Hoşgeldiniz!

Kısıtlama Videoları İzle

22 ağustos'tan sonra internet kullanımı 00:27
22 ağustos'tan sonra internet kullanımı 4.300 izlenme - 6 yıl önce 22 ağustos'tan sonra internet kullanımı
Untitled24 03:12
Untitled24 36 izlenme - 7 ay önce Kısıtlama
İnternette Sansür 01:06
İnternette Sansür 77 izlenme - 1 yıl önce Son günlerin en hararetli tartışmalarından internette sansür uygulamasını anlatan çok anlamlı bir video.
Polisleri Su ve Köpüğe Boğan Eylemciler 01:20
Polisleri Su ve Köpüğe Boğan Eylemciler 150 izlenme - 2 yıl önce Olay Belçika Brüksel'de yaşanıyor. Hükumetin İtfaiye çalışanları üzerinde uyguladığı bütçe kısıtlamasıyla kendilerini başbakanlık binası önünde bulan itfaiye erleri, bu uygulamayı bildikleri türden bir hareketle protesto ediyorlar.
Yazılım Kısıtlama 02:26
Yazılım Kısıtlama 177 izlenme - 7 yıl önce pclerde istemediğimiz programları karsı tarafın yüklemesini kısıtlayabiliriz
Uçaklarda Kullanılan Elektronik Cihazlarda Kısıtlama Kalkıyor! 01:48
Uçaklarda Kullanılan Elektronik Cihazlarda Kısıtlama Kalkıyor! 33 izlenme - 3 yıl önce Uçaklarda Kullanılan Elektronik Cihazlarda Kısıtlama Kalkıyor!
Doğum kontrol hapları ne kadar süre kullanılabilir? 00:44
Doğum kontrol hapları ne kadar süre kullanılabilir? 10 izlenme - 2 yıl önce Doğum kontrol hapı kullanımında herhangi bir süre kısıtlaması yok. Kadınlar gerektikçe ve doğum kontrol hapından fayda gördükleri sürece hap kullanımına devam edebilirler. Doğum kontrol hapına dönem dönem ara verilmesi gerektiği yönünde bir inanış var. Fakat kadın haptan fayda gördüğü sürece kullanıma ara vermesi gerekemez.
Şiddete uğrayan kişinin hukuki yollara başvurması için süre kısıtlaması var mı? 00:46
Şiddete uğrayan kişinin hukuki yollara başvurması için süre kısıtlaması var mı? 4 izlenme - 1 yıl önce Şiddete uğrayan kişinin hukuki yollara başvurması için süre kısıtlaması vardır. Bu süre 6 aydır. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Nehna Gina ,  Khalasin Ve Kısıtlama Çözmek 08:03
Nehna Gina , Khalasin Ve Kısıtlama Çözmek 7 izlenme - 3 yıl önce Nehna Gina , Khalasin Ve Kısıtlama Çözmek
Demir'in Tabletle İmtihanı 00:15
Demir'in Tabletle İmtihanı 0 izlenme - 1 ay önce Günaydııııın? Hiç tablet yok mu bu çocuğun hayatında sorusunun cevabı ile güne başlayalım. Hayır yok amaaa bir zamanlar vardı!! Ben günde 10-15 dakika arası kontrollü olarak Demir'e tablet veriyordum. Eğitici oyunlar oynuyordu, bazen de çocuk şarkıları izliyordu. Gün geçtikçe bu 10-15 dakika uzadııı uzadııı uzadııı yarım saate çıktı. O kadar keyif alıyordu ki tabletten! Sonra bir baktım her gün tablette oynayacağı zamanı iple çekiyor, tableti zor veriyor, hırçınlaşıyor, gün içinde sürekli istiyor!!! Bıraksam ne kadar oynar acaba diye düşünürken bu sorunun cevabını almam uzun sürmedi. Birgün babası tableti kırlentin altına saklamış ve Demir biz işteyken tesadüfen bulmuş! Annem elinden alamamış bir türlü. O gün öğlen uykusu bile uyumadan biz eve gelene kadar youtube'da sörf yapmış. Ne kadar saçma sapan sürpriz yumurta açılma videosu varsa saatlerce izlemiş, oyunlarını oynamış. Sonuç: O gün eve geldiğimde elinde tablet nasıl mutlu, şarjı bitti dedik aldık elinden. Aşırı uyarılmışlık haliyle, öğlen uyumamasına rağmen, uykuya dalamadı... Saatlerce ağladı. Uyuyunca yarım saatte bir uyandı... Hani biz de tablette sürekli aynı oyunu oynayınca, gece gözümüzü kapattığımızda hala o oyunu oynarız, zihnimizde sürekli döner ya, sanırım Demir de o haldeydi? Ne kadar üzüldüm tahmin edersin??O günden sonra tableti kaldırdım ve kimseye yerini söylemedim. İlkokula başlayınca eğitim sisteminin içinde var zaten tablet, o zaman öğrensin. İlk 3 gün çok sordu tableti ama 10. günden sonra tamamen unuttu. Şimdi soruyorsunuz ya "Demir oyunlarınıza nasıl uyum sağlıyor" diye. Çünkü rakibim "tablet" yok. Yani benim oyunlarım eğlenceli oluyor. Ama yukarıdan maymun sarkan, dil çıkarıp komiklik yapan bir ekranla rekabet edemem değil mi?? Mesela son dönemde Demir'e dinlettiğim tüm şarkıların klibi var. Bilse izlemek isteyecek. Videoda Kukuli çalıyor mesala. Bilmiyor, görmüyor kliplerini ve dans ediyor.. Oturup klip mi izlesin yoksa kalkıp yaratıcı hareketler mi yapsın? Seçim sizin...