Hoşgeldiniz!

kışkırtmak

Öcalan Sloganı Atan HDP'liyi Dövmek 00:56
Öcalan Sloganı Atan HDP'liyi Dövmek 8.345 izlenme - 2 yıl önce İstanbul Maltepe'de yaklaşık iki bin kişinin katıldığı 'Teröre hayır' eylemi düzenlendi. Eylem sırasında; elinde terör örgütü PKK'yı destekleyen bir pankartla, Abdullah Öcalan lehine slogan atarak gruba doğru koşan bir kişi fark edildi. Öcalan sloganları ve PKK pankartını görenler, HDP'liyi ilçe meydanında dövdü. Sivil polisler, dayak yiyen genci göstericilerin arasından alarak Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürdü. Göstericiler ise gencin elinden aldıkları pankartı caddede yaktı. (DHA)
Aziz Nesin - Halkı Tahrik Etmek İstiyorum 00:13
Aziz Nesin - Halkı Tahrik Etmek İstiyorum 5.453 izlenme - 2 yıl önce Ama bu yobazların suçladığı gibi insanları yakıp yıkmaya yönelik kışkırtmak değil. İngilizce'deki 'thought-provoking' sözcüğünde içkin olan düşünmeyi kışkırtmadan söz ediyor.
Twerk'e Tahammül Edemeyen Sevgili 01:05
Twerk'e Tahammül Edemeyen Sevgili 5.477 izlenme - 3 yıl önce Eleman muhtemelen bir festivalde gaza gelip böyle bir aktiviteye girişmiş, ama oradan gelen kız arkadaşı '' Aaallah belanı vermesin emi, kaşları kararmıyasıca, ciğerlerinden yanasıca, gözün kör olmasın emiiiiiii'' moduna girince eleman da bu tepkiye şaşırıyor. Halbuki kız haklı.
Kışkırtan Kazanıyor. Bu Nasıl Bir Yarışma. 01:23
Kışkırtan Kazanıyor. Bu Nasıl Bir Yarışma. 652 izlenme - 3 yıl önce Kışkırtan Kazanıyor. Bu nasıl Bir Yarışma. Çok enteresan bir yarışma. Bizdeki izdivaçların gelişmiş versionu diyebiliriz. Buradaki tek Fark Kızların gelip beyendikleri Çocucukları seçip direk öpüşmeye başlaması..
Karşılaştığı Amerikan Geyiğini Kışkırtıp Öldüren Adam 01:14
Karşılaştığı Amerikan Geyiğini Kışkırtıp Öldüren Adam 36 izlenme - 3 yıl önce İçimden en ağır küfürleri saydığım bu şerefsizin çektiği video Amerika'da olay olmuş ve de aranıyormuş. Çünkü avlanmanın ötesinde zevk olarak yaptığı tespit edildiği için aranıyormuş. 5 El ateş etmek neyin avlnmasıysa artık.