Hoşgeldiniz!

Kitle Videoları İzle

Boş Zaman Enstitüsü ve Kitle Kültürü - Theodor Adorno 07:02
Boş Zaman Enstitüsü ve Kitle Kültürü - Theodor Adorno 1.288 izlenme - 2 ay önce Özellikle akşam oldugu zaman büyük cogunlugumuz fanatigi oldugu diziyi izlemek icin ev halkı ile kumanda yarışına girecektir . Kimisi tuttugu takımın maçını izlemek için stadyuma giderken digeri eglenmek icin gece kulubunde solugu alacaktır ... Peki boş vakit kavrami ne anlama geliyor ? Boş vakit denildigi zaman dinlenmek ve eglenmek dısında aklimiza neden farkli birşey gelmez ? ' boş ' dedigimiz bu süreç gerçekten bu kadar degersiz oldugu için mi boş bizim icin yoksa öğrenilmiş çaresizlik sendromu mu ? Theodor adorno'nun boş vaktin ne işe yaraması gerektigi üzerine oldukca tutkulu bir görüşü vardı: Boş vakit daha iyi niteligin peşine düsmek icin kendimizi geliştirmek , ilerlemek ve toplumu degistirmek icin gerekli arac gereci elde etmek icin doğru zaman olduğu düşüncesindeydi. Televizyon , radyo ve bütün teknolojik gereclerin bizleri ' uyutmak ' ve oyalamak icin tasarlandığını savunan adorno , kültür endüstirisinin insanların icinde bulundugu açık hapisanenin farkina varmasini zorlaştıgını düşünüyor .
Sivilce Kitlesini Patlatmak 00:18
Sivilce Kitlesini Patlatmak 1.319 izlenme - 3 ay önce Bir kadın, vücudundaki sivilce kitlesinden kurtulmak için havuz başında arkadaşlarından ufak bir yardım istiyor.
Yüzyıllardır Savaşların Tek Sebebi Dinlerdir -  Hulki Cevizoğlu 04:37
Yüzyıllardır Savaşların Tek Sebebi Dinlerdir - Hulki Cevizoğlu 2.163 izlenme - 10 ay önce Kitle psikolojisi bir cok kültürün toplumlari üzerinde uyguladigi bir sistemdir . İnandırıldıgı bir gerçek uğruna insanin yapamayacagi bir şey yoktur . Hulki cevizoglu'nun konuğu ile birlikte düşüncelerini dinliyoruz ..
Memelerine Dokun 01:47
Memelerine Dokun 7.794 izlenme - 4 yıl önce Meme kanserine ve kendi kendine muayenenin önemi dikkat çekmek için yapılmış eğlenceli bir çalışma. Her bilinçli kadın kendi kendine meme muayenesi yapmayı öğrenmeli ve bu muayeneyi düzenli olarak yapmayı alışkanlık haline getirmelidir. Memedeki kitlelerin €'i, bu kitleler iyi huylu olsun, kötü huylu olsun, kadınların kendisi tarafından ya tesadüfen, ya da kendi kendine meme muayenesinde keşfedilmektedir. Tesadüfen keşfedilen kitleler genellikle çok büyük kitleler olmakta, aksine, usulüne uygun olarak yapılan bir kendi kendine meme muayenesinde daha ufak çaptaki kitleleri ve ek olarak meme kanserine işaret edebilecek bazı bulguları keşfetme imkanı doğmaktadır.
 İnsanlar Teknolojinin Cinsel Organıdır 01:46
İnsanlar Teknolojinin Cinsel Organıdır 554 izlenme - 8 ay önce Tüm dünya genelinde büyük yankı uyandıran, insanlarin deli gibi sokaklara dökülüp oynadigi pokemon hastaligi Türkiye'ye de sıçramış bulunmakta . Kapitalist sistemin kullandıgımız diş macunlarindan bir çok besin maddesinin icinde kullandıgı kimyasallar ile uyuşturulan insanin 21. yy'da en büyük afyonu Teknoloji olmuş durumda.. Biz mi yoksa teknoloji mi bizi kullanıyor?
Memelerine Dokun 01:47
Memelerine Dokun 975 izlenme - 2 yıl önce Meme kanserine ve kendi kendine muayenenin önemi dikkat çekmek için yapılmış eğlenceli bir çalışma. Her bilinçli kadın kendi kendine meme muayenesi yapmayı öğrenmeli ve bu muayeneyi düzenli olarak yapmayı alışkanlık haline getirmelidir. Memedeki kitlelerin €'i, bu kitleler iyi huylu olsun, kötü huylu olsun, kadınların kendisi tarafından ya tesadüfen, ya da kendi kendine meme muayenesinde keşfedilmektedir. Tesadüfen keşfedilen kitleler genellikle çok büyük kitleler olmakta, aksine, usulüne uygun olarak yapılan bir kendi kendine meme muayenesinde daha ufak çaptaki kitleleri ve ek olarak meme kanserine işaret edebilecek bazı bulguları keşfetme imkanı doğmaktadır.
Bilimsel Düşünceye Neden ihtiyacımız Var? -  Dr .Namik Kemal Pak 10:59
Bilimsel Düşünceye Neden ihtiyacımız Var? - Dr .Namik Kemal Pak 99 izlenme - 4 ay önce Geçtigimiz yil kasım ayında kaybettigimiz Türkiye'nin sayılı aydınlarından N.Kemal pak , Bilim olgusunun neden önemli ve toplum için gerekli oldugu hakkında önemli kesitler sunuyor ... Namik Kemal pak : Bilim uyanıklıktır , aydınlıktır , sorgulamadır . Akıl süzgeci ve sagduyulu olmak demektir . Bilimsel degerlere baglı kalirsak yalanlara kanmayiz. Bu yalanlara kanmamak ve manipüle edilmemek icin bilime ihtiyacımız var . Işıklar içinde yat büyük üstad ... Programin tamami : https://www.youtube.com/watch?v=3TI1P4qQJS0
Gülben Ergen'in Programında Bonzai Şarkısıyla Coşan Kitle 04:12
Gülben Ergen'in Programında Bonzai Şarkısıyla Coşan Kitle 872 izlenme - 3 yıl önce benim zamanın değerli diyenler 00:50 den başlayabilir programlarında ateistler için şifa dileyen büyük düşünür ve mutasavvıf gülben ergen'in şifa bulmuş hali.sigarayı buzlayıp kanlı sahnelerde komple ekranı kapatan yurdum televizyonlarının nice ocaklar söndüren bonzaiye bağış açısı. sözlerini de yazayım tam olsun Elimde patladı bonzai gezerken altında mersinli camdibi şahit hakim bey kafamda herşey yok incesi *** zulalala zulalala bonzai Yeşil ova camdibi batlahi Abe kara seni kara ver şekeri ayık ol ayam var gideri hadi bakalım çocuklar sağlam dönüyoruz.
Vücut Kitle Endeksi Hesaplama 00:48
Vücut Kitle Endeksi Hesaplama 1.072 izlenme - 3 yıl önce Kamu Spotu
Son Bir Kez Gir İçeri Kapat Kitle Tüm Kapıları /  Ki Gitme İhtimalin Bile Olmasın. /  Son Bir Kez 04:16
Son Bir Kez Gir İçeri Kapat Kitle Tüm Kapıları / Ki Gitme İhtimalin Bile Olmasın. / Son Bir Kez 2.130 izlenme - 6 yıl önce son bir kez gir içeri kapat kitle tüm kapıları / ki gitme ihtimalin bile olmasın. / son bir kez bırak alev alsın aşkın yongası bedenler / bu kış şafaklar dalında kalsın mert_dadasm_19@hotmail.com face adresim msnadresm murat_dadasm@hotmail.com
Faithless - Mass Destruction 03:41
Faithless - Mass Destruction 207 izlenme - 2 yıl önce Başta Faithless olmak üzere, bu altyazılandırmayı yapan karikateist admini, mefisto'ya teşekkürü bir borç bilirim.
İdeal Kilo Hesaplama ve Vücut Kitle Endeksi 00:49
İdeal Kilo Hesaplama ve Vücut Kitle Endeksi 14 izlenme - 1 ay önce İdeal Kilo Hesaplama | http://zayiflamayontemlerim.org/ideal... - İdeal Kilonuzu Online Olarak Hesaplamak İçin Sitemizi Ziyaret Edebilirsiniz. ideal kilo kilo hesaplama kilo vermek hızlı kilo verme nasıl kilo verilir http://www.youtube.com/watch?v=v-e8Ie... https://www.youtube.com/watch?v=tP7m0... Zayıflama Yöntemleri: http://zayiflamayontemlerim.org Daha Detaylı Bilgi İçin Bize Ulaşın destek@zayiflamayontemlerim.org ideal kilo hesaplama boy kilo ideal boy kilo ideal kilo hesabı en ideal kilo boy kilo hesaplama boy hesaplama kilo endeksi hesaplama kilo endeksi kalori hesaplama gebelik hesaplama gebelik kilo hesaplama
James Pendik Ft. 1our & Kapıları Kitle 03:00
James Pendik Ft. 1our & Kapıları Kitle 1.798 izlenme - 7 yıl önce james pendik.!google sayfasına james pendik yazarsanız karşınızdayım.!
Recep Tayyip Erdoğan - İsrailli Katibe Atom Bombası Cevabı 03:59
Recep Tayyip Erdoğan - İsrailli Katibe Atom Bombası Cevabı 481 izlenme - 2 yıl önce Erdoğan, Güney Afrika'da kendisine soru soran İsrailli katibin 'Gazze'deki tünellerden silahlar geçiyor' sözlerine verdiği sert yanıtlarla İsrailli katibi rezil etti.
Vücut Kitle Endeksi Hesaplama 00:41
Vücut Kitle Endeksi Hesaplama 241 izlenme - 3 yıl önce Bu video SağlıkMutluluk.Net adresindeki Vücut kitle endeksi uygulamasının kullanımını açıklamak amacıyla yayınlanmıştır. Herkesin bir vücut kitle indeksi vardır. Bu endeksle kilo boy oranımızı öğrenip, şişman olup olmadığımızı görebiliriz. Vücut kitle endeksini öğrenin 25'in üzerinde ise doktorunuza başvurun.
İdeal Kilo Hesaplama ve Vücut Kitle Endeksi 00:49
İdeal Kilo Hesaplama ve Vücut Kitle Endeksi 8 izlenme - 1 ay önce Zayıflamak İçin Ne Yapmalıyım? - Zayıflamanın Püf Noktaları Öğrenmek İçin Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Hedef Kitle - Hedef Kitle Segmentasyon Tanımlama 01:53
Hedef Kitle - Hedef Kitle Segmentasyon Tanımlama 242 izlenme - 3 yıl önce Hedef Kitle Segmentasyon Tanımlama
En Doğru Şekilde Vücut Kitle Endeksi Hesaplama (Kesin Sonuç) 02:16
En Doğru Şekilde Vücut Kitle Endeksi Hesaplama (Kesin Sonuç) 8 izlenme - 1 ay önce Vücut kitle endeksi hesaplama-Vücut kitle indeksi nasıl hesaplanır-vücut kitle endeksi nasıl hesaplanır-vücut yağ oranı hesaplama-kilo boy endeksi hesapla-vücut kitle indeksi hesaplama ve öneriler-vücut kitle indeksi hesaplama formülü-vücut yağ oranı ölçme-vücut kitle indeksi hesaplama uygulaması-boy kilo endeksi hesaplama yaşa göre nasıl yapılır Kadın-Erkek-Bebek Vücut Kitle Endeksi nedir? Vücut kitle endeksi yetişkin bir insanın kilosunun boyuna göre normal olup olmadığını gösteren bir parametredir. Aşağıda görülen Vücut Kitle Endeksi (VKE veya VKİ) tablosunda kilogram cinsinden kilonuz ve metre cinsinden boyunuzun kesiştiği noktanın içinde bulunduğu alan kilonuzun ideal olup olmadını öğrenebilirsiniz. Eğer mevcut kilonuz ideal kilonuzun altında ya da üstünde ise bu kiloya ulaşabilmek için izlenecek yol, kısa sürede fazla miktarda kilo kaybetmek ya da almak değil, sağlıklı kilo kaybını/kazancını sağlamak ve bu kiloyu uzun dönemde korumaktır. Vücut Kitle Endeksi nasıl hesaplanır? Vücut kitle endeksi, vücut ağırlığınızın boy uzunluğunuzun karesine bölünmesi ile elde edilir. Sonuç olarak elde edilen değer yani beden kitle endeksi aşağıdaki aralıklarda değerlendirilir. 0-18.4: Zayıf Boyunuza göre uygun ağırlıkta olmadığınızı, zayıf olduğunuzu gösterir. Zayıflık, bazı hastalıklar için risk oluşturan ve istenmeyen bir durumdur. Boyunuza uygun ağırlığa erişmeniz için yeterli ve dengeli beslenmeli, beslenme alışkanlıklarınızı geliştirmeye özen göstermelisiniz. 18.5-24.9: Normal Boyunuza göre uygun ağırlıkta olduğunuzu gösterir. Yeterli ve dengeli beslenerek ve düzenli fiziksel aktivite yaparak bu ağırlığınızı korumaya özen gösteriniz. 25.0-29.9: Fazla Kilolu Boyunuza göre vücut ağırlığınızın fazla olduğunu gösterir. Fazla kilolu olma durumu gerekli önlemler alınmadığı takdirde pek çok hastalık için risk faktörü olan obeziteye (şişmanlık) yol açar. 30.0-34.9: Şişman (Obez) - I. Sınıf Boyunuza göre vücut ağırlığınızın fazla olduğunu bir başka deyişle şişman olduğunuzun bir göstergesidir. Şişmanlık, kalp-damar hastalıkları, diyabet, hipertansiyon v.b. kronik hastalıklar için risk faktörüdür. Bir sağlık kuruluşuna başvurarak hekim / diyetisyen kontrolünde zayıflayarak normal ağırlığa inmeniz sağlığınız açısından çok önemlidir. Lütfen, sağlık kuruluşuna başvurunuz. 35.0-44.9: Şişman (Obez) - II. Sınıf Boyunuza göre vücut ağırlığınızın fazla olduğunu bir başka deyişle şişman olduğunuzun bir göstergesidir. Şişmanlık, kalp-damar hastalıkları, diyabet, hipertansiyon v.b. kronik hastalıklar için risk faktörüdür. Bir sağlık kuruluşuna başvurarak hekim / diyetisyen kontrolünde zayıflayarak normal ağırlığa inmeniz sağlığınız açısından çok önemlidir. Lütfen, sağlık kuruluşuna başvurunuz. 45.0 ve üstü: Aşırı Şişman (Aşırı Obez) - III. Sınıf Boyunuza göre vücut ağırlığınızın fazla olduğunu bir başka deyişle şişman olduğunuzun bir göstergesidir. Şişmanlık, kalp-damar hastalıkları, diyabet, hipertansiyon v.b. kronik hastalıklar için risk faktörüdür. Bir sağlık kuruluşuna başvurarak hekim / diyetisyen kontrolünde zayıflayarak normal ağırlığa inmeniz sağlığınız açısından çok önemlidir. Lütfen, sağlık kuruluşuna başvurunuz.
Kitle İmha 03:51
Kitle İmha 413 izlenme - 8 yıl önce kitle İmha - no.1 rapozof sansar
Senli Hayaller 02:28
Senli Hayaller 514 izlenme - 6 yıl önce çok süper klip ve şarkı birbirine uyumlu
Vücut Kitle İndeksi Nedir, Nasıl Hesaplanır 01:18
Vücut Kitle İndeksi Nedir, Nasıl Hesaplanır 5 izlenme - 1 ay önce Dr Toygar Toydemir- obezite cerrahisi Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için www.izlesene.com/nefer26medya kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler
Sistem 03:44
Sistem 210 izlenme - 7 yıl önce hayatımızı her zaman biz mi kontrol ederiz?peki ya düşüncelerimizi ve söylediklerimizi?İnsanların farkında olmadan sisteme nasıl hapsolduklarını anlatan bir kısa film...
Vücut Kitle İndeksi Nasıl Hesaplanır ? (Beden Kitle İndeksi) 03:00
Vücut Kitle İndeksi Nasıl Hesaplanır ? (Beden Kitle İndeksi) 4 izlenme - 1 ay önce Obezite Cerrahisi için ilk değerlendirme Vücut Kitle İndeksi(V.K.İ.) açısından yapılmakta olduğundan dolayı, öncelikli olarak bu hesabı yapmanız önemli diye düşünerek bu videoyu hazırladım. Abone Olmayı Unutmayın! Aşağıdaki linke tıklayarak kolayca hesaplama yapabilir ve durumunuzu değerlendirebilirsiniz. https://www.sbn.gov.tr/BKindeksi.aspx
Vücut Kitle Endeksinizi Hesaplayın! | Sağlık Bakanlığı 00:48
Vücut Kitle Endeksinizi Hesaplayın! | Sağlık Bakanlığı 110 izlenme - 3 yıl önce
Vücut Kitle Endeksinizi Hesaplayın 00:48
Vücut Kitle Endeksinizi Hesaplayın 2 izlenme - 1 ay önce Vücut kitle endeksiniz 25'in üzerindeyse, mutlaka tıbbi destek almanız gerekiyor. Son zamanlarda televizyon kanallarında KAMU SPOTU adıyla, çokça reklamı yapılan vücut kitle indeksi bireylerin obezite olup olmadıklarını açıklamaktadır. Örnek olarak; 19-24 yaş arasındaki yetişkinler için Vücut Kitle İndeksi (VKİ) ve vücut ağırlığı değerlerini gösteren tablo şöyledir: Yaş grubu VKİ aralığı Sınıflandırma 19-24 -20 Zayıf 19-24 20-24,9 Normal 19-24 25-29,9 Hafif şişman 19-24 30-34,9 Şişman 19-24 35-44,9 Sağlık açısından önemli 19-24 45-49,9 Aşırı şişman 19-24 +49,9 Morbid (ölümcül) şişman Hesaplamalar ise şu şekildedir; Vücut Kitle İndeksi (VKİ) = Vücut Ağırlığı (kg.) / Boy uzunluğunun karesi (m.) İdeal Kilo = Ulaşılmak istenen VKİ değeri Boy uzunluğunun karesi Örnek İdeal Kilo = 24 (1,60 1,60)= 61,4 kg
Aynur Tümen - Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yaşam Koçu - Kitle Hareketleri 41:03
Aynur Tümen - Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yaşam Koçu - Kitle Hareketleri 60 izlenme - 3 yıl önce +1 Neler Oluyor Hayatta Programı - Kitle Hareketleri Aynur Tümen - Kişisel Gelişim Uzmanı ve Yaşam Koçu
Vücut Kitle Endeksi 00:41
Vücut Kitle Endeksi 61 izlenme - 3 yıl önce Herkesin Bir Vücut Kitle İndeksi Vardır. Bu Endeksle Kilo Boy Oranımızı Öğrenip, Şişman Olup Olmadığımızı Görebiliriz. Vücut Kitle Endeksini Öğrenin 25'in Üzerinde İse Tıbbi Destek Alın.
Kitle Psikolojisi Yıkıma Sebep Olur 05:28
Kitle Psikolojisi Yıkıma Sebep Olur 37 izlenme - 2 yıl önce Kitle psikolojisi yıkıma sebep olur
Beden (Vücut) Kitle İndeksi Nasıl Hesaplanır? Beden Kitle İndeksi Formülü 00:48
Beden (Vücut) Kitle İndeksi Nasıl Hesaplanır? Beden Kitle İndeksi Formülü 2 izlenme - 1 ay önce Vücut kitle indeksi nasıl ölçülür? Beden kitle veya vücut kitle indeksi hesaplamak isteyenler için vücut kitle indeksi reklamında formülü veriliyor. http://bit.ly/ZmXinB
Savaşan Şahinler Milli 00:43
Savaşan Şahinler Milli "kit"le Hedefe Tam Kilitleniyor 5 izlenme - 4 ay önce Hava Kuvvetleri Komutanlığına bağlı F-16'lar, Fırat Kalkanı Harekatı ve bölücü terör örgütüne yönelik operasyonlarda kullanılan yerli donanımlar yardımıyla hedefi tam isabetle vuruyor. Yerli üretim Lazer Güdüm Kiti (LGK), kanat altından bırakılan klasik bombaları nokta vuruşu yapan akıllı mühimmatlara dönüştürerek atışlarda yüzde 100 başarı sağlıyor.