Hoşgeldiniz!

Kısırlaştırma Videoları İzle

Köpeklerde Kısırlaştırma Ameliyatı 03:07
Köpeklerde Kısırlaştırma Ameliyatı 817 izlenme - 4 yıl önce PETHAYAT BİLGİ PLATFORMU - Evlerimizde beslediğimiz evcil hayvanlar hakkında tanıtımlar, yararlı bilgiler ve uzman Veterinerlerin hayvan sağlığı ile ilgili videolu açıklamaları.
Kedi Ve Köpeklerde Kısırlaştırma Nasıl Yapılır 04:01
Kedi Ve Köpeklerde Kısırlaştırma Nasıl Yapılır 472 izlenme - 4 yıl önce PETHAYAT BİLGİ PLATFORMU - Evlerimizde beslediğimiz evcil hayvanlar hakkında tanıtımlar, yararlı bilgiler ve uzman Veterinerlerin hayvan sağlığı ile ilgili videolu açıklamaları. Daha fazlası için tıkla http://www.pethayat.com
Laponya - Geleneksel Geyik Kısırlaştırma Seromonisi 00:55
Laponya - Geleneksel Geyik Kısırlaştırma Seromonisi 175 izlenme - 2 yıl önce Görüntüler bir kısmı Finlandiya bir kısmı ise İsveç topraklarında kalan kültürel bir bölge olan Laponya'yı (İng. Lapland) anlatan bi belgeselden alıntı. Halkın önemli bir geçi kaynağı olan geyiklerin kısırlaştırma geleneğini izliyoruz.
Meme Tümörü ve Kısırlaştırma 02:55
Meme Tümörü ve Kısırlaştırma 173 izlenme - 5 yıl önce Pethayat Bilgi Platformu - Evlerimizde Beslediğimiz Evcil Hayvanlar Hakkında Tanıtımlar, Yararlı Bilgiler Ve Uzman Veterinerlerin Hayvan Sağlığı İle İlgili Videolu Açıklamaları. www.pethayat.com
Dişi Köpeklerde Ergenlik Ve Kısırlaştırma 04:19
Dişi Köpeklerde Ergenlik Ve Kısırlaştırma 191 izlenme - 4 yıl önce PETHAYAT BİLGİ PLATFORMU - Evlerimizde beslediğimiz evcil hayvanlar hakkında tanıtımlar, yararlı bilgiler ve uzman Veterinerlerin hayvan sağlığı ile ilgili videolu açıklamaları. Daha fazlası için tıkla http://www.pethayat.com
Sokak Hayvanlarının Kısırlaştırılmasının Önemi 02:33
Sokak Hayvanlarının Kısırlaştırılmasının Önemi 86 izlenme - 3 yıl önce Bakıma muhtaç sokak hayvanlarının kısırlaştırılması konusunda Veteriner Hekim Özlem Yağan ile konuştuk. Peki özellikle sokak hayvanlarının kısırlaştırılması konusundaki önem nereden kaynaklanıyor? Cevabı videomuzda...
Kediler Kısırlaştırmadan Ne Kadar Süre Sonra İyileşir? 01:01
Kediler Kısırlaştırmadan Ne Kadar Süre Sonra İyileşir? 24 izlenme - 1 yıl önce Kısırlaştırma operasyonu sonrası kedilerin fazla hareket etmesi, iyileşme sürecini olumsuz yönde etkiler. Bu durum, alan kısıtlamasıyla önlenebilir.
Çevremizdeki Hayvanları Kısırlaştırma Süreci 01:13
Çevremizdeki Hayvanları Kısırlaştırma Süreci 54 izlenme - 3 yıl önce http://www.migrostv.com/cevremizdeki-hayvanlari-kisirlastirma-sureci-nasil-isler/ Sokak hayvanlarını kısırlaştırmanın önemine dair Veteriner Hekim Özlem Yağan ile konuşmaya devam ediyoruz. Peki, çevremizdeki hayvanları kısırlaştırmak istediğimizde, bu süreç nasıl ilerler? Cevabı videomuzda.
Kısırlaştırma Nedir? 01:47
Kısırlaştırma Nedir? 17 izlenme - 1 yıl önce Kısırlaştırma, hayvanların üreme fonksiyonlarının yok edilmesi işlemine denir. Bu işlem, uzmanlık gerektirir ve genel anesteziyle yapılır. Erkek hayvanlarda dişi hayvanlara göre daha kolay gerçekleştirilir.
Kedilerde Kısırlaştırma İçin İdeal Zaman Nedir? 00:51
Kedilerde Kısırlaştırma İçin İdeal Zaman Nedir? 12 izlenme - 1 yıl önce Cinsel olgunluğa ulaşmış hayvanlara kısırlaştırma işlemi uygulanabilir. Cinsel olgunlaşma süresi; erkekler için genellikle 4-6 ay, dişiler için 6-8 ay olarak değişir.
Kedilerde Kısırlaştırma Davranışları Etkiler Mi? 00:59
Kedilerde Kısırlaştırma Davranışları Etkiler Mi? 6 izlenme - 1 yıl önce Kısırlaştırma operasyonu, kedilerde davranışları bazı yönlerden etkiler. İşlemin metabolizmayı yavaşlatıcı etkisi, hayvanın daha yavaş hareket etmesine sebep olur.