Hoşgeldiniz!

Kısıklı

Başbakan'ın Kuruyemiş ve Çaylı Park Muhabbeti 05:22
Başbakan'ın Kuruyemiş ve Çaylı Park Muhabbeti 2.362 izlenme - 3 yıl önce Arkadaşlar Başbakan Erdoğan'ın daha önceki videolardan bildiğiniz üzere kuruyemişe karşı özel bir sevgisi var gibi gözüküyor. 22 Temmuz 2013 tarihli bu videoda da bu sevgisini görmek mümkün. Üsküdar Kısıklı Parkında vatandaşla birlikte muhabbet eden Başbakanımız sizlerle... Not: Videonun bir kısmında titreme mevcut, çözemedim sorunu, bu nedenle özür dileriz.
Kenan İmirzalıoğlu Kısıklı Meydanı'nda Halka Seslendi: Demokrasi Destanı Yazdınız 01:54
Kenan İmirzalıoğlu Kısıklı Meydanı'nda Halka Seslendi: Demokrasi Destanı Yazdınız 81 izlenme - 2 yıl önce Darbe girişimi sonrası başlatılan demokrasi nöbetinin 10’uncu gününde de meydanlar doluydu. İş, sanat, spor, cemiyet ve siyaset dünyasından birçok ünlü ismin bulunduğu Kısıklı Meydanı’ndaki kalabalık arasında Kenan İmirzalıoğlu da vardı. Sahneye çıkıp konuşma yapan İmirzalıoğlu, “15 Temmuz gecesi bir terör saldırısıylahepimizin geleceğini karanlığa gömmek istediler. Ama Türk milleti, devletiyle birlikte bu terör saldırısını yerle bir etti.
Hadise Eşliğinde Okunan İstikal Marşı 01:36
Hadise Eşliğinde Okunan İstikal Marşı 89 izlenme - 2 yıl önce 15 Temmuz darbe girişimine karşı binlerce insan Boğaziçi Köprüsü ve Kısıklı'ya akın etti. 15 Temmuz darbe girişimine karşı toplananlar arasında Kısıklı'da Rıdvan Dilmen, Arda Turan, Acun Ilıcalı ve Hadise yer aldı. Şarkıcı Hadise eşliğinde okunan İstikal Marşı sonrası konuşan ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Boğaziçi Köprüsü'nün adının "Şehitler Köprüsü" olması isteğinde bulundu.
Başbakan Erdoğan Kısıklı'da Halkı Selamladı 01:41
Başbakan Erdoğan Kısıklı'da Halkı Selamladı 146 izlenme - 4 yıl önce Ankara'daki Ak Parti Merkezine gitmek için yola çıkan Başbakan Erdoğan, Kısıklı'daki evinden çıktığı sırada kendisine sevgi gösterilerinde bulunan halkın yanına gidip selamladı.
Başbakan Erdoğan'ın Evinin Önünde Heyecanlı Bekleyiş 02:20
Başbakan Erdoğan'ın Evinin Önünde Heyecanlı Bekleyiş 66 izlenme - 4 yıl önce Seçimk sonuçlarından memnun olan insanlar Başbakan Erdoğan'ın Kısıklı'daki evinin önünde toplandı.
Arda, Hadise, Acun ve Rıdvan Dilmen Kısıklı'da 12:19
Arda, Hadise, Acun ve Rıdvan Dilmen Kısıklı'da 19 izlenme - 2 yıl önce 15 Temmuz darbe girişimine karşı binlerce insan Boğaziçi Köprüsü ve Kısıklı'ya akın etti. 15 Temmuz darbe girişimine karşı toplananlar arasında Kısıklı'da Rıdvan Dilmen, Arda Turan, Acun Ilıcalı ve Hadise yer aldı. Şarkıcı Hadise eşliğinde okunan İstikal Marşı sonrası konuşan ünlü futbol yorumcusu Rıdvan Dilmen, Boğaziçi Köprüsü'nün adının "Şehitler Köprüsü" olması isteğinde bulundu.
Başbakan Erdoğan Cuma Namazını Üsküdar'da Kıldı 02:41
Başbakan Erdoğan Cuma Namazını Üsküdar'da Kıldı 57 izlenme - 4 yıl önce Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, cuma namazını Üsküdar’da kıldı.
Bugün - 10 Ağustos 2016 01:26:33
Bugün - 10 Ağustos 2016 20 izlenme - 2 yıl önce Gün ortasında olup biten her şeyi ekrana getiren "Bugün"de, gün akarken en sıcak, doğru ve en hızlı haber Başak Şengül'ün sunumuyla ekrana geliyor.
Serkan İnci Korkunç Gerçekler! -İGK 01:55
Serkan İnci Korkunç Gerçekler! -İGK 12 izlenme - 2 yıl önce Şaka Amaçlı Video Tamamıyla Şaka Amaçıdır Lütfen Küfür Etmeyin Yoksa Yorumlarınız Silinebilir Kanalıma Abone Olmayı Unutmayınız İlluminati Gençlik Kolları