Hoşgeldiniz!

Kişot Videoları

Redd Don Kişot Orjinal Klip 2009 04:38
Redd Don Kişot Orjinal Klip 2009 7.677 izlenme - 8 yıl önce redd den yeni klip
Tuğba Özerk - Yalancı Don Kişot (“Can Tertip” Soundtrack) 03:46
Tuğba Özerk - Yalancı Don Kişot (“Can Tertip” Soundtrack) 2.068 izlenme - 2 yıl önce Tuğba Özerk'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Yalancı Don Kişot (Can Tertip Soundtrack)" isimli single çalışması, video klibiyle netd'de. netd Müzik Facebook: http://www.facebook.com/netdmuzik netd Müzik Android Uygulaması: https://goo.gl/m4nAOE netd Müzik iOS Uygulaması: https://goo.gl/wkkUZi
Okuma Saati Dünya  Edebiyatı 25. Bölüm (Don Kişot ce Cervantes) 05:06
Okuma Saati Dünya Edebiyatı 25. Bölüm (Don Kişot ce Cervantes) 435 izlenme - 4 ay önce Miguel de Cervantes ve onun kendisinden meşhur kahramanı Don Kişot'u inceliyoruz, kısa belgeselimizin bu bölümde. Kendi hayat hikayesi de çok ilginçmiş rahmetlinin.
Don Kis 02:45
Don Kis 1.613 izlenme - 1 yıl önce Halkımıza sorduk, bakalım Don Kişot'u tanıyorlar mı? Don Kişot (İspanyolca: Don Quijote), İspanyol romancı Miguel de Cervantes Saavedra'nın romanı ve aynı zamanda bu romandaki asıl şahsiyetin adı. 1605 ve 1615’te El ingenioso hidalgo Don Quijote de La Mancha (Marifetli ayan Don Kişot de La Mança) ve Segunda parte del ingenioso caballero Don Quijote de La Mancha (Marifetli şövalye Don Kişot de La Mança'nın ikinci bölümü) olmak üzere iki bölüm halinde yayımlanan roman, İspanyol Altın Çağından bir örnek olarak en akıcı edebi eserlerden biridir ve belki de İspanyol edebiyatına ciddi bir giriştir. Modern Batı edebiyatının en kayda değer kurgu romanlarındandır. www.artjurnal.com www.twitter.com/artjurnal www.facebook.com/artjurnall
Redd - Don Kişot 04:44
Redd - Don Kişot 2.284 izlenme - 5 yıl önce Redd - Don Kişot - 21 -
Kendisini Don Kişot Zanneden Yaşlı Amca 00:37
Kendisini Don Kişot Zanneden Yaşlı Amca 114 izlenme - 2 ay önce Kendisini Don Kişot Zanneden Yaşlı Amca Midilli üstünde düşmanları ile savaştığını zanneden yaşlı amca izleyenleri güldürdü.
redd - don kişot (2009 yeni hq klip) 04:37
redd - don kişot (2009 yeni hq klip) 3.015 izlenme - 8 yıl önce redd-don kişot-2009-hq klip
İlhan İrem - Don Kişot 04:17
İlhan İrem - Don Kişot 1.861 izlenme - 5 yıl önce
Don Kişot 00:53
Don Kişot 2.408 izlenme - 9 yıl önce Don Kişot fragman
İlhan İrem - Ali Veli Maria 03:06
İlhan İrem - Ali Veli Maria 2.134 izlenme - 9 yıl önce
donkey xote fragmanı 1 01:48
donkey xote fragmanı 1 787 izlenme - 6 yıl önce don quixoteun aslında deli değil çok zeki bir adam olduğunu iddia eden eşek rucio sancho panza ve rocinante ile don quixoteun yanında macera yaşıyor. sancho panzanın can yoldaşı olan eşek rucio at olmayı hayal ediyor. yakışıklı ve idealist olan don quixote sevgilisi dulcinaeyi bulmak ve ay şövalyesi ile karşılaşmak için arkadaşları ile maceraya çıkıyor.
ilhan irem - don kişot 04:19
ilhan irem - don kişot 372 izlenme - 6 yıl önce
Derya Baykal - Don Kişot - 1. Bölüm 28:18
Derya Baykal - Don Kişot - 1. Bölüm 448 izlenme - 5 yıl önce
Tuğba Özerk - Yalancı Don Kişot (Can Tertip Soundtrack) 03:46
Tuğba Özerk - Yalancı Don Kişot (Can Tertip Soundtrack) 203 izlenme - 2 yıl önce Tuğba Özerk'ın, DMC etiketiyle yayınlanan "Yalancı Don Kişot (Can Tertip Soundtrack)" isimli single çalışması, video klibiyle sizlerle Şarkı Sözleri: Söz: Tuğba Özerk Müzik: Tuğba Özerk Beklenen acı son geldi buldu bizi bak Haneme yeniden eklendi bir kırık aşk Gönlümün odaları sana kapı duvar Kapılar üstünde asma kilitlerde var Senden kalan izler geçer yerine yenisi geçer Biz çok gördük çark edenler sırada bekleyenler Buda geçer artık sana üzülesim yok Acıları gömdüm hiç çıkarasım yok Bu gece inadına kıvırasım çok Asıl adın ne senin yalancı donkişot
Cervantes - Don Kişot - 1. Bölüm (Arkası Yarın) 17:19
Cervantes - Don Kişot - 1. Bölüm (Arkası Yarın) 180 izlenme - 2 yıl önce Dünya edebiyatındaki ilk modern roman sayılan Don Kişot'u, seveceğinize inanarak, sizlerle paylaşmak istiyorum. Cervantes'in bu harikulade eserini "arkası yarın" kuşağı şeklinde dinleyeceksiniz. On beş bölüm sürecek şimdiden haber vereyim. Gün aşırı bölüm yükleyeceğim. Neyse daha fazla uzatmıyorum, ilk bölümü kaçırmayın!
Don Kişot 28:18
Don Kişot 280 izlenme - 4 yıl önce La Mancha'da yaşamakta olan 50'li yaşlarındaki emekli bir centilmen olan Don Kişot şövalyeleri anlatan kitaplara takıntılıdır ve yazılan her şeyin doğru oldu...
Tuğba Özerk - Yalancı Don Kişot 03:46
Tuğba Özerk - Yalancı Don Kişot 196 izlenme - 2 yıl önce Tuğba Özerk - Yalancı Don Kişot
Cervantes - Don Kişot - 2. Bölüm (Arkası Yarın) 20:06
Cervantes - Don Kişot - 2. Bölüm (Arkası Yarın) 135 izlenme - 2 yıl önce Odamda oturmuş Don Kişot'un ilk bölümüne yazılan yorumlara bakıyorum, birde dalmışım ki sormayın, bir anda arkamda bir ses, - Ne yapıyorsun bakalım torunum? Aa anneannem! İyi anneanne ne yapayım işte radyo tiyatrosu kem küm derken, o başladı okumaya çoktan.. - Burada nostaljik yazıyor.. vay be, dün gibi hatırlıyorum kulağımızı o koca koca radyolara dayayıp heyecanla mum ışığında arkası yarın dinlediğimiz günleri. Birde o radyoların üzerine dantel örerdik deden kızardı bak aklıma o geldi. Şimdi nostaljik olmuş demek ha? Yaşlandık biz oğlum desene! Hala dinleyen var mıymış bunları peki?! Ehh gel oku bakalım yorumları. Bak bunları benim gibi insanlar yazıyor. Şunu okuma ama!! -küfür yazmış deyyus- Niye anlatıyorsun bunları diyorsanız, anneannem yazılanları okudu ve sizlere teşekkür etti. Böyle güzel bir mirası devam ettirdiğiniz için.. Dilerim ki eşinize, dostunuza da bulaştırırsınız bu değeri!
İlhan İrem - Don Kişot 01:04
İlhan İrem - Don Kişot 92 izlenme - 2 yıl önce İlhan İrem in yer yer felsefi, yer yer erotik, ama genellikle saçmasapan şarkısı... Not: Bir İlhan İrem vardı, noldu?
Cervantes - Don Kişot - 5. Bölüm (Arkası Yarın) 18:57
Cervantes - Don Kişot - 5. Bölüm (Arkası Yarın) 97 izlenme - 2 yıl önce Okuduğu şövalye romanlarının etkisinde kalan bir ispanyol soylusu sonunda kafayı bozarak şövalye olmaya karar verir ve adını Don Kişot olarak ilan eder. Bir gece dedesinden kalma zırhı, mızrağı, kılıcı kuşanıp, bizleri maceralara sürükler..
Derya Baykal - Don Kişot - 2. Bölüm 30:56
Derya Baykal - Don Kişot - 2. Bölüm 215 izlenme - 5 yıl önce
Cervantes - Don Kişot - 4. Bölüm (Arkası Yarın) 19:02
Cervantes - Don Kişot - 4. Bölüm (Arkası Yarın) 83 izlenme - 2 yıl önce Günlerden radyo tiyatrosunu yeni keşfettiğim zamanlar.. Artık sokaklarda, yollarda, trafikte şarkılar gitmiş, yerine radyo tiyatrosu gelmiş. Elimden geldiğince yollarda vakit harcıyor, dinledikçe dinliyorum oyunları birer birer.. Atladım Bostancı'dan trene, Kızıltoprak'a gideceğim. Sefiller'in sonuna gelmiş durumdayım, son bölüm. Hikayeyi okumuşum elbette eskiden ama dinlemek ayrı bir tat ayrı bir haz veriyor, kaptırmışım kendimi.. Suadiye, Erenköy, Göztepe derken Sefiller bitti, gözlerimi bir açtım ki Haydarpaşa'dayım! Bunu anlatıyorum çünkü değerli dostlar aman siz yollarda benden uyanık olun.. Şayet dalarsanızda öyle hikayenin akışına, akbilinizde fazladan para olsun, Söğütlüçeşme'den yürümek biraz ayakları yorabiliyor.
ilhan irem - don kişot 04:17
ilhan irem - don kişot 153 izlenme - 6 yıl önce
Redd - Don Kişot 04:45
Redd - Don Kişot 135 izlenme - 5 yıl önce
Yeldeğirmeni/Kadıköy -  Donkişot Sosyal Merkezi (30 Kasım 2013) 05:45
Yeldeğirmeni/Kadıköy - Donkişot Sosyal Merkezi (30 Kasım 2013) 76 izlenme - 2 yıl önce Gezi parkı ruhunu üflemeye devam ediyor! Gezi günlerindeki özgürlüğü, dayanışmayı, iletişimi içselleştiren ''çapulcular'' Gezi'den aldıkları ilhamı yeni biçimlere dönüştürüyor. Gezi'den sonra kurulan mahalle forumlarından olan Yeldiğermeni Dayanışması, mahallelerindeki 20 yıldır çöplük olan sahipsiz binayı işgal edip kamusal bir alana dönüştürmek için çalışıyor. Hiç bir hiyerarşinin olmadığı bu örgütlenme, minyatür bir gezi dünyası yaratarak bunu mahallelilerin faydasına açmak ve 'başka bir dünya' nın mümkün olduğunu hepimize göstermek istiyor.
Cervantes - Don Kişot - 3. Bölüm (Arkası Yarın) 19:04
Cervantes - Don Kişot - 3. Bölüm (Arkası Yarın) 56 izlenme - 2 yıl önce "Devamı gelecek mi" "tüm bölümleri yükleyecek misin" gibi mesajlar atıldı, sorular soruldu şahsıma. Değerli Alkışlarla Yaşıyorum üyeleri, hatta kıymetli dostlar, elbette yükleyeceğim tüm bölümleri, yarım bırakmak yok. Sözüm sözdür, keyifli dinlemeler, dinlenmeler..
Cervantes - Don Kişot - 7. Bölüm (Arkası Yarın) 19:43
Cervantes - Don Kişot - 7. Bölüm (Arkası Yarın) 45 izlenme - 2 yıl önce Böyle güzel bir hizmetim yarım kalmasına gönlüm razı olmadı. Sizlerinde yardımıyla devam ettirelim.
papaz kactı(don kişot) 02:17
papaz kactı(don kişot) 233 izlenme - 9 yıl önce davulcusu olduğum papaz kaçtı grubunun kendi bestelerinden biri amatör telefon çekimi:d
Redd - Don Kişot 04:47
Redd - Don Kişot 64 izlenme - 5 yıl önce
Cervantes - Don Kişot - 6. Bölüm (Arkası Yarın) 17:14
Cervantes - Don Kişot - 6. Bölüm (Arkası Yarın) 35 izlenme - 2 yıl önce Site sakinleri tarafından pek takip edilmediğini düşünsemde, Don Kişot'un altıncı bölümüyle karşınızdayım. Ah keşke araya iki üç ben de arjantinli meme sıkıştırabilsem de dinlese insanlar bunları.. Neyse ne yapalım. Hadi çok uzattım, hoşça kalın.