Hoşgeldiniz!

kısa film yarışması

Fahişe - Kısa Film 17:35
Fahişe - Kısa Film 22.049 izlenme - 1 yıl önce Lütfen oyuncularımızı mesaj atarak veya başka yöntemlerle rahatsız etmeyiniz. Bu bir film ve gerçek hayatlarını bu şekilde geçiren insanlar tabii ki değiller. Oyuncularımız ve film hakkında gelen küfürlü yorumları kaldırıyoruz. Eleştirinin de bir adabı vardır. Lütfen dikkat edelim. Saygılarımızla... Yönetmen-Senaryo-Kamera-Kurgu: Onur Can Tögen Yapımcı: Akademi Film Işık: Feridun Şimşek-Semiha Kaya-Onur Can Tögen Ses: Mesut Koçer Sanat Yönetmeni: Özge Altıntop Müzik : Şevval Sam- Kazım Koyuncu -- Gelevere Deresi Oyuncular: Ömür Yıldırım, Mesut Koçer, Onur Can Tögen
İstanbul Lisesi 5. Liseler Arası Kısa Film Yarışma 00:50
İstanbul Lisesi 5. Liseler Arası Kısa Film Yarışma 1.559 izlenme - 9 yıl önce haber
Hürriyet Kampüs  Hay Aksi Aşk 02:00
Hürriyet Kampüs Hay Aksi Aşk 1.341 izlenme - 5 yıl önce
Ekmek - Kısa Film 08:27
Ekmek - Kısa Film 193 izlenme - 2 yıl önce Kısa Film: Ekmek Hayal Perdesi Sinema Atölyesi katılımcılarından ve Hayal Perdesi yazarlarından Koray Sevindi’nin bol ödüllü ilk kısa filmi Ekmek (2012) artık internet ortamında. Film 4. Leiden Uluslararası Kısa Film Festivali, 7. Pentedattilo Film Festivali ve 5. Kristal Klaket Kısa Film Festivali başta olmak üzere ulusal ve uluslararası pek çok festivalde birincilikler kazanmıştı. Koray Sevindi'nin senaryosunu Muhammet Abdülgafur Şahin ile birlikte yazdığı film Çocuk Esirgeme Kurumu’nda aşırılan ekmeklerin peşine düşen bir hademenin hikâyesini anlatıyor.
Neyse ki (Kısa Film) - ÜGM Sinema Kulübü 02:13
Neyse ki (Kısa Film) - ÜGM Sinema Kulübü 142 izlenme - 2 yıl önce Türkiye Sigorta Reasürans ve Emeklilik Şirketleri Birliği'nin düzenlemiş olduğu "II.Tasarruf ve Sigorta Bilinci" konulu kısa film yarışması için hazırlanan bir kısa film.
Hürriyet Kampüs  Beş Kuruşluk Artist 01:58
Hürriyet Kampüs Beş Kuruşluk Artist 208 izlenme - 5 yıl önce
Zeytinburnu Belediyesi'nce Düzenlenen Çanakkale Kısa Film Yarışması 01:19
Zeytinburnu Belediyesi'nce Düzenlenen Çanakkale Kısa Film Yarışması" Ödülleri Verildi 25 izlenme - 1 yıl önce Birincilik ödülü alan filmin yönetmeni Turan Haste'ye ödül ve plaketinin takdimi Turan Haste'nin konuşması Jüri ve ödül alanların toplu fotoğraf çektirmesi "Çanakkale Kısa Film Yarışması" ödülleri verildi Zeytinburnu Belediyesi'nce düzenlenen yarışmada, yönetmenliğini Turan Haste'nin üstlendiği "Hasat Zamanı" birincilik, Metin Yüksel Alkan'ın yönettiği "Çanakkale" ikincilik, Adem Akyol'un filmi "1915: Hafızalarda Kalanlar" ise üçüncülük ödülünü aldı Usta sinema oyuncusu Kolçak: "Çanakkale Savaşları'nda şehit olmuş nice insanlarımız var. Seve seve canlarını, kanlarını vermiş insanlarımızı övmek yeterli değil, ne kadar dua etsek azdır" Zeytinburnu Belediyesi'nin "Onlar Destan Yazdı Sen Filmini Çek" temasıyla bu sene ilkini düzenlediği "Çanakkale Kısa Film Yarışması" ödülleri sahiplerini buldu.