Hoşgeldiniz!

Kiteboard Videoları İzle

Akyaka'da Kiteboard Macerası 02:37
Akyaka'da Kiteboard Macerası 13.812 izlenme - 2 yıl önce Akyaka’da denize karşı oturup muhabbet edebilmek en son istediğimiz şey. Ne zaman ki rüzgar iki adım ötendeki insanın sesini... Maceramızın devamı için: http://www.bizevdeyokuz.com/kiteboard Kanalımıza abone olun: www.izlesene.com/bizevdeyokuz
Sahilde Kitesurfing Yapamamak (Turist ve Türk İçerir) 01:04
Sahilde Kitesurfing Yapamamak (Turist ve Türk İçerir) 198 izlenme - 2 yıl önce Olay bu yaz Gökçeada da gerçekleşmiştir.Yunan olduğunu düşündüğümüz arkadaşımızla eniştemiz arasındaki sıkı bağı görüyoruz.Not : Kitesurfing denizde yapılan bir spordur.
Sokak Röportajları - Kiteboard Sporunun Türkçe Bir Adı Olsaydı Bu Ne Olurdu? 01:59
Sokak Röportajları - Kiteboard Sporunun Türkçe Bir Adı Olsaydı Bu Ne Olurdu? 82 izlenme - 3 yıl önce Sokak Röportajları - Kiteboard Sporunun Türkçe Bir Adı Olsaydı Bu Ne Olurdu?
Pegasus Türkiye Windsurf ve Kiteboard Ligi 01:46
Pegasus Türkiye Windsurf ve Kiteboard Ligi 42 izlenme - 2 yıl önce GÖRÜNTÜ DÖKÜMÜ: - Yarışlardan detaylar- Lena Erdil ve diğer sporcunun konuşması Pegasus Türkiye Windsurf ve Kiteboard Ligi- İkinci günde windsurf erkeklerde Enes Yılmazer, bayanlarda Lena Erdil, kiteboard kategorisinde ise Gökhan Karaköse ilk sırada yer aldı Pegasus Türkiye Windsurf ve Kiteboard Ligi ikinci ayak yarışları, Datça'da devam ediyor.
01:59
"Kiteboard" Sporunun Türkçe Bir Adı Olsaydı, Ne Olurdu? 50 izlenme - 2 yıl önce Paraşütlü kaykay mı, uçkay veya kayanski mi? SokakRoportajlari.com soruyor; "Kiteboard" sporunun Türkçe bir adı olsaydı bu ne olurdu?
Buzda Kitebording 03:23
Buzda Kitebording 37 izlenme - 4 yıl önce Hhollanda'dan buzda kitebording görüntüleri