Hoşgeldiniz!

kıskanan

Sahibinin Göğüslerini Kıskanan Kedi! 01:09
Sahibinin Göğüslerini Kıskanan Kedi! 16.645 izlenme - 7 yıl önce kıskanç kedi..
Kızın Göğüslerini Kıskanan Kedi! 01:12
Kızın Göğüslerini Kıskanan Kedi! 6.219 izlenme - 5 yıl önce
İlk Kıskançlık ve İlk Aşk Acısı 00:59
İlk Kıskançlık ve İlk Aşk Acısı 4.574 izlenme - 3 yıl önce Küçük kız bir dans pistinde ilk kıskançlığını ve ilk aşk acısını birarada yaşıyor.
Eşini Kayınvalidesinden Kıskanan Kadın 00:52
Eşini Kayınvalidesinden Kıskanan Kadın 2.236 izlenme - 4 yıl önce Ben Bilmem Eşim Bilir’in dün akşam yayınlanan bölümünde Selda – İbrahim çifti izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı. Selda Hanım’ın eşine zeytinim, küçük kaplanım ve minnoşum diye seslenmesi izleyenleri gülmekten kırıp geçirdi.. Eşini kayınvalidesinden bile kıskandığını söyleyen Selda Hanım, İbrahim Bey’i sütlerle ve fıstıklarla beslediğini söylemesi herkesi güldürdü. İşte o renkli anlar…
Tavuğu Kıskanan Horoz 01:25
Tavuğu Kıskanan Horoz 1.297 izlenme - 2 yıl önce Tufanpaşa Mahallesi'nde evindeki kümeste tavuk besleyen Ramazan Karataş,"Fizan" cinsi horozun bir tavuğu kıskandığını fark etti. Diğer tavuklara yaklaştığında herhangi bir tepki vermeyen horoz, kümesteki sadece bir tavuk için, tavuğa yaklaşıldığında tepki vererek saldırıyor.
bebeği kıskanan kedi saldırıya geçti! 01:43
bebeği kıskanan kedi saldırıya geçti! 2.689 izlenme - 6 yıl önce kediler sahiplerini kıskanır
Babasını Annesinden Kıskanan Bebek 01:58
Babasını Annesinden Kıskanan Bebek 1.300 izlenme - 3 yıl önce Animasyon
Yavrusunu küçük çocuktan kıskanan kedinin mücadelesi 00:45
Yavrusunu küçük çocuktan kıskanan kedinin mücadelesi 1.450 izlenme - 3 yıl önce Rusya’da yavrusunu kucaklayan kedi ile küçük çocuğun mücadelesi, amatör kameraya yansıdı. Görüntüde kedi, yavrusunu kucağına alan çocuk ile uzun süre mücadele ediyor. Kedi en sonunda çocuğun kucağındaki yavrusunu alarak, evin içindeki karton yuvaya kaçırıyor. Olanlar karşısında ağalan küçük çocuğu babası teselli ediyor. Rusya’da yavrusunu kucaklayan kedi ile küçük çocuğun mücadelesi, amatör kameraya yansıdı. Görüntüde kedi, yavrusunu kucağına alan çocuk ile uzun süre mücadele ediyor. Kedi en sonunda çocuğun kucağındaki yavrusunu alarak, evin içindeki karton yuvaya kaçırıyor. Olanlar karşısında ağalan küçük çocuğu babası teselli ediyor.
annesini kıskanan velet :)) 01:57
annesini kıskanan velet :)) 1.154 izlenme - 7 yıl önce annesini babasından kıskanan bebenin İntikam yolu :)
Annesini Babasının Öpücüğünden Kıskanan Bebek 00:41
Annesini Babasının Öpücüğünden Kıskanan Bebek 201 izlenme - 2 yıl önce www.vidyocenter.com https://www.facebook.com/VidyocenterCom https://twitter.com/VidyocenterCom https://www.youtube.com/c/VidyocenterCom http://vidyocenter.web.tv/ http://www.dailymotion.com/Vidyocenter http://www.izlesene.com/iz/basar_1983 http://www.mynet.com/video/kanal/vidy... Diğer Sitelerdeki Kanallarımızı da Takip Edebilirsiniz.İyi Seyirler...
hüseyin altın - kıskanan darılmasın 03:10
hüseyin altın - kıskanan darılmasın 929 izlenme - 7 yıl önce damara devam
telefonu kıskanan kedi 00:46
telefonu kıskanan kedi 210 izlenme - 6 yıl önce
32 Etrafında Seni Kıskanan Ve Kendini Patron Sanan 09:25
32 Etrafında Seni Kıskanan Ve Kendini Patron Sanan 8 izlenme - 10 ay önce
HASED TAKDİRİ DEĞİŞTİRMEZ 10:48
HASED TAKDİRİ DEĞİŞTİRMEZ 4 izlenme - 11 ay önce www.huzuradogru.tv