Hoşgeldiniz!

Kıspet Videoları İzle

Kıspet'in Son Büyük Ustası 02:30
Kıspet'in Son Büyük Ustası 152 izlenme - 2 yıl önce Atasporumuz olan güreşlerde pehlivanların giydikleri şeyin adıdır Kıspet.Bir çok eski zanaat gibi bu işin ustaları da azaldı.Onsuz yağlı güreş olmaz. Onu fabrikalar, büyük markalar üretemez. Her pehlivanınki kendine özeldir. Kırkpınar Güreşleri öncesinde, kıspeti, ustaların ustası İrfan Şahin anlattı.
Kispetci 01:51
Kispetci 339 izlenme - 7 yıl önce kendı yaptıgımız kispeti dedesı mertcana hedıye edıyor zıyaretlerınızı beklyıoruz www.kİspetcİ.com
Sanal Pehlivanlar 01:04
Sanal Pehlivanlar 201 izlenme - 2 yıl önce Türk İslam Eserleri Müzesi'nde yer alan Kırkpınar sergi odasında hologram aracılığıyla Kırkpınar Yağlı Güreşleri için kente gelenlere ilk güreş seyri sanal olarak sunuluyormuş. Yıl oldu 2013 halen şu 3D işini öğrenemedik amk.
Yarı Çıplak Fenerbahçe Aşkı 01:08
Yarı Çıplak Fenerbahçe Aşkı 99 izlenme - 2 yıl önce Kırkpınar cazgırı Kemal Kesler, kıspetini ve bağlamasını kapıp Fenerbahçe aşkıyla dile geliyor. Yarı çıplak kaslı bir adamın bağlama çalmasını hadi biz bi derece normal karşılarız da, zamanın UEFA başkanı bu videoyu seyrettiyse ne düşünmüştür acep?
Kıspet'in Son Büyük Ustası 02:30
Kıspet'in Son Büyük Ustası 26 izlenme - 3 yıl önce Atasporumuz olan güreşlerde pehlivanların giydikleri şeyin adıdır Kıspet.Bir çok eski zanaat gibi bu işin ustaları da azaldı.Onsuz yağlı güreş olmaz. Onu fabrikalar, büyük markalar üretemez. Her pehlivanınki kendine özeldir. Kırkpınar Güreşleri öncesinde, kıspeti, ustaların ustası İrfan Şahin anlattı.