Keyfi 03:12
Ayder Yaylasında Kayak Keyfi 24 izlenme - 2 yıl önce Ayder Yaylası'nda kayak keyfi- Doğu Karadeniz'in önemli turizm merkezlerinden biri olan Ayder Yaylası, hafta sonu yarıyıl tatilcilerine ev sahipliği yaptı Eğitim-öğretime verilen ara nedeniyle yarıyıl tatilini Doğu Karadeniz'in önemli turizm merkezlerinden biri olan Rize'deki Ayder Yaylası'nda geçiren vatandaşlar, şambrellerle ve kayakla kaymanın keyfini sürdü.
Erciyeste Tatilci Yoğunluğu 00:50
Erciyeste Tatilci Yoğunluğu 15 izlenme - 2 yıl önce Erciyes'te tatilci yoğunluğu- Hafta sonu ve sömestir tatilini fırsat bilen binlerce kişi, Türkiye'nin önemli kış sporları ve kayak merkezlerinden Erciyes'e adeta akın etti- Erciyes AŞ Yönetim Kurulu Başkanı Cıngı: "Kayak merkezindeki otellerde doluluk yüzde 100. Sadece yurt içinden değil yurt dışından da çok sayıda misafirimiz var" Türkiye'nin önemli kayak merkezlerinden Erciyes'te, okullarda yarıyıl tatilinin başlamasıyla ziyaretçi yoğunluğu yaşanıyor.
Güneydoğuda Kayak Sezonu Açıldı 01:36
Güneydoğuda Kayak Sezonu Açıldı 12 izlenme - 2 yıl önce Karacadağ Kayak Merkezi'nde kar kalınlığının istenilen seviyeye gelmesiyle kimileri yöresel kıyafet, kimileriyse deniz yatağıyla pistlere koştu Siverek Kaymakamı Erkal: "Karacadağ her geçen yıl yeni bir ivmeyle daha cazip bir hale geliyor"
2026 Kış Olimpiyatları, Türkiye İçin Devlet Projesi Olmalı 04:50
2026 Kış Olimpiyatları, Türkiye İçin Devlet Projesi Olmalı" 9 izlenme - 2 yıl önce "2026 Kış Olimpiyatları, Türkiye için devlet projesi olmalı"- Kayak Federasyonu Başkanı Yarar: "2026 Kış Olimpiyatları'nı almak için dünyanın büyük ülkelerinden ABD, Almanya, Fransa kapışırken Türkiye'nin böyle bir potansiyelle bunu düşünmemesi bence büyük bir kayıptır.