Hoşgeldiniz!

kışla

Kartal Kışlası Albayı: Buradan Tank Çıkışı Yok 01:25
Kartal Kışlası Albayı: Buradan Tank Çıkışı Yok 4.246 izlenme - 3 ay önce Kartal'da Baransel Kışlası'ndan tanklar çıktığı haberi yazılması üzerine halk kışlanın önüne akın etti. Kışlanın önünde binlerce insanın toplandığını gören kışlada görevli Albay kalabalığın karşısına çıkarak açıklama yaptı. İşte Albayın o açıklamaları..
Askere Arsasını Satmayan Nene 01:01
Askere Arsasını Satmayan Nene 3.456 izlenme - 6 ay önce Video zaten kisa arkadaslar aciklamaya gerek olmadigini dusunuyorum, iyi seyirler
Hasdal Kışlasında Canı Sıkılan Asker 01:22
Hasdal Kışlasında Canı Sıkılan Asker 19.168 izlenme - 2 yıl önce Hasdal Kışlasında Nöbetten Sıkılan Askerin Relax My Beloved Şarkısı Eşliğinde Dansı.
Yüreğir Belediyesi Kışla Kentsel Dönüşüm 02:37
Yüreğir Belediyesi Kışla Kentsel Dönüşüm 5.725 izlenme - 3 yıl önce Adana Kentsel Dönüşüm Projesi
Kentsel Dönüşüm Nedir? 03:15
Kentsel Dönüşüm Nedir? 2.239 izlenme - 1 yıl önce Her şeyi özelleştiriyoruz. Şehirleri niye özelleştirmeyelim? Köylünün toprak ağası oluyor. Yok mu bizde hiç ağa oğlu, müteahhit kızı falan?
Kışlada Akıl Almaz Kavga 02:54
Kışlada Akıl Almaz Kavga 3.126 izlenme - 3 yıl önce Manisa'da 14 asker arasında henüz bilinmeyen nedenle çıkan kavga tel örgülerinin dışına çıktı. 7 asker firar etti.
asker mektubu 05:35
asker mektubu 6.423 izlenme - 8 yıl önce asker mektubu
Sungurlu Kışla Köyü 06:25
Sungurlu Kışla Köyü 3.809 izlenme - 8 yıl önce eski adıyla sapaköy
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsteseler de İstemeseler de Topçu Kışlasını Yapacağız 01:31
Cumhurbaşkanı Erdoğan: İsteseler de İstemeseler de Topçu Kışlasını Yapacağız 156 izlenme - 3 ay önce Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Şok Açıklama : İsteseler de İstemeseler de Topçu Kışlasını Yapacağız Recep Tayyip Erdoğan darbe! girişiminden sonra milli birlik ve beraberliğin gerekli olduğu günde yine Topçu Kışlası konusunu dillendirdi.
Tokat Zile Narlı Kışla Köyü 04:14
Tokat Zile Narlı Kışla Köyü 1.949 izlenme - 5 yıl önce tokat zile narlı kışla köyü
Kadın ve Erkek Askerlerin Aynı Ranzada Yatması 01:49
Kadın ve Erkek Askerlerin Aynı Ranzada Yatması 1.118 izlenme - 2 yıl önce Burası dünyada eşine rastlanmadık bir ordu.. Norveç'te kadın ve erkek askerler aynı koğuşta alt alta ranzalarda yatıyor. Birlikte soyunup birlikte giyinen kadın ve erkek askerler durumlarından oldukça memnun.. 500 askerin bulunduğu kışlada 25 gönüllü kadın asker bulunuyor. Cinsiyet ayrımcılığı konusunda bir araştırma için gönüllü olan kadın askerler herhangi bir tacize uğramadıklarını söyledi. (AA)
Corum Sungurlu Derekışla Köyü 17:58
Corum Sungurlu Derekışla Köyü 2.266 izlenme - 6 yıl önce sungurlu köyü
Kamyonların Kışla Nöbeti Sona Erdi 01:08
Kamyonların Kışla Nöbeti Sona Erdi 64 izlenme - 3 ay önce 15 Temmuz gecesi darbe girişiminin ardından belediyelere ait iş makinası, itfaiye aracı ve kamyonların kışla kapısı nöbeti sona erdi . Kamyonlar artık kışlaların kapısında değil. Kamyonların kapılara bir kaç yüz metre uzaklıktaki parklara çekildiği görüldü. Kamyon şoförlerinden birisi, ”Reisimiz ne zaman gidin derse gideceğiz” dedi.
Sungurlu Kışla Köyü 58:40
Sungurlu Kışla Köyü 1.844 izlenme - 7 yıl önce
3. Kolordu Komutanı'ndan Açıklama 02:05
3. Kolordu Komutanı'ndan Açıklama 97 izlenme - 3 ay önce 3. Kolordu Komutanı canlı yayında askerlere seslenerek kışlalarınıza dönün dedi. Bu açıklamaların ardından tüm soruları yanıtlamayan 3. Kolordu Komutanı Erdal Öztürk teşekkür ederek yayından ayrıldı. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Sungurlu Kışla Köyü 04:55
Sungurlu Kışla Köyü 1.388 izlenme - 7 yıl önce bu sefer ikinci videoyu hazırladım kışla köyü
kimliksiz düşler - (BUDA GEÇER Mİ?diyarbakır asker 02:05
kimliksiz düşler - (BUDA GEÇER Mİ?diyarbakır asker 2.639 izlenme - 7 yıl önce haksızlık içinde vatanın ve ona yardım eden as ların
şu kışlanın kapısı 01:53
şu kışlanın kapısı 1.027 izlenme - 7 yıl önce
Bonzai İçip Kışlaya Girmeye Çalışmak 04:59
Bonzai İçip Kışlaya Girmeye Çalışmak 418 izlenme - 2 yıl önce Sultangazi’de, bonzai içip çırılçıplak soyunan bir genç, jiletli tellerden atlayıp kışlaya girmek istemiş. Jiletli tellere takılan genç, itfaiyenin kurtarma çalışmaları sırasında kışlanın içine düşmüş. Kışladaki askerler, nizamiyeye götürdükleri şahsı sağlık ekiplerine teslim etmiş. Yalnız o adamı orada 2 saat izlemeleri de içler acısı...
Mersin Mut Kışla  Köyü 02:21
Mersin Mut Kışla Köyü 906 izlenme - 7 yıl önce cok kötü bi patlama oldu tüm camlar kırıldı köy asırı sallandı
İstanbul'da Askeri Kışla Yakınında Patlama (ilk Görüntüler) 00:16
İstanbul'da Askeri Kışla Yakınında Patlama (ilk Görüntüler) 83 izlenme - 5 ay önce Sancaktepe Osmangazi Caddesi üzerinde bulunan Askeri kışlanın karşısında bir araçta patlama meydana geldi. Askeri Kışlada bulunan askerlerden yaralanan olmazken, kışla etrafında bulunan 4 vatandaşın yaralandığı öğrenildi. Polis olayla ilgili soruşturmayı sürdürüyor.
Kışladan Tankların 15 Temmuz Akşamı Çıkışları 02:04
Kışladan Tankların 15 Temmuz Akşamı Çıkışları 56 izlenme - 3 ay önce Darbe girişiminin yaşandığı 15 Temmuz akşamı İstanbul Kartal’da bulunan General Nurettin Baransel Kışlası’ndan tanklar ile askeri araçların çıkışı güvenlik kameralarınca kaydedildi. 28 tank çıkış yaparken komutanları taşıyan askeri araçlar da tanklara eşlik etmiş. Güvenlik kamerası kayıtlarına göre General Nurettin Baransel Kışlası’nın nizamiye kapısı saat 22.49’da açılıyor. Kışla içerisinden tanklar, askeri araçlar ile 3 otomobil saat 22.50’de çıkmaya başlıyor. 29 tank ile birlikte askeri personel taşıyıcı kamyonların çıkışı da güvenlik kameraları tarafından görüntülendi. Saat 23.12’yi gösterdiği sırada kışlanın kapısından son tank çıkıyor. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Afrikalı Mehmetçik 00:21
Afrikalı Mehmetçik 472 izlenme - 2 yıl önce 15 ay uzun dönem askerliğini yapmakta olan, kendini Çorumlu zanneden siyahi vatandaşımızın asker ocağındaki ilk günleri.
Raplord - Bonzaijamaica - Siverek Kışla Records 02:13
Raplord - Bonzaijamaica - Siverek Kışla Records 688 izlenme - 3 yıl önce Raplord - Bonzaijamaica - Siverek Kışla Records
İğdeli Kişla Köyü 03:02
İğdeli Kişla Köyü 1.090 izlenme - 8 yıl önce
Kars Doğu Kışla 03:08
Kars Doğu Kışla 342 izlenme - 3 yıl önce kars dogu kısla
Yeni Kışla Köyü 08:12
Yeni Kışla Köyü 550 izlenme - 5 yıl önce bartın kumluca kasabasında ilk fındık fidesini eken babam dursun altunsoydur.bizim yöremizde buğday mısır karalhana fasulye gibi mahsuller ekilir biçilirdi. ta ki babam fındık fidesi dikene kadar. 1981 1982 yılında fındık fidesi dikti verim aldı ve çevre köylerde herkes fındık dikmeye başladı. bugün tam 30 yıldır tüm kumluca kasabası ve çevre köyleri fındıktan gelir elde ediyor. batı kara denizde daha önce hiç denenmemişti ve babam bu ilke öncülük yaptığı için övünüyorum. emeğine sağlık babacı
Emrah Hanağasi 03:31
Emrah Hanağasi 810 izlenme - 7 yıl önce yildirim kiŞla muhabere bölüĞü
Köpeğe Halay Çektiren Mehmetçik 00:38
Köpeğe Halay Çektiren Mehmetçik 175 izlenme - 2 yıl önce köpeğe mi üzüleyim yoksa asker psikolojisiyle kafayı yıyen erlere mı bılemedım ... Siz karar verin ...
Askerlere Şeker İkram Etmek - Hasip Kaplan 02:33
Askerlere Şeker İkram Etmek - Hasip Kaplan 120 izlenme - 1 yıl önce Bdp milletvekili Hasip Kaplan Şırnak Uludere de askerleri bayram ziyaretine gitti. İşin ilginç yanı askerler bu durumdan memnun gözüküyor. Askerime bunu yaşatanlara yazıklar olsun. Yorum sizin izliyoruz.