Hoşgeldiniz!

kısa dönem

Dağ Fragman 1 01:37
Dağ Fragman 1 73.409 izlenme - 5 yıl önce Biri uzun, diğeri kısa dönem iki asker. Ayrı dünyaların insanı iki gencin dağdaki yaşam mücadelesini anlatan bir insan hikayesi DAĞ filmi internette paylaştığı fragman ve görüntüleri ile paylaşım rekorları kırıyor. Filmin Facebook sayfası vizyona girmeden 15.183 kişi tarafından beğenildi. Nefes benzetmelerine Hakan Gence ile gerçekleştirdiği röportajında “‘Nefes’ bir tuvalse ‘DAĞ’ filmi bir sonraki sayfayı görmek için çıldıracağınız bir roman!” açıklaması yapan filmin yönetmeni Alper Çağlar ‘Nefes: Vatan Sağolsun’ sevenlerini heyecanlandırdı. “Bir ölür, bin dirilir.” Vizyon Tarihi:16 Kasım 2012
Dağ - Bir Ölür Bin Diriliriz 03:36
Dağ - Bir Ölür Bin Diriliriz 4.852 izlenme - 2 yıl önce PKK bu ülke insanına silah çekti,korumasız,silahsız erlere,otobüste giden çocuğa,dershaneye giden gariban öğrenciye Türk,Kürt demeden hepsi öldü,yaralandı,sakat kaldı.Kahramanlık öyküsü değil açın tarihi okuyun ,o silahı ya bırakacaksın ya da bırakacaksın.He 30 yıldır bitiremediniz şu terörü diyenlere elbet bir cevap olacaktır: Sen 30 yılda bir karış toprak alabildin mi? Dağ Filminden Diğer Bir Sahne: http://alkislarlayasiyorum.com/icerik/271137/psikopat-usta-askerin-acemi-askere-posta-koymasi
Edirne Süloğlu 353. Kısa Dönem (Yemin Töreni) 09:56
Edirne Süloğlu 353. Kısa Dönem (Yemin Töreni) 686 izlenme - 4 yıl önce Edirne Süloğlu 353.kısadönem Erler Yemin Töreni
Yatcaz Kalkcaz Er Gazinosu 02:08
Yatcaz Kalkcaz Er Gazinosu 589 izlenme - 3 yıl önce Yıllar, aylar geçiyor. Kardeşlerimiz askerden dönüyor, kimi gitmeye hazırlanıyor. Sayılı gün çabuk geçer diyorlar ama nafile, bazen geçmek bilmez. İşte öyle anlarda bir şarkı patlar ve duygulara tercüman olur. Er Gazino'muzda hem göze, hem kulağa hitap eden Gülşen'e alkışlarımızla.Tüm "atarsa 3 başka da yok, olsa da baba yok" diyenlere..
kisa dönem askerlİk kalkmasin 01:39
kisa dönem askerlİk kalkmasin 922 izlenme - 8 yıl önce üniversite gençliği kısadönemaskerliğin kalkmasına hayır diyelim
Türk Askerlerine Mangallı Uğurlama (Renkli Diyaloglar İçerir) 06:59
Türk Askerlerine Mangallı Uğurlama (Renkli Diyaloglar İçerir) 645 izlenme - 2 yıl önce Erkeklerin sünnetten sonra en istemedikleri şeydir askerlik, bayan üyelere şöyle anlatabilirim, farzedin ki her gün pazartesi. Memleketin diğer ucunda patates soyacak insana hürmet dolu bir uğurlama yapılır önce. Veyahut komutanların çocuklarına ve kokoş karılarına uşaklık edeceğiniz yere gitmek için davul zurnayla terminalde havalara atılarak yolcu edilirsiniz. Ertesi gün teslim olmaya gittiğiniz nizamiyenin önünde şöyle derler: -Ooo hoşgeldin, dün en büyük asker sendin di mi? Gel en büyük asker, havalara atılıyordun dün di mi? Gel gel, en büyük askerim benim.
kısa dönem askerlik kalkmasın2 02:02
kısa dönem askerlik kalkmasın2 622 izlenme - 8 yıl önce kısa dönem askerliğin kaldırılmasına hayır diyelim
Bedelli Askerlikte Yaş 25 Bedel 15 01:27
Bedelli Askerlikte Yaş 25 Bedel 15 262 izlenme - 3 yıl önce Bedelli Askerlik Derneği'nin "Yaş 25 Bedel 15" Kampanya Filmidir. Bedelli Askerlik Yasasının çıkması için çekilen video filminde yasayı bekleyen gençler taleplerini iletmektedir.
Lirik Takılan Asker (Kısa Dönem İçerir) 01:43
Lirik Takılan Asker (Kısa Dönem İçerir) 178 izlenme - 2 yıl önce Askerliğimi yaptığım süreç içinde tanıdığım kendine özgü insanlardan biriydi İstanbul'un bağrından gelip şiirini okuyan arkadaş. Asker ocağında tek tipçilik esas olsa da herkesin ayrı dünya olduğu aşikar. Yayınlamak için rızasını alıp videoyu ekledim. İyi seyirler.
Kısa Dönem Erler Yemin Etti 04:55
Kısa Dönem Erler Yemin Etti 10 izlenme - 2 ay önce Kısa dönem erler yemin etti Muğla İl Jandarma Komutanlığı emrinde vatani görevlerini tamamlayacak olan 367'nci kısa dönem erlerin yemin töreni ailelerinin de katılımı ile yapıldı.
Acemi Erler Yemin Etti 01:39
Acemi Erler Yemin Etti 3 izlenme - 2 ay önce Adana İl Jandarma Alay Komutanlığında acemi eğitimlerini tamamlayan 71 acemi asker yemin etti.
Dream Of Holiday Bursa 01:00
Dream Of Holiday Bursa 3 izlenme - 6 ay önce Dream Of Holiday Bursa Günlük Kiralık villa ve daireleri detaylı bilgiyi: http://www.dreamofholiday.com adresinden alabilirsiniz.