Hoşgeldiniz!

kıyafetleri

Hosteslerin Kıyafet Defilesi (1979) 12:21
Hosteslerin Kıyafet Defilesi (1979) 811 izlenme - 8 ay önce TRT arşivinden yine güzel bir video karşımızda 1979 tarihli kayıtta hosteslerle röportaj ve kıyafet seçim defileleri görüntülenmiş.
Bikini Modelleri 00:57
Bikini Modelleri 1.064 izlenme - 4 yıl önce En İyi Bikini Çeşitleri Modelleri Markaları Reflections Fiyatlarla Online Alışveriş İle Satın Al Kapıda Ödeme 2014 Destekli Straplez Üstü | Http://monbagi.com/plaj-giyim/bikini
Osmanlı Kaftan Sünnet Kıyafetleri 02:43
Osmanlı Kaftan Sünnet Kıyafetleri 710 izlenme - 4 yıl önce Osmanlı Sünnet Elbise Ve Kıyafetlerimizin 2014 Yılı Modelini Sizler İçin Hazırladık.bizlere Www.sunnetkiyafeti.com.tr Ve 0 (212) 909 09 90 Ya Da 0 (850) 303 89 79 Numaralı Telefondan Ulaşabilirsiniz.
Hayvanlarda 01:13
Hayvanlarda "Bugün Ne Giysem" 925 izlenme - 4 yıl önce Birbirinden komik kıyafetler giymiş hayvanları kaçırmayın!
İş Elbiseleri Aşçı Kıyafetleri Cem Horekaişelbise 01:20
İş Elbiseleri Aşçı Kıyafetleri Cem Horekaişelbise 1.781 izlenme - 8 yıl önce iş elbiseleriaşçı kıyafetlericem horekaişelbisesi aşçı kıyafetleri garson kıyafetleri işçi kıyafetlieri ceket yelek gömlek pantolon papyon forma kep flar önlük iş giysileri işçi giysileri aşçı kep aşçı ceket aşçı pantolon ankara fiyatları otel restaurant lokanta otel cafe bistro uniforma güvenlik iş elbiseleriaşçı kıyafetlericem horekaişelbisesi aşçı kıyafetleri garson kıyafetleri işçi kıyafetlieri ceket yelek gömlek pantolon papyon forma kep flar önlük iş giysileri işçi giysileri aşçı i iş el
Elif Prenses Elsa Oldu Doğum Günü Partisine Gidiyor 30:00
Elif Prenses Elsa Oldu Doğum Günü Partisine Gidiyor 270 izlenme - 11 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve like beğen ikonuna basmayı ihmal etmeyin ütfen Ve ayrıca videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Eğlenceli çocuk videosu Video for kids Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com Arkadaşlar bu yeni videolarıda izleyin beğeneceksiniz https://www.youtube.com/watch?v=pfWAJkY-lrI&list=UULM1OpCXx90zzBLd9j6ihgQ Please check out this new video!!! https://www.youtube.com/watch?v=mDNiV7tUkRI&list=UUGrCLU68pcsO0P1GTRYCpTw
Osmanlı Kaftan Sünnet Kıyafeti 02:43
Osmanlı Kaftan Sünnet Kıyafeti 439 izlenme - 4 yıl önce Osmanlı Sünnet Elbise Ve Kıyafetlerimizin 2014 Yılını Modellerini Sizler İçin Hazırladık.
Kıyafetleri sütyensiz giymek  (KIZLAR ) 02:31
Kıyafetleri sütyensiz giymek (KIZLAR ) 242 izlenme - 3 yıl önce Kıyafetleri sütyensiz giymek (KIZLAR )Kıyafetleri sütyensiz giymek (KIZLAR )Kıyafetleri sütyensiz giymek (KIZLAR )Kıyafetleri sütyensiz giymek (KIZLAR )Kıyafetleri sütyensiz giymek (KIZLAR )Kıyafetleri sütyensiz giymek (KIZLAR )Kıyafetleri sütyensiz giymek (KIZLAR )Kıyafetleri sütyensiz giymek (KIZLAR )Kıyafetleri sütyensiz giymek (KIZLAR )Kıyafetleri sütyensiz giymek (KIZLAR )Kıyafetleri sütyensiz giymek (KIZLAR )
Dma Okul Kıyafetleri 04:36
Dma Okul Kıyafetleri 423 izlenme - 4 yıl önce Okul Kıyafetleri Dma Grup Aykut Demir
2013 Mezuniyet Balo Elbiseleri 02:00
2013 Mezuniyet Balo Elbiseleri 549 izlenme - 5 yıl önce 2013 Mezuniyet Balo Elbiseleri
Nedime Kıyafetlerinin 100 Yıllık Değişimi 03:38
Nedime Kıyafetlerinin 100 Yıllık Değişimi 140 izlenme - 11 ay önce Düğünler gelinler için olduğu kadar nedimeler içinde çok önemlidir. Aylar önceden ne giycem nasıl giycem telaşı sarar nedimeleri. 1920'lerin tüylü kıyafetlerinden , bugüne nedime kıyafetlerinin 100 yıllık değişimini izliyoruz.
Caillou - Caillou'nun Yeni Kıyafetleri (Çizgi Film) 04:43
Caillou - Caillou'nun Yeni Kıyafetleri (Çizgi Film) 396 izlenme - 3 yıl önce Caillou (okunuşu: Kayu), yazar Christine L'Heureux ve çizer Hélène Desputaux'un kitaplarından televizyona uyarlanan Kanada yapımı çizgi dizidir. Dizi, Caillou adlı 4 yaşındaki bir erkek çocuğun insanlarla ilişkilerini ve günlük yaşamını konu alır. Orijinal dili Fransızca olan dizi, farklı dillere çevrilerek Amerika'dan Almanya'ya, İngiltere'den Türkiye'ye kadar pek çok ülkede yayımlanmaktadır. Caillou sözcüğü Fransızcada "çakıl taşı" demektir ve bu sözcük saçsız baş anlamında da kullanılır. Dizideki Caillou karakterinin saçı yoktur. Dizinin yapımcıları bu konu hakkındaki soruları resmî sitesinde şöyle yanıtlamışlardır: Kitaptaki Caillou karakterinin yaşı, çizgi dizidekinden daha küçüktür ve bebeklerin saçları gür değildir. Diziye yapılan uyarlamada da aslı bozulmamış ve bu yüzden yaşı büyümesine karşın Caillou karakteri televiyzona saçsız olarak aktarılmıştır.
Yeni Jandarma Kıyafetleri Sergilendi 00:38
Yeni Jandarma Kıyafetleri Sergilendi 81 izlenme - 11 ay önce İçişleri Bakanı Süleyman Soylu Jandarma ve Sahil Güvenlik Akademisi'ne gelişinde üzerlerinde yeni kıyafetleri bulunan tören takımı tarafından karşılandı.
Son 100 Yılda Erkek Modası 02:37
Son 100 Yılda Erkek Modası 283 izlenme - 3 yıl önce Erkek modası son yüzyıl içinde nasıl değişti? Videodaki ekip son asırdaki erkek modasının değişimleri 10 yıllık periyotlar halinde manken üzerinde uyguluyor. Bakalım erkek kıyafetleri hangi yıllarda ne evrelerden geçmiş?
Barbienin Sonsuz Gardrobu!Barbie Fashionista Ultimate Closet! Barbie Kıyafetleri! Barbie Outfits! 03:57
Barbienin Sonsuz Gardrobu!Barbie Fashionista Ultimate Closet! Barbie Kıyafetleri! Barbie Outfits! 197 izlenme - 2 yıl önce Barbienin Sonsuz Gardrobu! Barbie Fashionista Ultimate Closet! Barbie Kıyafetleri! Barbie Outfits!
Kaftan Sünnet Kıyafetleri ve Elbiseleri Uygun Fiyatları Sünnet Çarşısında 01:14
Kaftan Sünnet Kıyafetleri ve Elbiseleri Uygun Fiyatları Sünnet Çarşısında 97 izlenme - 2 yıl önce Sünnet Kıyafetleri, Sünnet Elbiseleri Bol Çeşit Uygun Fiyatları ile Burada. Sünnet Davetiyeleri, Şekerleri ve Kıyafeti Almak için Doğru Tercih Sünnet Çarşısı sünnet kıyafetleri
Yılbaşı Gecesi Kıyafetleri 2018 12:25
Yılbaşı Gecesi Kıyafetleri 2018 22 izlenme - 5 ay önce 7 Stil tipine göre birbirinden şık yılbaşı kıyafeti önerileri! Yılbaşı için ne al, nasıl giy, kombin fikirleri: Elbise, tulum, pantolon, ayakkabı, çanta, takılar..
Motosiklet Termal İçliği 00:57
Motosiklet Termal İçliği 380 izlenme - 5 yıl önce Termal İçlik Takım Alt-üst Teri Vucuttan Uzaklaştırır Hijyenik Antibakteriyel Çift Kat Örme Kumaş Vucut Sıcaklığını Korur
Tuba Büyüküstün-Dizitv-9 Nisan 2011 00:55
Tuba Büyüküstün-Dizitv-9 Nisan 2011 449 izlenme - 7 yıl önce tuba büyüküstün-dizitv-9 nisan 2011-hasret'in kıyafetleri
Yapılan En Acayip Kıyafet Reklamı 02:00
Yapılan En Acayip Kıyafet Reklamı 8 izlenme - 1 ay önce Bazı reklamları sonuna kadar izleyip ''acaba neyin reklamı bu ya?'' diye sorduğumuz oluyor ya? Bu reklamda ona benziyor ama bu başında sana ne olduğunu söylüyor sen reklam boyunca unutuyorsun.
Elifin Doğum Günü Hazırlıkları Elsa Peruk Ve Ayakkabı Aldık, Eğlenceli Çocuk Videosu 10:16
Elifin Doğum Günü Hazırlıkları Elsa Peruk Ve Ayakkabı Aldık, Eğlenceli Çocuk Videosu 59 izlenme - 11 ay önce Arkadaşlar lütfen videolarımız için yorum yazmayı ihmal etmeyin. Ve like beğen ikonuna basmayı ihmal etmeyin ütfen Ve ayrıca videolarımıza puan verin Beğendiyseniz 5 Beğenmediyseniz 0 -1 Eh şöyle böyle diyorsanız 2-3-4 verin lütfen )) ve lütfen kanalımıza abone olun .. Eğlenceli çocuk videosu Video for kids Merhaba ben elif Oyuncakları ve bazende oyuncaksız oynamayı çok seviyorummmmmmm )))) Gezip eğlenmeyi fotoğraflar ve videolar çekmeyi çok seviyorum...))) Bu videoları kanalımızda paylaşmayı ve sizden gelen yorumları okumakta çok güzel .. Hem facebook -twitter-instagramdada kanalımız var... umuyorum kanalımızda bizler için hazırladığım videoları beğeniyorsunuzdur. Ben çok eğlenerek hazırlıyor ve izliyorum. Lütfen videolarımızı beğenmeyi fikirlerinizi yorum kısmına yazmayı ve kanalımıza ABONE olarak ailemize katılmayı ihmal etmeyin. Kendinize iyi bakın yubidubi duuuuu https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com HI!My name is Elif. İ am 4 years old.İ like to walk visit new interesting places, play. On my channel you can see many interesting videoes.My parents will help me to do new videos. Subscribe, leave your comments and rate. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ??????,???? ????? ????. ??? 4 ????. ? ????? ????? ??????,???????? ????? ?????????? ?????,??????. ?? ???? ?????? ?? ??????? ????? ?????????? ?????,??????? ??? ??????? ?????? ??? ???? ? ????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com ?????????????? ?? ??? ????? ,??????????, ?????????? ???? ???????????. https://www.facebook.com/elif.utube https://twitter.com/PEprensesselif https://www.instagram.com/peprincesselif mail : peprenseselif@gmail.com , valeriiashkoda@hotmail.com , peprenseselif@hotmail.com Arkadaşlar bu yeni videolarıda izleyin beğeneceksiniz https://www.youtube.com/watch?v=pfWAJkY-lrI&list=UULM1OpCXx90zzBLd9j6ihgQ Please check out this new video!!! https://www.youtube.com/watch?v=mDNiV7tUkRI&list=UUGrCLU68pcsO0P1GTRYCpTw
Yeni Nesil Bebek Alışveriş Sitesi l  https://www.bebegen.com.tr/ 00:08
Yeni Nesil Bebek Alışveriş Sitesi l https://www.bebegen.com.tr/ 2 izlenme - 2 hafta önce Tamamen bebeklere özel hazırlanmış olan bir alışveriş sitesini kullanmak istemez miydiniz? Bu konuda yeni açılan sitemiz sizlere en iyi şekilde hizmet veriyor ve çok rahat bir şekilde alışveriş yapabilmenize olanak sağlıyor. Bir kadının ihtiyacı olabilecek her türlü eşyayı sitemizde bulabilir ve hemen satın alabilirsiniz. Bebek elbiseleri sektörünün eşsiz alışveriş sitesinden faydalanarak çok güzel bir hayata başlayabilirsiniz. Sitemiz her geçen gün daha da büyümeye devam etmektedir ve sizlere her şekilde yardımcı olmaktadır. Sizde sitemizi kullanabilir ve alışverişlerinizi çok daha uygun fiyatlara yapabilirsiniz. Özellikle giyim ürünlerinde sunmuş olduğumuz sayısız avantajdan faydalanarak çok daha hızlı bir şekilde alışverişlerinizi tamamlarsınız ve ekonomik anlamda sıkıntı yaşamazsınız. Bebek giyim olarak yeni nesil ürünleri sizlerle buluşturmaya devam etmekteyiz. kelimeler: bebek elbise, bebek kıyafetleri, bebek giyim https://www.bebegen.com.tr/
erkekler için 2015 yılbaşı kıyafetleri 02:24
erkekler için 2015 yılbaşı kıyafetleri 139 izlenme - 3 yıl önce markaların 2014 2015 sonbahar kış erkek giyim koleksiyonlarından seçilmiş 2015 erkek kombinleri. http://www.binkelam.com/markalardan-erkekler-icin-2015-yilbasi-kiyafetleri.html
Raff  Military Tekstil,  Askeri Üniforma,  Asker Malzemeleri, Polis Elbiseleri, Asker Kıyafetleri 02:04
Raff Military Tekstil, Askeri Üniforma, Asker Malzemeleri, Polis Elbiseleri, Asker Kıyafetleri 21 izlenme - 4 ay önce Raff Tekstil askeri üniforma, asker polis elbiseleri, polis giysileri, asker kıyafetleri asker kıyafetleri, asker kazağı, asker elbisesi, asker botları, askeri kamuflaj, asker jandarma kıyafetleri, asker kamuflaj, asker kar elbisesi, asker tören kıyafeti, asker üniformaları, asker çadırı, asker çanta, asker kar elbisesi, asker çizmesi, asker eldiven, asker eşofmanı, askeri botlar, askeri montlar, askeri palaska, askeri palaska, askeri üniforma, askeri yağmurluk, askeri kaban, askeri kamuflaj takımı, askeri kasatura kılıfı, askeri palto, askeri panço, askeri pilot üniforma, askeri yatak, askeri yün şapka, Askeri yün eldiven, asker tişörtü, asker zırhlı yelek, doktor üniforma, erkek ameliyat kıyafeti, erkek promosyon şapka, hemşire kıyafeti, hemşire üniforması, hostes üniforma, iş güvenliği ayakkabısı,iş güvenliği önlüğü, iş güvenlik montu, iş güvenlik yeleği, pilot kıyafeti, pilot üniforması, polis elbiseleri, polis kıyafeti, polis aksesuar, polis bareti, polis beresi, polis deri eldiven, polis iç çamaşırı, polis deri kemer, polis eşofmanı, polis gaz maskesi, polis kar maskesi, polis kazağı, polis kelepçe, polis kıyafetleri, polis mont , polis paltosu, polis panço, tören kıyafeti, üniforma tasarımı, üniversite kıyafetleri, zabıta elbiseleri, zabıta kıyafetleri, zabıta üniforması Asker , Polis kıyafetleri malzemeleri ve ekipmanlarını istenen şartnamelere uygun olarak üreterek başta Ortadoğu Ülkeleri , Balkan Ülkeleri , Türki Cumhuriyetleri ve Afrika Kıtasında bir çok ülkeye ihracat gerçekleştirmektedir , iç pazarda ise devlet kurumları ve özel sektörün ihtiyacı olan teknik özel kıyafetleri, organizasyonlar için promosyon ürünleri imal etmekte ve teslimatını yapmaktadır. Şirketimizin belirlediği vizyona ulaşmaya çalışırken ticari ahlak ve dürüstlük ilkelerimizden taviz vermeden müşteri memnuniyetini sağlamak maliyet unsurlarını en aza indirerek sorunsuz ürünleri müşteriye sunarak kalitede zirveye ulaştırmaktır. Ülkemizin Yasal mevzuatına uymayı ve Müşteri ihtiyaç ve beklentilerinin üzerinde ürün ve hizmetimizi gerçekleştirmeyi hedefleyerek Kalite ve yönetim sistemimizi sürekli geliştirmeyi amaç edinmiştir. Kalitesini ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi ile de tescilleyen Raff Tekstil; ISO 10002:2004 Müşteri Memnuniyeti Sistemi Serifikalarını almaya hakkazanmıştır. İhracat odaklı şirketimizin misyonu müşteriye özel tasarım ve model geliştirip Yurtdışı piyasasında da sektörde öncü firma haline gelmektir. Raff Tekstil Askeri Üniforma Üreticisi Firma Olarak Müşterilerimize sektöründe en iyi ürün ve hizmeti sunabilmek için, Sloganımız '' sorunsuz üretim, zamanında teslimat , memnun müşteridir''
Uys İş Güvenliği İş Güvenliği - İş Ayakkabıları 02:37
Uys İş Güvenliği İş Güvenliği - İş Ayakkabıları 252 izlenme - 5 yıl önce UYS İş Güvenlik Malzemeleri | İş Elbiseleri
Okul Kıyafetri Bando Halkoyunları 04:41
Okul Kıyafetri Bando Halkoyunları 118 izlenme - 7 yıl önce her türlü okul kıyafeti
Kız Çocukları İçin Sezon Kıyafetleri (Mango) 01:58
Kız Çocukları İçin Sezon Kıyafetleri (Mango) 152 izlenme - 3 yıl önce Kız çocuk giyim konulu yazılarımız için: http://goo.gl/w4xC0H
İskoçya Hakkında Çok Enteresan 12 Gerçek 05:34
İskoçya Hakkında Çok Enteresan 12 Gerçek 151 izlenme - 3 yıl önce Genel Kültürünüze Hergün Biraz Yatırım Yapmak ve Bunu Yaparken Eğlenmek İçin Abone Olun.Abone olmak için Tıklayın http://www.youtube.com/user/AlfaninDunyasi?sub_confirmation=1 iskoçya ile ilgili aramalar irlanda iskoçya haritası iskoçya vizesi galler iskoçya yemekleri ingiltere kuzey irlanda iskoçya tarihi iskoçya hakkında ile ilgili aramalar iskoçya hakkında bilgi ve iskoçya resimleri iskoçya hakkında bilgi iskoçya tarihi iskoçya görüntüleri iskoçya britanya iskoçya özet iskoçya resimleri vikipedi iskoçya nedir iskoçya hakkında bilgi ile ilgili aramalar iskoçya hakkında bilgi ve iskoçya resimleri iskoçya hakkında ansiklopedik bilgi tarihi hakkında bilgi iskoçya vikipedi 2009 iskoçya iskoçya nedir iskoçya görüntüleri iskoçya yöresel kıyafetleri iskoçya hakkında bilinmeyenler ile ilgili aramalar iskoçya hakkında bilgiler iskoçya hakkında bilgi ve iskoçya resimleri iskoçya ile ilgili bilgiler ilginç bilgiler ilginç arabalar bilgisayar hakkında bilgi bilgisayar oyunları ile ilgili aramalar bilgisayar oyunları indir bilgisayar oyunları listesi pc oyunları bilgisayar oyunları indir bedava bilgisayar oyunları oyna 2010 bilgisayar oyunları bilgisayar kırma oyunları bilgisayar oyunları 2013 bilgisayar toplama ile ilgili aramalar bilgisayar toplama sitesi bilgisayar toplama sihirbazı vatan bilgisayar bilgisayar parçaları bilgisayar toplama fiyat bilgisayar toplama vatan bilgisayar toplama resimli anlatım bilgisayar toplama video ilginç videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar youtube korkunç videolar komik videolar ilginç olaylar facebook ilginç videolar ilginç videolar dini ilginç videolar facebook ta paylaş ilginç haberler bilgilendirici videolar ile ilgili aramalar bilgilendirici videolar dini bilgilendirici videolar izle dini bilgilendirici videoları bilgilendirici yemek videoları izle bilgilendirici yemek videosu izle bilgilendirici yemek video izle bilgilendirici film izle ilginç videolar video ile ilgili aramalar video youtube video indir google video video komik video indirme programı video dönüştürücü video çekme programı video indirme programı gezginler şaşırtıcı videolar ile ilgili aramalar ilginç videolar komik videolar komik ve en şaşırtıcı videolar şaşırtıcı video izle şaşırtıcı videolar video şaşırtıcı videosu şaşırtıcı olaylar şaşırtıcı itiraf inanılmaz videolar ile ilgili aramalar inanılmaz videolar youtube korkunç videolar ilginç videolar inanılmaz olaylar komik videolar inanılmaz videolar facebook inanılmaz videolar izle inanılmaz videolar video
Beyza İle Kıyafetleri Tanıma 00:39
Beyza İle Kıyafetleri Tanıma 152 izlenme - 5 yıl önce Beyza İle Kıyafetleri Tanıma
Osmanlı Kıyafetleri ile Türbeleri Geziyor 01:56
Osmanlı Kıyafetleri ile Türbeleri Geziyor 15 izlenme - 7 ay önce Osmanlı kıyafetleri ile türbeleri geziyorMALATYA - Felçli iken sağlığına yeniden kavuşan 62 yaşındaki Hamza Çukur, giydiği kaftan ve kavuk ile il il dolaşarak türbeleri ziyaret ediyor.