Hoşgeldiniz!

kışın

Educatedear Remix - Kışın Yüzen Adam 02:35
Educatedear Remix - Kışın Yüzen Adam 7.393 izlenme - 2 ay önce Uzun bir aradan sonra bir remix daha geldi. Efendim Reyiz (nam-ı diğer MC Tiger Chicky Face) doğal ve sempatik, candan kişiliği ile gönlümüzde taht kurdu. Biz de ona uygun bir parça yapmaya çalıştık. Afiyet olsun. İyi seneler efendim.
Kışın Yüzen Adam (Educatedear Remix) 02:35
Kışın Yüzen Adam (Educatedear Remix) 11.388 izlenme - 2 yıl önce Uzun bir aradan sonra bir remix daha geldi. Efendim Reyiz (nam-ı diğer MC Tiger Chicky Face) doğal ve sempatik, candan kişiliği ile gönlümüzde taht kurdu. Biz de ona uygun bir parça yapmaya çalıştık. Afiyet olsun. müzik & kurgu: educatedear rap sözleri: napiyoruzbizki Ayrıca ekstra yardımları için Buğra, Erdem, Stüdyo Fil ve Deniz'e teşekkürler. Not: Bu remix'in müziği daha önce abijim remix'te kullanılmıştır. Çok sevdik bir daha kullandık. İstersek bir daha kullanırız, nedir yani? Educatedear
Buzda Yüzüp ,Suyu Yakmak- Uğur Dündar 33:51
Buzda Yüzüp ,Suyu Yakmak- Uğur Dündar 607 izlenme - 5 ay önce Uğur Dündar'ın 70'li yıllarda yaptığı Çarşamba Gecesi programından, bir seri yurdum absürtlükleri ve bazı haberleri izliyoruz. Meğer kombi, çok eskiden icat edilmiş.Arada Zeki-Metin parodisi de var.
Kışın Ortasında 50 Lira İçin Denize Atlayan Arkada 02:28
Kışın Ortasında 50 Lira İçin Denize Atlayan Arkada 7.412 izlenme - 9 yıl önce kışın ortasında 50 lira için denize atlayan arkadaş ... :)
Mustafa Taş İbocan Vek 2016 Damar 12:50
Mustafa Taş İbocan Vek 2016 Damar 789 izlenme - 2 yıl önce MUSTAFA TAŞ:KALAKALDIM İBOCAN:KAÇ KADEH KIRILDI VELİ ERDEM KARAKÜLAH: GELMEM ARTIK güneşim soluyor ayazlarda içim ürperiyor ne yüzüm gülüyor yolunda ne yapsam olmuyor bir gemi kalkıyor içim de meçhule gidiyor yüzüyor bilmez uzaklara canımı yakıyor uğrunda ölüm bile bana kolay karşısın da dururum
Pepee - Kışın Hava Çok Soğuk Olur Şarkısı (HD) TRT Çocuk 01:25
Pepee - Kışın Hava Çok Soğuk Olur Şarkısı (HD) TRT Çocuk 1.385 izlenme - 4 yıl önce Pepee - Kışın Hava Çok Soğuk Olur Şarkısı (HD) TRT Çocuk
Şampiyon Tanıtımı: Kışın Gazabı Sejuani 05:35
Şampiyon Tanıtımı: Kışın Gazabı Sejuani 579 izlenme - 4 yıl önce Şampiyon Tanıtımı: Kışın Gazabı Sejuani
Serkan Kaya - Kalakaldım 05:06
Serkan Kaya - Kalakaldım 378 izlenme - 2 yıl önce Serkan Kaya sosyal medya adresleri www.serkankaya.tv www.facebook.com/serkankayafan www.twitter.com/serkankayamuzik www.instagram.com/serkankayamuzik
Murat Şahin & Yazın Yağar Kar Başıma - Felek Ne Derdin Var İse 04:28
Murat Şahin & Yazın Yağar Kar Başıma - Felek Ne Derdin Var İse 394 izlenme - 4 yıl önce felek ne derdin var ise,ben varım ya sal başıma,bıkmışım senin dünyandan,zaten gelir dar başıma,neyinden korkayım kışın,yazın yağar kar başıma,zalım felek sanki yetmez,birde vurur yar başıma,bırakmadın benim peşim,kurutmadın gözüm yaşım,yanar gönlüm,yanar bitmez,ocak içte,duman tütmez,murat şahin
7 Dil Konuşabilen İlkokul Mezunu Vatandaş 02:48
7 Dil Konuşabilen İlkokul Mezunu Vatandaş 219 izlenme - 2 yıl önce Marmaris'te restaurant işletmeciliği yapan 39 yaşındaki Siirtli Ercan Türksoy, okuma ve öğrenme azmiyle 7 yabancı dil öğrendi. 10 Yaşında Siirt'in Konacık Köyü'nde Marmaris'e amcasıyla birlikte çalışmak için gelen Türksoy, 17 farklı iş yerinde garsonluk ve komilik gibi görevlerde çalıştı. "Şimdi daha farklı diller öğrenmek için çalışıyorum. Öğrenmek istediğim diller arasında İspanyolca ve Çince var" diye konuştu. alkışlarlayasiyorum ailesi olarak hayırlı işler diliyor ve yeni videolarını merakla bekliyoruz.
Kış Makyajı Nasıl Yapılır? 06:08
Kış Makyajı Nasıl Yapılır? 300 izlenme - 4 yıl önce Kış mevsiminde cildinize ve size en uygun makyaj tekniklerini öğrenmek için bu videoyu izleyebilirsiniz.
KIŞIN GELMESİ İNSANLARI SPORA SÜRÜKLEDİ 04:45
KIŞIN GELMESİ İNSANLARI SPORA SÜRÜKLEDİ 117 izlenme - 4 yıl önce KIŞIN GELMESİ İNSANLARI SPORA SÜRÜKLEDİ
Kış Lastiği Nedir? 01:19
Kış Lastiği Nedir? 138 izlenme - 4 yıl önce http://www.migrostv.com/kis-lastigi-nedir/ Kış lastikleri ile yaz lastikleri arasındaki farklar nelerdir? “Yaz lastiğim yeni, değiştirmesem olur mu?, Kış lastiğinin desenleri neye göre belirlenir? Kafanızdaki tüm soruları As Otomotiv’den Fuat Yılmaz’a sorduk. Cevaplar için buyurun videomuza."
Pepee Kışın Çok Soğuk Olur 10:48
Pepee Kışın Çok Soğuk Olur 68 izlenme - 3 yıl önce Oyunskor'un diğer oyun videolarını takip etmek için www.izlesene.com/oyunskor kanalına abone olarak takip edebilirsiniz...
deniz manyaqqları 01:54
deniz manyaqqları 278 izlenme - 9 yıl önce ...
Dövme Ne Zaman Yaptırılmalıdır? 00:10
Dövme Ne Zaman Yaptırılmalıdır? 83 izlenme - 4 yıl önce Dövme her zaman yaptırılır mı? En uygun zaman hangisidir? Kışın/yazın dövme olur mu?
ın the bleak midwinter 01:33
ın the bleak midwinter 116 izlenme - 7 yıl önce
Ebru Yıldız - Kışın Bana Yaptıkları 08:02
Ebru Yıldız - Kışın Bana Yaptıkları 40 izlenme - 4 yıl önce "Kalırsan aşık olursun, gidersen şiir.." Ben okumayı seçtim. Ya siz?
Kışın Doğada Spor 04:08
Kışın Doğada Spor 36 izlenme - 4 yıl önce Kışın Doğada Spor
Kışın Sokakta Kalan İnsanlar İçin Ne Önlemler Alınabilir, Devlet Neler Yapabilir 01:39
Kışın Sokakta Kalan İnsanlar İçin Ne Önlemler Alınabilir, Devlet Neler Yapabilir 0 izlenme - 1 gün önce Kışın sokakta kalan insanlar için ne önlemler alınabilir, Devlet neler yapabilir?