Hoşgeldiniz!

Kiss Cam Videoları İzle

Kiss Cam'de Komik Durumu Düşen Lakers Taraftarı 00:35
Kiss Cam'de Komik Durumu Düşen Lakers Taraftarı 569 izlenme - 2 ay önce NBA'in meşhur Kiss Cam'i bu defa bir erkeği küçük düşürdü. Sacramento Kings ve Lakers taraftarları arasında oturan kadın kendisini gösteren kamerada Lakers taraftarını öpmek istemedi.
Tutttuğunu Öp Modası - Kiss Cam 03:06
Tutttuğunu Öp Modası - Kiss Cam 4.667 izlenme - 2 yıl önce Batının ergenleri yeni bir vine akımı çıkarmışlar.kameraya kiss cam diye bağırıp gözüne kestirdiğin birinin dudaklarına yumuluyorsun.Yine batının ahlaksızlığıyla sınandığımız bir video.izliyoruz efenim
Bir Amerikan Eğlence Klasiği (Kiss Cam) 03:52
Bir Amerikan Eğlence Klasiği (Kiss Cam) 1.033 izlenme - 7 ay önce USA'de yapılan spor müsabakalarında sıkça karşımıza çıkan müthiş eğlenceli uygulama. Kaan Kural abimizin de favorisi. "Adamlar hem eğleniyor hem sevip seviliyorlar be abi" diyip onlar adına mutlu olmak ise bize düşüyor.
Madrid Derbisinde Öpücük 01:58
Madrid Derbisinde Öpücük 3.820 izlenme - 2 yıl önce ABD'de oynanan spor karşılaşmalarında görmeye alışık olduğumuz 'Kiss Cam' Öpücük Kamerası Atletico Madrid ile Real Madrid arasında oynanan derbi maçında da karşımıza çıktı.
00:26
"Lütfen Biraz Dikkat Edelim" 593 izlenme - 9 ay önce NBA'in sevilen uygulamalarından birisi olan 'Kiss Cam' öpücük kamerası sırasında öpüşenler kadar etrafta bulunanlarında görüntüleri bir hayli ilgi çekiyor.
Kiss Cam anında kendinden geçen taraftar bakın ne yaptı 00:06
Kiss Cam anında kendinden geçen taraftar bakın ne yaptı 740 izlenme - 2 yıl önce Atlanta-Wizards maçında kiss cam anında kendinden geçen taraftar önünde çifti suladı
Sevgilisi Yüz Vermeyince Yanındakiyle Öpüştü 00:29
Sevgilisi Yüz Vermeyince Yanındakiyle Öpüştü 567 izlenme - 2 yıl önce NBA maçlarındaki kiss cam uygulamasını bilirsiniz. Kamera sizi çekiyorsa öpüşmelisiniz. İşte o kameranın kadraja aldığı çiftten erkek öpüşmek istemeyince kadın yanındaki hiç tanımadığı erkekle öpüştü. Yemeyenin malını yerler...
İşte yeni çılgınlık! 01:03
İşte yeni çılgınlık! "Flex Cam" 505 izlenme - 2 yıl önce NBA'deki Kiss Cam'den sonra yeni çılgınlık Flex Cam. Flex Cam'de kameraya yakalanan taraftarlar kaslarını gösteriyorlar..
Milyonların gözü önünde! 01:53
Milyonların gözü önünde! 483 izlenme - 2 yıl önce NBA maçlarının ritüeli haline gelen 'Kiss Cam'de bu kez bir evlilik teklifi ekranlara yansıdı.
Atletico-Real Maçında Öpücük! 02:02
Atletico-Real Maçında Öpücük! 471 izlenme - 2 yıl önce ABD'de oynanan spor karşılaşmalarında görmeye alışık olduğumuz 'Kiss Cam' Öpücük Kamerası Atletico Madrid ile Real Madrid arasında oynanan derbi maçında da karşımıza çıktı.
Cameron Diaz, Öpücük Kamerasına Takıldı! 00:56
Cameron Diaz, Öpücük Kamerasına Takıldı! 407 izlenme - 2 yıl önce NBA maçlarının vazgeçilmez eğlencesi haline gelen 'Öpücük Kamerası'na son olarak takılan isim Hollywood'un güzel aktristi Cameron Diaz oldu.
Kiss Cam'ı yanlış anlayan adam! 00:14
Kiss Cam'ı yanlış anlayan adam! 344 izlenme - 2 yıl önce Kiss Cam'ı yanlış anlayan adam! Daha fazlası www.izleseene.com/futbolarena kanalında sizlerle...
Kiss Cam'de Gerçekleşen Tarihin İlk Gay Öpüşmesi 01:25
Kiss Cam'de Gerçekleşen Tarihin İlk Gay Öpüşmesi 242 izlenme - 2 yıl önce Kiss Cam videolarına ülke olarak aşinayız. Bir çok eğlenceli ana tanıklık ettiğimiz geleneksel öpüşme sahnelerine bir yenisi daha eklendi. Beyzbol maçı sırasında kameraların seyircileri döndürüldüğü anda gerçekleşen olayda ilk defa iki erkek birbirleri ile öpüşürken kaydedildi.
Tribünde erkek erkeğe öpüştüler! 00:32
Tribünde erkek erkeğe öpüştüler! 204 izlenme - 2 yıl önce ABD'de spor müsabakalarında yapılan kiss cam uygulaması bu kez farklı bir yakınlaşmaya sahne oldu. Beyzbol maçında kameranın ekrana getirdiği eşcinsel çiftin öpüşmesi kiss cam'deki ilk eşcinsel öpüşme olarak kayıtlara geçti.
Kiss Cam'de Gerçekleşen Tarihin İlk Gay Öpüşmesi 01:25
Kiss Cam'de Gerçekleşen Tarihin İlk Gay Öpüşmesi 167 izlenme - 2 yıl önce Kiss Cam'de Gerçekleşen Tarihin İlk Gay Öpüşmesi Kiss Cam videolarına ülke olarak aşinayız. Bir çok eğlenceli ana tanıklık ettiğimiz geleneksel öpüşme sahnelerine bir yenisi daha eklendi. Beyzbol maçı sırasında kameraların seyircileri döndürüldüğü anda gerçekleşen olayda ilk defa iki erkek birbirleri ile öpüşürken kaydedildi.
Kiss cam anında kendinden geçti 00:06
Kiss cam anında kendinden geçti 223 izlenme - 2 yıl önce Kiss cam anında kendinden geçti.
Umursamaz Sevgilinin Sonu 00:31
Umursamaz Sevgilinin Sonu 224 izlenme - 2 yıl önce Amerika'da bir klasik haline gelen kiss cam'e denk gelen çift erkeğin telefon konuşmayı bırakmaması sonucu komediye dönüştü. Vurdumduymaz sevgiliye ceza maskottan geldi.
Kiss Cam / Kiss Cam Fail 2015 - İzle 00:31
Kiss Cam / Kiss Cam Fail 2015 - İzle 196 izlenme - 2 yıl önce Kiss Cam / Kiss Cam Fail 2015 - İzle Kiss Cam / Kiss Cam Fail 2015 - İzle http://www.izlesene.com/iz/adnancah https://www.facebook.com/BordoBerelilerSatVeSas https://www.facebook.com/vide0ne https://twitter.com/VideoOnee https://plus.google.com/u/0/communities/118240243491053781404 http://instagram.com/makbereliler Kiss Cam / Kiss Cam Fail 2015 - İzle Kiss Cam / Kiss Cam Fail 2015 - İzle
Oysaki Sadece Öpüşmeleri Gerekiyordu! 00:34
Oysaki Sadece Öpüşmeleri Gerekiyordu! 218 izlenme - 2 yıl önce ABD'de Los Angeles Dodgers ile San Francisco Giants arasında oynanan maçı tribünden takip eden rakip takım taraftarı iki arkadaş 'Kiss Cam'in kendilerini göstermesi sonrası öpüşmeleri gerekirken birbirlerinin üzerine bira döktüler.
Kiss Cam'ı Yanlış Anlayan Piizli Bey 00:14
Kiss Cam'ı Yanlış Anlayan Piizli Bey 153 izlenme - 2 yıl önce Kiss Cam'ı yanlış anlayan piizli bey Daha fazlası www.izleseene.com/bahisanaliz kanalında sizlerle...
Reddedilen Kızın İntikamı Acı Oldu 00:59
Reddedilen Kızın İntikamı Acı Oldu 213 izlenme - 2 yıl önce ABD'de NBA maçlarının ritüeli haline gelen 'Kiss Cam' Öpücük Kamerasında kız arkadaşı ile öpüşmek istemeyen sevgili ihaneti yaşadı. Reddedilen kız yanında oturan başka bir erkekle öpüşünce salon şaşkına döndü.
Yemeyenin Malını Yemeye Götüren Maskot 00:31
Yemeyenin Malını Yemeye Götüren Maskot 169 izlenme - 2 yıl önce NBA maçlarında Kiss cam olarak bilinen öpüşme kamerasının kadrajına giren kadınla erkeğin öpüşmesi şart. Ancak erkek telefonla konuştuğu için kadına yüz vermiyor. Bunun üzerine tribün maskotu geliyor ve kadını kucakladığı gibi götürüyor.
İlk Buluşmada 'Öpücük Kamerası'na Yakalanmak! 01:05
İlk Buluşmada 'Öpücük Kamerası'na Yakalanmak! 108 izlenme - 1 yıl önce ABD'deki statlarda bir gelenek haline gelen 'Kiss Cam' (Öpücük Kamerası) NBA'de oynanan Utah Jazz-San Antonio Spurs maçında ilk buluşmada maça gelen bir çifti yakaladı.
Meşhur 'Kiss Cam'e yıldızlar takıldı 00:14
Meşhur 'Kiss Cam'e yıldızlar takıldı 220 izlenme - 3 yıl önce NBA'de tribünlerdeki çiftleri yakalan ve onların öpüşmelerini kaydeden Kiss Cam'e bu kez Hollywood yıldızları Ashton Kutcher ve Mila Kunis takıldı.
Kiss Cam'de Heyecanlanan Sakar Kız 00:13
Kiss Cam'de Heyecanlanan Sakar Kız 122 izlenme - 1 yıl önce NBA Kiss Cam etkinliğinde heyecanlanan kız önündeki seyircilerin üzerine birayı boca ediyor.
Kiss Cam Çılgınlığı Bu Kez Cameron Diazı Vurdu!... 00:08
Kiss Cam Çılgınlığı Bu Kez Cameron Diazı Vurdu!... 97 izlenme - 2 yıl önce NBA maçlarının vazgeçilmez eğlencesi haline gelen 'Öpücük Kamerası'na son olarak takılan isim Hollywood'un güzel aktristi Cameron Diaz oldu.
Kiss Cam'e Yakalanan Ünlülerin Eğlenceli Anları 02:03
Kiss Cam'e Yakalanan Ünlülerin Eğlenceli Anları 46 izlenme - 11 ay önce Bu yıl 69'uncusu düzenlenen BAFTA ödülleri Londra'da Royal Opera House'da düzenlenen görkemli bir törenle sahiplerini bulurken Kiss Cam iş başındaydı. Kiss Cam'e yakalanan ünlülerin eğlenceli anlarını izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Atletico Madrid ve Real Madrid Derbisinde Öpücük (Kiss Cam) 02:02
Atletico Madrid ve Real Madrid Derbisinde Öpücük (Kiss Cam) 129 izlenme - 2 yıl önce ABD'de oynanan spor karşılaşmalarında görmeye alışık olduğumuz 'Kiss Cam' Öpücük Kamerası Atletico Madrid ile Real Madrid arasında oynanan derbi maçında da karşımıza çıktı.
NBA'deki Kiss Cam'e Rakip 'Flex Cam'e Yansıyan Eğlenceli Görüntüler 01:06
NBA'deki Kiss Cam'e Rakip 'Flex Cam'e Yansıyan Eğlenceli Görüntüler 75 izlenme - 2 yıl önce NBA maçlarında karşılaştığımız Kiss Cam kameralarına rakip bir kamera olan Flex Cam'de insanlar ekranda kendilerini görünce kaslarını gösteriyor. Eğlenceli görüntülerin ortaya çıktığı anlarda bir ara seyircilerin arasındaki bir kadın kasları ile adamın fena eziyor.
İlk buluşmada Öpücük kamerasınna yakalanınca! 01:05
İlk buluşmada Öpücük kamerasınna yakalanınca! 65 izlenme - 1 yıl önce ABD'deki statlarda bir gelenek haline gelen 'Kiss Cam' (Öpücük Kamerası) NBA'de oynanan Utah Jazz-San Antonio Spurs maçında ilk buluşmada maça gelen bir çifti yakaladı.