Hoşgeldiniz!

Kıyafetler Videoları İzle

İngilizce kıyafetler öğretim videosu 1 00:56
İngilizce kıyafetler öğretim videosu 1 7.907 izlenme - 8 yıl önce İngilizce kıyafetleri öğrenebilmeniz için hazırlanmış bir videodur, güncellenecektir. : İnşallah faydalı olur
Bu Sosyal Deney Çok Konuşulacak 03:06
Bu Sosyal Deney Çok Konuşulacak 612 izlenme - 7 ay önce UNICEF sosyal bir deney için 6 yaşındaki Anano isimli çocuk oyuncuya farklı kıyafetler giydirerek sokağa çıkardı. İyi giyimli küçük kıza yardım teklifleri gelirken, eski kıyafetler giydiğinde ise yüzüne kimse bakmadı.
10 Ayda 4000 Dolar Harcayarak Giyinmek 03:06
10 Ayda 4000 Dolar Harcayarak Giyinmek 2.053 izlenme - 1 yıl önce Belki elemanı bilmeyeniniz vardır, daha önce bilmem kaç ayda her aşamasını tek tek kendi yaparak sandviç hazırlayan eleman şimdi de kendine kombin hazırlamış. Pamuk,nkenevir, ipek, koyun yünü, alpaka yünü, geyik derisi elde ederek kıyafetini tamamlamış. Geyiği vurmasaydı iyiydi orda biraz içim gitti, diceksiniz normal zamanda insanlar bunu zaten yapıyor. E abi en azından şov için bir daha giymeyeceğin birşey için vurmasaydın. Neyse konu başka yerlere gidecek, iyi seyirler.
PETA'dan Deri Eylemi 01:30
PETA'dan Deri Eylemi 897 izlenme - 8 ay önce Tayland'ın başkenti Bangkok'ta deri kıyafetleri satan bir mağaza, Hayvanlara Etik Muamele İçin Mücadele Edenler (PETA) grubunun bir eylemine sahne oldu. PETA, lüks deri kıyafetlerinin için gerçeğine tıpatıp benzeyen et ve organ parçaları doldurdu.
muhteşem sarışın göğüsler ve bacaklar 00:45
muhteşem sarışın göğüsler ve bacaklar 4.808 izlenme - 5 yıl önce gönül tunç'un muhteşem minili kıyafetiyle dansı.
Seç Bakalım - Erhan Yazıcıoğlu 06:31
Seç Bakalım - Erhan Yazıcıoğlu 572 izlenme - 2 yıl önce Erhan Yazıcıoğlu'nun sunduğu ilginç kostümlü yarışmacıların katılabildiği perde açtırmalı program. Zönk kelimesi bu programdan kalan tek hatıra olsa gerek. Kerim Tekin de bonusu...
Pratik Yaratıcı Fikirler Çok Yönlü Kullanılan Aksesuar İlginç Tasarımlar 01:36
Pratik Yaratıcı Fikirler Çok Yönlü Kullanılan Aksesuar İlginç Tasarımlar 647 izlenme - 2 yıl önce Kadınların hayatını kolaylaştıracak pratik fikirler İşte kadınların hayatını kolaylaştıracak pratik fikirler... Son yılların modası olarak karşımıza çıkan babet ayakkabıların en zor yanı yeni alındığında ayağı sıkmasıdır. Ancak kalın bir çorap ve saç kurutma makinesiyle bu işi çözebilirsiniz. Kalın çorapla giydiğiniz babate sıcak hava üfleyerek esnemesi sağlanabilir. Moda, özellikle giyim kuşam, ayak giyimi, aksesuar, makyaj, pirsing ya da mobilyada popüler stil ya da uygulama için kullanılan genel bir terim. Moda, kelime anlamıyla toplumun tüketim trendleri belirleyen tüketim anlayışı olarak tanımlanılmaktadır. Moda bununla beraber, İtalyanca'da değişiklik gereksinimi veya süslenme özentisiyle toplum yaşamına giren geçici yenilik olarak geçmektedir. Modanın bir diğer anlamı da, belirli bir süre etkin olan toplumsal beğeni, bir şeye karşı gösterilen aşırı düşkünlüktür. Moda latince "modo" kelimesinden gelir "hemen şimdi" anlamı taşır. pratik çok yönlü fikirler,kıyafet tasarımı,akıllı zekice fikirler,moda tasarımları,ilginç kıyafetler,aykut öğretmen
Geniş kalçalı kadınlar ne tarz kıyafetler tercih etmeli? 00:54
Geniş kalçalı kadınlar ne tarz kıyafetler tercih etmeli? 196 izlenme - 1 yıl önce Geniş kalçalı kadınların dar pantolonlardan kesinlikle uzak durmaları gerekir. İlgiyi üst bedene çekecek kıyafetler giymeleri uygun olur. Dar bluzlarla bol pantolonlar tercih edilebilir. Farklı kolyeler ve ışıltılı bluzlar da alt bedenin geri planda kalmasını sağlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Gotik Giyim Tarzı 02:04
Gotik Giyim Tarzı 456 izlenme - 3 yıl önce Giyimde Gotik Tarzı İlginizi Çekiyorsa Bu Video Ve Aşağıda Linki Bulunan Konu Size Hitap Edecektir. http://www.binkelam.com/gotik-giyim-tarzi.html
Para Aşkı Satın Alabilir Mi ? (Kısa Film) 02:20
Para Aşkı Satın Alabilir Mi ? (Kısa Film) 658 izlenme - 4 yıl önce Çok realist bir yaklaşım... Gerçekler
Avataria Tüm Kıyafetlerim :D 10:00
Avataria Tüm Kıyafetlerim :D 80 izlenme - 10 ay önce Avatariada tüm kıyafetlerim çok az ve hepsi neredeyse gümüş İnşAllah Çogalacak Dalga gecmeyin küfürde etmeyin :) ((ABONE OLUN)) :D ((OLMASANIZDA OLUR)) ((SIKINTI YOK))
Kestikçe Güzelleşen Kıyafetler 01:24
Kestikçe Güzelleşen Kıyafetler 191 izlenme - 5 yıl önce
İkiz Çocuklardan Birinin Altını Değiştirirken Diğeri Kaçıyor 02:19
İkiz Çocuklardan Birinin Altını Değiştirirken Diğeri Kaçıyor 58 izlenme - 1 yıl önce Kıyafetlerini değiştirmek isteyen babalarına bir türlü rahat vermeyen sevimli ikizleri izliyoruz. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
İMVU KIYAFET SEÇİMLERİ-1 08:23
İMVU KIYAFET SEÇİMLERİ-1 22 izlenme - 1 yıl önce Merhaba arkadaşlar İmvu da kıyafet seçimleri yaptık izlediğiniz için teşekkürler.Lütfen paylaşın.
Osmanlı Devletinde İnsanlar Nasıl Giyinirdi ? 09:05
Osmanlı Devletinde İnsanlar Nasıl Giyinirdi ? 67 izlenme - 2 yıl önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
Uzun boylu kadınlar ne tarz kıyafetler tercih etmeli? 00:49
Uzun boylu kadınlar ne tarz kıyafetler tercih etmeli? 23 izlenme - 1 yıl önce Uzun boylu kadınların çok kısa etek veya elbiseleri tercih etmemeleri gerekir. Uzun elbiselerle şık bir görünüm yakalayabilirler. Dar pantolonlar ve büyük beden montlar da uzun boylu kadınlar için uygun olur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Koyu Renk Kıyafetlerle Ne Tür Takılar Uyumlu Olur? 00:54
Koyu Renk Kıyafetlerle Ne Tür Takılar Uyumlu Olur? 22 izlenme - 1 yıl önce Düz ve koyu renk kıyafetlerle çarpıcı, kontrast yaratan aksesuarlar kullanılabilir. Büyük ve renkli aksesuarlar tercih edilebilir. Koyu renk ve desenli kıyafetlerle ise kolye yerine bir çift küpe daha uyumlu olur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Işıklı Pelerin&led İsis Wings 00:08
Işıklı Pelerin&led İsis Wings 6 izlenme - 3 ay önce Led ışıklı pelerin,- Luminous costume, -Ligth dress,- Oryantal pelerin,- şowlar için okul gösterileri için farklı tasarımlar kıyafetler
Nasıl Bir Çift Çorabın İçine Kıyafetlerinizi Sığdırabilirsiniz? 02:26
Nasıl Bir Çift Çorabın İçine Kıyafetlerinizi Sığdırabilirsiniz? 19 izlenme - 11 ay önce Günlük kullanılan kıyafetler bir çift çorabın içine sığabilir mi demeyin, sığıyor! Normal zamanda pek uygulama alanı bulamasa da seyahatlerde ve kamp gibi durumlarda çok işe yarayabilecek bu yöntem size çantanızda büyük bir alan açacak. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Kısa boylu kadınlar ne tarz kıyafetler tercih etmeli? 00:58
Kısa boylu kadınlar ne tarz kıyafetler tercih etmeli? 17 izlenme - 1 yıl önce Kısa boylu kadınların uzun veya diz altı eteklerden kaçınmaları gerekir. Mini etek veya mini elbiseler daha şık ve uzun boylu görünmelerini sağlar. Bol pantolonlar ve topuklu ayakkabılar tercih edilebilir. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Akşam yemeğine giderken ne tarz kıyafetler tercih etmeli? 00:39
Akşam yemeğine giderken ne tarz kıyafetler tercih etmeli? 14 izlenme - 1 yıl önce Akşam yemeğine giderken çok abartılı kıyafetler tercih etmemek gerekir. Farklı ve dikkat çekici aksasuarlar kullanılabilir. Deri elbiseler ve kalem etekler tercih edilebilir. Topuklu ayakkabı, daha şık bir görünüm yakalamayı sağlar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Yaz aylarında bebeklere ne tarz kıyafetler giydirilmeli? 01:07
Yaz aylarında bebeklere ne tarz kıyafetler giydirilmeli? 18 izlenme - 2 yıl önce Yaz aylarında yenidoğan bebeklere ayaklı tulumlar giydirilmeli. Tulumların kumaşları mevsime uygun ve pamuklu olmalı. Bu tulumların içerisine çorap giydirilmesi tavsiye edilmez onun yerine kısa atlet tercih edilmeli. Bebeklerin üşüme durumları el ve ayaklarından değil göbeklerinden kolaylıkla anlaşılabilir.
Blow Çocuk-Genç Giyimlerden Bazıları 03:21
Blow Çocuk-Genç Giyimlerden Bazıları 52 izlenme - 6 yıl önce bu videoda harika kıyafetler göreceksiniz
Davetlere giderken ne tarz kıyafetler tercih etmeli? 00:48
Davetlere giderken ne tarz kıyafetler tercih etmeli? 10 izlenme - 1 yıl önce Gidilecek davetin niteliğine göre kıyafet seçimi yapmak doğru olur. Örneğin yılbaşı partisi gibi bir davet söz konusuysa ışıltılı kıyafetler tercih edilebilir. Daha sade organizasyonlara katılırken daha düz ve abartısız kıyafetler tercih etmek uygun olur. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."
Osman Ünlü - Hangi Renk Kıyafetler Giyilemez? 01:07
Osman Ünlü - Hangi Renk Kıyafetler Giyilemez? 34 izlenme - 3 yıl önce Süâl: Erkek Hangi Renkleri Giyemez, Câiz Değildir? Böyle Bir Şey Var Mıdır, Varsa Hangi Renklerdir? Cevap Sarıdır, Kırmızıdır, Bu Şekilde Men Edilenler Var. ...
00:59
"Osmanlı'dan Günümüze Kıyafetler" defilesi 19 izlenme - 2 yıl önce İslam İşbirliği Teşkilatı Parlamento Birliği Konferansı'na katılan parlamenterlerin eşleri, "Osmanlı'dan Günümüze Kıyafetler" defilesini izledi.
Mstar Joygame Dans Okulu 1 03:01
Mstar Joygame Dans Okulu 1 24 izlenme - 2 yıl önce Türkiye'nin en iyi dans, müzik, moda ve arkadaşlık oyunu! www.trmstar.com www.facebook.com/MStarJoygame.
Mert Canka - Kıyafetler / #akustikhane #garajkonserleri 04:05
Mert Canka - Kıyafetler / #akustikhane #garajkonserleri 19 izlenme - 2 yıl önce Söz : Mert Canka Müzik : Engin Hızarcı & Mert Canka. http://akustikhane.com http://twitter.com/akustikhane http://facebook.com/akustikhaneperfor... Bu program Extreme-Audio Maslak'ta çekilmektedir. http://www.extreme-audio.com
Püsküllü Parçalar Nasıl Kombinlenir? 01:29
Püsküllü Parçalar Nasıl Kombinlenir? 8 izlenme - 1 yıl önce 2015-16 Sonbahar/Kış sezonunun en büyük trendlerinden biri de püsküllü parçalar. Peki oldukça iddialı olan bu parçalar nasıl kombinlenir? Cevabını styling ekibimizden Merve Artun verdi.
Alışveriş Merkezinde Mario Kıyafetleriyle Çılgınca Karting Yapan Adamlar 02:38
Alışveriş Merkezinde Mario Kıyafetleriyle Çılgınca Karting Yapan Adamlar 6 izlenme - 11 ay önce Mario Kart, oyun dünyasının ikonik video oyunlarının şüphesiz ki en çok beğenilen serisidir. Bir grup insan İngiltere'nin Westfield Alışveriş Merkezi'nde sıra dışı bir güne imza attılar. "Kanalımıza ait diğer videolara ulaşmak ve güncel içerikleri takip etmek için >www.izlesene.com/mplay< kanalımıza göz atabilir ve abone olabilirsiniz. Keyifli seyirler..."