Hoşgeldiniz!

kısa film yarışması

İstanbul Lisesi 5. Liseler Arası Kısa Film Yarışma 00:50
İstanbul Lisesi 5. Liseler Arası Kısa Film Yarışma 1.565 izlenme - 11 yıl önce haber
Ekmek - Kısa Film 08:27
Ekmek - Kısa Film 291 izlenme - 3 yıl önce Kısa Film: Ekmek Hayal Perdesi Sinema Atölyesi katılımcılarından ve Hayal Perdesi yazarlarından Koray Sevindi’nin bol ödüllü ilk kısa filmi Ekmek (2012) artık internet ortamında. Film 4. Leiden Uluslararası Kısa Film Festivali, 7. Pentedattilo Film Festivali ve 5. Kristal Klaket Kısa Film Festivali başta olmak üzere ulusal ve uluslararası pek çok festivalde birincilikler kazanmıştı. Koray Sevindi'nin senaryosunu Muhammet Abdülgafur Şahin ile birlikte yazdığı film Çocuk Esirgeme Kurumu’nda aşırılan ekmeklerin peşine düşen bir hademenin hikâyesini anlatıyor.
Neyse ki (Kısa Film) - ÜGM Sinema Kulübü 02:13
Neyse ki (Kısa Film) - ÜGM Sinema Kulübü 193 izlenme - 4 yıl önce Türkiye Sigorta Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği'nin düzenlemiş olduğu "II.Tasarruf ve Sigorta Bilinci" konulu kısa film yarışması için hazırlanan bir kısa film.
Zeytinburnu Belediyesi'nce Düzenlenen Çanakkale Kısa Film Yarışması 01:19
Zeytinburnu Belediyesi'nce Düzenlenen Çanakkale Kısa Film Yarışması" Ödülleri Verildi 29 izlenme - 3 yıl önce Birincilik ödülü alan filmin yönetmeni Turan Haste'ye ödül ve plaketinin takdimi Turan Haste'nin konuşması Jüri ve ödül alanların toplu fotoğraf çektirmesi "Çanakkale Kısa Film Yarışması" ödülleri verildi Zeytinburnu Belediyesi'nce düzenlenen yarışmada, yönetmenliğini Turan Haste'nin üstlendiği "Hasat Zamanı" birincilik, Metin Yüksel Alkan'ın yönettiği "Çanakkale" ikincilik, Adem Akyol'un filmi "1915: Hafızalarda Kalanlar" ise üçüncülük ödülünü aldı Usta sinema oyuncusu Kolçak: "Çanakkale Savaşları'nda şehit olmuş nice insanlarımız var. Seve seve canlarını, kanlarını vermiş insanlarımızı övmek yeterli değil, ne kadar dua etsek azdır" Zeytinburnu Belediyesi'nin "Onlar Destan Yazdı Sen Filmini Çek" temasıyla bu sene ilkini düzenlediği "Çanakkale Kısa Film Yarışması" ödülleri sahiplerini buldu.
4. Alemlere Rahmet Uluslararası Kısa Film Yarışması 02:01
4. Alemlere Rahmet Uluslararası Kısa Film Yarışması" Ödülleri (5) 3 izlenme - 11 ay önce Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, son 2 asırdır Türk topraklarında fikir, kültür, sanat, edebiyat, siyaset, teknoloji ve ekonomi alanında bir mücadele olduğunu belirterek, "Bu mücadelenin ana ekseni, bizim milli kültürel bağımsızlık mücadelemizdir.
4. Alemlere Rahmet Uluslararası Kısa Film Yarışması 05:05
4. Alemlere Rahmet Uluslararası Kısa Film Yarışması" Ödülleri (3) 2 izlenme - 11 ay önce Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, son 2 asırdır Türk topraklarında fikir, kültür, sanat, edebiyat, siyaset, teknoloji ve ekonomi alanında bir mücadele olduğunu belirterek, "Bu mücadelenin ana ekseni, bizim milli kültürel bağımsızlık mücadelemizdir.
4. Alemlere Rahmet Uluslararası Kısa Film Yarışmasının Ödülleri Sahiplerini Buldu 08:29
4. Alemlere Rahmet Uluslararası Kısa Film Yarışmasının Ödülleri Sahiplerini Buldu 1 izlenme - 11 ay önce 4. Alemlere Rahmet Uluslararası Kısa Film yarışmasının ödülleri sahiplerini buldu Numan Kurtulmuş, "Yetkin bir sanat anlayışını ortaya koyamazsak ekonomide de siyasette de başaralı olamayacağız"İSTANBUL - Kültür ve Turizm Bakanı Numan Kurtulmuş, "Milli kültürel bağımsızlığımızı sağlayacak,...