Hoşgeldiniz!

Kıvırmak Videoları İzle

Youtube'da Delicesine Kıvıran Arap Kızı 02:29
Youtube'da Delicesine Kıvıran Arap Kızı 19.435 izlenme - 9 ay önce Abla çok güzel hakketen arap diyolar,müzik süper dansı on numara neyse bu güzel arap zannedilen arap kızını izliyoruz
Tanımadığı İnsanların Yanına Kıvrılmak 03:30
Tanımadığı İnsanların Yanına Kıvrılmak 12.130 izlenme - 2 yıl önce Ablamız şaka ekibinden ki videonun başında bunu da anlatmaktalar ben neden söylüyorsam tekrar, her neyse oracıkta oturanların yanına gidip kıvrılıyor, amaç reytinggg.
Samanyolu Salih'in Oruç Tutmadığı Ortaya Çıkınca Kıvırması 01:31
Samanyolu Salih'in Oruç Tutmadığı Ortaya Çıkınca Kıvırması 8.234 izlenme - 2 yıl önce Samanylu Tv'de iftar programında maceracı muratın sunduğu programa beşinci boyut salih konuk oluyor. Salih'i öksürük tutmasının ardından su istiyor ve oruç tutmadıkları ortaya çıkıyor, maceracı murat da kıvırmaya çalışıyor. Ama hala dindar numarası yapmaları takdire şayan, buyurun efendim.
Sibel Can ve Dansözlük Yılları - 80'ler 04:25
Sibel Can ve Dansözlük Yılları - 80'ler 3.063 izlenme - 2 yıl önce Şimdilerde pantaziye müzik ve musiki okuyan mümtaz insan Sibel Can'ın, hep söylenen ama pek ortalıklarda görünmeyen dansözlük yıllarına dair görüntüler... Ama kadın akıllı lan baya, dans ederken dahi kendi parçalarını çaldırıyor orkestrasına. Görüntü ilk kasedini yayınlayan ve dansözlüğe yavaş yavaş veda eden Sibel'i anlatıyor bi anlamda. Hatırlı dostları sayesinde TRT denetiminden geçen ve Teve kanalında gösterim şansı bulan işte o şıkır şıkır sahneler, hobaaa.
Cem Yılmaz / Şafak Sezer - Kıvırma 00:35
Cem Yılmaz / Şafak Sezer - Kıvırma 798 izlenme - 2 yıl önce Cem Yılmaz'ın Şafak Sezer'e gerekli olan cevabı verdiği videoyu izliyoruz..
Rasim Ozan Kütahyalı'nın Kıvıramadığı Askerlik Sorusu 01:19
Rasim Ozan Kütahyalı'nın Kıvıramadığı Askerlik Sorusu 769 izlenme - 2 yıl önce Beyaz TV'de yayınlanan bir programda generaller falan hakkında atıp tutan ROK kendisine yöneltilen soru üzerine "Eeeeğğğ , ooğğ." gibi efektler göstererek kıvırmaya çalışıyor.
İyi Kıvırdığı İçin Dansözün Para Taktığı Genç 00:18
İyi Kıvırdığı İçin Dansözün Para Taktığı Genç 572 izlenme - 2 yıl önce İyi Kıvırdığı İçin Dansözün Para Taktığı Genç Bir davette dansözün yanına oynamaya çıkan genç öyle bir kıvırdı ki dansözü bile şaşırttı. Ve dansöz çareyi kıvıran çocuğu oturup izlemekte buldu.
Şekerpare - Bana Da Müthiş Birini Hatırlatıyor Ama Çıkaramadım 01:22
Şekerpare - Bana Da Müthiş Birini Hatırlatıyor Ama Çıkaramadım 829 izlenme - 2 yıl önce Şener Şen'in oyunculuğunun tavan yaptığı Şekerpare'den bir kesit. Serkomser Ziver ve yardımcısı Hurşit'in efsane diyaloglarını izliyoruz hep beraber..
Kayıp Gençliğin Çıldırışı 01:47
Kayıp Gençliğin Çıldırışı 707 izlenme - 2 yıl önce Oryantal dans figürlerine kafayı takmış bu arkadaşımız çılgın atmakta, duvar saati, televizyon üstündeki çiçek gibi motifler içeren kesitmizin en can alıcı noktası, camekanlı dolaptır. Mor kanepenin dili olsa da konuşsa...
The Twist - Chubby Checker 02:35
The Twist - Chubby Checker 224 izlenme - 2 yıl önce Chubby Checker'in 1960 yılında çıkardığı şarkısı Twist her daim insanın içini kıpır kıpır eder.Tabi sonra buna lep lep lubelek twist twist gibi nazirelerde yapılmamış değildir
Kim Milyoner Olmak İster? - Kıvırmanın Böylesi 01:00
Kim Milyoner Olmak İster? - Kıvırmanın Böylesi 149 izlenme - 2 yıl önce Yarışmacımız telefonla joker hakkına başvuruyor.Telefon açılıyor, Kenan abim hal hatır soruyor ama telefondaki vatandaş "siz nasılsınız Kenan Bey?" deme nezaketini göstermiyor. Kenan abi , yılların verdiği rahatlıkla onunda halinin hatrının sorulmasını beklediğini söylüyor ama telefondaki vatandaş çok güzel bir şekilde kıvırıyor.
Canlı Yayında Şarkı Söyleyip Kıvırarak Göbek Atmak - Adnan Aybaba 01:49
Canlı Yayında Şarkı Söyleyip Kıvırarak Göbek Atmak - Adnan Aybaba 290 izlenme - 2 yıl önce Bir Adnan Aybaba klasiği daha. Reyting uğruna her türlü rezilliği yapabilecek program Serbest Vuruş'ta dünkü bölümde de şaşırtıcı anlar yaşandı. Ünlü spor yorumcusu Adnan Aybaba, Aziz Yıldırım hakkında yeniden yargılanma kararı çıkınca canlı yayınca şarkı söyleyip göbek attı. Ortaya da böyle ilginç görüntüler çıktı tabi. Yorum sizin.
Murat Bardakçı'yı Zora Sokan Alo Fatih Sorusu 02:49
Murat Bardakçı'yı Zora Sokan Alo Fatih Sorusu 170 izlenme - 2 yıl önce Enver Aysever'e konuk olan Tarihçi Yazar Murat Bardakçı Alo Fatih sorusu ile karşılaşınca zor anlar yaşadı. Bardakçı: "Şuan karşında kıvırıyorum. İkisi de arkadaşım. Açık söylüyorum kıvırıyorum." dedi. Kıvırma sözcüğü 2:24 den sonra geliyor.
Hayrabolu - Dünya Bana Güzel Dansı - Hasan Abi 02:16
Hayrabolu - Dünya Bana Güzel Dansı - Hasan Abi 83 izlenme - 2 yıl önce Yaş yolun yarısına gelmiş fakat efendim gördüğünüz üzre biz gençlerin herhangi club te yapmaya çalıştığı hareketleri dayımız nasılda sergiliyor hayrabolunun kızanları önünde.
Türkiye'nin En İyi Kıvıran Adamı 02:11
Türkiye'nin En İyi Kıvıran Adamı 21 izlenme - 2 yıl önce Bir Mahalle Düğününde Kadınlara Taş Çıkaracak Derecede Kıvıran Bu Delikanlı Arkadaşı İzleyeceksiniz. İzlerken Ağzınızı Kapatmayı Unutmayın Lütfen